Přečtěte si oficiální popis

O Messiah College

Messiah College je celostátní soukromá křesťanská vysoká škola se studentským orgánem 3 305 vysokoškolských a postgraduálních studentů. Nachází se v Mechanicsburg, Pa., Messiah je jen 12 mil od hlavního města, Harrisburg. Vysoká škola byla založena v roce 1909 bratřími v Kristově kostele. Dnes je základna víry akademie obecně evangelická a zahrnuje studenty a zaměstnance z různých denominací a tradicí křesťanské víry.

Prohlášení o totožnosti

Messiah College je křesťanská vysoká škola liberálních a aplikovaných umění a věd. Vysoká škola se zavázala k přijetí evangelického ducha zakořeněného v anabaptistových, pietistických a wesleyských tradicích křesťanské církve.

Prohlášení o poslání

Naším posláním je vzdělávat muže a ženy směrem k vyspělosti intelektu, charakteru a křesťanské víry v přípravě na život služby, vedení a smíření v církvi a společnosti.

Motivováno společnou misí

Počáteční závazek našeho poslání - rozvíjet "vyspělost intelektu, charakteru a křesťanské víry" - odráží integraci společné víry naší společnosti do všech aspektů zkušenosti Messiah College. Tento holistický model vzdělávání byl odvážnou vizí našeho zakladatele SR Smitha před více než 100 lety a zůstává základním kamenem naší identity.

Ostatní základní součásti poslání Mesiáša, vedení a smíření - jsou také pevně zakořeněny v kontextu naší křesťanské víry. Nesloužíme jen proto, že je to "správná věc"; sloužíme proto, že nás Bůh povolává, abychom otevřeli naše srdce chudým a potřebným a pracujeme pro spravedlnost, ať je to bezpráví. Naučíme se vést vírou, že Ježíš je náš konečný příklad vedení se soucitem, úctou a láskou. A kvůli naší víře jsme nuceni budovat mosty porozumění a míru, abychom dokázali, že Bůh sjednocuje Boží lásku s ostatními.

Náš areál

Nachází se v příměstské, jih-centrální Pennsylvania, Messiah College je uhnízděný na 471 scénických akrů. Ať už jste se procházeli podél malebného zálivu Yellow Breeches, který prochází školním areálem, posloucháte přednášku v jedné z našich nejmodernějších akademických budov, sledujeme fotbalovou hru na našem venkovním sportovním komplexu, koncert v našem studentském svazu nebo prostě si užíváte krásu areálu, budete se cítit jako doma.

Proč se budete cítit jako doma?

Protože u Mesiáše je to víc než krásný areál. Jedná se o pohostinnost pro celou osobu. Návštěvu poprvé? Návrat do kampusu pro váš seniorský rok? Přineste své prarodiče za den prarodičů? Bez ohledu na to, proč jste vždycky přivítali přátelské tváře a skutečně užitečné lidi, kteří pro vás chtějí to nejlepší.

Vytváření vášně pro komunitu

Náš areál se skládá z rozmanité skupiny studentů, zaměstnanců a fakulty. Ačkoli všichni můžeme pocházet z různých míst a prostředí, děláme prioritu, abychom podporovali smysluplné vztahy v naší komunitě školního areálu.

Zatímco sedm akademických budov, 12 rezidenčních sálů / apartmánů, knihovna a mnoho dalších budov věnovaných uctívání, učení a studentskému životu tvoří náš fyzický areál, je to více než 3 000 studentů, kteří dělají Mesiášův areál prosperující - s naplněním přátelství, nadšení pro Kristus a odhodlání k akademické dokonalosti.

V blízkosti všech

Ačkoli nemůžete říct podle našeho malebného okolí - Mesiášův areál je jen krátkou jízdou od nedalekých metropolitních oblastí. Centrum restaurací, galerií muzeí a sportovních zařízení hlavního města Harrisburgu je vzdálené pouhých 15 minut. A rušné městské střediska Philadelphie, Baltimore, Washington DC a New York City jsou ve vzdálenosti 2-3 hodin jízdy. A když jste zažili příležitosti, které nabízejí naše blízká města, rádi vás přivítáme zpět na aktivitu našeho areálu!

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Messiah College

Zahrajte si tvůrčí energii a talenty na vypravěčství na vysokou rychlost tím, že budete absolvovat diplom o digitálních médiích na Messiah College, jedné z nejlepších sou ... [+]

Digitální média na vysoké škole Messiah

Zahrajte si tvůrčí energii a talenty na vypravěčství na vysokou rychlost tím, že budete absolvovat diplom o digitálních médiích na Messiah College, jedné z nejlepších soukromých křesťanských vysokých škol v USA

Digitální média jsou rozvíjející se pole a multimediální komunikační dovednosti, které vyvíjíte prostřednictvím našich základních kurzů pro tuto velkou, vás připraví na uspokojení rostoucí poptávky po specialistách na digitální média v nejrůznějších oblastech.

Velké rozdíly v digitálních médiích

Jako ředitel Digital Media na Messiah College budete moci:

Zaměřte se na určitou oblast digitálních médií, která vás zajímá. Vezměte spoustu zajímavých volitelných předmětů nebo dalších digitálních mediálních kurzů. Zapojte se do projektu digitální mediální spolupráce ve vašem seniorském roce. Připravte se na kariéru jako webový, grafický, zvukový nebo herní návrhář; video editor; mobilní aplikace nebo herní programátor; nebo ministr uctívání. Studium v ​​jednom z 40 studijních míst v zahraničí, které nabízí Messiah College. Zvyšte své dovednosti v našich studiích věnovaných digitálnímu umění, digitálnímu a digitálnímu zvuku a pracujte v novém středisku Calvin a Janet High Centre for Worship and Performing Arts, které má nejmodernější digitální zařízení a dvě laboratoře iMac věnované k divadelní a hudební technologii. Využijte své dovednosti v našem novém studiu, který zahrnuje zelenou místnost, studio Foley a plně vybavenou řídící místnost. Možnosti kariéry pro velké digitální média ... [-]
Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Messiah College

Absolvent bakalářského studia v komunikaci na Messiah College vám pomůže rozšířit znalosti ve všeobecné oblasti komunikace s flexibilitou k pořádání kurzů v oblastech kom ... [+]

Komunikace na Messiah College

Absolvent bakalářského studia v komunikaci na Messiah College vám pomůže rozšířit znalosti ve všeobecné oblasti komunikace s flexibilitou k pořádání kurzů v oblastech komunikace, které vás nejvíce zajímají.

Naučte se efektivně a eticky uplatňovat teorie v široké škále komunikačních oborů, budete absolvovat základy potřebné pro sledování pracovních míst souvisejících s komunikací nebo pro další vzdělávání prostřednictvím studia postgraduálního studia. Naučíte se komunikace v historii a poznáte teorii, rétoriku a interpersonální a interkulturní komunikaci, která vám umožní zvládnout různé formy komunikace - včetně ústní, písemné, vizuální a virtuální. Získáte také znalosti komunikačních procesů mezi jednotlivci, stejně jako v různých kulturách a společnostech.... [-]

Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Messiah College

Z učebny až po klapku, studijní program Bachelor of Arts (BA) vás zaujme jak technickými, tak kreativními aspekty rostoucí oblasti filmového a mediálního umění. ... [+]

Film a mediální umění na Messiah College

Z učebny až po klapku, studijní program Bachelor of Arts (BA) vás zaujme jak technickými, tak kreativními aspekty rostoucí oblasti filmového a mediálního umění.

Mesiášův uznávaný filmový a mediální umělecký program poskytuje významné příležitosti pro stáže na všech úrovních mediální produkce a připravuje vás na kariéru ve výrobě, scénářství, režii, editaci nebo kinematografii.

Film a média jsou hlavními rysy

Jako filmový a mediální umělecký vedoucí v Messiah College budete moci:

Získejte školení v oblasti digitální produkce a úpravy, 16 mm filmová produkce, kinematografie, základní režie, psaní na obrazovce a pokročilé filmové techniky jako je osvětlení a zvuk. Prozkoumejte tvorbu dokumentů, základní speciální efekty a témata v nových a digitálních médiích. Naše kurzy jsou průběžně aktualizovány tak, aby odrážely nové pokroky ve filmovém průmyslu. Vytvořte si své vlastní filmy během svého studia jako student s potenciálem pro jeho prohlížení na každoročním humanitním sympoziu akademie; v "Splice", každoročně pořádaný studentský filmový festival; nebo dokonce předložit na místní a národní festivaly za úplatu. Využijte naše nové mediální laboratoře o rozloze 1 740 čtverečních stop v kaple Hostetter, která nabízí nekonečnou podlahovou zelenou obrazovku (stejně jako několik přenosných zelených obrazovek); kontrolní místnost; zvukové studio Foley, které zahrnuje zvukovou budovu, Foleyovy jámy (pro ukládání různých materiálů uvnitř a vytváření zvuků), velký monitor, mikrofony a počítačovou stanici s Pro-tools a audio mixážním zařízením; a nová zařízení - včetně fotoaparátů s vysokým rozlišením a filmů s kvalitou filmu, jako je Blackmagic a RED Epic (stejný fotoaparát používaný k filmu "The... [-]
Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Messiah College

Vyzývání všech nezávislých myslitelů, kteří mají zájem o veřejný život a obavy o sociální spravedlnost. ... [+]

Politika a mezinárodní vztahy na Messiah College

Vyzývání všech nezávislých myslitelů, kteří mají zájem o veřejný život a obavy o sociální spravedlnost.

Jako politika a mezinárodní vztahy hlavní na Messiah College, nejvyšší pozice Pennsylvania křesťanská vysoká škola, budete se ponořit mezi studenty a fakulty, kteří jsou napájeni ze stejných věcí, které energizují vás: politické kampaně, volby, diplomacie, mezinárodní záležitosti , veřejného zdraví, přistěhovalectví, životního prostředí a rasových vztahů.

Politika a mezinárodní vztahy majora nabízí silný akademický program, který vás učiní konkurenceschopnou na trhu práce nebo na vysoké škole. Zatímco typicky můžete myslet na politickou vědu jako na přípravu na kariéru ve veřejné funkci, vidíme ji jako disciplínu, která vás důkladně připravuje na vstup do celé řady oblastí včetně vlády, obchodu, vzdělávání, komunikace, práva a mnoha dalších.... [-]

Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Messiah College

Dejte svou mysl, srdce a ruce, abyste pracovali jako hlavní biologie na Messiah College. Prostřednictvím studijního programu biologie budete nejen studovat tvorbu, ale i ... [+]

Biologie na Messiah College

Dejte svou mysl, srdce a ruce, abyste pracovali jako hlavní biologie na Messiah College. Prostřednictvím studijního programu biologie budete nejen studovat tvorbu, ale i tvůrce, integrující své znalosti biologie s vaší křesťanskou vírou.

Bílý vědecký obor společnosti Messiah College v biologii nabízí silný základ základních biologických kurzů a možnost soustředit se do určité oblasti zájmu prostřednictvím biomedicínské, celulární, ekologické, obecné a organisační biologické koncentrace.

Biologie hlavní charakteristiky

Jako hlavní biologie na Messiah College budete mít možnost:

Získejte zkušenost z první ruky s použitím skenovacího elektronového mikroskopu, zařízení pro savčí tkáňové kultury a techniky molekulární biologie včetně polymerázové řetězové reakce (PCR) spolu s dalšími sofistikovanými zařízeními pro analýzu kultur a manipulaci s molekulami. Získejte výuku v biologii s minimálními dodatečnými kurzy. Absolvujte kurzy biomedicínské koncentrace, které vás připraví na lékařskou školu. Účastněte se kurzů nebo řízeného výzkumu. Zúčastněte se veřejných akcí o vědě a víře. Provádějte výzkum malárie / AIDS v nemocnici Macha Mission v Zambii ve spolupráci s Johnsem Hopkinsem. Možnosti kariéry pro biologii ... [-]
Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Messiah College

V společnosti Messiah získáte marketing prostřednictvím našeho flexibilního učebního plánu psaním skutečných marketingových plánů, poskytováním výzkumných služeb pro firm ... [+]

Marketing na Messiah College

V společnosti Messiah získáte marketing prostřednictvím našeho flexibilního učebního plánu psaním skutečných marketingových plánů, poskytováním výzkumných služeb pro firmy a dokonce účastí prodejní složky marketingu.

Jako hlavní marketingový ředitel společnosti Messiah College rozvíjíte schopnost využívat své kritické myšlení a kreativitu při přípravě plánů marketingové komunikace, rozvíjet reklamní kampaně a poskytovat výzkumné služby místním neziskovým organizacím. Organizace kampusů vás mohou dokonce požádat, abyste využili své rozvojové marketingové dovednosti, abyste získali informace a propagovali své aktivity. Naučíte se, jak identifikovat etické otázky týkající se marketingu a formulovat osobní odpovědi, které odrážejí vaši oddanost křesťanským zásadám.... [-]

Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Messiah College

Hledáte kariéru v oblasti finančního plánování nebo správy aktiv, výzkumu vlastního kapitálu, pokladny, investičního bankovnictví nebo finančního plánování podniku? Pak f ... [+]

Finance major na Messiah College

Hledáte kariéru v oblasti finančního plánování nebo správy aktiv, výzkumu vlastního kapitálu, pokladny, investičního bankovnictví nebo finančního plánování podniku? Pak finance hlavní může být ideální pro vás!

Finanční program Bachelor of Science (BS) na Messiah College, jedné z nejlepších soukromých křesťanských škol v USA, se zaměřuje na praktické uplatnění finanční teorie s využitím výrazných, nejmodernějších technik. Tyto techniky vás jedinečně připraví a vybaví tak, abyste byli efektivní vůdce v oblasti financí a ovlivnili svět pro Krista. Tento program, který je umístěn kolem finančního laboratoře Ralph S. Larsen (přicházejícího v srpnu 2017!), Obsahuje řadu příležitostí pro praktické zkušenosti s řízením podnikových financí a investic, včetně účasti v Student Investment Club, který aktivně nakupuje a prodává cenné papíry portfolio v hodnotě více než 275 000 USD.... [-]

Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Messiah College

Navrhněte přizpůsobený studijní program ze čtyř různých koncentrací v oblasti podnikové správy - podnikání, řízení lidských zdrojů, vedení a řízení technologií a provozu. ... [+]

Obchodní administrativa na Messiah College

Navrhněte přizpůsobený studijní program ze čtyř různých koncentrací v oblasti podnikové správy - podnikání, řízení lidských zdrojů, vedení a řízení technologií a provozu.

Jako hlavní obchodní ředitel společnosti Messiah College navrhnete přizpůsobený studijní program, který zdůrazňuje, kde, proč a jak se rozhodnete dát svou mysl a víru k použití. Nabízíme mnoho různých skladeb, které vás připraví na různé profesní role a ve všech zajímavých místech po celém světě.

Hlavní obchodní rozdělení podniku

Jako hlavní obchodní ředitel společnosti Messiah College budete moci:

Studium v ​​programu s názvem # 1 Nejlepší studijní program pro rok 2017 Christian University Online. Cestování do Evropy a Ruska s Mezinárodním obchodním ústavem. Připojte se k Business Clubu, kde se studenti mohou zúčastnit soutěže o studium etických kurzů. Podílejte se na vlastní výzvě společnosti Messiah Impact Venture Challenge - soutěž v podnikovém plánu, která se věnuje zkoumání inovativních řešení pro oblasti kritického dopadu společnosti. Naučte se investovat a získávat zisk prostřednictvím investičního klubu, praktické zkušenosti v laboratořích, které vytvářejí zdroj příjmů poskytující finanční prostředky studentským organizacím. Zúčastněte se stáží, které zase pracují v příležitostech k učení a vytvářejí spojení mezi teorií ve třídě a "reálným světem". Vyberte si jeden z několika zvláštních zájmů na finanční dráze, jako je finanční analýza, osobní finanční plánování, zdanění, investice, finanční kontroly a finanční hospodaření. Studium vedoucí sluha, genderové a kulturní rozdíly a vedoucí týmy na vedení. Možnosti kariéry pro velvyslanectví pro správu podniků ... [-]
Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Messiah College

Připravte se, abyste se stali autorizovaným účetním; zadejte finanční, firemní, osobní nebo daňové účetnictví; nebo vykonávat audit - vše v křesťanské perspektivě. ... [+]

Účetnictví na vysoké škole Messiah

Připravte se, abyste se stali autorizovaným účetním; zadejte finanční, firemní, osobní nebo daňové účetnictví; nebo vykonávat audit - vše v křesťanské perspektivě.

Jako vysokoškolský absolvent společnosti Messiah College budete mít vysokou poptávku od veřejných účetních firem, národních korporací a malých podniků. Ve skutečnosti, jako více než 70 procent našich absolventů, můžete dokonce najít přijetí nabídky práce brzy ve vašem seniorském roce.

Proč studovat účetnictví?

Jako hlavní účetnictví budete rozvíjet kompetence potřebné pro udržování, kontrolu a kontrolu finančních záznamů jednotlivců a podniků. Naučíte se také dovednosti potřebné pro přípravu finančních a daňových zpráv. Stačí otevřít svou oblíbenou desku pro vyhledávání práce a najdete zde dlouhý seznam pracovních příležitostí pro účetní. Celostátní, velké korporace a veřejné účetní firmy, stejně jako malé podniky a jednotlivci odrážejí tuto poptávku po vyškolených účetních.... [-]

Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Messiah College

Mezinárodní obchodní hlavní je navržen tak, aby vás připravil být globální obchodní profesionál. Dnes jsou organizace všeho druhu stále více zapojeny po celém světě. Me ... [+]

Mezinárodní obchod na Messiah College

Mezinárodní podnikání je navrženo tak, aby vás připravilo k tomu, abyste se stali globálním obchodním profesionálem. Dnes se organizacím všeho druhu stále více stýká celosvětová spolupráce. Mezinárodní podnikání je termín používaný k popisu jakékoliv organizační činnosti (např. Nákup, prodej, ovlivňování atd.), které se odehrává přes mezinárodní hranice. S aplikací v širokém spektru průmyslových odvětví vyvíjíte řadu specializovaných dovedností, které můžete používat a vzít s sebou kdekoli.

Mezinárodní obchodní hlavní rozdíly

Messiah College je uznávaným lídrem ve vysokoškolském vzdělávání, pokud jde o rozvíjení globálního myšlení mezi vysokoškolskými absolventy. Naše mezinárodní obchodní hlavní nabízí jedinečnou příležitost pro studenty se připravit na úspěch v této oblasti. Jako mezinárodní obchodní ředitel budete moci:... [-]

Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Messiah College

Pokud vás nadchne tvůrčí a kritické myšlení k řešení složitých problémů a máte rádi práci s technologií, pak může být správný počítač a informační věda společnosti Messia ... [+]

Počítačová a informační věda na vysoké škole Messiah

Pokud vás nadchne tvůrčí a kritické myšlení k řešení složitých problémů a máte rádi práci s technologií, pak může být správný počítač a informační věda společnosti Messiah College pro vás vhodná.

Poptávka po kvantitativních technických myslících, kteří mají titul v oblasti počítačů a informatiky, je silný a bude nadále růst. Ve studijním oboru Bachelor of Science v oblasti výpočetní a informační vědy absolvujete kurzy v oblastech, jako je počítačové programování, databáze, systémová analýza a návrhové aplikace, a rozvíjet tak technické dovednosti, které potřebujete k zajištění práce v oblasti počítačů a informačních technologií.... [-]

Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Messiah College

Máte touhu uplatnit své matematické dovednosti na obchodní aplikace? Jako hlavní vědecký pracovník v oblasti Messiah College se připravujete na práci v oblasti pojistně m ... [+]

Actuarial Science na Messiah College

Máte touhu uplatnit své matematické dovednosti na obchodní aplikace? Jako hlavní vědecký pracovník v oblasti Messiah College se připravujete na práci v oblasti pojistně matematických věd a zároveň propojíte víru a disciplinární odbornost jedinečným a náročným způsobem.

Akademický studijní program Bachelor of Science (BS) na Messiah College, jedna z nejlepších soukromých křesťanských škol v USA, připravuje matematicky nadané studenty, kteří mají zájem o obchodní aplikace pro práci v oblasti pojistně matematických věd. Najděte způsoby, jak řídit riziko kombinací silných analytických dovedností, obchodních znalostí a chápání lidského chování. Studenti prokáží schopnost absolvovat dvě odborné zkoušky v oblastech, na které se vztahuje kurzy a obdrží tři možné kredity VEE (Verification by Educational Experience) . Tento program vyzývá studenty, aby přemýšleli o tom, jak jejich práce může sloužit království při vstupu do pojistně-matematického pole.... [-]

Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Messiah College

Absolvent v oboru biochemie od Messiah College vás připravuje na řadu zajímavých kariér, jako je lékařství, farmacie, příbuzné oblasti zdraví, forenzní vědy, laboratorní ... [+]

Biochemie na Messiah College

Absolvent v oboru biochemie od Messiah College vás připravuje na řadu zajímavých kariér, jako je lékařství, farmacie, příbuzné oblasti zdraví, forenzní vědy, laboratorní práce, výzkum a další. Máte-li zájem o kariéru v jedné z těchto oblastí, potom je Messiah College biochémie hlavní je vhodný pro vaše vysokoškolské zkušenosti.

Jako program schválený Americkou chemickou společností nabízí oddělení přísné vzdělání ve všech subdisciplínách chemie a biochemie a poskytuje vám intelektuální, experimentální a komunikační dovednosti potřebné pro přípravu na vědecký odborný výkon.

Biochemické hlavní charakteristiky ... [-]
Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Messiah College

Rozvíjte své tvůrčí schopnosti, jak se připravujete na vzrušující kariéru jako umělec v našem akreditovaném programu! ... [+]

Studio Art (BA nebo BFA) na Messiah College

Rozvíjte své tvůrčí schopnosti, jak se připravujete na vzrušující kariéru jako umělec v našem akreditovaném programu!

Bakalář umění (BA) je určen pro studenty, kteří chtějí zažít širokou liberální výtvarnou výchovu s důrazem na studium výtvarného umění. Bakalář výtvarného umění (BFA) je určen pro studenty, kteří chtějí maximalizovat jejich ponoření do studia, zejména pro ty, kteří uvažují o absolvování magisterského studia (MFA). Zatímco to si zachovává hodně z liberální umění šíře BA, jeho důraz je kladen na studijní praxi a teorii.

Studio umění hlavní charakteristiky ... [-]
Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Messiah College

Pokud hrajete nebo zpíváte hudbu pro publikum, je to váš kariérní cíl, pak je hudební výkon z proslulého hudebního programu Messiah College rozhodně krok správným směrem. ... [+]

Hudební vystoupení na vysoké škole Messiah

Jste připraveni se stát úspěšným hudebním umělcem?

Pokud hrajete nebo zpíváte hudbu pro publikum, je to váš kariérní cíl, pak je hudební výkon z proslulého hudebního programu Messiah College rozhodně krok správným směrem. V Mesiáši vyvinete technickou způsobilost vyniknout ve své preferované oblasti hudebního výkonu - instrumentální nebo vokální - a získáte praktické, osobní a podnikatelské dovednosti potřebné pro úspěšnou hudební kariéru v 21. století.

Hudební výkon hlavní charakteristiky

Jako hudební vystoupení na Messiah College budete mít možnost:

Kompletní kurz, který zahrnuje zvýšené hodiny pro soukromé studium na vybraném nástroji. Získejte instrukce specifické pro přístroj v pedagogice a literatuře. Proveďte dva plné úvahy, vybudování silné základny repertoáru a získání důležitých zkušeností na stadionu. Vystupuje v různých hudebních tělesných akademiích včetně větrného souboru, koncertního sboru, symfonického orchestru, jazzového souboru, symfonického větru, operního workshopu a komorních souborů. Možnosti kariéry pro hudební představení ... [-]
Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Messiah College

Moderní výukové laboratoře a technologie a vybavení společnosti Messiah přitahují některé z nejjasnějších mladých mužů a žen v zemi. ... [+]

Chemie na vysoké škole Messiah

Moderní výukové laboratoře a technologie a vybavení společnosti Messiah přitahují některé z nejjasnějších mladých mužů a žen v zemi.

Vyzkoušejte svět kolem sebe a současně se dozvíte více o sobě a tvém Stvořiteli. Chief chemie na Messiah College, jedna z nejlepších soukromých křesťanských vysokých škol v USA, kladou zvláštní důraz na integraci znalostí a metod vědy s tím, co nás učí křesťanská víra o lidech a jejich roli ve vesmíru. Často nazývá "centrální věda", chemie se spoléhá těžce na teorii z matematiky a fyziky a poté informuje tak různorodé obory, jako je ekologie, zemědělství, medicína, molekulární biologie, genetika, geologie a potravinářská věda.... [-]

Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Messiah College

Staňte se technicky kompetentním a efektivním analytickým myslitelem, který vytváří reálná technická řešení prostřednictvím našeho nejvyššího, akreditovaného programu ABE ... [+]

Strojírenství na vysoké škole Messiah

Staňte se technicky kompetentním a efektivním analytickým myslitelem, který vytváří reálná technická řešení prostřednictvím našeho nejvyššího, akreditovaného programu ABET Bachelor of Science in Engineering degree (BSE).

Messiah je jediná soukromá křesťanská vysoká škola v zemi s akreditovaným studijním programem ABET, který nabízí naši jedinečnou směs šesti druhů technických stupňů koncentrace. Můžete se soustředit na biomedicínské inženýrství, stavební inženýrství, výpočetní techniku, elektrotechniku, environmentální inženýrství nebo strojírenství. A za posledních pět let byla Messiah College ve Spojených státech zařazena do programu "Nejlepší vysokoškolský inženýrský program" (US News and World Report). Podle hodnocení v roce 2017 byl Messiah # 55 z 200 národních programů.... [-]

Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Messiah College

S bakalářským studiem (BA) nebo bakalářským studiem v oboru psychologie od Messiah College, špičkové soukromé křesťanské vysoké školy v USA, budete dobře připraveni na ka ... [+]

Psychologie na Messiah College

S bakalářským studiem (BA) nebo bakalářským studiem v oboru psychologie od Messiah College, špičkové soukromé křesťanské vysoké školy v USA, budete dobře připraveni na kariéru v psychologii nebo pracovat na magisterském stupni. Zatímco získáte bakalářský titul v oboru psychologie, můžete si vybrat i nezletilého, pokračovat ve dvojitém studiu, studovat v zahraničí nebo dokončit více stáží.

Jako psychologický magistr si vyberete z bakalářského programu nebo z bakalářského programu psychologie. BA připravuje vás na počáteční psychologické pozice a střední školu. Můžete také zvolit přidání klinické koncentrace do svého bakalářského stupně, aby vás připravil k tomu, abyste se stali poradcem nebo poradenskou psychologií. BS titul může být tou správnou volbou pro vás, pokud máte zájem pracovat v oblasti psychologie, která má větší důraz na vědu a matematiku.... [-]

Spojené státy americké Mechanicsburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

A falcon's eye view of Messiah College

2017 Move-In Day at Messiah College