Lawrence University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Top Ranked Private Residential Liberal Arts Experience

Lawrence University je špičková soukromá rezidenční liberální umělecká škola a konzervatoř hudby, která je věnována výhradně vysokoškolskému vzdělávání. Nachází se v přivítání Středozápadní stát Wisconsin, s 15% z jeho 1500 vysokoškoláků pocházejících z více než 50 zemí mimo USA, Lawrence komunita je jedním z nejvíce mezinárodně různorodé v zemi. Pyšný člen vysokých škol, které mění organizaci, Lawrence je věnován angažovanému vzdělávacímu přístupu, který rozvíjí schopnosti, které jsou vysoce ceněny absolventskými školami a zaměstnavateli.

Rychlá fakta

Individuální poměr 9 až 1 studenta k fakultě se rovná vysoce individualizované studijní zkušenosti.

Zapojených 99% Lawrence Studenti jsou plně zaměstnáni s zaměstnáním, postgraduální škola, nebo formální post-postgraduální zkušenosti do šesti měsíců po ukončení studia.

Cenově dostupný Lawrence je odhodlán pomáhat mezinárodním studentům při financování jejich vzdělávání. Mezinárodní studentská stipendia a pomoc založená na potřebách je dostupná všem studentům.

Příjemné bydlení v areálu je zaručeno v bezpečné a inkluzivní komunitě.

http://tour.lawrence.edu/

Programy

  • Bakalářský obor umění se 44 studijními obory
  • Bakalář hudby se čtyřmi hlavními specializacemi a dvěma oblastmi důrazu
  • 5-leté bakalářské studium umění a bakalář hudby

Zapojené učení v Lawrence

Zapojené učení zahrnuje náročné a smysluplné osobní vzdělávací zkušenosti s fakultou a vrstevníky ve velikostech třídy v průměru 15 studentů. Tyto aktivní dovednosti zkoumání, debatování, zkoumání a vytváření vás připraví na přizpůsobení a vzkvétání ve stále se měnícím světě.

V Lawrence naši 1500 studenti pocházejí z největších světových měst a nejmenších měst, aby vytvořili soudržnou rezidenční komunitu v příjemném a bezpečném městě. Studenti Lawrence jsou akademicky, sociálně, kulturně a ekonomicky různorodí. Jsou inteligentní, přátelští a prosperují ze spolupráce.

Mimo hlavní kampus nabízí Lawrence kampusové zkušenosti na našem klidném kampusu Bjorklunden o rozloze 441 akrů.

Příjemný areál v příjemném městě

Appleton, Wisconsin je živé město 74,000, který je součástí místního regionu obývaného více než 230,000. Kulturní a obchodní srdce této oblasti se Appleton pravidelně objevuje na seznamech amerických měst, která jsou nejbezpečnější a mají nejvyšší kvalitu života.

Appleton

Jeho směsice kosmopolitního s přírodními dělá Appleton opravdovým klenotem - a místem, které často překvapuje naše návštěvníky z míst, jako je New York, Chicago, Los Angeles a Denver, kteří očekávali něco úplně jiného než město v severovýchodním Wisconsinu.

O společnosti Appleton

S populací 73,000 (v oblasti metra čtvrt milionu), Appleton je součástí jedné z nejrychleji rostoucích metropolitních oblastí na Středozápadě. Velikost oblasti, kulturní komplexnost a šířka podniků vám poskytují dostatek příležitostí pro stáže, výzkumné projekty, občanskou angažovanost a veřejnou službu.

Můžete se odtud dostat.

ATW (Appletonovo letiště) je jen 6 km od kampusu. To slouží Appleton tím, že se připojí k hlavním rozbočovačům na hlavních leteckých linkách: Spojené / kontinentální (přes Chicago O'Hare); a Delta (Detroit, Minneapolis a Atlanta).

O tom počasí ...

OK, připustíme, že se zde může zchladnout (průměrná lednová vysoká / nízká: 24 ° F / 7 ° F) a sníh (asi 4 stopy za zimu). Ale také víme, jak se s tím vypořádat (šaty ve vrstvách). Výnos zima: jaro je velkolepé. Pád je taky báječný.

Jít ven)!

Běh, turistika, cyklistika, veslování, posezení. Pokud se vám některá z těchto věcí - a tam je dobrá šance, že si alespoň jeden z nich - budete mít spoustu venkovních míst, aby jim v celé oblasti: od High Cliff State Park u jezera Winnebago 10 mil od kampusu, na sever-tekoucí Fox řeka běží podél Lawrence okraje, k desítkám parků uvnitř dva-míle okruhu kampusu.

A pokud jste fanoušek baseballu, můžete chytit tým Milwaukee Brewers 'Class A minor league, Wisconsin Timber Rattlers v Time Warner Field, pouhých 6 mil od kampusu.

114990_DSC_9224-X2.jpg

College Avenue

Chicago má Velkolepou míli. Appleton má College Avenue s závratnou řadou restaurací (od pětihvězdičkového stravování až po pozdní pizzu), spoustu skvělých kaváren a desítek obchodů. To vše je přímo u vašich dveří v Lawrence. A pokud budete potřebovat ještě více nákupů, budete potřebovat jen hlavu do Fox River Mall, pouhých 5 mil od kampusu.

Ukažte svůj průkaz totožnosti Lawrence v těchto podnicích, abyste využili slevy a slevy

Broadway na vysoké škole

Po půl míle od kampusu přináší centrum umění Fox Cities Performing Arts Center zábavný svět do Appletonu. Tento klenot ve výši 45 milionů dolarů má 2,100 (s „nejhorším místem v domě“ sotva 100 metrů od jeviště). Appleton - ne Milwaukee nebo Madison - hostil premiéry Wisconsinu The Lion King a Wicked.

Malé jablko je více elektrické než Big Apple?

20. srpna 1882, Appleton se stal prvním městem generovat elektřinu komerčně. (O dva týdny později, New York City se stalo druhým městem, aby tak učinily.)

Místa

Appleton

Adresa, 1. řádek
711 E. Boldt Way
Appleton, Wisconsin, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium