Meridian Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Meridian Community College ( MCC ) splňuje rozmanité potřeby rostoucí komunity tím, že podporuje vzdělávací, ekonomický a komunitní rozvoj. Kromě silného programu University Transfer má College více než 50 studijních oblastí, včetně oborů souvisejících se zdravotní péčí a programů zaměřených na výrobu, které poskytují školení, které potřebujete pro vstup na trh práce nebo zdokonalení svých současných dovedností. Meridian Community College také nabízí kurzy dalšího vzdělávání pro osobní a profesionální obohacování, služby podpory studentů, kulturní akce obohacování a programy základního a vývojového vzdělávání dospělých určené pro vaši budoucnost.

Nabízíme zkušenosti na dálku a na dálku, které vedou k certifikátům, přidruženým titulům, převodu univerzit, vzdělávání dospělých, školení pracovních sil a osobnímu a kulturnímu obohacení, což podporuje uznání celoživotního učení.

Místa

Meridian

Adresa, 1. řádek
Highway 19 North,910
39307 Meridian, Mississippi, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: