Přečtěte si oficiální popis

Marconi International University je inovativní University s licencí vydanou Florida Department of Education komise pro nezávislé výchova CIE.

Posláním Miu je, aby vyhovovaly potřebám mezinárodních i domácích studentů, nabídnout jim různé možnosti studia na bakalářské a postgraduální úrovni, flexibilní plánování, kontinuální zápis, online kurzy, virtuální laboratoře a simulace.

5k

Univerzita se zabývá významnou výzkumu a inovací v souladu s společenských změn a pokroku, propagaci využívání inovativních metod učení sloučením pokročilých technologických řešení s tradičními aktivitami, jako jsou přednášky, workshopy a semináře. Závazek k dokonalosti a kvalitě inspiruje naše programy, které připravují studenty, jak čelit globální změny a úspěšně uplatnit své odborné znalosti na reálných životních situacích.

Posláním Marconiho je poskytovat inovativní a cenově dostupné vysoce kvalitní studijní programy a vzdělávací příležitosti na domácí i mezinárodní studenty podobně, s využitím nejnovějších technologií a reaguje na potřeby žáků v jejich snaze o akademické, osobní a profesionální integritu.

Proč zvolit Marconi International

  • vysoce kvalifikované mezinárodní fakulty - programy nabízené v angličtině a španělštině - přístup k podpůrným službám a profesní orientované poradenství - průměrně 12 žáků na třídu s individualizovanou péči a pozornost - didaktická podpora v angličtině a španělštině z vyhrazeného fakulty a zaměstnance - multikulturní vzdělávací prostředí - přístup k mezinárodní síti evropských a mezinárodních univerzit

MIU Internship Program

Mezinárodních i američtí studenti mohou požádat, aby součástí programu MARCONI stáži v USA, Asii a Evropě.

Příležitosti, jako cenný odborných znalostí v mezinárodním prostředí, cestování a kultury ve městech jako Hongkongu, Šanghaji, Singapuru, Římě a velkých městech USA.

Stáže jsou nabízeny špičkových firem týkající se oboru studia. Zájemci musí komunikovat v době zápisu, pokud jsou ochotni platit i kandidáti budou vybráni společnostmi podle kritérií, jako jsou jazykové schopnosti, pracovní odborné praxe a akademické výsledky.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

BBA

Marconi International University - Miami

Bakalářské studium v ​​obchodní administrativě připravuje studenty k tomu, aby se zrodila do profesionálů, kteří mají aktivní roli v rozhodovacím procesu. Poskytuje stude ... [+]

Bakalářské studium v ​​obchodní administrativě připravuje studenty k tomu, aby se zrodila do profesionálů, kteří mají aktivní roli v rozhodovacím procesu. Poskytuje studentům komplexní znalosti o povaze ekonomiky a o správných nástrojích pro činnost ve finančních institucích a organizacích veřejných i soukromých.

Bakalářský titul je nabízen ve smíšené podobě, která kombinuje osobní aktivity s následujícími multimediálními učebními pomůckami:

Audio-video lekce (přístupné prostřednictvím webové platformy asynchronním způsobem)Textové materiály (dostupné prostřednictvím webové platformy);Samohodnocení: pravdivé / nepravdivé otázky, výběr z několika důvodů, hot-spot image, test grafu, hraní rolí, simulace (přístupné prostřednictvím webové platformy);Písemné úkoly, které vyžadují splnění specifických úkolů, ve kterých studenti projevují své zvládnutí metodik, nástrojů a kritické autonomie.Cíl programu... [-]
Spojené státy americké Miami
Září 2020
Angličtina,španělština
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Marconi International University - Miami

Cílem bakalářského studia v oboru počítačového inženýrství je připravit studenty, aby se zrali v profesionálech, kteří mají aktivní úlohu ve svém oboru. Program, který či ... [+]

Cílem bakalářského studia v oboru počítačového inženýrství je připravit studenty, aby se zrali v profesionálech, kteří mají aktivní úlohu ve svém oboru. Program, který činí 120 semestrálních kreditů akademického úspěchu, je nabízen ve smíšené podobě. Bakalářský titul v oboru počítačového inženýrství připravuje absolventy na vývoj a využívání technologií, stejně jako schopnost navrhnout, vyrábět a spravovat systémy pro zpracování dat v široké škále aplikací.

Na konci bakalářského studia v oblasti počítačového inženýrství absolventi získají širokou škálu základních znalostí, zejména v oblasti matematiky, informatiky (výpočetní technika, elektronika, telekomunikace) a inženýrských oborů. Při zvážení rychlého vzrůstu potřeby společnosti v oblasti informací student rozvinul schopnost porozumět a ocenit pracovní principy systémů zpracování jak v hardwarové (architektuře systému), tak v softwarových aspektech, schopný identifikovat, formulovat a vyřešit rozmanité problémů pomocí aktualizovaných metod, technik a nástrojů.... [-]

Spojené státy americké Miami
Září 2020
Angličtina,španělština
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Marconi International University
Adresa, 1. řádek
141 NE 3st Avenue, 7th Floor
FL 33132 Miami, Florida, Spojené státy americké
Website
Telefonní číslo
+1 305-266-7678