Messiah College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Messiah College

Messiah College je celostátní soukromá křesťanská vysoká škola se studentským orgánem 3 305 vysokoškolských a postgraduálních studentů. Nachází se v Mechanicsburg, Pa., Messiah je jen 12 mil od hlavního města, Harrisburg. Vysoká škola byla založena v roce 1909 bratřími v Kristově kostele. Dnes je základna víry akademie obecně evangelická a zahrnuje studenty a zaměstnance z různých denominací a tradicí křesťanské víry.

Prohlášení o totožnosti

Messiah College je křesťanská vysoká škola liberálních a aplikovaných umění a věd. Vysoká škola se zavázala k přijetí evangelického ducha zakořeněného v anabaptistových, pietistických a wesleyských tradicích křesťanské církve.

Prohlášení o poslání

Naším posláním je vzdělávat muže a ženy směrem k vyspělosti intelektu, charakteru a křesťanské víry v přípravě na život služby, vedení a smíření v církvi a společnosti.

Motivováno společnou misí

Počáteční závazek našeho poslání - rozvíjet "vyspělost intelektu, charakteru a křesťanské víry" - odráží integraci společné víry naší společnosti do všech aspektů zkušenosti Messiah College. Tento holistický model vzdělávání byl odvážnou vizí našeho zakladatele SR Smitha před více než 100 lety a zůstává základním kamenem naší identity.

Ostatní základní součásti poslání Mesiáša, vedení a smíření - jsou také pevně zakořeněny v kontextu naší křesťanské víry. Nesloužíme jen proto, že je to "správná věc"; sloužíme proto, že nás Bůh povolává, abychom otevřeli naše srdce chudým a potřebným a pracujeme pro spravedlnost, ať je to bezpráví. Naučíme se vést vírou, že Ježíš je náš konečný příklad vedení se soucitem, úctou a láskou. A kvůli naší víře jsme nuceni budovat mosty porozumění a míru, abychom dokázali, že Bůh sjednocuje Boží lásku s ostatními.

Náš areál

Nachází se v příměstské, jih-centrální Pennsylvania, Messiah College je uhnízděný na 471 scénických akrů. Ať už jste se procházeli podél malebného zálivu Yellow Breeches, který prochází školním areálem, posloucháte přednášku v jedné z našich nejmodernějších akademických budov, sledujeme fotbalovou hru na našem venkovním sportovním komplexu, koncert v našem studentském svazu nebo prostě si užíváte krásu areálu, budete se cítit jako doma.

Proč se budete cítit jako doma?

Protože u Mesiáše je to víc než krásný areál. Jedná se o pohostinnost pro celou osobu. Návštěvu poprvé? Návrat do kampusu pro váš seniorský rok? Přineste své prarodiče za den prarodičů? Bez ohledu na to, proč jste vždycky přivítali přátelské tváře a skutečně užitečné lidi, kteří pro vás chtějí to nejlepší.

Vytváření vášně pro komunitu

Náš areál se skládá z rozmanité skupiny studentů, zaměstnanců a fakulty. Ačkoli všichni můžeme pocházet z různých míst a prostředí, děláme prioritu, abychom podporovali smysluplné vztahy v naší komunitě školního areálu.

Zatímco sedm akademických budov, 12 rezidenčních sálů / apartmánů, knihovna a mnoho dalších budov věnovaných uctívání, učení a studentskému životu tvoří náš fyzický areál, je to více než 3 000 studentů, kteří dělají Mesiášův areál prosperující - s naplněním přátelství, nadšení pro Kristus a odhodlání k akademické dokonalosti.

V blízkosti všech

Ačkoli nemůžete říct podle našeho malebného okolí - Mesiášův areál je jen krátkou jízdou od nedalekých metropolitních oblastí. Centrum restaurací, galerií muzeí a sportovních zařízení hlavního města Harrisburgu je vzdálené pouhých 15 minut. A rušné městské střediska Philadelphie, Baltimore, Washington DC a New York City jsou ve vzdálenosti 2-3 hodin jízdy. A když jste zažili příležitosti, které nabízejí naše blízká města, rádi vás přivítáme zpět na aktivitu našeho areálu!

Místa

Mechanicsburg

Adresa, 1. řádek
Messiah College see new
link
One College Avenue
Mechanicsburg PA 17055

17055 Mechanicsburg, Pensylvánie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium