Přečtěte si oficiální popis

A Make School education vás vybaví, abyste uspěli v ekonomice 21. století

Vytvořili jsme vzdělání v oblasti moderního výzkumu podporovaného pedagogického zaměření, které se skládá z širokého a výpočetního vzdělávání, jehož cílem je inspirovat další generace tvůrců, myslitelů a vůdců.

Naše vzdělání je navrženo tak, aby bylo

ZAPOJENÍ

Věříme, že učení by mělo být inspirativní, zábavné a hluboce osobní. Základem vašeho vzdělání je váš vztah se svým trenérem, který pracuje na pochopení vašich osobních a profesních cílů, které vám pomohou procházet vaší cestou přes vysokou školu. Váš trenér je váš přítel, váš mentor a váš podpůrný systém. Věříme, že tvorba je nejlepší způsob, jak se učit. Naše třídy jsou určeny pro cvičení a projekty a slouží jako lešení pro rozsáhlé osobní projekty, které vytvářejí vaše portfolio.

SPOLUPRÁCE

Komunita je jádrem našeho vzdělání, přičemž spolužáci se navzájem podporují v učebně a mimo ni. Studenti slouží komunitě jako pomocní učitelé, rezidentští poradci, zástupci studentské rady, stavitelé naší softwarové infrastruktury a přátelé. Budete vytvářet rozsáhlé projekty s týmy, prožívajícími kreativitu a problémy práce s ostatními. Sociální vzdělávání je nezbytné pro váš rozvoj charakteru a bude vás vybavit, abyste se angažovali a uspěli v profesionálním světě.

RELEVANTNÍ

Navrhovali jsme naše kurikulum se vstupy od zakladatelů, inženýrů a ČTÚ v technologickém průmyslu a udržovali silné partnerství s tech společnostmi a inkubátory, abychom zajistili, že naše vzdělávání zůstane relevantní. Každá třída zdůrazňuje "proč" tématu, který se učíte, postavený kolem kurzových a programových cílů na podporu vašich kariérních cílů. Budete hodnoceni na holistických rubrikách, abyste sladili své učení a pokrok se širokou škálou tvrdých dovedností a znaků charakteru, které firmy používají k definování úspěchu na pracovišti.

Naším cílem je nasměrovat mentalitu tvůrce do našich studentů

  • EMPATY A KNIHA
  • BUDOUCNOST NA LODĚ
  • RŮST MINDSET
  • ANALYTICKÉ ODŮVODNĚNÍ
  • POČÍTAČOVÉ MYSLENÍ
  • KREATIVNÍ ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ
  • VYNALÉZAVOST
  • SELF A PEER ADVOCACY
  • MYŠLI KOMUNIKACE

Naše vzdělání je postaveno na čtyřech základních kamenech

VÝVOJ CHARAKTERŮ

Moderní organizace očekávají, že lidé přivedou své vlastní do práce, takže očekáváme, že budete ve škole pracovat na celém svém já. Vedoucí jsou definováni nikoliv svou inteligencí nebo dovedností, ale jejich štěrk, odolnost, odvaha, empatie, upřímnost a laskavost. Budete pracovat na budování povahy prostřednictvím koučování, hostujících řečníků, diskusí a skupinových projektů, které vám pomohou porozumět vašemu osobnímu rozvoji a vztahům s ostatními.

LIBERÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Široké vzdělání pomáhá zakomponovat váš názor na svět a pochopit potenciál dopadu a rizik technologií v naší rychle se měnící společnosti. Vy a vaši kolegové se budete pohybovat v rozhovorech o pohlaví, rase a etice, které v současné době čelí technologickému průmyslu. Vezmete si kurzy v oblasti psaní, designu, osobních financí a ekonomie, které vám pomohou rozvinout se v úspěšného profesionálního a angažovaného občana.

CS TEORIE

Základy v oblasti počítačové vědy mají zásadní význam pro pochopení toho, jak se výpočetní systém rozvíjí a jaký má budoucnost. Prostřednictvím tříd o datových strukturách, algoritmech, strojovém učení a umělé inteligenci vytváříte kritické myšlení a kreativní dovednosti k řešení problémů potřebné k přizpůsobení se po dlouhou kariéru v rychle se měnícím technologickém průmyslu. Rozvíjíte schopnost architektury softwaru řešit složité reálné problémy.

SOFTWAROVÉ INŽENÝRSTVÍ

Praktické zkušenosti s vytvářením a přepravou reálného softwaru s využitím standardních nástrojů a technik pro spolupráci vám zajistí, že po absolvování budete mít jistotu a úspěšně vykonávat svou první práci. Vybíráte technickou koncentraci mezi mobilním a webovým vývojem a seznámíte se s moderními jazyky a rámci v poptávce se zaměstnavateli. Vstupte do pracovní síly, abyste věděli, jak komunikovat se zainteresovanými stranami a navrhnout skvělé produkty.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Make School

Make School přepracovává vysokoškolské vzdělání pro 21. století. Důraz je kladen na zajištění významu vzdělání pro moderní ekonomiku a přístupnosti pro studenty všech záz ... [+]

Make School přepracovává vysokoškolské vzdělání pro 21. století. Důraz je kladen na zajištění významu vzdělání pro moderní ekonomiku a přístupnosti pro studenty všech zázemí.

Studenti získají bakalářské studium aplikované informatiky při studiích liberálního umění, teorie počítačových věd a vývoje produktů. Naše výsledky jsou na stejné úrovni jako školy jako Stanford a MIT s absolventy, kteří pracují ve firmách, jako jsou Facebook, Google, Apple a Y Combinator.

Studenti mohou absolvovat 2 roky a platit výuku prostřednictvím dohod o příjmu podílů jako procento z jejich platu, jakmile jsou zaměstnáni. Poskytujeme studentům s nízkými příjmy také pomoc s životem, která pomáhá pokrýt jejich životní náklady. 45% našich studentů je nedostatečně zastoupených studentů barev, zatímco 66% pochází z rodin s nízkými příjmy.... [-]

Spojené státy americké San Francisco
August 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině