Přečtěte si oficiální popis

Vítejte Muskingum University

"Generace studentů se ocitli na správném místě Muskingum College pro nalezení a otevření cesty k pochopení a kompetence. Vždycky jsem věřil, že New Concord a Muskingum jsou středem vesmíru, protože pokud máte svůj začátek zde, můžete jít kamkoliv. "John Glenn, třída '43 senátor Spojených států, Astronaut Od svého založení v roce 1837, Muskingum byl komunitu studentů - lidé se učí z i s ostatními lidmi. Posláním Muskingum je vzdělávat "celého člověka" - intelektuálně, duchovně, sociálně a zdravotně - a to dělá tak, že splňují studentů tam, kde jsou na vzdělávací kontinuu, a tím, že pomáhá těmto studentům postupovat k jejich maximální potenciál.

Excellence Muskingum je měřena nejvýrazněji svými absolventy, kteří sloužili na svět jako CEO je z velkých korporací, velkých mediálních osobností, vědců, pedagogů, občanských a náboženských vůdců, a jako rodiče a přátele.

Přečtěte si, co ostatní, včetně Harvard Business Review a Ohio vzniku samostatného vysokých škol, říci o Muskingum absolventy.

Zveme vás dozvědět se více o této velmi zvláštní místo.

Mise

Poslání Muskingum University je nabízet kvalitní akademické programy ve svobodných umění a věd v nastavení bytového, koedukovanému, kostel v souvislosti s vysokou školu a v souvislosti s pečující komunity, kde je individuální plnění podporován a lidská důstojnost je respektována. Jeho hlavním cílem je vypracovat-intelektuálně, duchovně, sociálně a zdravotně-celé osoby, podporou kritického myšlení, pozitivní akce, etické citlivosti a duchovní růst, tak, aby mohly vést odborně produktivní, osobně uspokojující a společensky odpovědné životy.

Umístění

Muskingum University, který se nachází ve středovýchodní Ohio, je snadno dostupné hlavní východ-západ a sever-jih dálnic. Obec New Concord, domovského města Muskingum je, se nachází v USA, 22 a 40, podél Interstate 70, 115 kilometrů západně od Pittsburghu a 70 km východně od Columbus. US Interstates 77 a 70 protínají deset míle na východ od Nového Concord poblíž Cambridge; Zanesville šestnáct kilometrů na západ.

historie

Muskingum University je bohatá na tradice, jeho hrdý dědictví sahá až do první poloviny devatenáctého století, kdy Ohio byl stav dítě a na které se vztahuje vozy přinášeli dobrodružné osadníky na západ přes nově dokončené státní silnice přes New Concord. Indian Jméno univerzity, někdy nesprávně vyslovené a často chybně, je zdrojem hrdosti pro ty, kdo ctí historii této barevné části hranice Ameriky "za Alleghenies." Během svého prvního půlstoletí Muskingumu připevněný k vzdělávacím vzory klasické vysoká škola období. V roce 1854 byly ženy přijaty na rovnoprávném základě s muži. Po občanské válce období stabilního růstu začalo, zrychluje až do hranice klasické vysoká škola méně než sto studentů, se vyvinul v moderní svobodných umění a věd na vysoké škole nějakého 1900 se studenty absolvent školy, se 225-akr kampusu.

Když Franklin College, významnou vzdělávací instituce Presbyterian Church v 19. století, uzavřené v roce 1927, absolventy válce přišel do Muskingumu.

V lednu 2000 Dr. Anne C. Steele se stal 20. President Muskingum University. Muskingum změnilo v kvalifikovaného stavu ze školy až po univerzitu v roce 2009.

Presbyterian Heritage

  1. března 1837, státní zákonodárce poskytnutá skupině obyvatel New Concord listinu založit školu v obci. Vzhledem k tomu, komunita byla vypořádána převážně zemědělské lidmi Scotch-irském původu, převládající náboženství Presbyterian. V roce 1877 se stal Muskingum spojené s synodu Ohio Spojených Presbyterian Church. Díky sloučení Presbyterian a Spojených Presbyterian kostelů v roce 1958, Muskingum stal se spojený s nově vytvořené United Presbyterian Church v USA. V roce 1983, že církev se spojil s Presbyterian Church ve Spojených státech tvořit Presbyterian Church (USA). Muskingum je přímá příslušnost je s třemi stavu synodu Paktu.

Akreditace

Muskingum University se neustále akreditován od roku 1919 Vyššího vzdělávání Komise North Central sdružení vysokých škol a škol(Obnovená v roce 2013), a je povoleno, a dostává pravidelnou reauthorization od, Ohio tabule vladařů udělit své tituly. Program v chemii je schválen American Chemical Society, Muskingum University je plně schválen pro vzdělávání učitelů by Ohio ministerstvo školství a je akreditována Národní rada pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE). Muskingum je členem Interstate certifikace Compact, který stanoví srovnatelné certifikaci vzdělávání v mnoha jiných státech, včetně, Pennsylvania, New Yorku a New Jersey jsou zahrnuty. Muskingum má členství v americké Rady pro vzdělávání, Rada pro rozvoj a podporu vzdělávání, Rady nezávislých škol a Sdružení nezávislých škol a univerzit. Muskingum University je akreditovaným institucionálním členem Národní asociace škol hudby, 11250 Roger Bacon Drive, Suite 21, Reston, VA 20190, (703) 437 - 0700. Univerzita je také členem Ohio konfederace vzdělávání učitelů organizace (OCTEO).

HLC Akreditace 2012

Non-diskriminace Prohlášení

Muskingum University nedocházelo k diskriminaci na základě rasy, barvy pleti, náboženství, pohlaví, národnostního či etnického původu, věku, zdravotního postižení, fyzická výzva, zdravotního postižení, sexuální orientace, socioekonomický status nebo politické příslušnosti, v přijetí nebo přístupu k nim nebo zacházení nebo zaměstnání ve svých vzdělávacích programů a aktivit, včetně práv a výsad, vzdělávací politiky, vědy a úvěrových programů, sportovních aktivit a školních podávány programy. Ředitel lidských zdrojů, koordinátor shodě, byl určen pro koordinaci plnění akademie s požadavky na nediskriminace podle § 504 zákona o rehabilitaci z roku 1973, hlava IX o vzdělávání změně 1972 a zákon o diskriminaci na základě věku z roku 1975, které zakazují diskriminaci Na základě hendikepem, rasy, pohlaví a věku, resp. Ředitel lidských zdrojů, Montgomery Hall, lze kontaktovat na (740) 826-8114.

Akademici

V Muskingumu, akademické programy v svobodných umění a vědy, jsou zásadní pro naši misi: "rozvíjet - intelektuálně, duchovně, sociálně a zdravotně - celé osob." Muskingum je učebny, laboratoře, klinických pracovištích, stáže, pole Umístění, zkouška haly, divadla, galerie, hrací pole a společné prostory jsou všechna místa, kde se studenti pracují s dokonalými učených učitelé zdokonalit své intelektuální schopnosti, rozšířit své kulturní perspektivy, a rozvíjet život delšího návyky pro vzdělávání, služby a vedení.

Prezentace akademické informací na webových stránkách Muskingum je strukturován tak, aby řešení potřeb jednotlivých kategorií studentů na univerzitě. Pomocí odkazů na této stránce, aby prozkoumala všechny příležitosti k učení, že studijní programy Muskingumu nabízejí.

Tradiční bakalářské programy

Pro studenty, které sledují první bakalářského titulu (zadání prvního ročníku a studenti přenos), kteří plánují vzít většinu svých tříd ve dne.

PLUS Program

Navrženy tak, aby strukturovaný akademické pomoci studentům s diagnostikovanou učení rozdíly. PLUS programu studenti sledovat tradiční bakalářský akademický program při přijímání učení podporu. Odkaz směřuje návštěvníků stránek PLUS programu na internetových stránkách.

Muskingum erotický program (MAP)

Bakalářské studijní program určený především pro dospělé studenty, kteří získali velké množství akademický úvěr směrem k bakalářským titulem, ale jejichž pracovní či osobní plány vyžadují, aby berou třídy ve večerních hodinách nebo o víkendech.

Studijních programů

Obsahují Master of Arts v oblasti vzdělávání, Master of Arts ve výuce, Master Informační strategie, systémy a technologie, a vzdělávání specialista studijních programů. Studenti s bakalářského stupně, kteří hledají další udělení licence Učitel by měl také sledovat na tento odkaz.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Muskingum University

Poslání Program Environmental Science na University Muskingum je vystavit studentů na rodinu a provokativní akademické a výzkumné zkušenosti, které budou stimulovat celož ... [+]

Poslání Program Environmental Science na University Muskingum je vystavit studentů na rodinu a provokativní akademické a výzkumné zkušenosti, které budou stimulovat celoživotní a skutečný zájem o vztahu mezi člověkem a přírodním prostředí na zemi.

Studentské příležitosti Stáže

Nedávné stáže pro studenty Environmental Science patří:

NSF sponzorována výzkumu pro vysokoškoláky (REU) Programy - Muskingum studenti se podíleli na různých programů na různých vysokých školách studují otázky životního prostředí Reu. Jako příklady lze uvést jeden student, který studoval na Furman University v rámci jejich programu Basin výzkum a další, kteří se podíleli na University of Delaware je sledování REU programu vzorků vod v oblasti Chesapeake Bay.... [-]

Spojené státy americké New Concord
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Muskingum University

Ekonomické síly vliv na všechny osoby, které v mnoha ohledech. Kontrola těchto sil závisí na pochopení nich získané studiem ekonomie. ... [+]

Ekonomické síly vliv na všechny osoby, které v mnoha ohledech. Kontrola těchto sil závisí na pochopení nich získané studiem ekonomie.

Návaznými oblastmi studia účetnictví obchodní mezinárodní obchod Poslání

Posláním ekonomika, účetnictví a obchodního oddělení je pomáhat vytvářet dobře zaoblené členy podnikatelské sféry, kteří chápou nutnost zisku je dáno omezeními etického jednání, právní jednání, a rizika. Všechny čtyři obory na našem pracovišti (ekonomika, účetnictví, účetnictví, veřejné a obchodní) jsou navrženy tak, aby nástroje potřebné pro naši absolventi uspět jak v obchodním světě a ve studijním programu absolventa. Snažíme se zpochybnit naši studenti objektivně analyzovat ekonomické okolnosti, postavit proveditelná a etické alternativy, a učinit příslušná rozhodnutí, která rovnováhu blaho firmy s celkovým dopadem na společnost.... [-]

Spojené státy americké New Concord
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Muskingum University

Math programu na Muskingum univerzitě Je navržen tak, aby vylíčit matematiku jako univerzální jazyk tvůrčí a kritického myšlení, a pro potřeby těch, kteří mají v úmyslu u ... [+]

Math programu na Muskingum univerzitě Je navržen tak, aby vylíčit matematiku jako univerzální jazyk tvůrčí a kritického myšlení, a pro potřeby těch, kteří mají v úmyslu učit, dělat práci absolventa v matematice, a věnovat se kariéře, která se spoléhá v podstatě na matematiku.

Studentské příležitosti výzkum

Primární příležitost pro výzkum studentů je v matematice 495: Matematika seminář. Kromě toho, studenti někdy pracují jeden na jednoho s členy fakulty v řízených studijních situacích na výzkumných témat.

Honorářů

Studenti, kteří studují matematiku na Muskingumu mají možnost připojit se k kapitolu Ohio Zeta Kappa Mu Epsilon matematiky čestné. KME je specializovaný čestná společnost s kapitol vysokých škol a univerzit, které nabízejí silný matematický program. Jejich členů jsou vybrány ze studentů matematiky nebo blízce příbuzných oborů, kteří dosahují akademické rozdíl. Přibližně šedesát tisíc studentů bylo zahájeno od KME byla založena v roce 1930.... [-]

Spojené státy americké New Concord
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Muskingum University

Program umožňuje pochopení materiálů kolem nás a změny projdou tím, že poskytuje studentům znalosti, které potřebují pro pochopení každodenních zkušeností a životního pro ... [+]

Muskingum University katedra chemie'S laboratorní intenzivní vzdělávací program byl certifikován American Chemical Society od roku 1966. Program umožňuje pochopení materiálů kolem nás a změny projdou tím, že poskytuje studentům znalosti, které potřebují pro pochopení každodenních zkušeností a životního prostředí a ekonomické otázky.

Studentské příležitosti Stáže

Většina chemie obory žádat o NSF-sponzorované zkušenosti v oblasti výzkumu pro vysokoškoláky, Stejně jako pro ostatní výzkumné stáže na různých vysokých školách po celé zemi. Všechny tyto stáží zahrnují původní výzkum na chemický problém. Pár příkladů vysokých škol, kde studenti pracovali v posledních letech jsou Bowling Green State University a University of Oregon.... [-]

Spojené státy americké New Concord
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Muskingum University

Business Management základní požadavky (30 kreditních hodin) ... [+]

Business Management (48 hodin semestr pro major)

Business Management základní požadavky (30 kreditních hodin)

ACCT 201 Finanční účetnictví (3) ACCT 202 Manažerské účetnictví (3) BUSI 321 Organizační Management (3) BUSI 360 Obchodní právo (3) BUSI 414 Podnikatelská etika (3) BUSI 420 Informační systémy pro firmy (3) ECON 215 Základy mikroekonomie (3) ECON 216 Základy makroekonomie (3) ECON 325 Statistics (3)

Vyberte si jednu z následujících možností:

COMM 355 Komunikace v organizaci (3) ENGL 202 Business Writing (3)

Požadavky na řízení ve firmě (18 kreditních hodin)

BUSI 318 Manažerské finance ... [-]
Spojené státy americké New Concord
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Muskingum University

Muskingum University poskytuje svým studentům řádného technického vzdělání, které zahrnuje témata z mnoha nových oblastech, včetně rozvoje webových nástrojů, sítě a bezdr ... [+]

Muskingum University poskytuje svým studentům řádného technického vzdělání, které zahrnuje témata z mnoha nových oblastech, včetně rozvoje webových nástrojů, sítě a bezdrátové komunikace, animované grafiky, umělého života, a robotiky. Ve stejné době, oddělení fakulty se domnívá, že svobodných umění instituce by měla mít zvláštní misi, která zahrnuje diskuse o důsledcích této technologie v rámci naší společnosti a po celém světě.

Studentské příležitosti Stáže

Nedávné stáže pro studenty Computer Science patří:

Battelle Labs Datatel IBM NASA výzkum

Kromě stáží, studenti obecně se zapojit do výzkumu v souvislosti s dvěma kurzy-CPSC 400: Programování projektů a CPSC 495: informatiky semináře.... [-]

Spojené státy americké New Concord
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Muskingum University

International Business major na Muskingumu univerzita poskytuje studentům s řadou kompetencí potřebných pro úspěch v dnešní globální ekonomice tím, že kombinuje kurzy z r ... [+]

International Business major na Muskingumu univerzita poskytuje studentům s řadou kompetencí potřebných pro úspěch v dnešní globální ekonomice tím, že kombinuje kurzy z různých oborů. Studenti se učí jazyk a základní principy podnikání, účetnictví a ekonomie; získávat multikulturní povědomí a komunikační dovednosti v celosvětovém jazyka (angličtina pro non-rodilí mluvčí); a získat mezinárodní perspektivu prostřednictvím své ročníkové práce politologie, historie a dalších oblastí.

Návaznými oblastmi studia účetnictví obchodní ekonomika francouzština Němčina Mezinárodní vztahy španělština Studentské příležitosti výzkum ... [-]
Spojené státy americké New Concord
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Muskingum University

Program Business Management je plně integrovaný studijní program, který se snaží poskytnout studentům jak multi-tváří nadace ve třídě a příležitost pro zvláštní mimo univ ... [+]

Program Business Management je plně integrovaný studijní program, který se snaží poskytnout studentům jak multi-tváří nadace ve třídě a příležitost pro zvláštní mimo univerzitní stáže v obchodním světě. Studenti nechat připraveni na postgraduální studium v ​​oblasti ekonomie, podnikání nebo právními předpisy a na okamžitou účast v podnikatelské sféry.

Studentské příležitosti Stáže

Nedávné stáže pro obchodní studenty zahrnují:

Resource Systems (New Concord, OH) Posilovat Media Marketing (Cincinnati, OH) Historic Roscoe Village (Coshocton, OH) Enterprise Rent-A-Car (Columbus, OH) Cincinnati Swarm (Professional Arena Football) Washington Group (Cleveland, OH) výzkum ... [-]
Spojené státy americké New Concord
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Muskingum University

Engineering Science je moderní, multidisciplinární inženýrství program, jehož cílem překlenout propast mezi vědeckých objevů a výrobě nových technologií. ... [+]

Engineering Science je moderní, multidisciplinární inženýrství program, jehož cílem překlenout propast mezi vědeckých objevů a výrobě nových technologií. Tím, že kombinuje širokou základ v inženýrství, matematiky, vědy a svobodných umění s praktickými zkušenostmi v navrhování, provádění a podávání zpráv o reálných projektech, zaměřených na techniku ​​a věda je velmi vhodné, aby reagovat na rychle se měnící potřeby a příležitosti v oblasti strojírenství a týkající se vědy profesní oblasti.

Akreditace

Program ABETThe Engineering Science je akreditována Engineering Akreditační komise ABET

Poslání

Absolventi inženýrských věd, fyzika, a programy výuce fyziky, které nabízí katedra fyziky a inženýrství na univerzitě bude Muskingum... [-]

Spojené státy americké New Concord
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Muskingum University

Tři studenti se obvykle používají účetním fakulty jako studentské asistenty. Asistenti studentské stupeň domácí úkoly, kopírovat třídy letáky, pravidelně doučovat student ... [+]

Studentské příležitosti Stáže

Příklady nedávných stáží pro studenty účetnictví patří:

Holbrook a Manter, CPAs (Zaměstnanci Auditor) - Neeman Medical International (Asia) Ltd. (Zaměstnanci Accountant) - Ernst & Young (Abu Dhabi) (Zaměstnanci Auditor) - Státní auditor Ohio (Audit Fellowship Intern) Zaměstnání

Tři studenti se obvykle používají účetním fakulty jako studentské asistenty. Asistenti studentské stupeň domácí úkoly, kopírovat třídy letáky, pravidelně doučovat studenty, a poskytovat další správní pomoc.

Kariéra Možnosti účetních Majors Veřejné účetnictví - Corporate Accounting - vláda - Vzdělávání - Non-profit Tam, kde jsou zaměstnaní poslední účetní Majors z Muskingumu: Ernst a Young - PricewaterhouseCoopers - Úřad Ohio State auditorů - Rea a kolegové - Crowe, Chizek a Company Studijních programů ... [-]
Spojené státy americké New Concord
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině