Přečtěte si oficiální popis

O nás

Noble Manhattan se již dlouhou dobu zabývá výcvikem autokarů a jako takový je v záviděníhodné pozici, kdy je schopen spojit své roky znalostí a zkušeností a založit se jako vůdce ve svém oboru. Ve chvíli, kdy se dozvíte vše o tom, jak jsou výcvikové kurzy nezávisle akreditovány v rámci odvětví, a můžeme s hrdostí požádat o nejvyšší úroveň akreditace. Přestože se naše školení odehrává na mnoha místech ve Velké Británii a v zahraničí, naše ústředí sídlí v Weymouthu bez jakéhokoli jiného důvodu, než jsme si povídali. Koučování má za cíl pomáhat lidem získat co nejvíce ze svého života, identifikovat to, co je opravdu důležité a udržovat rovnováhu.

Kancelář je vzdálena 20 metrů od pláže, takže všichni v týmu zkušenosti, že úchvatný a inspirativní pohled při příjezdu do práce, a v kombinaci s tím je pýcha vědomí, že pracujeme ve více než 26 zemích, a mít síť spolupracovníků v celé Británii. Považujeme naše studenty za naši rozšířenou rodinu a máme skvělý vztah s mnoha, kteří již mají kvalifikaci, ale rádi zůstanou součástí Noble Manhattan. Oni se s námi setkávají mnoha různými způsoby; podpůrné skupiny, výstavy, mentoring atd. a vždy hledáme způsoby, jak jim pomoci rozvíjet svou kariéru.

Chcete-li naše vzdělávací kurzy zpřístupnit studentům po celém světě, často se konají v Londýně nebo v Oxfordu. Kurzy jsou pečlivě navrženy tak, aby podporovaly, musíte být flexibilní a rozhodovat se, když se dozvíte více o koučování a chcete rozvíjet svou kariéru. Důležité je, abyste věděli, že budete podporováni a vedeni po cestě, která vás vezme tak blízko nebo daleko, jak chcete, a může vám být uznána jako vysoce profesionální trenér s uznávanými kvalifikacemi v oboru, které jsou respektovány.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: