North Central College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

North Central College

Společnost North Central, založená v roce 1861 a domovem pro 2900 studentů, nabízí bezpečné, cenově dostupné, praktické univerzitní zkušenosti na univerzitě v úžasné lokalitě. Naše kariéra orientovaná liberální umělecká výuka - se silnými stránkami v oblasti obchodu, globálních studií a STEM polí - nabízí kritické myšlení a komunikační dovednosti, hluboké znalosti předmětu a životní dovednosti naučené v malých třídách vyučovaných na fakultách a praktické zkušenosti v Naperville / Chicago , Illinois. Bakalářský titul z North Central je prvním krokem k náročné a naplňující kariéře.

Ideální umístění

Jen 45 kilometrů západně od centra Chicaga, Illinois, tradiční univerzitní čtvrť North Central se nachází v samém srdci bezpečné, přátelské město Naperville. Banky, obchody, restaurace, parky a historické památky jsou jen kousek od vaší rezidence. S vlakovým nádražím dojíždějícím jen pět minut chůze od areálu, můžete snadno cestovat do Chicaga (30 minut jízdy vlakem) pro kulturní akce, výlety do třídy, stáže nebo jen zábavný den prozkoumání města. Jsme také jen 30 minut od mezinárodního letiště Chicago O'Hare (ORD), což dělá cestování velmi pohodlné.

Vynikající praktické zkušenosti

Účast v studentských organizacích, jako je model Organizace spojených národů, provádění nezávislých výzkumných projektů a účast na stážích jsou skvělé způsoby, jak využít to, co se učíte ve třídě, a získávat zkušenosti, které vás odliší od vašich vrstevníků. North Central pravidelně posílá studentům na regionální a národní konference, aby prezentovali svůj výzkum. A protože oblast Chicaga je domovem firem a výzkumných ústavů z celého světa, studenti nemusejí cestovat daleko, aby našli letní stáže.

85098_Cornerstone.jpg

Národně uznávaná podpora mezinárodních studentů a programů

North Central byla jednou z pěti institucí v zemi, která získala ocenění senátora Paula Simona za internacionalizaci kampusu v roce 2015. Toto ocenění uznává univerzity, které dosahují významného pokroku směrem k komplexní internacionalizaci. Co pro vás znamená, že náš tým je zde k podpoře - od vyzvednutí letiště až po absolvování - a dále! Připojíme vás k místní přátelské rodině, studentskému mentoru, pedagogům a kancelářím v areálu kampusu, jako je Wellness centrum a Centrum pro globální vzdělávání. Mnoho našich zaměstnanců žije a studuje v zahraničí, takže víme, co prožíváte a jste zde, abyste pomohli!

Úspěšné výsledky

Jako jedna z nejlepších regionálních univerzit (Midwest) podle USNews

Stipendia

V North Central víme, že vysokoškolské vzdělání je drahé - a chceme vám pomoci dosáhnout vašich snů! Společně jsme partnerem, abychom investovali do vaší budoucnosti. Více než 95% přijatých zahraničních studentů dostává stipendijní podporu - až 28 000 $ ročně!

Rychlé fakty

 • Studenti: 2900 studentů z 28 států
 • Fakulta: 151 fakult se 100% prezenční fakultou s Ph.D. nebo terminál ve svém oboru. Všechny třídy jsou vyučovány fakultou - nikoli absolventy!
 • Třídy: Průměrná třída velikosti 20 a 14: 1 poměr student-k-fakulty
 • Aktivity: Studenti se účastní více než 75 studentských klubů
 • Sporty: Studentští sportovci soutěží v 26 interkolekčních sportech v divizi NCAA III a na konferenci v College Illinois

85093_On_the_Riverwalk.jpg

Jak se přihlásit

Mezinárodní žadatelé musí předložit:

 • North Central College on-line aplikace nebo koaliční aplikace
 • Oficiální zápisy středních škol, které obsahují alespoň tříleté ročníky
 • Oficiální univerzitní přepisy s popisy kurzů (pouze žadatelé o převod)
 • Oficiální skóre TOEFL, IELTS, SAT nebo ACT (vyberte jednu)
 • Kopie pasu

* North Central oznámí žadatelům jejich rozhodnutí o přijetí a udělení stipendia během přibližně dvou týdnů od obdržení vyplněné žádosti.

Přednostní termíny:

 • Vstup na podzim (srpen): 1. května
 • Jarní vstup (leden): 1. října

Další podpůrné služby

 • Personalizované vstupy a zkušenosti s zápisem - přizpůsobené vašim potřebám
 • Centrum pro globální vzdělávání poskytuje orientaci, mezinárodní poradenství studentům a možnosti studia v zahraničí
 • Tutoré, středisko psaní a centrum jazykových zdrojů jsou k dispozici zdarma
 • Garantované bydlení pro všechny mezinárodní studenty v bezpečné a pohodlné rezidenční haly
 • Wellness centrum Dyson je k dispozici všem studentům
 • Zaměstnanci v oblasti rozvoje kariéry poskytují poradenství odborné kariéře a postgraduální škole
 • On-campus English Language Institute (ELI) poskytuje příležitosti podmíněného přijetí

85090_oldmainspring2.jpg

Místa

Naperville

Adresa, 1. řádek
North Brainard Street,30
60540 Naperville, Illinois, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium