Millikin University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítáme Vás na Millikin univerzitě!

Millikin je nezávislá, čtyři rok univerzita, který je financovaný ze soukromých zdrojů a má zápis přibližně 2200 studentů v tradičních i netradičních bakalářské a magisterské studijní programy. Nachází se v Decatur, Illinois, budete rychle zjistíte, že podpis na vzdělání Millikin je jedinečným zážitkem rádi říkáme Performance Learning.

Od svého založení před více než 110 lety, Millikin působí pod filozofií poskytovat vzdělávání, které kombinuje teorii s praxí. I když to byla radikální myšlenka v té době, dnes víme, že praxe nestačí.

Dnešní studenti musí předvést své znalosti, aby byly skutečně připraveni pro úspěšnou kariéru po škole. Prostřednictvím pohlcující zážitky, jako jsou stáže, společné výuky, vedení podniků, které představují výzkum odborníků, a vystupování před publikem - studenti nalézt nové způsoby, jak žít své učení a sklízet plody své tvrdé práce.

Výsledek:

Millikin absolventi se zkušenostmi a důvěrou uspět. V roce 2014, 96% absolventů získal zaměstnání nebo uvedení na vysokoškolské či odborné školy do šesti měsíců od ukončení studia.

Mise

Chcete-li splnit slib vzdělávání Millikin univerzity byl věrný svému založení vizi po dobu 100 let. Naši studenti se učí prostřednictvím reálných projektů, které posilují třídě zkušenosti, pomáhají rozvíjet praktické dovednosti, a vyjádřit odpovědnost University je pro společnost. Naučí se vidět spojení s jinými akademickými disciplínami demonstrovat rozmanitost lidské zkušenosti, interakce mezi technologií a společností ... A oni se dozvěděli o sobě a ostatním, rozvíjí respekt k rozdílům a k důstojnosti všech.

V Millikin jsme připravit studenty pro:

Profesionální úspěch Demokratické občanství v globálním prostředí Osobní život význam a hodnotu

Naše vize

Millikin univerzita je národní vůdce v Performance učení

Naše hodnoty

V Millikin univerzitě, si ceníme:

Závazek k objevu znalostí Občanská debata Vášeň a nadšení Důstojnost a respekt pro jednotlivce Rozmanité a inkluzivní komunity Integrita a odpovědnost Rozvoj větší dobro

Kdo byl James Millikin?

James Millikin narodil se v Ten Mile, Washington County, Pennsylvania, 2. srpna 1827, podle Dr. Albert Reynolds Taylor výzkum, který našel značnou nejistotu ohledně přesných termínech. On byl syn Ábela a Nancy (Van Dyke) Millikin, středně bohaté farmáře v západní Pensylvánii. Jeho dědeček přišel z Irska jako Scotch-irská Presbyterian v roce 1771. Jeho matka byla holandského původu, jehož předkové přišli do Ameriky v sedmnáctém století. James Millikin by později jmenovali Van Dyke ulici v severozápadním Decatur na její počest kolem roku 1880.

Little je opravdu známý o jeho dětství. Jako farmářský chlapec, James pomohl řídit stáda volů do New Yorku. Na podzim roku 1846, on imatrikuloval Washington College (nyní Washington a Jefferson College), Washington, Pennsylvania. To bylo zatímco navštěvuje Washington, který učinil slib založit instituci učení, pokud vůbec někdy, že byli schopni, aby se vešly mládí povolání.

Vábení západu zavolal James, a v roce 1849 doprovázel svého otce na ovčí disku do Indiany a znovu v roce 1850 k Danville, Illinois. Během zimy 1850, byl v Wabash College, i když záznamy jsou nejasné, co studoval, nebo jak dlouho. Po návratu do Pensylvánie v roce 1851 pro další ovce, znovu odvezl do Danville s partnerem jmenoval McFarland.

V roce 1850, James pokračoval ke zvýšení svých stád. Najal mnoho farem pro pastvu a byl nazýván "dobytek král Prairie státu." On také začal koupi nemovitostí, většina z toho z veřejné sféry.

V roce 1856, James Millikin dorazil v Decatur, kde pokračoval ve svých hospodářských zvířat a realitních obchodů. Dne 1. ledna 1857, se oženil Anna Bernice Aston, dcera Rev. Samuel M. Aston, pastor Cumberland Presbyterian Church na hoře Sion od roku 1855. Pan Aston byl pastor Presbyterian kostel v Ten Mile, Pennsylvania, když James byl v jeho časném mladistvém věku, a Anna a její sestra Nancy byl vzdělaný ve Washingtonu Žena semináři ve Washingtonu.

James Millikin vstoupila na bankovní obchody v roce 1860, položil desku J. Millikin & Co. v přední části budovy, která byla kdysi domovem pro železnice Bank, který nedávno se nezdařilo. On postupně snižovat své chovů a věnoval svůj zájem na nemovitosti a bankovnictví, s některými investicemi do místního průmyslu. Pomáhal při organizaci Unie železáren, které slouží jako jeho prezident, stejně jako Decatur uhelné společnosti. Jeho banka se stala největší bankovní instituce v Illinois mimo Chicagu. V roce 1897, on reorganizoval svou banku jako Millikin Národní banky Decatur.

On sloužil na různých radách ve městě, a to i člen dozorčí rady a jako Alderman. Zatímco on se ucházel o státní senátor, nedůvěra bank, které byl prominentní na Středním Západě ho porazil.

V roce 1876, on postavil dům na borovice a západní hlavních ulic ve městě Decatur. Po založení univerzity, pan Millikin pokračoval v jeho bankovním podnikání až do své smrti dne 2. března 1909 v Orlandu na Floridě.

Paní Millikin zemřel 29. července 1913. Do města Decatur odešla včasné dobrodiní, je Anna B. Millikin Domov pro starší ženy, která byla organizována v roce 1879 jako "průmyslové školy staré dámy," Děvčata Home. V její vůli, ona odkázala svůj domov a hodně bude domov Decatur Art Institute, vlastněná univerzitou a řízených společně univerzitou a občany Decatur. Ona se podílela na výběru univerzitních barev a sloužil jako předseda žen hala sekcí výboru budovy po 7. července 1908. Fakulta komise a rada ředitelů by později pojmenovat tuto ubytovnu Aston síň pro své rodiny. V Millikins zemřel bez potomstva, kromě dobročinné dary do města Decatur.

Millikin Vize

Co James Millikin představil, když založil Millikin University v roce 1901, byla unikátní: univerzitu, která by obejmout "praktickou" stranu učení spolu s "literární a klasické"; a, zatímco propojil se s Presbyterian Church, nebylo by úzce "sektářské" a zůstane otevřená pro všechny.

Výsledkem je jeden z národa je první malý, komplexní univerzit, které, o století později, má tři odborné školy a jeden pro svobodná umění a vědy; dobře-obešel University, kde programy v klasické hudbě soupeří v excelence s těmi v účetnictví a zdravotních věd.

Závazek k rozmanitosti

Millikin univerzita je odhodlána vytvořit kampus kulturu, která respektuje a cení rozmanitost. V Millikin, diverzita je viděn v hrubých rysech, včetně rasy, etnického původu, sociálně-ekonomický status, pohlaví, postižení, národnosti, náboženského vyznání, sexuální orientace, a věku.

Prostřednictvím přijímání různých studentů, zaměstnanců fakulty, a správci a vytváří prostředí, které si cení rozmanitost, Millikin se snaží poskytnout zabývající studijní komunity v němž je rozmanitost zvyšuje celkovou vzdělávací zkušenost. Millikin University se zavázala k:

Vytvoření rozmanité kampusu populaci, Podpora kampus atmosféře, kde je rozmanitost oceňována, a Generování školní areál studijní komunity, který obsáhne rozmanitost.

Millikin neustále vyvíjí politiky a postupy, a přiděluje zdroje způsoby, které s těmito závazky. Je to politika Millikin univerzity dovolit rovné příležitosti všech osob bez rozdílu či diskriminace na základě rasy, etnického původu, sociálně-ekonomický status, pohlaví, postižení, národnosti, náboženského vyznání, sexuální orientace nebo věku.

Millikin University. Kde studenti se daří.

Naše vášně mohou být různé, ale naše cíle jsou stejné: akademický úspěch, příprava kariéra a osobní růst. Millikin University vám poskytuje nástroje potřebné k úspěchu v každé z těchto oblastí.

Je zřejmé, akademici jsou centrální vůči své škole zkušenosti, ale vysoká škola je tak mnohem víc než to. Chápeme, že máte potřeby a zájmy, které přesahují třídě a my jsme se zavázali k poskytování příznivého prostředí, který vám pomůže soustředit se na to, co je důležité.

Od bydlení studentských organizací a od falešné rozhovorů intramurálních sportovní týmy, Millikin má možnosti, které vám bude cítit jako doma.

Místa

Decatur

Adresa, 1. řádek
1184 W. Main St.

62522 Decatur, Illinois, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium