Přečtěte si oficiální popis

O společnosti LCCC

Společnost Lorain County Community College byla založena v roce 1963 a pomáhá místním lidem získat školení a vzdělání, které potřebují, aby mohli žít svůj nejlepší život více než 50 let.

Ať už je vaším cílem přidružený titul, další vzdělávání pracovníků nebo pokročilý titul, máme program, který vyhoví vašim potřebám.

Společnost LCCC je hrdá na to, že slouží jako základní kámen pro okres Lorain. Vysoká škola poskytuje studentům příležitost dokončit:

  • Bakalářský titul
  • Přidružené tituly
  • Krátkodobé certifikáty
  • Školení pracovní síly

Prostřednictvím univerzitního partnerství LCCC můžete získat bakalářský nebo magisterský titul ze 14 univerzit a vysokých škol v Ohiu. Jsme také první komunitní vysokou školou v Ohiu, která nabízí vlastní bakalářský titul.

LCCC udržuje výuku na nízké úrovni - v současné době je to druhá nejnižší škola v Ohiu - takže můžete absolvovat dovednosti, které potřebujete pro zaměstnání - a ne hodně dluhů.

V důsledku našeho trvalého závazku vůči našim studentům byla LCCC jmenována Americkou asociací komunitních vysokých škol (AACC) jako nejlepší komunitní vysoká škola v zemi za vynikající výsledky studentů.120187_120139_InternationalStudents.jpg

Vysoko vydělávající absolventi

Když ukončíte vysokoškolské vzdělání, vaše vzdělání LCCC vás zavede do pozice pro některé z nejvyšších výdělků absolventů komunitních vysokých škol ve státě Ohio a mezi 50 nejlepších v zemi. V roce 2016 byla vysoká škola na druhém místě v Ohiu a 41. na celostátní úrovni pro nejlépe placené absolventy komunitních vysokých škol podle Payscale Human Capital. Payscale je společnost poskytující informace o platech, výhodách a náhradách, která shromažďuje údaje o celoživotních výdělcích pro stovky stupňů a velké společnosti. LCCC také dosáhla nejvyššího ze všech Ohio komunitních vysokých škol v příjmech pro absolventy ve zprávě o přidané hodnotě za rok 2015 v rámci programu Metropolitan Policy Program v Brookings.

Lorain County Community College je součástí University of Ohio, jednoho z největších komplexních veřejných systémů vysokoškolského vzdělávání v zemi. Veřejné vysoké školy v Ohiu, univerzity a vzdělávací programy pro dospělé slouží téměř 600 000 studentům a nabízejí všechny možnosti od GED po Ph.D., zajišťující, že všichni Ohioané mají snadný přístup k vysoce kvalitnímu a cenově dostupnému vysokoškolskému vzdělávání. Pro více informací navštivte univerzitní systém v Ohiu.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Lorain County Community College

Program Microelectronic Manufacturing připravuje jednotlivce, aby aplikovali základní inženýrské principy a technické dovednosti při návrhu, montáži, prototypování a výro ... [+]

Bakalář aplikované vědy v mikroelektronické výrobě

Program Microelectronic Manufacturing připravuje jednotlivce, aby aplikovali základní inženýrské principy a technické dovednosti při návrhu, montáži, prototypování a výrobě desek s plošnými spoji (PCB) používaných v elektronické montáži, jakož i mikroelektronických obalů a snímačů MEMS. Zahrnuje praktický provoz zařízení používaných ve velkoobjemové elektronické montáži a mikroelektronických obalech, použití softwaru pro návrh rozvržení DPS a kusovníku, instrukce ve výrobě, zásady kontroly kvality a štíhlé lite, instrukce v programování programovatelných logických kontrolérů (PLC) ) a technické analýzy fyzického návrhu a elektronické funkce PCB.... [-]

Spojené státy americké Elyria
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
1005 North Abbe Road
44035 Elyria, Ohio, Spojené státy americké