Noble Manhattan Global

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Noble Manhattan se již dlouhou dobu zabývá výcvikem autokarů a jako takový je v záviděníhodné pozici, kdy je schopen spojit své roky znalostí a zkušeností a založit se jako vůdce ve svém oboru. Ve chvíli, kdy se dozvíte vše o tom, jak jsou výcvikové kurzy nezávisle akreditovány v rámci odvětví, a můžeme s hrdostí požádat o nejvyšší úroveň akreditace. Přestože se naše školení odehrává na mnoha místech ve Velké Británii a v zahraničí, naše ústředí sídlí v Weymouthu bez jakéhokoli jiného důvodu, než jsme si povídali. Koučování má za cíl pomáhat lidem získat co nejvíce ze svého života, identifikovat to, co je opravdu důležité a udržovat rovnováhu.

Kancelář je vzdálena 20 metrů od pláže, takže všichni v týmu zkušenosti, že úchvatný a inspirativní pohled při příjezdu do práce, a v kombinaci s tím je pýcha vědomí, že pracujeme ve více než 26 zemích, a mít síť spolupracovníků v celé Británii. Považujeme naše studenty za naši rozšířenou rodinu a máme skvělý vztah s mnoha, kteří již mají kvalifikaci, ale rádi zůstanou součástí Noble Manhattan. Oni se s námi setkávají mnoha různými způsoby; podpůrné skupiny, výstavy, mentoring atd. a vždy hledáme způsoby, jak jim pomoci rozvíjet svou kariéru.

Chcete-li naše vzdělávací kurzy zpřístupnit studentům po celém světě, často se konají v Londýně nebo v Oxfordu. Kurzy jsou pečlivě navrženy tak, aby podporovaly, musíte být flexibilní a rozhodovat se, když se dozvíte více o koučování a chcete rozvíjet svou kariéru. Důležité je, abyste věděli, že budete podporováni a vedeni po cestě, která vás vezme tak blízko nebo daleko, jak chcete, a může vám být uznána jako vysoce profesionální trenér s uznávanými kvalifikacemi v oboru, které jsou respektovány.

Místa

Richmond

Adresa, 1. řádek
11425 Timber Point Dr
Richmond, Virginie, Spojené státy americké

Weymouth

Adresa, 1. řádek
Noble Manhattan Coaching Ltd P.O Box 2142 Weymouth Dorset DT3 5YS, United Kingdom
Weymouth, Anglie, Spojené království

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: