Muskingum University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte Muskingum University

"Generace studentů se ocitli na správném místě Muskingum College pro nalezení a otevření cesty k pochopení a kompetence. Vždycky jsem věřil, že New Concord a Muskingum jsou středem vesmíru, protože pokud máte svůj začátek zde, můžete jít kamkoliv. "John Glenn, třída '43 senátor Spojených států, Astronaut Od svého založení v roce 1837, Muskingum byl komunitu studentů - lidé se učí z i s ostatními lidmi. Posláním Muskingum je vzdělávat "celého člověka" - intelektuálně, duchovně, sociálně a zdravotně - a to dělá tak, že splňují studentů tam, kde jsou na vzdělávací kontinuu, a tím, že pomáhá těmto studentům postupovat k jejich maximální potenciál.

Excellence Muskingum je měřena nejvýrazněji svými absolventy, kteří sloužili na svět jako CEO je z velkých korporací, velkých mediálních osobností, vědců, pedagogů, občanských a náboženských vůdců, a jako rodiče a přátele.

Přečtěte si, co ostatní, včetně Harvard Business Review a Ohio vzniku samostatného vysokých škol, říci o Muskingum absolventy.

Zveme vás dozvědět se více o této velmi zvláštní místo.

Mise

Poslání Muskingum University je nabízet kvalitní akademické programy ve svobodných umění a věd v nastavení bytového, koedukovanému, kostel v souvislosti s vysokou školu a v souvislosti s pečující komunity, kde je individuální plnění podporován a lidská důstojnost je respektována. Jeho hlavním cílem je vypracovat-intelektuálně, duchovně, sociálně a zdravotně-celé osoby, podporou kritického myšlení, pozitivní akce, etické citlivosti a duchovní růst, tak, aby mohly vést odborně produktivní, osobně uspokojující a společensky odpovědné životy.

Umístění

Muskingum University, který se nachází ve středovýchodní Ohio, je snadno dostupné hlavní východ-západ a sever-jih dálnic. Obec New Concord, domovského města Muskingum je, se nachází v USA, 22 a 40, podél Interstate 70, 115 kilometrů západně od Pittsburghu a 70 km východně od Columbus. US Interstates 77 a 70 protínají deset míle na východ od Nového Concord poblíž Cambridge; Zanesville šestnáct kilometrů na západ.

historie

Muskingum University je bohatá na tradice, jeho hrdý dědictví sahá až do první poloviny devatenáctého století, kdy Ohio byl stav dítě a na které se vztahuje vozy přinášeli dobrodružné osadníky na západ přes nově dokončené státní silnice přes New Concord. Indian Jméno univerzity, někdy nesprávně vyslovené a často chybně, je zdrojem hrdosti pro ty, kdo ctí historii této barevné části hranice Ameriky "za Alleghenies." Během svého prvního půlstoletí Muskingumu připevněný k vzdělávacím vzory klasické vysoká škola období. V roce 1854 byly ženy přijaty na rovnoprávném základě s muži. Po občanské válce období stabilního růstu začalo, zrychluje až do hranice klasické vysoká škola méně než sto studentů, se vyvinul v moderní svobodných umění a věd na vysoké škole nějakého 1900 se studenty absolvent školy, se 225-akr kampusu.

Když Franklin College, významnou vzdělávací instituce Presbyterian Church v 19. století, uzavřené v roce 1927, absolventy válce přišel do Muskingumu.

V lednu 2000 Dr. Anne C. Steele se stal 20. President Muskingum University. Muskingum změnilo v kvalifikovaného stavu ze školy až po univerzitu v roce 2009.

Presbyterian Heritage

  1. března 1837, státní zákonodárce poskytnutá skupině obyvatel New Concord listinu založit školu v obci. Vzhledem k tomu, komunita byla vypořádána převážně zemědělské lidmi Scotch-irském původu, převládající náboženství Presbyterian. V roce 1877 se stal Muskingum spojené s synodu Ohio Spojených Presbyterian Church. Díky sloučení Presbyterian a Spojených Presbyterian kostelů v roce 1958, Muskingum stal se spojený s nově vytvořené United Presbyterian Church v USA. V roce 1983, že církev se spojil s Presbyterian Church ve Spojených státech tvořit Presbyterian Church (USA). Muskingum je přímá příslušnost je s třemi stavu synodu Paktu.

Akreditace

Muskingum University se neustále akreditován od roku 1919 Vyššího vzdělávání Komise North Central sdružení vysokých škol a škol(Obnovená v roce 2013), a je povoleno, a dostává pravidelnou reauthorization od, Ohio tabule vladařů udělit své tituly. Program v chemii je schválen American Chemical Society, Muskingum University je plně schválen pro vzdělávání učitelů by Ohio ministerstvo školství a je akreditována Národní rada pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE). Muskingum je členem Interstate certifikace Compact, který stanoví srovnatelné certifikaci vzdělávání v mnoha jiných státech, včetně, Pennsylvania, New Yorku a New Jersey jsou zahrnuty. Muskingum má členství v americké Rady pro vzdělávání, Rada pro rozvoj a podporu vzdělávání, Rady nezávislých škol a Sdružení nezávislých škol a univerzit. Muskingum University je akreditovaným institucionálním členem Národní asociace škol hudby, 11250 Roger Bacon Drive, Suite 21, Reston, VA 20190, (703) 437 - 0700. Univerzita je také členem Ohio konfederace vzdělávání učitelů organizace (OCTEO).

HLC Akreditace 2012

Non-diskriminace Prohlášení

Muskingum University nedocházelo k diskriminaci na základě rasy, barvy pleti, náboženství, pohlaví, národnostního či etnického původu, věku, zdravotního postižení, fyzická výzva, zdravotního postižení, sexuální orientace, socioekonomický status nebo politické příslušnosti, v přijetí nebo přístupu k nim nebo zacházení nebo zaměstnání ve svých vzdělávacích programů a aktivit, včetně práv a výsad, vzdělávací politiky, vědy a úvěrových programů, sportovních aktivit a školních podávány programy. Ředitel lidských zdrojů, koordinátor shodě, byl určen pro koordinaci plnění akademie s požadavky na nediskriminace podle § 504 zákona o rehabilitaci z roku 1973, hlava IX o vzdělávání změně 1972 a zákon o diskriminaci na základě věku z roku 1975, které zakazují diskriminaci Na základě hendikepem, rasy, pohlaví a věku, resp. Ředitel lidských zdrojů, Montgomery Hall, lze kontaktovat na (740) 826-8114.

Akademici

V Muskingumu, akademické programy v svobodných umění a vědy, jsou zásadní pro naši misi: "rozvíjet - intelektuálně, duchovně, sociálně a zdravotně - celé osob." Muskingum je učebny, laboratoře, klinických pracovištích, stáže, pole Umístění, zkouška haly, divadla, galerie, hrací pole a společné prostory jsou všechna místa, kde se studenti pracují s dokonalými učených učitelé zdokonalit své intelektuální schopnosti, rozšířit své kulturní perspektivy, a rozvíjet život delšího návyky pro vzdělávání, služby a vedení.

Prezentace akademické informací na webových stránkách Muskingum je strukturován tak, aby řešení potřeb jednotlivých kategorií studentů na univerzitě. Pomocí odkazů na této stránce, aby prozkoumala všechny příležitosti k učení, že studijní programy Muskingumu nabízejí.

Tradiční bakalářské programy

Pro studenty, které sledují první bakalářského titulu (zadání prvního ročníku a studenti přenos), kteří plánují vzít většinu svých tříd ve dne.

PLUS Program

Navrženy tak, aby strukturovaný akademické pomoci studentům s diagnostikovanou učení rozdíly. PLUS programu studenti sledovat tradiční bakalářský akademický program při přijímání učení podporu. Odkaz směřuje návštěvníků stránek PLUS programu na internetových stránkách.

Muskingum erotický program (MAP)

Bakalářské studijní program určený především pro dospělé studenty, kteří získali velké množství akademický úvěr směrem k bakalářským titulem, ale jejichž pracovní či osobní plány vyžadují, aby berou třídy ve večerních hodinách nebo o víkendech.

Studijních programů

Obsahují Master of Arts v oblasti vzdělávání, Master of Arts ve výuce, Master Informační strategie, systémy a technologie, a vzdělávání specialista studijních programů. Studenti s bakalářského stupně, kteří hledají další udělení licence Učitel by měl také sledovat na tento odkaz.

Místa

New Concord

Muskingum University

Adresa, 1. řádek
163 Stormont Street,
43762 New Concord, Ohio, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 740-826-8211

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium