Northeastern Illinois University

Úvod

Read the Official Description

Začínáme na severovýchodě

Sledujte své cíle špičkovými schopnostmi a malými třídami.

Prozkoumejte přes 80 přísných programů v oblasti umění, vědy, vzdělávání a podnikání. Na Northeastern se ocitnete mezi příjemnou a různorodou komunitou vědců, kteří mají stejné vzdělání jako vy.

Northeastern byl založen v roce 1867 jako první učitelská instituce v kraji Cook. Dnes Northeastern přitahuje studenty z celého světa a náš hlavní akademický areál o rozloze 67 akrů v Chicagu je příjemnou komunitou pro téměř 12 000 studentů dojíždějících do školy, kteří navštěvují NEIU. Poskytujeme našim studentům kvalitní možnosti, nabízející více než sedmdesát vysokoškolských a postgraduálních programů v oblasti umění a věd, vzdělávání a podnikání. Northeastern další pobočky v Chicagu a Lake County pomáhají našim světovým třídám povzbuzovat studenty, aby integrovali výuku ve třídě s terénním učením, výzkumem a servisem na místě i po celém světě.

Mise

Severovýchodní Illinois univerzita, jako veřejná komplexní univerzita s lokalitami po celém Chicagu, poskytuje výjimečné prostředí pro učení, výuku a stipendium. Připravujeme rozmanité společenství studentů pro vedení a služby v našem regionu a v dynamickém multikulturním světě.

Vidění

Univerzita severovýchodního Illinois bude vedoucím mezi městskými univerzitami, která je známá svými oběťmi ve svém městském poslání, kvalitou svých programů, úspěchem svých absolventů a rozmanitostí svého učebního prostředí.

Hodnoty

Severovýchodní Illinois univerzita se zavázala k souboru společných hodnot, které společně vedou naše akce a interakce, když pracujeme společně na přípravě absolventů na zodpovědné uplatnění občanství. My, komunita NEIU, se domníváme, že pro naši demokracii je rozhodující vytvořit prostor, v němž by závazek k těmto hodnotám vyústil v prosperující vzdělávací komunitu, která přetváří životy všech. Když uvažujeme o přítomnosti a díváme se do budoucna, tyto hodnoty slouží jako základ pro plánování toho, jak nejlépe dosáhneme vzdělávací poslání, které jsme svěřili.

Integrita

Společnost NEIU odpovídá těm, kterým sloužíme, a těm, od kterých dostáváme podporu. Jsme odhodláni k poctivosti, úctě a transparentnosti v našich slovech a v našich činnostech. V tomto ohledu pracujeme na tom, abychom byli dobrými správci zdrojů, kterým jsme svěřeni. To zahrnuje lidské, fyzické, fiskální a environmentální zdroje.

Dokonalost

Při prosazování a odhodlání k dokonalosti oceňujeme nejvyšší kvalitu učení a výuky, stipendia a služeb. Oceňujeme příležitosti a zkušenosti, které podporují osobní a profesní rozvoj všech členů naší komunity. Ve všech, co říkáme a děláme, jsme se zavázali k procesu a výrobkům excelence.

Přístup k příležitosti

NEIU hodnotí přístup k příležitosti; Oceňujeme přitažlivé prostředí, které poskytuje vhodnou podporu, a zároveň podporuje vzájemnou odpovědnost a závazek k učení.

Rozmanitost

NEIU hodnotí začlenění širokého spektra studentů, zaměstnanců a fakulty do života univerzity. Oslavujeme a podporujeme globální perspektivy. Podporujeme otevřené a uctivé vyjádření myšlenek a rozdílů v myšlenkách, zkušenostech a názorech.

SPOLEČENSTVÍ

Jako doškolovací zařízení má NEIU zvláštní povinnost poskytovat prostředí, které podporuje, podporuje a participuje. Toto prostředí je charakterizováno občanskostí, podporou lidskosti a angažovaností a vytváří pocit společenství prostřednictvím inkluze, vzájemného respektu a posílení. NEIU hodnotí naše metropolitní prostředí jako laboratoř pro učení a podporujeme partnerství pro učení, výzkum a služby v celé této dynamické oblasti s cílem podpořit veřejné zdraví.

Posilování prostřednictvím učení

NEIU se věnuje vytváření kultury, která poskytuje příležitosti celoživotního učení všem členům univerzitní komunity. Jsme obzvlášť odhodláni přeměnit životy studentů tak, že je zapojíme do vzdělávacích zkušeností, které jim umožňují absolvovat dovednosti a znalosti, aby se stali účinnými vůdci a občany v jejich osobním a profesním životě.

Naše univerzita na první pohled

17_about_graphics-01
This school offers programs in:
  • Angličtina

Akreditace

Northeastern Illinois University has regional accreditation through the Higher Learning Commission of the North Central Association of Schools and Colleges. The Higher Learning Commission web address is www.hlcommission.org. Read more information about Northeastern's accreditations.

Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Bakalář » Vidět Health BScs » Vidět Health MA » Vidět Kurzy » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Magistr » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

Bakalářský titul v oboru speciální pedagogiky

Campus forma Denní studium 4 let January 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Hlavní specializované vzdělávání je navrženo tak, aby připravilo vysokoškolské kandidáty, aby se staly vysoce kvalifikovanými v poskytování výuky a služeb všem školním dětem a dospívajícím s výjimečnými příležitostmi. [+]

Hlavní specializované vzdělávání je navrženo tak, aby připravilo vysokoškolské kandidáty, aby se staly vysoce kvalifikovanými v poskytování výuky a služeb všem školním dětem a dospívajícím s výjimečností. Program se skládá z 48 hodin úvěru hodně plus 24-kreditní hodiny příbuzné (místo minor).

Kandidáti jsou vybráni každý říjen, aby zahájili studium v ​​následujícím jarním semestru jako kohortu.

Výhody programu

Northeastern Illinois University nabízí flexibilní nabídky kurzů, malé třídy velikosti a cenově dostupné vzdělání.

Hlavní programy Zvláštní vzdělávání jsou nabízeny jak v hlavním kampusu, tak v centru El Centro.... [-]


Bakalářský titul v zeměpisu

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Katedra geografie a environmentálních studií (G [+]

Geografie je praktická disciplína, která zkoumá rozložení a pohyb lidí, věcí a myšlenek napříč složitým povrchem Země. Nabízí velkou intelektuální šířku prostřednictvím integrace znalostí z mnoha disciplín v oblasti sociálních a přírodních věd. Současně se ostře zaměřuje na prostorové rozměry, takže geografové jsou nejvhodnější odpovídat na složité otázky, jako je to, proč jsou věci, kde jsou, kde budou pravděpodobně v budoucnu a kde by se nejlépe nacházely. Tyto dovednosti se aplikují v jakémkoli měřítku na jakoukoli problematiku, kde hrají místo místo a umístění. Například byste mohli určit, kde nejlépe najít firmu nebo jak předvídat nebo spravovat obchod. Dalo by se studovat dynamiku sousedství v měnící se ekonomice nebo plán růstu a změn měst. Mohlo by se studovat přírodní rizika, využívání a distribuce zdrojů nebo změna klimatu; nebo možná migrace, suburbanizace, cestovní ruch. Pokud je poloha relevantní, geografie hraje klíčovou roli.... [-]


BA v angličtině

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

BA v angličtině v NEIU nabízí studentům základ v kritických a kreativních metodách spolu s pokročilým studiem v literatuře, literární historii a kritice, kulturní studia, kritická a kulturní teorie, rétorika, tvůrčí psaní a kompozice. Kurzy rozvíjejí zapojení studentů do textů a jejich kulturního a estetického kontextu a současně rozvíjejí své schopnosti v kreativním a kritickém myšlení, čtení a psaní. Přísné studium kritické analýzy a řemesla efektivního psaní připravuje studenty k tomu, aby se angažovali ve společnosti a soutěží v rozmanitých studijních programech a oblastech, jako je odborné a technické psaní, public relations, správa obsahu webu a psaní, výuka, výzkum, publikování, marketing , knihovní věda, právo, medicína a mnoho dalších. [+]

BA v angličtině v NEIU nabízí studentům základ v kritických a kreativních metodách spolu s pokročilým studiem v literatuře, literární historii a kritice, kulturní studia, kritická a kulturní teorie, rétorika, tvůrčí psaní a kompozice. Kurzy rozvíjejí zapojení studentů do textů a jejich kulturního a estetického kontextu a současně rozvíjejí své schopnosti v kreativním a kritickém myšlení, čtení a psaní.

Přísné studium kritické analýzy a řemesla efektivního psaní připravuje studenty k tomu, aby se angažovali ve společnosti a soutěží v rozmanitých studijních programech a oblastech, jako je odborné a technické psaní, public relations, správa obsahu webu a psaní, výuka, výzkum, publikování, marketing , knihovní věda, právo, medicína a mnoho dalších.... [-]


BA v antropologii

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Se silným odhodláním vyučovat dokonalost NEIU oddělení antropologie NEIU kursy vedoucí k bakalářskému umění. Oddělení antropologie poskytuje náročné učební osnovy v subdisciplínách kulturní antropologie, biologické antropologie a archeologie, které povzbuzují terénní učení, výzkum zaměřený na data a pevný základ v teoretických konstrukcích a etice disciplíny. [+]

Antropologie jednoznačně zahrnuje jak kulturní tak i biologické perspektivy ve studiu rozdílnosti minulých i současných lidí a ekologie a chování našich nejbližších příbuzenských příbuzných. Se silným odhodláním vyučovat dokonalost NEIU oddělení antropologie NEIU kursy vedoucí k bakalářskému umění. Oddělení antropologie poskytuje náročné učební osnovy v subdisciplínách kulturní antropologie, biologické antropologie a archeologie, které povzbuzují terénní učení, výzkum zaměřený na data a pevný základ v teoretických konstrukcích a etice disciplíny. Studenti, kteří absolvují kurzy antropologie, rozvíjejí mnohostranné chápání lidské rozmanitosti ponořené v čase, multikulturní etnografické srovnání a vědu naší fyzické podoby. Tato obohacující perspektiva není vhodná pouze pro následné studium a profesní kariéru v antropologii, ale také pro podporu přijetí ostatních a vyjednávání mnoha aspektů naší moderní globální společnosti.... [-]


BA ve filozofii

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Hlavními cíli programu je významně přispět k liberálnímu vzdělávání vysokoškolských studentů, připravit velké školy pro pokročilé studium ve zvolené oblasti a pomoci studentům v jejich různých budoucích profesních aktivitách seznámit je s aplikovanou filozofií. [+]

Filozofie se zabývá a kriticky analyzuje vytrvalé otázky lidských zkušeností, jako je povaha poznání, smyslu, rozumu, morálky, charakteru světa, Boha, svobody, lidské přirozenosti, spravedlnosti a dějin. Filozofie je tedy významná pro každého, kdo chce žít a jednat reflexivně a kriticky. Student filozofie dále rozvíjí kritickou rozumovou schopnost, důraz na textovou analýzu a přesvědčivé psací schopnosti, užitečné pro aplikaci ve všech oborech a kariérách.

Filosofie, široce definovaná, je systematické šetření některých problémů lidské existence. Tyto problémy jsou ty, které nelze řešit metodami věd a těmi, jejichž struktury jsou založeny výhradně na racionálním argumentu. V tomto smyslu je studium filozofie v širokém humanistickém prostředí, které poskytuje, vždy nezbytnou, možná nejdůležitější složkou liberálního vzdělávání.... [-]


BA ve studiích spravedlnosti

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Ve zprávách o spravedlnosti se snažíme objevovat společenské a historické kořeny spravedlnosti a nespravedlnosti a zkoumat, jak lidové chápání těchto politik vytváří veřejné politiky, včetně těch, které jsou součástí systému trestního soudnictví. Studujeme systematické vysvětlení pro selhání (nebo triumf) spravedlnosti ve společnosti a prozkoumáme potenciál pro transformační spravedlnost. [+]

Ve zprávách o spravedlnosti se snažíme objevovat společenské a historické kořeny spravedlnosti a nespravedlnosti a zkoumat, jak lidové chápání těchto politik vytváří veřejné politiky, včetně těch, které jsou součástí systému trestního soudnictví. Studujeme systematické vysvětlení pro selhání (nebo triumf) spravedlnosti ve společnosti a prozkoumáme potenciál pro transformační spravedlnost. Prostřednictvím kritického výzkumu, sociálně-vědního výzkumu a zkušenostního učení studenti rozvíjejí pochopení sociálně-ekonomické spravedlnosti a kriminologie, která studuje strukturální kořeny kriminality a zabývá se právními a sociálními zájmy rozmanitých, městských, které jsou často klienty systému trestního soudnictví.... [-]


BA ve výuce učitelů

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Oddělení pro vzdělávání učitelů nabízí vysoce kvalitní vzdělávací příležitosti a rozsáhlé klinické zkušenosti, které splňují vaše osobní a profesní cíle jako kandidát na učitele v oblasti dvojjazyčné / bikulturní výchovy, vzdělávání v raném dětství a základního vzdělávání. [+]

Oddělení pro vzdělávání učitelů nabízí vysoce kvalitní vzdělávací příležitosti a rozsáhlé klinické zkušenosti, které splňují vaše osobní a profesní cíle jako kandidát na učitele v oblasti dvojjazyčné / bikulturní výchovy, vzdělávání v raném dětství a základního vzdělávání.

Budete mít příležitost komunikovat s kvalifikovanými a pečovatelskými fakultami zkušenými v učebnách Pre-K-Grade 12, kteří jsou připraveni vám pomoci při uplatňování nejnovějších poznatků z oblasti výzkumu a nejlepších vzdělávacích praktik ve výuce. Zapojíte se do komunitních a profesních zkušeností, které vás připraví na výuku všech studentů v kulturně a jazykově různorodých školských zařízeních.... [-]


BA v historii

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Katedra historie poskytuje studentům dovednosti analyzovat a rozvíjet perspektivy týkající se minulosti, jejích kultur, myšlenek a hodnotových systémů. Získání těchto dovedností umožňuje studentům lépe porozumět a ocenit současný stav a budoucí možnosti. [+]

Katedra historie poskytuje studentům dovednosti analyzovat a rozvíjet perspektivy týkající se minulosti, jejích kultur, myšlenek a hodnotových systémů. Získání těchto dovedností umožňuje studentům lépe porozumět a ocenit současný stav a budoucí možnosti.

Kariérní příležitosti pro hlavní nebo menší historii

Jako student z historie rozvíjíte dovednosti kritického myšlení a psaní, které budete považovat za nepostradatelné, když se budete věnovat nejrůznější kariéře, včetně vzdělávání, výzkumu, práva, obchodu, veřejných záležitostí a povolání.

Stipendia

Katedra historie má pro studenty tři ocenění. První, Brommel-Lindberg stipendium v ​​historii, poskytuje jednu vysokoškolskou historii hlavní na juniorské úrovni nebo nad 1200 dolarů za výuku a poplatky na Northeastern pro následující akademický rok.... [-]


BA v komunikaci, médiích a divadle

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Oddělení komunikace, médií a divadla (CMT), jak jej naznačuje, zahrnuje tři odlišné, tvůrčí a náročné disciplíny, které jsou spojeny se základem jejich studia v komunikaci v různých souvislostech. Studenti, kteří se v těchto oborech specializují, se naučí lépe ovládat teorii a praxi komunikace, mediálních a divadelních umění a současně rozvíjet ocenění různých hodnot a vnímání světa, ve kterém žijí. [+]

Oddělení komunikace, médií a divadla (CMT), jak jej naznačuje, zahrnuje tři odlišné, tvůrčí a náročné disciplíny, které jsou spojeny se základem jejich studia v komunikaci v různých souvislostech. Studenti, kteří se v těchto oborech specializují, se naučí lépe ovládat teorii a praxi komunikace, mediálních a divadelních umění a současně rozvíjet ocenění různých hodnot a vnímání světa, ve kterém žijí.

Bakalářský titul je liberálně orientovaný umělecký studijní program, který umožňuje studentům soustředit se prostřednictvím volitelného výběru kurzů v některé ze tří oblastí studia nabízených v rámci oddělení:

... [-]

BA v matematice

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Program bakalářského studia v matematice vede k bakalářskému oboru matematika a byl navržen tak, aby studentům poskytoval možnosti vhodné pro různé kariérové ​​plány. [+]

Program bakalářského studia v matematice vede k bakalářskému oboru matematika a byl navržen tak, aby studentům poskytoval možnosti vhodné pro různé kariérové ​​plány.

Koncentrace

Volba soustředění určuje soubor požadovaných matematických kurzů, stejně jako ty, které lze považovat za volitelné. Koncentrace zahrnují:

Aplikovaná matematikaSekundární matematika

Matematika poskytuje nástroje a techniky, které lze použít k řešení problémů v mnoha oblastech. S velkým v matematice se studenti naučí používat tyto nástroje a následně zlepšit své kariérní příležitosti. Naše programy jsou navrženy tak, aby připravily matematické obory pro pracovní místa, které v současné době nabízejí průmyslová, podnikatelská, vzdělávací a vládní instituce. Volba koncentrace by měla odrážet akademické zájmy studentů i plány kariéry.... [-]


BA v oboru ekonomie

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

The Economics major poskytuje studentům přísné aplikované a teoretické učební osnovy určené k přípravě studentů na kariéru v kvantitativních a analytických pozicích v soukromých, veřejných a neziskových organizacích. Poskytujeme flexibilní program založený na společném jádru teoretických předmětů a řadu volitelných předmětů nabízených v řadě časů navržených tak, aby vyhověli jak denním, tak večerním studentům. [+]

The Economics major poskytuje studentům přísné aplikované a teoretické učební osnovy určené k přípravě studentů na kariéru v kvantitativních a analytických pozicích v soukromých, veřejných a neziskových organizacích. Poskytujeme flexibilní program založený na společném jádru teoretických předmětů a řadu volitelných předmětů nabízených v řadě časů navržených tak, aby vyhověli jak denním, tak večerním studentům.

Naše kurikulum je navrženo kolem pěti koncentračních skladeb založených na schopnostech fakulty a populárních profesních kariérách, avšak ekonomické specializace mají velkou svobodu volby volitelných kurzů, které splňují jednotlivé cíle.... [-]


BA v politologii

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Politologie je ústředním prvkem porozumění základním sociálním otázkám a je jedním z nejoblíbenějších liberálních uměleckých oborů. Vzdělání politických věd dává lidem možnost porozumět fungování politiky a způsobu, jakým ovlivňuje život nás všech. Hlavní v této oblasti pomáhá studentům rozvíjet schopnosti porozumění a analýzy a rozvíjí kompetence v ústním a písemném projevu. Absolventi pokračují v kariéře v právu, obchodu, žurnalistiky, učení a vládě. [+]

Politologie je ústředním prvkem porozumění základním sociálním otázkám a je jedním z nejoblíbenějších liberálních uměleckých oborů. Vzdělání politických věd dává lidem možnost porozumět fungování politiky a způsobu, jakým ovlivňuje život nás všech. Hlavní v této oblasti pomáhá studentům rozvíjet schopnosti porozumění a analýzy a rozvíjí kompetence v ústním a písemném projevu. Absolventi pokračují v kariéře v právu, obchodu, žurnalistiky, učení a vládě.

Politologie je zásadní pro pochopení všech základních sociálních otázek; proto je pochopení politického života nezbytné pro všechny vzdělané osoby. Oddělení v současné době nabízí vysokoškolského magistra, nezletilého v politické vědě, nezletilého ve veřejné správě a absolventského programu vedoucího k magisterskému titulu.... [-]


BA v psychologii

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Severovýchodní oddělení psychologie nabízí vysokoškolský program, který vede k bakalářské umění v psychologii. Náš komplexní psychologický program vás vystavuje různým oblastem psychologie, stejně jako příležitostem pro praktické výzkumy a volitelným terénním zkušenostem. [+]

Severovýchodní oddělení psychologie nabízí vysokoškolský program, který vede k bakalářské umění v psychologii. Náš komplexní psychologický program vás vystavuje různým oblastem psychologie, stejně jako příležitostem pro praktické výzkumy a volitelným terénním zkušenostem.

Členové fakulty oddělení představují řadu teoretických přístupů, stejně jako širokou škálu oblastí obsahu, čímž se zvýší možnost seznámit se s celým rozsahem tohoto širokého a složitého tématu. Kvůli potřebě vytvořit kombinaci kurzů v souladu s jejich kariérovými cíli, jsou studenti naléhají, aby vytvořili trvalý vztah s poradcem fakulty oddělení brzy v jejich hlavní.... [-]


BA v sociologii

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Základním posláním katedry je rozvíjet kritické pochopení společenského života studenty prostřednictvím sdílené síly vědomostí a vynalézavého jednání. Naše fakulta je odhodlána spolupracovat se studenty na tom, jak se prolínají klasicismus, rasismus, sexismus, homofobie a další formy nerovností a jak jednotlivci, skupiny a organizace zpochybňují tyto nerovnosti proti všem možnostem. Naším hlavním cílem je tedy vybavit studenty celoživotní láskou k učení; široké, rozmanité a kritické perspektivy společenského světa; a důležité a důležité životní dovednosti, které jsou v souladu s cíli liberálního uměleckého vzdělávání. Prohloubením kritických uvědomování studentů o strukturách a vzorcích, na nichž spočívá každodenní život, rozvíjí oddělení studentské "sociologické představy" prostřednictvím posílení, společenského zapojení a závazku k sociální spravedlnosti. [+]

Jaký je rozdíl, když se přidáme k gangu, máme dítě nebo jít na vysokou školu? Jaký je rozdíl mezi penězi? Co znamenají změny v rodině pro budoucí generace? Co společenskou politikou, jako je legislativa AlDS nebo sociální kampaně, jako jsou aktivity proti výběru nebo protidrogové činnosti, znamenají pro společnost? Jak ovlivňují vojenské a vládní činnosti nebo změny v technologii každodenní životy lidí? Jaký je sociální význam kulturní rozmanitosti, rasy, společenské třídy a pohlaví? Co můžeme dělat v každodenním životě, abychom uskutečnili pozitivní změny v našich rodinách, komunitách a společnosti?

Sociologové se snaží odpovídat na takové otázky, aby pochopili, co je společnost a jak to ovlivňuje jednotlivce. Jedním z hlavních poznatků sociologie je pochopení, že skupiny a skupinový život ovlivňují všechny aspekty našeho života. Sociologie je systematické studium lidských společností, jejich vzorů a uspořádání a jejich procesů vývoje a změn. Naše fakulta se silně zavázala k kritickým analýzám sociální struktury a sociálních opatření, zdůrazňujících analýzy rasy, třídy, genderové nerovnosti a sociálních změn.... [-]


BA v sociální práci

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Posláním sociálního pracovního programu je připravovat všeobecné lékaře, kteří jsou připraveni na vstupní sociální pracovní pozice a přijetí do postgraduálních škol sociální práce. Naši studenti se stávají kritickými myslitelkami, získávají hodnoty sociální práce, profesní identitu a znalosti prostřednictvím sebereflexe a služebního učení. [+]

Od roku 1988 náš bakalář umění v sociální práci (BASW) Program byl akreditován Radou pro vzdělávání v sociální práci (CSWE). CSWE akreditace znamená, že náš BASW program splňuje národní normy v osmi oblastech:

Poslání, cíle a cíleŘízení, struktura a zdroje učebních osnovFakultaStudentský profesní rozvojNediskriminace a lidská rozmanitostObnovení programuHodnocení programu a neustálé zlepšováníNaše mise

Posláním sociálního pracovního programu je připravovat všeobecné lékaře, kteří jsou připraveni na vstupní sociální pracovní pozice a přijetí do postgraduálních škol sociální práce. Naši studenti se stávají kritickými myslitelkami, získávají hodnoty sociální práce, profesní identitu a znalosti prostřednictvím sebereflexe a služebního učení.... [-]


BA v umění

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Základním cílem programů výtvarného oddělení je poskytovat a podporovat znalosti a porozumění výtvarnému umění. Studentský program dává studentům praktické vystavení různým dovednostem, a to jak analytickým, tak technickým, aby studentům pomáhali vyjádřit pojmy vizuálně. Program dějin umění zavádí studenty do mnoha uměleckých, kulturních a historických událostí, vizuálních prostředků vyjadřování a komunikace a výzkumných metod. [+]

Základním cílem programů výtvarného oddělení je poskytovat a podporovat znalosti a porozumění výtvarnému umění. Studentský program dává studentům praktické vystavení různým dovednostem, a to jak analytickým, tak technickým, aby studentům pomáhali vyjádřit pojmy vizuálně. Program dějin umění zavádí studenty do mnoha uměleckých, kulturních a historických událostí, vizuálních prostředků vyjadřování a komunikace a výzkumných metod.

Northeastern Illinois University umění Northeastern Illinois University nabízí bakalářský titul v oboru umění. Program vysokoškolského studia má dvě možnosti koncentrace:

Historie uměníStudio Art... [-]

BSc

Bakalářská práce z fyziky

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Program Fyzikální bakalář vědy umožňuje studentům vykonávat kariéru ve výuce, výzkumu a vývoji nebo pokračovat v dalším studiu. Všechny instrukce jsou poskytovány na fakultě v malých třídách a poskytují mnoho příležitostí pro těsný osobní kontakt mezi studenty a instruktory. Všechny pokročilé vysokoškolské kurzy jsou uvedeny ve večerních hodinách, což umožňuje studentům dokončit studium na plný nebo částečný úvazek. Členové fakulty se aktivně zapojují do výzkumných projektů, které nabízejí vzrušující možnosti pro účast studentů. Také členové fakulty nabízejí pomoc studentům, kteří provádějí projekty samostatně. [+]

Program Fyzikální bakalář vědy umožňuje studentům vykonávat kariéru ve výuce, výzkumu a vývoji nebo pokračovat v dalším studiu. Všechny instrukce jsou poskytovány na fakultě v malých třídách a poskytují mnoho příležitostí pro těsný osobní kontakt mezi studenty a instruktory. Všechny pokročilé vysokoškolské kurzy jsou uvedeny ve večerních hodinách, což umožňuje studentům dokončit studium na plný nebo částečný úvazek.

Členové fakulty se aktivně zapojují do výzkumných projektů, které nabízejí vzrušující možnosti pro účast studentů. Také členové fakulty nabízejí pomoc studentům, kteří provádějí projekty samostatně.... [-]


BSc v chemii

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Vysokoškolský studijní program v oboru Chemie na Northeasternu splňuje potřeby studentů s různými akademickými cíli a připravuje je na kariéru v průmyslu a akademii. Program je akreditován Americkou chemickou společností (ACS) a splňuje normy stanovené komisí ACS pro odborné vzdělávání. [+]

Vysokoškolský studijní program v oboru Chemie na Northeasternu splňuje potřeby studentů s různými akademickými cíli a připravuje je na kariéru v průmyslu a akademii. Program je akreditován Americkou chemickou společností (ACS) a splňuje normy stanovené komisí ACS pro odborné vzdělávání.

Učební plán poskytuje potřebné zázemí pro studenty, kteří chtějí navštěvovat absolventské nebo odborné školy v oboru chemie, lékařství, zubní lékařství, farmacie a další odborné zdravotnické obory. Vedle kursů chemie v tradičních disciplínách nabízí katedra také specializované kurzy environmentální chemie, medicínské chemie, farmakologie, toxikologie a bioorganické chemie. Studenti v chemickém programu mají možnost provádět výzkum s fakultou chemického oddělení nebo se účastnit stáží v různých institucích a průmyslu.... [-]


BSc ve vědě o Zemi

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Program Země vědy využívá integrovaný přístup ke studiu problémů prostředí Země prostřednictvím syntézy geologie, hydrologie a geochemie. Zdůrazňujeme pevný základ v geologii s příležitostmi zaměřit se na environmentální geovědnosti. [+]

Program Země vědy využívá integrovaný přístup ke studiu problémů prostředí Země prostřednictvím syntézy geologie, hydrologie a geochemie. Zdůrazňujeme pevný základ v geologii s příležitostmi zaměřit se na environmentální geovědnosti.

Bakalář vědy ve vědě o Zemi připravuje studenty na postgraduální studium nebo na širokou škálu pozic v oborech environmentální geovědy, včetně průmyslu, konzultací nebo státních / federálních agentur. Kromě povinných a volitelných kurzů ESCI jsou k dokončení studijního programu zapotřebí další kurzy v příbuzných oborech (matematika a věda). Všichni studenti jsou vyzváni, aby svůj program naplánovali s pomocí poradenství ESCI.... [-]


BSc ve Všeobecné obchodní administrativě

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Obecné Business Administration majora je určen pro ty, kteří chtějí rozvíjet široké chápání obchodních oborů (účetnictví, finance, management a marketing), spíše než se zaměřit na konkrétní. Zejména ti, kteří se chtějí stát obchodníky nebo podnikateli, a ti, kteří mají zájem o založení nebo řízení malých až středně velkých podniků, mohou vykonávat hlavní obchodní administrativu. [+]

Obecné Business Administration majora je určen pro ty, kteří chtějí rozvíjet široké chápání obchodních oborů (účetnictví, finance, management a marketing), spíše než se zaměřit na konkrétní. Zejména ti, kteří se chtějí stát obchodníky nebo podnikateli, a ti, kteří mají zájem o založení nebo řízení malých až středně velkých podniků, mohou vykonávat hlavní obchodní administrativu.

Vysoká škola podnikání a management má soubor dobře zavedených programových cílů učení a učebních cílů ve všech programech, které jsou pravidelně hodnoceny. Vysoká škola podnikání a managementu je akreditována Asociací na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) a patří mezi nejvýznamnější pět procent celosvětových obchodních škol nabízejících studijní programy. Podívejte se na Deanovo uvítání pro čtyři přesvědčivé rysy ke studiu na Vysoké škole obchodní a managementu.... [-]


BSc v oboru biologie

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Zajímá vás výuka o světě kolem vás? Oddělení biologie na Northeastern Illinois University vám může nabídnout nástroje pro zodpovězení a zodpovězení těch naléhavých otázek, které Vás zajímají. Biologie je studium živých organismů (bakterií, prvoků, hub, řas, rostlin a zvířat); naši studenti mají příležitost dozvědět se o těchto organismech na molekulární, buněčné, organické a ekologické úrovni. [+]

Katedra biologie v současné době nabízí vysokoškolské a minoritní v oboru biologie. Obecné požadavky majora jsou určeny k přípravě studentů na:

pokročilé studium biologie, biomedicínských věd, biologie životního prostředí, ekologie a aplikované ekologie;odborná příprava v medicíně, stomatologii, optometrii, chiropraxe, farmacie, veterinární medicíně a dalších zdravotnických profesích;výuka biologie na středních školách; neboprofesní příležitosti ve výzkumu, biomedicínských vědách, zemědělství, průmyslu, vládě a akademických institucích.

Katedra má také absolventský program vedoucí k získání titulu Master of Science.

... [-]

BSc v oboru financí

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

BS in Finance zavádí studenty k principům v podnikových a mezinárodních financích a investicích a základním ekonomickým a tržním koncepcím. Prostřednictvím učebních osnov mohou finanční specialisti zdůraznit při studiu trhů nebo při studiu praktik finančního řízení. [+]

Finance je studium hodnoty, investic a finančního řízení. S využitím základních principů z oblasti účetnictví, ekonomiky a statistiky zahrnuje finanční analýza finančních institucí, trhů a koncepcí.

BS in Finance zavádí studenty k principům v podnikových a mezinárodních financích a investicích a základním ekonomickým a tržním koncepcím. Prostřednictvím učebních osnov mohou finanční specialisti zdůraznit při studiu trhů nebo při studiu praktik finančního řízení.

Vysoká škola podnikání a management má soubor dobře zavedených programových cílů učení a učebních cílů ve všech programech, které jsou pravidelně hodnoceny. Vysoká škola podnikání a managementu je akreditována Asociací na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) a patří mezi nejvýznamnější pět procent celosvětových obchodních škol nabízejících studijní programy. Podívejte se na Deanovo uvítání pro čtyři přesvědčivé rysy ke studiu na Vysoké škole obchodní a managementu.... [-]


BSC v oboru informatiky

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Cílem oddělení informatiky je poskytovat jednotlivcům široké teoretické a praktické znalosti o informatice. Studenti, kteří absolvují program, jsou připraveni absolvovat studium na pozici absolventů nebo převzít pozice, které zahrnují softwarové inženýrství, technické programování a používání počítačů a souvisejících technologií k problémům v oboru, jako je počítačová bezpečnost, návrh a správa sítí a návrh webových stránek. [+]

Cílem oddělení informatiky je poskytovat jednotlivcům široké teoretické a praktické znalosti o informatice. Studenti, kteří absolvují program, jsou připraveni absolvovat studium na pozici absolventů nebo převzít pozice, které zahrnují softwarové inženýrství, technické programování a používání počítačů a souvisejících technologií k problémům v oboru, jako je počítačová bezpečnost, návrh a správa sítí a návrh webových stránek.

Ve studijním programu Computer Science jsou tři stopy:

Koncentrace v oblasti výpočetní techniky: Tato koncentrace je určena především studentům, kteří hodlají pokračovat v pokročilém oboru informatiky. Je však vhodné, aby každý student, jehož cílem je porozumět základům počítačové vědy.Počítačové sítě a bezpečnostní koncentrace: Tato koncentrace je určena k přípravě studentů pro zaměstnání v oblasti bezpečnosti počítačů.Koncentrace informačních technologií: Tato koncentrace je určena k přípravě studentů na zaměstnání zahrnující vývoj webových stránek a návrh a údržbu počítačových sítí.Výhody programu... [-]

BSC v oboru managementu

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Vedoucí manažer je určen pro ty, kteří se chtějí naučit plánovat a organizovat shromažďování aktivit, organizační infrastruktury, kapitálu a lidských zdrojů zapojených do obchodních procesů, jakož i způsob, jak tyto procesy zaměstnávat, řídit a řídit tak, aby bylo dosaženo organizačního cíle . [+]

Vedoucí manažer je určen pro ty, kteří se chtějí naučit plánovat a organizovat shromažďování aktivit, organizační infrastruktury, kapitálu a lidských zdrojů zapojených do obchodních procesů, jakož i způsob, jak tyto procesy zaměstnávat, řídit a řídit tak, aby bylo dosaženo organizačního cíle .

Vysoká škola podnikání a management má soubor dobře zavedených programových cílů učení a učebních cílů ve všech programech, které jsou pravidelně hodnoceny. Vysoká škola podnikání a managementu je akreditována Asociací na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) a patří mezi nejvýznamnější pět procent celosvětových obchodních škol nabízejících studijní programy. Podívejte se na Deanovo uvítání pro čtyři přesvědčivé rysy ke studiu na Vysoké škole obchodní a managementu.... [-]


BSc v oboru marketingu

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Marketingový majster je určen pro ty, kteří chtějí vyvinout důkladné pochopení toho, jak najít to, co si zákazníci nebo potenciální zákazníci myslí, jak získat produkty napříč a přitahovat potenciální zákazníky a jak uzavřít dohodu, když se produkty a zákazníci setkají. [+]

Marketingový majster je určen pro ty, kteří chtějí vyvinout důkladné pochopení toho, jak najít to, co si zákazníci nebo potenciální zákazníci myslí, jak získat produkty napříč a přitahovat potenciální zákazníky a jak uzavřít dohodu, když se produkty a zákazníci setkají.

Vysoká škola podnikání a management má soubor dobře zavedených programových cílů učení a učebních cílů ve všech programech, které jsou pravidelně hodnoceny. Vysoká škola podnikání a managementu je akreditována Asociací na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) a patří mezi nejvýznamnější pět procent celosvětových obchodních škol nabízejících studijní programy. Podívejte se na Deanovo uvítání pro čtyři přesvědčivé rysy ke studiu na Vysoké škole obchodní a managementu.... [-]


BSc v oboru přírodních věd

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Program environmentální vědy podporuje rozvoj dovedností v oblasti řešení problémů, rozsáhlé a pevné vědecké poznatky a učí efektivní týmovou spolupráci, protože pochopení a řešení environmentálních otázek často zahrnuje odborné znalosti v mnoha vědeckých oblastech, jako je geologie, hydrologie, biologie , chemie, fyziky, stejně jako politika životního prostředí. Týmové dovednosti, včetně vůdčích schopností, jsou životně důležité pro vědce v oblasti životního prostředí a jsou nedílnou součástí nové hlavní vědy životního prostředí. Program bude produkovat absolventy, kteří se zavazují k občanské angažovanosti a jsou kvalifikovaní pro zaměstnání s průmyslem, vládními regulačními agenturami, environmentálními poradenskými firmami a postgraduálním studiem v oblasti environmentální vědy nebo příbuzných oborech. [+]

Věda o životním prostředí usiluje o pochopení mnoha interakcí mezi prostředím a jeho složkami, včetně vlivu lidské činnosti na životní prostředí na jedné straně a vlivu prostředí na člověka na straně druhé. Věda o životním prostředí jde do srdce environmentálních otázek, pokud jde o pochopení vědy, která stojí za nimi, a také o vývoj vědecky správných řešení.

Program environmentální vědy podporuje rozvoj dovedností v oblasti řešení problémů, rozsáhlé a pevné vědecké poznatky a učí efektivní týmovou spolupráci, protože pochopení a řešení environmentálních otázek často zahrnuje odborné znalosti v mnoha vědeckých oblastech, jako je geologie, hydrologie, biologie , chemie, fyziky, stejně jako politika životního prostředí. Týmové dovednosti, včetně vůdčích schopností, jsou životně důležité pro vědce v oblasti životního prostředí a jsou nedílnou součástí nové hlavní vědy životního prostředí. Program bude produkovat absolventy, kteří se zavazují k občanské angažovanosti a jsou kvalifikovaní pro zaměstnání s průmyslem, vládními regulačními agenturami, environmentálními poradenskými firmami a postgraduálním studiem v oblasti environmentální vědy nebo příbuzných oborech.... [-]


BSc v účetnictví

Campus forma Denní studium Kombinované 4 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 2 více

Vysokoškolský účetní program Northeastern Illinois University je jedním ze šesti největších účetních programů ve státě Illinois. Účetnictví je jazyk podnikání a zaměstnanci malých a velkých organizací musí pochopit základní účetní zásady. Znalost debetních a úvěrových, účetních výkazů a účetních informačních systémů je základem všech obchodních činností. [+]

Northeastern Illinois University BS v účetnictví v Northeastern Illinois University je jedním ze šesti největších účetních programů ve státě Illinois.

Účetnictví je jazyk podnikání. Je důležité, aby všechny malé a velké organizace měly zaměstnance, kteří chápou základní účetní zásady a mohou je využít pro nejlepší obchodní postupy. Ve firemním, vládním, neziskovém a veřejném účetnictví jsou znalosti o debetách a úvěrech, účetních výkazech a účetních informačních systémech základní pro všechny obchodní aktivity.

Vysoká škola podnikání a management má soubor dobře zavedených programových cílů učení a učebních cílů ve všech programech, které jsou pravidelně hodnoceny. Vysoká škola podnikání a managementu je akreditována Asociací na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) a patří mezi nejvýznamnější pět procent celosvětových obchodních škol nabízejících studijní programy. Podívejte se na Deanovo uvítání pro čtyři přesvědčivé rysy ke studiu na Vysoké škole obchodní a managementu.... [-]


Bakalář

Bachelor in Music

Campus forma Denní studium 5 let August 2019 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Ať už máte zájem o hudební výchovu nebo vystoupení, hudební program kladou důraz na rozvoj vašich hudebních výkonnostních schopností. Mnoho členů Northeastern fakulty vycvičil na některé z nejlepších hudebních škol a konzervatoří na světě. Tato úroveň znalostí a zkušeností, společně s vašimi osobními investicemi, učiní vaše lekce ve studiích za druhé. Účast na hudebních souborech je požadavkem všech studentů hudby, stejně jako účast na živých vystoupeních v každém semestru. Všichni studenti, kteří žádají o přijetí do hudebního programu, musí provést živou konkurz. [+]

Ať už máte zájem o hudební výchovu nebo vystoupení, hudební program kladou důraz na rozvoj vašich hudebních výkonnostních schopností. Mnoho členů Northeastern fakulty vycvičil na některé z nejlepších hudebních škol a konzervatoří na světě. Tato úroveň znalostí a zkušeností, společně s vašimi osobními investicemi, učiní vaše lekce ve studiích za druhé. Účast na hudebních souborech je požadavkem všech studentů hudby, stejně jako účast na živých vystoupeních v každém semestru. Všichni studenti, kteří žádají o přijetí do hudebního programu, musí provést živou konkurz.

Studenti, kteří byli zapsáni jako hlavní hudebník, získají titul Bachelor of Music (BM).... [-]


Contact

NEIU

Adresa, 1. řádek 5500 North St. Louis Avenue
60625-4699 Chicago, Illinois, Spojené státy americké
Website http://www.neiu.edu/
Telefonní číslo +1 773-583-4050

Adresa, 1. řádek 3390 North Avondale Avenue
60618 Chicago, Illinois, Spojené státy americké
Telefonní číslo undefined

Adresa, 1. řádek 700 East Oakwood Boulevard
60653 Chicago, Illinois, Spojené státy americké
Telefonní číslo undefined

Adresa, 1. řádek 1200 University Center Drive
60030 Grayslake, Illinois, Spojené státy americké
Telefonní číslo undefined

Adresa, 1. řádek 770 North Halsted Street, Suite 420
60642 Chicago, Illinois, Spojené státy americké
Telefonní číslo undefined