Přečtěte si oficiální popis

Top Ranked Private Residential Liberal Arts Experience

Lawrence University je špičková soukromá rezidenční liberální umělecká škola a konzervatoř hudby, která je věnována výhradně vysokoškolskému vzdělávání. Nachází se v přivítání Středozápadní stát Wisconsin, s 15% z jeho 1500 vysokoškoláků pocházejících z více než 50 zemí mimo USA, Lawrence komunita je jedním z nejvíce mezinárodně různorodé v zemi. Pyšný člen vysokých škol, které mění organizaci, Lawrence je věnován angažovanému vzdělávacímu přístupu, který rozvíjí schopnosti, které jsou vysoce ceněny absolventskými školami a zaměstnavateli.

Rychlá fakta

  1. Individuální poměr 9 až 1 studenta k fakultě se rovná vysoce individualizované studijní zkušenosti.
  2. Zapojených 99% Lawrence Studenti jsou plně zaměstnáni s zaměstnáním, postgraduální škola, nebo formální post-postgraduální zkušenosti do šesti měsíců po ukončení studia.
  3. Cenově dostupný Lawrence je odhodlán pomáhat mezinárodním studentům při financování jejich vzdělávání. Mezinárodní studentská stipendia a pomoc založená na potřebách je dostupná všem studentům.
  4. Příjemné bydlení v areálu je zaručeno v bezpečné a inkluzivní komunitě.

http://tour.lawrence.edu/

Programy

  • Bakalářský obor umění se 44 studijními obory
  • Bakalář hudby se čtyřmi hlavními specializacemi a dvěma oblastmi důrazu
  • 5-leté bakalářské studium umění a bakalář hudby

Zapojené učení v Lawrence

Zapojené učení zahrnuje náročné a smysluplné osobní vzdělávací zkušenosti s fakultou a vrstevníky ve velikostech třídy v průměru 15 studentů. Tyto aktivní dovednosti zkoumání, debatování, zkoumání a vytváření vás připraví na přizpůsobení a vzkvétání ve stále se měnícím světě.

V Lawrence naši 1500 studenti pocházejí z největších světových měst a nejmenších měst, aby vytvořili soudržnou rezidenční komunitu v příjemném a bezpečném městě. Studenti Lawrence jsou akademicky, sociálně, kulturně a ekonomicky různorodí. Jsou inteligentní, přátelští a prosperují ze spolupráce.

Mimo hlavní kampus nabízí Lawrence kampusové zkušenosti na našem klidném kampusu Bjorklunden o rozloze 441 akrů.

Příjemný areál v příjemném městě

Appleton, Wisconsin je živé město 74,000, který je součástí místního regionu obývaného více než 230,000. Kulturní a obchodní srdce této oblasti se Appleton pravidelně objevuje na seznamech amerických měst, která jsou nejbezpečnější a mají nejvyšší kvalitu života.

Appleton

Jeho směsice kosmopolitního s přírodními dělá Appleton opravdovým klenotem - a místem, které často překvapuje naše návštěvníky z míst, jako je New York, Chicago, Los Angeles a Denver, kteří očekávali něco úplně jiného než město v severovýchodním Wisconsinu.

O společnosti Appleton

S populací 73,000 (v oblasti metra čtvrt milionu), Appleton je součástí jedné z nejrychleji rostoucích metropolitních oblastí na Středozápadě. Velikost oblasti, kulturní komplexnost a šířka podniků vám poskytují dostatek příležitostí pro stáže, výzkumné projekty, občanskou angažovanost a veřejnou službu.

Můžete se odtud dostat.

ATW (Appletonovo letiště) je jen 6 km od kampusu. To slouží Appleton tím, že se připojí k hlavním rozbočovačům na hlavních leteckých linkách: Spojené / kontinentální (přes Chicago O'Hare); a Delta (Detroit, Minneapolis a Atlanta).

O tom počasí ...

OK, připustíme, že se zde může zchladnout (průměrná lednová vysoká / nízká: 24 ° F / 7 ° F) a sníh (asi 4 stopy za zimu). Ale také víme, jak se s tím vypořádat (šaty ve vrstvách). Výnos zima: jaro je velkolepé. Pád je taky báječný.

Jít ven)!

Běh, turistika, cyklistika, veslování, posezení. Pokud se vám některá z těchto věcí - a tam je dobrá šance, že si alespoň jeden z nich - budete mít spoustu venkovních míst, aby jim v celé oblasti: od High Cliff State Park u jezera Winnebago 10 mil od kampusu, na sever-tekoucí Fox řeka běží podél Lawrence okraje, k desítkám parků uvnitř dva-míle okruhu kampusu.

A pokud jste fanoušek baseballu, můžete chytit tým Milwaukee Brewers 'Class A minor league, Wisconsin Timber Rattlers v Time Warner Field, pouhých 6 mil od kampusu.

114990_DSC_9224-X2.jpg

College Avenue

Chicago má Velkolepou míli. Appleton má College Avenue s závratnou řadou restaurací (od pětihvězdičkového stravování až po pozdní pizzu), spoustu skvělých kaváren a desítek obchodů. To vše je přímo u vašich dveří v Lawrence. A pokud budete potřebovat ještě více nákupů, budete potřebovat jen hlavu do Fox River Mall, pouhých 5 mil od kampusu.

Ukažte svůj průkaz totožnosti Lawrence v těchto podnicích, abyste využili slevy a slevy

Broadway na vysoké škole

Po půl míle od kampusu přináší centrum umění Fox Cities Performing Arts Center zábavný svět do Appletonu. Tento klenot ve výši 45 milionů dolarů má 2,100 (s „nejhorším místem v domě“ sotva 100 metrů od jeviště). Appleton - ne Milwaukee nebo Madison - hostil premiéry Wisconsinu The Lion King a Wicked.

Malé jablko je více elektrické než Big Apple?

20. srpna 1882, Appleton se stal prvním městem generovat elektřinu komerčně. (O dva týdny později, New York City se stalo druhým městem, aby tak učinily.)

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Lawrence University

Konzervatoř Lawrence University slouží asi 350 vysoce angažovaným, nadšeným a vášnivým studentům. Se třemi stupni, čtyřmi velkými společnostmi, dvěma oblastmi důrazu, dvě ... [+]

O

B.Mus. stupeň vám umožní zaměřit se především na hudbu v profesionálním studijním programu, který je založen na principech liberálního vzdělávání. Můžete se zaměřit na výkon, hudební výchovu nebo teorii / kompozici. Asi dvě třetiny vašich tříd budou v hudbě, včetně lekcí, tříd, jako je hudební teorie a historie, a soubory, zatímco hodiny bez hudby budou zahrnovat zbývající třetinu svého studia. Výsledkem je, že obdržíte dobře zaokrouhlené vzdělání spolu s hudebním učením nejvyšší kvality, připraví vás dobře na výzvy a příležitosti života v 21. století.

Konzervatoř Lawrence University slouží asi 350 vysoce angažovaným, nadšeným a vášnivým studentům. Se třemi stupni, čtyřmi velkými společnostmi, dvěma oblastmi důrazu, dvěma nezletilými, dvaceti šesti ateliéry a devíti velkými soubory existuje mnoho způsobů, jak vytvořit hudební život v Lawrence.... [-]

Spojené státy americké Appleton
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Lawrence University

Filmové studie považují video materiál ve všech jeho formátech a platformách za vitální umělecké formy a kulturní artefakty, které lze důsledně analyzovat. Prozkoumejte h ... [+]

O

Filmové studie považují video materiál ve všech jeho formátech a platformách za vitální umělecké formy a kulturní artefakty, které lze důsledně analyzovat. Prozkoumejte historii, analýzu a interpretaci videa jako klíčové formy moderní kultury.

Vyvinout pozadí v teorii a kritice pohyblivých obrazů, aby se vytvořila hlubší úroveň požitku při zkoumání technických, stylistických a rétorických prostředků, které filmy využívají k vytváření a vyjadřování významu. Budete mít také možnost vytvořit a předvést své vlastní umění ve špičkovém filmovém studiu.

Pokud máte zájem o filmová studia, můžete se těšit na:Reprezentace a zkoumání identity ve filmu a dalších vizuálních médiíchPsaní vlastních skriptů nebo natáčení vlastních videí YouTubeVyprávění a kreativní psaníKomunitní uměníGlobální jazyk filmu od německého expresionismu k čínské kinematografii Páté generace až po americké trháky a dalšíAntropologie a vizuální kulturaReklama a marketingLawrentians někdy pár filmových studií s ...AntropologieHistorie uměníAnglické a kreativní psaníJazykyHudební vystoupeníStudiové uměníDivadloŽivot po Lawrence... [-]
Spojené státy americké Appleton
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Lawrence University

Lawrence University fyzikální oddělení nabídne jeden z premier vysokoškolských fyzických programů v zemi, představovat šířku a hloubku ve fyzických programech ne často vi ... [+]

O

Lawrence University fyzikální oddělení nabídne jeden z premier vysokoškolských fyzických programů v zemi, představovat šířku a hloubku ve fyzických programech ne často viděný u úrovně vysokoškoláka.

Naučíte se praktikování fyziky prostřednictvím programu, který představuje souhru mezi třídami a ko-kurikulárními aktivitami, to vše v prostředí spolupráce, které se zaměřuje na úspěch studentů. Úspěchu dosáhnete díky našim podpisovým programům spojeným s oblastmi odborných znalostí fakulty v kombinaci s výzkumem v oblasti výzkumu, který začíná v osnovách a dozrává ve výzkumných stážích a projektech seniorských zkušeností.... [-]

Spojené státy americké Appleton
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Lawrence University

Ekonomové sestavují modely a analyzují data, aby pochopili, jak lidé rozhodují a jak fungují ekonomiky. ... [+]

O

Ekonomové sestavují modely a analyzují data, aby pochopili, jak lidé rozhodují a jak fungují ekonomiky.

Mnoho subpole ekonomie pokrývá širokou škálu témat, a ti, kteří rozhodují ve vládách i v obchodních a jiných organizacích, využívají nástroje ekonomie k informování o svých rozhodnutích.

Můžete si to vychutnat, pokud máte zájemPochopení toho, jak sociální vědci přistupují ke studiu lidského chováníKariéra v oblasti obchodu, financí, poradenství, práva, veřejného zdraví, veřejné služby, vzděláváníRozvíjení dovedností v oblasti abstraktního modelování a myšleníRozvoj dovedností kvantitativního uvažování pro sestavení, strukturu a analýzu datProzkoumejte, jak trhy fungují a proč jsou důležitéZkoumání, proč jsou některé země bohaté, ale většina z nich neníZkoumání rolí podnikáníLawrentians někdy spáruje ekonomiku sMatematikaVládaInovacePsychologieHudební vystoupeníCizí jazykyMezinárodní studieStudia životního prostředíČínská studiaRuská studiaGlobální studieŽivot po Lawrence... [-]
Spojené státy americké Appleton
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Lawrence University

V globálních studiích zkoumáme širokou škálu kulturních, politických, náboženských, ekonomických a environmentálních otázek, které vznikají, když si myslíme, že svět je p ... [+]

O

Globální studie V globálních studiích zkoumáme širokou škálu kulturních, politických, náboženských, ekonomických a environmentálních otázek, které vznikají, když si myslíme, že svět je propojený celek. Tento interdisciplinární obor vám umožní řešit otázky, které nejsou omezeny na jednu zemi nebo region, ale přemýšlet o svých otázkách z globálního hlediska v jedné ze čtyř oblastí: národní a identita, globální města, lidská bezpečnost a umění a výměna.

Hlavní studie Global Studies má čtyři skladby, pro více informací o každé trase klikněte na níže uvedené pole:

Trať národů a identit.

Studujte konstrukci a funkci národů, stejně jako novějších, nadnárodních forem identity. Důraz na historii a vládu, s kursy literatury, kultury a umění.... [-]

Spojené státy americké Appleton
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Lawrence University

Učební plán psychologie na Lawrence je dobře vyvážený, aby reprezentoval šíři základních oblastí psychologie, včetně klinických, kognitivních, vývojových, zdravotních, ne ... [+]

O

Psychologie je věda mysli a chování.

Učební plán psychologie na Lawrence je dobře vyvážený, aby reprezentoval šíři základních oblastí psychologie, včetně klinických, kognitivních, vývojových, zdravotních, neurověd, osobnosti a sociální psychologie. Oddělení psychologie také poskytuje hloubkové studium konkrétních témat, jako je psychofarmakologie, hudba, jazyk, psychopatologie, vývoj dospívajících, předsudky a emoce.

Můžete si to vychutnat, pokud máte zájem

Jak funguje mozekJak lidé udržují sociální vztahyJak si lidé myslí, pamatují, řeší problémy a vytvářejíJak mysl formuje chování a jak chování tvaruje mozekJak se vyvíjejí a nejlépe léčí duševní poruchyRozluštění nákupních zvyků lidíIndividuální sociální chování ve skupinovém prostředíJak léky a chemikálie ovlivňují chováníZlepšování životů individuálně (např. Léčba psychopatologií) a kolektivně (např. Řešení velkých sociálních problémů)... [-]
Spojené státy americké Appleton
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
711 E. Boldt Way
Appleton, Wisconsin, Spojené státy americké