Přečtěte si oficiální popis

O Northern Arizona University

Northern Arizona University je veřejnou vysokou školou nabízející bakalářských, magisterských a profesionální stupňů vysokou kvalitu a společenskou hodnotou. Jako student, jste na středu NAU zkušeností, která je vedena specializovanou a význačný fakulty zavázala k výuce, individuální angažovanost a excelenci ve výzkumu.

Všude se chcete dozvědět

Northern Arizona University nabízí několik způsobů, jak si můžete vydělat si titul, ať už máte v plánu na studium na naší škole Flagstaff, on-line, nebo na jednom z našich poboček po celé Arizoně.

Dokonalost v aplikovaném výzkumu

Univerzita je high-výzkumná instituce, které poskytují praktické řešení problémů, které ovlivňují náš region, národu a světu. Naši studenti a světově proslulý výzkumní pracovníci fakulty spolupracovat při zkoumání řešení změny klimatu, menšin ve zdravotnictví rozdíly, zlepšit protetika technologie a vytváření udržitelných řešení pro širokou škálu otázek.

Školné a nákladově

Víme, že vysoké školy výdaje někdy může zdát skličující, ale poskytuje tak vynikající hodnotu je něco, co jsme velmi odhodláni:

Váš vysokoškolák míra výuka je zaručeno, že zůstane stejná po dobu 4 let.
Pokud žijete v jedné ze 14 způsobilých západních státech, bude vaše výuka bude přibližně poloviční školné sazba out-of-stav.
Naši studenti mají téměř o 25 procent méně studentské půjčky dluh, než je celostátní průměr.

Atletika

Northern Arizona University má 15 NCAA divize já atletické týmy. Nabízíme výjimečný zážitek student-sportovec, který vyvrcholil v promoci. Naše programy byly několikrát oceněn prestižní Big Sky konferenci předsedů poháru, který uznává celkový atletický úspěch v soutěži av akademiků.

Naše hodnoty

Vynikající výsledky v oblasti vzdělávání

Nabízíme pečlivý, vysoce kvalitní a cenově dostupné vzdělání pro všechny naše studenty. Podívejte se na úžasné rozdíly, které mnozí z našich absolventů které jste provedli.

Váš úspěch

Aby zajistili, že vaše budoucí úspěch, jsme se zavázali k uvedení potřeby vám, studentovi, v centru všeho, co děláme. Naše významných profesorů se zavázaly nejen k výuce vám, ale slouží jako mentoři a pracovat s vámi také. Zde jsou vám k dispozici hands-na učení a příležitosti pro výzkumné a tvůrčí pronásledování, a to i jako vysokoškolák.

Dálkové studium

Je pro nás důležité, aby všechny kvalifikované studenty s přístupem k vyššímu vzdělání. Prostřednictvím prodloužené areály severní Arizoně, můžete získat titul na více místech po celé Arizoně.

Rozmanitost

Oslava a podporovat rozmanitost je základním kamenem univerzity. Chcete-li pomoci rozšířit vysokoškolské zkušenosti, sponzorujeme celou řadu mezinárodních příležitostí a multikulturní akce.

Máme podporu začleňování po celou dobu svého univerzitní osnově. Kromě toho jsme vytvářet příležitosti pro všechny různorodé skupiny, aby se podělili o své pohledy a znalosti, tak všichni studenti dostávají bohaté praktické zkušenosti. Společně budujeme občanskou, poutavé, a ohleduplné školní areál prostředí, kde jsou respektovány všechny zázemím.

Všichni studenti jsou vedeni k účasti na naší široké škály studentských klubů a organizací, které podporují různé zájmy.

Integrity

Čestnost a poctivost nejsou jen rysy obdivuhodným osoby, ale jsou také rysy obdivuhodných organizací. Usilujeme o jen to, a jsou odhodlány k transparentnosti a odpovědnosti, ke spravedlnosti a čestnosti-ve všem, co děláme. Všechny naše nejnovější fakty a statistiky lze nalézt na Úřadu plánování a institucionální výzkum.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Northern Arizona University

Tento stupeň poskytuje interaktivní školení výkon v obou hlasu nebo nástroje. Tyto důrazy se opírají o bohatou škálu ročníkové práce v teorii, ucha školení, historii hudb ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Instrumental - Důraz Vocal - Důraz

Tento stupeň poskytuje interaktivní školení výkon v obou hlasu nebo nástroje. Tyto důrazy se opírají o bohatou škálu ročníkové práce v teorii, ucha školení, historii hudby a hudebních žánrů. Důraz v Voice vyžaduje prokázání znalostí ve francouzštině, němčině nebo italštině.

Tento program je akreditován Národní asociace škol hudby (NASM).

Co mohu dělat s Bachelor of Music v hudební výkon?

Můžete vidět sami na jevišti, který je příjemcem bouřlivé ovace pro svůj hudební talent? Je to z dobrého důvodu, že hudba je nazývána univerzálním jazykem. Pro většinu z nás, je to nikdy nekončící inspirací-soundtrack našich životů. Pokud inspirovalo k vytvoření život v hudbě, pak jeden z našich programů by mohl být ideální předehra.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento bakalářský titul připravuje studenty zkoumat "pravdy", precedentů a návrhy prostřednictvím kritického myšlení a zajišťuje expozici velkých myslitelů a praktiků. Ten ... [+]

Tento bakalářský titul připravuje studenty zkoumat "pravdy", precedentů a návrhy prostřednictvím kritického myšlení a zajišťuje expozici velkých myslitelů a praktiků. Tento významný táhne ze tří náročných disciplín a osvětluje je s rozsvícenými světly historie, logiky a matematiky / ekonomie.

Co mohu dělat s Bachelor of Arts v filosofie, politologie a práva?

BA ve filozofii, politika a právo vás připraví pro pokročilé studium vedoucí k kariéru v právu a veřejné správě. Tento program spojuje historické a matematickou studii o ekonomických a politických institucí s filozofickou analýzou, etické reflexe a logickou přísnost.

Univerzitní Požadavky ... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

... [+]

Všechny liberálních požadavků studie, různorodost, junior úroveň psaní, a vyvrcholení Northern Arizona University je. Veškeré požadavky pro konkrétní akademický plán (y). Nejméně 30 jednotek horní-divize kurzů, které mohou zahrnovat přenosovou práci. Nejméně 30 jednotek ročníkové práce pořízené pomocí Northern Arizona University, z nichž nejméně 18 musí být horní divize kurzy (300-level nebo vyšší). Tento požadavek není splněn pomocí kreditní-by-zkouška, retro úvěrů, přenos ročníkové práce, atd Kumulativní stupeň průměr bodu minimálně 2,0 na všechny práce se pokusil na Northern Arizona Univer... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

... [+]

S dalším vzdělávání, jedna z těchto cest je možné:

kurátor Univerzitní Požadavky

Chcete-li získat bakalářský titul v Northern Arizona University, je nutné absolvovat minimálně 120 jednotek úvěru, který minimálně obsahuje velké, liberální požadavky studií a požadavky univerzitní jak je uvedeno níže.

Všechny liberálních požadavků studie, různorodost, junior úroveň psaní, a vyvrcholení Northern Arizona University je. Veškeré požadavky pro konkrétní akademický plán (y). Nejméně 30 jednotek horní-divize kurzů, které mohou zahrnovat přenosovou práci. [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň Vás připravuje certifikát středního vzdělání s K-12 schválení v hudbě. ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Choral - Důraz Instrumental - Důraz

Tento stupeň Vás připravuje certifikát středního vzdělání s K-12 schválení v hudbě.

Tento program je akreditován Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE).

h2> Co mohu dělat s Bachelor hudební výchovy v hudbě druhého stupně základních škol?

Posláním School of Music je poskytnout vzdělání Praxe bázi, vyvážený mezi výkonem a akademiků, která vede k úspěšné kariéry a celoživotního zapojení do hudby; obohatit kulturní život obklopující společenství prostřednictvím kvalitních informačních programů, profesionální ráže představení a dalších spolupracujících příležitostí; kultivovat prostředí, ve kterém objev, tvořivost a osobní a profesní rozvoj může dařit; a ocenit tradici přesto usilovat o inovaci.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento program vysokoškoláka přitahuje studenty s individuálním vizi toho, co by se chtěli věnovat. S pomocí poradce je, studenti junior úrovni lze spárovat dva nezletilé ... [+]

Tento program vysokoškoláka přitahuje studenty s individuálním vizi toho, co by se chtěli věnovat. S pomocí poradce je, studenti junior úrovni lze spárovat dva nezletilé vytvořit jedinečnou synergii.

Co mohu dělat s Bachelor univerzitních studií?

Také jste fascinováni dvou různých předmětů, ale nechtějí se specializovat se na jeden z nich? Už jste si vydělal značné množství úvěru již? Víte, jaké jsou vaše budoucí kariéru a bude chtít vzdělání šité na míru vašim specifickým potřebám? Pokud máte 60 nebo více jednotek získal vysokoškolské úrovni kurzu a získat doporučení poradce, můžete dokončit stupeň, který poskytuje flexibilitu pro změnu směru jízdy a stavět na předchozí vzdělávací zkušenosti v několika disciplínách. Tento stupeň vám poskytne přísného studii ve dvou oblastech - budete absolvovat dvě nezletilé - a zaměřil rámci přípravy na novou profesní dráhu.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň vám poskytne znalosti a dovednosti speciálně navržen pro kariéru v oblasti vládní politiky a správy. Tento stupeň vám pomůže získat nahlédnutí nutné plánovat ... [+]

Tento stupeň vám poskytne znalosti a dovednosti speciálně navržen pro kariéru v oblasti vládní politiky a správy. Tento stupeň vám pomůže získat nahlédnutí nutné plánovat a formulovat politiku, jakož i řídit, organizovat a provádět operace ve veřejné aréně.

Váš studijní program se zaměří na organizační správy, financí a správy. S touto specializací můžete najít práci v místní, státní nebo federální vládou; odvětví veřejných služeb, jako je Hasičský záchranný sbor či zdravotní péče; a neziskové organizace, jako je umění nebo mezinárodních humanitárních organizací.

Co mohu dělat s Bachelor veřejné správy? ... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň vám umožní rozvinout řadu dovedností písemné a ústní komunikace, kritické myšlení, mezilidských vztahů, analýzu a syntézu nezbytné pro vědeckého bádání na po ... [+]

Tento stupeň vám umožní rozvinout řadu dovedností písemné a ústní komunikace, kritické myšlení, mezilidských vztahů, analýzu a syntézu nezbytné pro vědeckého bádání na poli psychologie.

Psychologie major podporuje cíl pokrokovým uměleckým vzděláním: rozvoj dobře zaoblené a dobře vzdělané občany. To také poskytuje absolventům pevné základy ve všech hlavních oblastech lidského chování a duševních procesů: Klinická, poznávání, rozvoj, sociální psychologie, fyziologické psychologie a psychologie zdraví.

Co mohu dělat s Bachelor psychologie?

Pracovní příležitosti, které by mohly být vykonávána:

Sociální služby řízení marketing Vymáhání práva ... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Prostřednictvím programu sociologických studií, budete získat pochopení lidské sociální interakce ve skupinách, organizace, regiony a národy světa. Tento program vám posk ... [+]

Prostřednictvím programu sociologických studií, budete získat pochopení lidské sociální interakce ve skupinách, organizace, regiony a národy světa. Tento program vám poskytne znalosti a dovednosti použitelné pro kariéru v soukromém sektoru, jakož i vlády, neziskové a odvětví sociálních služeb. Sociologické studie Stupeň vás může připravit na mnoha různých oblastech, včetně sociální spravedlnosti advokacii, zdravotnictví, trestního a občanského práva, obchodu a technologie, nebo pro postgraduální studium.

Co mohu dělat s Bachelor sociologie?

Pracovní příležitosti, které by mohly být vykonávána:

Výzkum a analýza advokacie pro mládež Sociální služby rehabilitační poradenství ... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň využívá studiových zařízení Nau to zvyknout studenty na práci v ateliéru prostředí. Studenti se seznámí s důležitými techniky, analýza materiálů, plánování, ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Keramika - Důraz Malba - Důraz Grafika - Důraz Sochařství - Důraz

Tento stupeň využívá studiových zařízení Nau to zvyknout studenty na práci v ateliéru prostředí. Studenti se seznámí s důležitými techniky, analýza materiálů, plánování, kritiky, globální vlivy a další.

Co mohu dělat s Bachelor of Fine Arts v ateliéru Art?

Každý umělec stoupá na dvě křídla-představivost a řemesla. Pokud si dokážete představit anděly touhu létat, můžeme vám pomoci jim osvobodit. Vstup do jedné z našich programů v keramika, malování, grafika, nebo sochy a zjistit, kde svůj talent může trvat vás.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

The Bachelor míry výtvarných umění v Visual systémy spoje je navržen tak, aby produkovat absolventy, kteří mají zkušenosti s používáním umění, design a technologii kreati ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Motion Design - Důraz Grafický design - Důraz

The Bachelor míry výtvarných umění v Visual systémy spoje je navržen tak, aby produkovat absolventy, kteří mají zkušenosti s používáním umění, design a technologii kreativně komunikovat nápady a transformovat zprávy do vizuální komunikaci. Prostřednictvím přísného kurzu budou studenti rozvíjet své dovednosti v používání estetické a koncepční rozhodnutí, barvu, typ, symboly, digitální obrazy, multi-média, interaktivitu, grafiku pohybu, fotografování a projektový management produkovat zprávy, které jasně informovat, efektivně komunikovat zkušenosti se značkou a přesvědčit diváky.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Prostřednictvím tohoto plánu, snažíme se vás připraví na jakékoliv budoucnosti, která vyžaduje odbornou způsobilost v literatuře, jazyk a psaní. Naše plány pomůže rozpozn ... [+]

Prostřednictvím tohoto plánu, snažíme se vás připraví na jakékoliv budoucnosti, která vyžaduje odbornou způsobilost v literatuře, jazyk a psaní. Naše plány pomůže rozpoznat důležitost logického myšlení v efektivním vyjádření. Oni také pomohou usilovat o více přesvědčivých nebo tvůrčí využití angličtiny a ocení pravdu a kvalitu literatury.

Tím, že studuje literaturu různých časech a národů, můžete rozvíjet své historické a kulturní představivost. Naše plány mohou také připravit vám učit angličtinu ve středně- a vysoce postavenými vysokých školách věnovat se kariéře v podnikovém světě, a úspěšně konkurovat na absolventa a odborných školách.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

V oboru antropologie poskytuje možnost studovat a porozumět lidské sociální, kulturní, biologické, prehistorické a jazykové systémy. Program obsahuje komplexní cross-kult ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Archeologie - Důraz Kulturní a sociální antropologie - Důraz

V oboru antropologie poskytuje možnost studovat a porozumět lidské sociální, kulturní, biologické, prehistorické a jazykové systémy. Program obsahuje komplexní cross-kulturní přístup, který zahrnuje výzkum, práce v terénu, a servis. Studenti završují své studium se čtyřmi z hlediska jazyka (nebo prostřednictvím CLEP-prokázané znalosti).

Co mohu dělat s Bachelor of Arts v antropologie?

Antropologie je studie o člověka a lidské chování v minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Pokud jste zvědaví, jak se lidstvo vyvinulo, co prehistorické skalní umění říká o minulosti, jak tvary porozumění jazyku, nebo dokonce, jak zabránit šíření HIV / AIDS, pak Antropologie může být pro vás zajímavé. S bakalářským titulem v antropologii získáte trvalý pochopení lidské existence, což je užitečné v každém kariéry.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento mnohostranný program vysokoškoláka dodává širokou průpravu v stagecraft, za a před oponou. Program zahrnuje divadelní historie, teorie, kritika, technologie, design ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Design and Technology - Důraz Performance - Důraz Divadelní studia - Důraz

Tento mnohostranný program vysokoškoláka dodává širokou průpravu v stagecraft, za a před oponou. Program zahrnuje divadelní historie, teorie, kritika, technologie, design a hands-on zkušeností výroby. Požadavek na jazyk přidává kulturní a rozmanitou prvek plánu.

Co mohu dělat s Bachelor of Arts v divadle?

Máte-li sen o životě, který je dlouho na vzrušení a krátký na nudné kousky, pak divadlo vám volá. Ať už doufají, že pracovat v profesionálním divadle nebo pokračovat ve vzdělávání, budou naše programy dát své sny v centru dění.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň poskytuje studentům zkušenosti a podněty, které generují myšlení, cítění, dotazování, a přemýšlel. Tento titul je často vnímáno jako důkaz schopnosti myslet ... [+]

Podle slov Eleanor Rooseveltová, "řekl jeden filozofie není nejlépe vyjádřit slovy; to je vyjádřeno v volby jeden dělá ... a rozhodnutími, která děláme, jsou v konečném důsledku naše odpovědnost. "Tento titul poskytuje studentům zkušenosti a podněty, které generují myšlení, cítění, dotazování, a přemýšlel. Tento titul je často vnímáno jako důkaz schopnosti myslet v ukázněně a sloužil jako odrazový můstek pro překvapující množství kariéry v podnikání, práva, vzdělávání, umění a vládou.

Co mohu dělat s Bachelor of Arts ve filozofii?

Filozofie se zabývá základními otázkami lidské existence. Plato stanovuje část agendy pro historii západního myšlení tím, že argumentuje, že základní pojmy potřebné k řešení těchto otázek jsou pravda, krása a dobrota. Zde budete studovat historii nápady, jak získat hlubší pochopení toho, jak současné problémy pramení z těchto otázek odvěkých. Zároveň budete studovat současné problémy ve fyzice, biologii, psychologii, náboženství, umění, práva a vlády. V každém případě, filozofie sonduje limity těchto oblastí bádání a zkoumá metody používané ke zlepšení našeho chápání.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento program vysokoškoláka produkuje studenty, kteří se dobře vyznají ve španělském jazyce, složení a stylistiky, s expozicí španělsky mluvící kultury a literatury. Špan ... [+]

Tento program vysokoškoláka produkuje studenty, kteří se dobře vyznají ve španělském jazyce, složení a stylistiky, s expozicí španělsky mluvící kultury a literatury. Španělštině, jedna z největších "lingua Francas" (pracovních jazyků) na světě je také známý pro své bohatství projevu ve slovní zásoby a nuance. Požadavek nezletilého obohacuje tento plán.

Co mohu dělat s Bachelor of Arts ve španělštině?

Pokud si myslíte, učit se jazyk mluvený odhadem 35 milionů lidí v USA - a 400 milionů na celém světě - bude vám nohu na trhu práce, máte pravdu. Každý den se svět stává více hustá. Globální obchod, internet, a zlepšení v dopravě se zrychlují míru kulturní a intelektuální výměny. V této mezinárodní situaci, bude druhé jazykové znalosti otevřít dveře v mnoha kariéry.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento bakalářský titul poskytuje studentům perspektiv z níž souhlasí nebo nesouhlasí s tímto pozorováním. Program nabízí flexibilitu pro studenty přizpůsobit svůj studijn ... [+]

"Lidská historie je smutný výsledek každé z nich a díval se na sebe," řekl spisovatel Julio Cortázar. Tento bakalářský titul poskytuje studentům perspektiv z níž souhlasí nebo nesouhlasí s tímto pozorováním. Program nabízí flexibilitu pro studenty přizpůsobit svůj studijní program, založený na období nebo typ dějin, o které mají zájem. Požadavek jazyk zlepšuje a rozšiřuje na hlavních osnov.

Co mohu dělat s Bachelor of Arts v historii?

Historie je více než jmen a dat; to je studie o lidské zkušenosti ve všech jeho aspektech ne jen to, co se stalo, ale jak a proč. Pokud jste zvědaví Whys za zlomových událostí, jako pádu komunismu nebo chůze Neila Armstronga na Měsíci, pak je naše historie program vás zajímat.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň staví na silném souboru základních požadavků, pak pošle studenty prostřednictvím dobře zorganizované vzdělávací program, který zahrnuje soukromé lekce, výkon ... [+]

Tento stupeň staví na silném souboru základních požadavků, pak pošle studenty prostřednictvím dobře zorganizované vzdělávací program, který zahrnuje soukromé lekce, výkonnostní zkoušky a hlavní sborové zkušenosti.

Tento program je akreditován Národní asociace škol hudby (NASM).

Co mohu dělat s Bachelor of Arts v hudbě?

Zkuste si představit svět bez hudby. Můžeš? Je to z dobrého důvodu, že hudba je nazývána univerzálním jazykem. Pro většinu z nás, je to nikdy nekončící inspirací-soundtrack našich životů. Pokud inspirovalo k vytvoření život v hudbě, pak jeden z našich programů by mohl být ideální předehra.

Zajišťujeme prosperující prostředí pro výkon, studium a tvorby, a pracovat na vytvoření dobře zaoblené hudebníky vybavené, aby se stal úspěšným učitelé a hotovými umělci. Obdržíte intenzivní soukromé poučení s Fakultní hudebníky, spoustu zkušeností výkonnosti, a silné akademické přípravu na cestách svou hudební dráhu. Budete vystaveni komplexního vzdělávacího programu, který zahrnuje hudební teorie, dějin hudby a aplikované lekce ze všech nástrojů. School of Music je akreditovaným institucionálním členem Národní asociace škol hudby (NASM).... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Bakalářský titul v oboru mezinárodních vztahů představuje globálního hlediska mezinárodního veřejného pořádku a vlády při práci po celém světě. Do hloubky a včasné ročník ... [+]

Bakalářský titul v oboru mezinárodních vztahů představuje globálního hlediska mezinárodního veřejného pořádku a vlády při práci po celém světě. Do hloubky a včasné ročníkovou práci představí propojení, synergie a konflikty mezi jednotlivými zeměmi, politická hnutí, nadnárodních korporací, a nevládními organizacemi. Studenti mohou studovat regiony světa, které vás nejvíce zajímají je spolu se získáním pevný základ v komparativní politologie.

Co mohu dělat s Bachelor of Arts v mezinárodních vztazích?

Mít přehled o vzájemné závislosti národů světa má zásadní význam pro diplomatické vztahy, mezinárodní obchod a rozhodnutí making mají vliv na budoucnost národa. Pokud je váš pohled na svět má tendenci být globální, pak je stupeň bude poskytovat nástroje ke splnění svých cílů.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň poskytuje proficiencies při výběru studenta francouzštině nebo němčině. Požadavek na studii v zahraničí zajišťuje průpravu a zkušenosti mezi rodilými mluvčím ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Francouzsky Interdisciplinární Global Program - Důraz Francouzsky - Důraz Německá Interdisciplinární Global Program - Důraz Němec - Důraz Španělská Interdisciplinární Global Program - Důraz

Tento stupeň poskytuje proficiencies při výběru studenta francouzštině nebo němčině. Požadavek na studii v zahraničí zajišťuje průpravu a zkušenosti mezi rodilými mluvčími.

Co mohu dělat s Bachelor of Arts v moderních jazyků?

Chcete-li získat širokou ocenění jazyka se specializací na studium francouzštině nebo němčině, považují tento titul. Globální obchod, internet, a zlepšení v dopravě se zrychlují míru kulturní a intelektuální výměny. S tímto stupněm, můžete pomoci překlenout rozdíly mezi kulturami a jazyky.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Studenti, kteří mají zájem o životní prostředí a problémy při svém jádru se mohou těšit na provozování tohoto stupně. Zásadní otázky udržitelnosti, rozmanitosti a změny j ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Global Sustainability - Důraz Southwest prostředí a Biocultural Diversity - důraz

Studenti, kteří mají zájem o životní prostředí a problémy při svém jádru se mohou těšit na provozování tohoto stupně. Zásadní otázky udržitelnosti, rozmanitosti a změny jsou protkány prostřednictvím programu. Požadavek na jazykové znalosti posiluje porozumění mimo anglicky mluvících perspektiv.

Co mohu dělat s Bachelor of Arts v životního prostředí a udržitelnosti studií?

Otázky udržitelnosti, přizpůsobování se změně klimatu a zmírňování, spravedlnost životního prostředí, biologické rozmanitosti a rostoucí poptávka po konečných potravin, vody a energetických zdrojů stala kritičtější každý den. Pro lepší pochopení, a zlepšovat-náš vztah s přírodním světem, zvažte Program studií životního prostředí na Northern Arizona University.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Bakalářský titul v oboru politologie poskytuje studentům možnost studovat teorii, principy a postupy vlády a politiky na místní, národní a mezinárodní úrovni. Celoroční z ... [+]

Bakalářský titul v oboru politologie poskytuje studentům možnost studovat teorii, principy a postupy vlády a politiky na místní, národní a mezinárodní úrovni. Celoroční zapojuje studenty v různých politicial přírodovědných předmětů, které umožňuje zkoumání v oblastech, které jsou předmětem zájmu studenta. Fakulta mentoři poskytuje akademickou podporu a poradenství, příprava každého studenta za smysluplnou profesní dráhu.

Co mohu dělat s Bachelor of Arts v politologie?

Bakalářský titul v oboru politologie vás může připravit na řadě různých profesní dráhy nebo aplikace do dalšího vzdělávání, včetně vysoké škole nebo právnické fakulty. Zjistíte, jak jsou naše veřejné životy organizovány na místní, národní i mezinárodní úrovni. Kurzy jsou zaměřeny na možnosti a překážky pro demokracii. Široké spektrum nabídky samozřejmě zahrnuje environmentální politiku, politický vývoj a otázky rozmanitosti v politické oblasti.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento titul v oboru aplikované původních studií prozkoumá výtisky znepokojení nad domorodých obyvatel a to jak v Americe a po celém světě. Tyto osnovy hřiště studenti kme ... [+]

Tento titul v oboru aplikované původních studií prozkoumá výtisky znepokojení nad domorodých obyvatel a to jak v Americe a po celém světě. Tyto osnovy hřiště studenti kmenových historií a kultur, vládní politiku, udržitelný hospodářský rozvoj, domácí podnikání a současných podmínek na rodných zemí a rezervacích.

Oddělení aplikované Domorodý Studie rovněž nabízí čtyři mladistvé, aby rozšířit studentům porozumění problematice původního obyvatelstva: Applied Domorodé studie, Native American Studies, Domorodý zdravotnických studií a Tribal veřejné správy.

Co mohu dělat s Bachelor of Arts v aplikované původních studií? ... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Bakalářský titul v oboru psychologických věd, získal jako bakalářského umění, poskytuje studentům příležitosti pro soustředěné studium v ​​tomto klíčového behaviorální vě ... [+]

Bakalářský titul v oboru psychologických věd, získal jako bakalářského umění, poskytuje studentům příležitosti pro soustředěné studium v ​​tomto klíčového behaviorální vědy a buduje výzkumné dovednosti nezbytné pro vědeckého bádání v této disciplíně. Tento stupeň se ukázalo jako užitečné pro kariéru v mnoha oblastech, včetně práva, zábavy, psaní, žurnalismu, vláda, vzdělávání, obchodu a umění. Požadavek jazyk staví další pochopení způsobu, jakým funguje mysl a učí se.

Co mohu dělat s Bachelor of Arts v psychologických věd?

Pokud se ocitnete fascinován o tom, proč si myslíme, cítit a chovat se tak, jak my, zvažte sledují titul v psychologických věd. Psychologové se vědecký přístup ke studiu chování a mentální procesy, zkoumá způsoby, jimiž životní zkušenosti, životního prostředí, kultury a biologie veškeré práce společně utvářejí mysl a mozek. Naše psychologických věd majoři prozkoumat širokou škálu témat, jako je autismus, vývoj dítěte, psychických poruch a procedur, neuroscience, a sexualitou, a zvládnutí velkých výzkumných technik, které profesionální psychologové používají. Jako vysokoškolák, budete dokonce být nabídnuta možnost provádět výzkum a terénní práci s fakulty a postgraduální studenty.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Práce velkým společenským na NAU Yuma vám poskytne klíčové kompetence, které mají přispět hraniční populace je postižena drtivé životní problémy, jako je chudoba, pod a n ... [+]

Práce velkým společenským na NAU Yuma vám poskytne klíčové kompetence, které mají přispět hraniční populace je postižena drtivé životní problémy, jako je chudoba, pod a nezaměstnanosti, nevyhovující bydlení, bezdomovectví, hladu a problémy spojené s PTSD. Sociální pracovníci přiblížit svou práci s lidmi z hlediska silných a zároveň zkoumá osobu v rámci jejich prostředí.

Co mohu dělat s Bachelor of Arts v sociální práci?

Jste vášnivý sociální a ekonomické spravedlnosti podél hranice USA Mexico? Chcete placenou kariéru pracovat s těmito populacemi podél hranice USA Mexiku, které jsou disenfranchised, zranitelné, a utlačované? Je vaše vášeň poskytovat služby různých jednotlivců, skupin a komunit? Pracovní velkým společenským na NAU Yuma vám pomůže splnit tyto akademické a profesní cíle.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento program je k dispozici s možností důrazem. Rovněž nabízí příležitosti pro studenty převodu a ke studiu v zahraničí. ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Podnikání a Small Business - Důraz Global Business - Důraz Řízení lidských zdrojů - důraz Logistika a Supply Chain Management - důraz Management - Důraz Marketing - Důraz

Tento program je k dispozici s možností důrazem. Rovněž nabízí příležitosti pro studenty převodu a ke studiu v zahraničí.

Tento program je akreditován Radou pro akreditaci pro obchodní školy a programy (ACBSP).

Co mohu dělat s Bachelor of Business Administration v oboru Business Administration?

Máte-li zájem o kariéru v oblasti obchodu - ať už je to s velkou firmou, regionálním nebo místním zaměstnavatelem, start-up sami, nebo kariéru v neziskovém nebo vládního sektoru - byste měli přemýšlet o programu na severní BBA Arizona University. Zjistíte, že BBA je vstupní branou do mnoha z nejúspěšnějších světových zaměstnavatelů v celé řadě průmyslových odvětví a oborů.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Stupeň životního prostředí a Biological Sciences zahrnuje řadu polyfrafických-hrana disciplíny. Každý z nich nabízí řadu zajímavých profesní dráhy. Rovněž můžete trénovat ... [+]

Co mohu dělat s Bachelor of Science v oblasti životního prostředí a biologických věd?

Stupeň životního prostředí a Biological Sciences zahrnuje řadu polyfrafických-hrana disciplíny. Každý z nich nabízí řadu zajímavých profesní dráhy. Rovněž můžete trénovat pro výuku biologie na středních nebo základních škol. Můžete připravit absolventa pro přijetí do lékařské, stomatologické nebo veterinární školy, nebo pro jiné profesní přípravy.

Obdržíte také spoustu osobní pozornost od fakulty - ve třídě, v možnostem výzkumu a podpůrné služby studenta NAU-Yuma. Vysokoškolák výzkumných příležitostí vás zapojit do procesu a aplikace vědy. A vy můžete využít naší poloze v oblasti dolního toku řeky Colorado, která nabízí jedinečnou oblast pro terénní projekty nebo vzorků a vzorků pro molekulární výzkum. Naši absolventi mají výjimečné ceny umístění v lékařských školách, vládních agentur a programů absolventa. Bez ohledu na cestu budete mít po dokončení studia, budete připraveni na úspěch.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň otevírá dveře nedílná součást každého moderního podnikání. To se vztahuje na návrh a správu informačních technologií / systémů (IT / S) pro firmy, které se s ... [+]

Jeho míra otevírá dveře nedílná součást každého moderního podnikání. To se vztahuje na návrh a správu informačních technologií / systémů (IT / S) pro firmy, které se snaží splnit své obchodní výzvy a dále své strategické cíle. Účelem je řemeslo a realizovat strategii IT, která odpovídá obchodní strategii a řešení obchodních problémů. Kromě běžných hardwarových a softwarových programových konceptů, míra plán zahrnuje jak rozpočet, veřejné zakázky a správu IT / S např počítačových databází, sítí, informační bezpečnost. Důraz je kladen na to umožnilo obchodních procesů a je ideální pro ty, kteří rádi pracují s technologií v podnikání.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

... [+]

Vzdělavatel Finanční manažer Univerzitní Požadavky

Chcete-li získat bakalářský titul v Northern Arizona University, je nutné absolvovat minimálně 120 jednotek úvěru, který minimálně obsahuje velké, liberální požadavky studií a požadavky univerzitní jak je uvedeno níže.

Všechny liberálních požadavků studie, různorodost, junior úroveň psaní, a vyvrcholení Northern Arizona University je. Veškeré požadavky pro konkrétní akademický plán (y). Nejméně 30 jednotek horní-divize kurzů, které mohou zahrnovat přenosovou práci. Nejméně 30 jednotek ročníkové práce pořízené pomocí Northern Arizo... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Dostupné Důraz oblasti: Všechny liberálních požadavků studie, různorodost, junior úroveň psaní, a vyvrcholení Northern Arizona University je. Veškeré poža ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Všechny liberálních požadavků studie, různorodost, junior úroveň psaní, a vyvrcholení Northern Arizona University je. Veškeré požadavky pro konkrétní akademický plán (y). Nejméně 30 jednotek horní-divize kurzů, které mohou zahrnovat přenosovou práci. Nejméně 30 jednotek ročníkové práce pořízené pomocí Northern Arizona University, z nichž nejméně 18 musí být horní divize kurzy (300-level nebo vyšší). Tento požadavek není splněn pomocí kreditní-by-zkouška, retro úvěrů, přenos ročníkové práce, atd Kumulativní stupeň průměr bodu minimálně 2,0 na všechny práce ... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

... [+]

Univerzitní Požadavky Všechny liberálních požadavků studie, různorodost, junior úroveň psaní, a vyvrcholení Northern Arizona University je. Veškeré požadavky pro konkrétní akademický plán (y). Nejméně 30 jednotek horní-divize kurzů, které mohou zahrnovat přenosovou práci. Nejméně 30 jednotek ročníkové práce pořízené pomocí Northern Arizona University, z nichž nejméně 18 musí být horní divize kurzy (300-level nebo vyšší). Tento požadavek není splněn pomocí kreditní-by-zkouška, retro úvěrů, přenos ročníkové práce, atd Kumulativní stupeň průměr bodu minimálně 2,0 na všechny práce se pokusil na... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

... [+]

Pracovní příležitosti, které by mohly být vykonávána:

Obhajoba Tento požadavek není splněn pomocí kreditní-by-zkouška, retro úvěrů, přenos ročníkové práce, atd Kumulativní stupeň průměr bodu minimálně 2,0 na všechny práce se pokusil na Northern Arizona University. Campus Dostupnost Stožár Glendale on-line [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Management Program Real Estate Development Technické Sales Univerzitní Požadavky Chcete-li získat bakalářský titul v Northern Arizona U ... [+]

Management Program Real Estate Development Technické Sales Univerzitní Požadavky

Chcete-li získat bakalářský titul v Northern Arizona University, je nutné absolvovat minimálně 120 jednotek úvěru, který minimálně obsahuje velké, liberální požadavky studií a požadavky univerzitní jak je uvedeno níže.

Všechny liberálních požadavků studie, různorodost, junior úroveň psaní, a vyvrcholení Northern Arizona University je. Veškeré požadavky pro konkrétní akademický plán (y). Nejméně 30 jednotek horní-divize kurzů, které mohou zahrnovat přenosovou práci. Nejméně 30 jednotek ročníko... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

... [+]

Pracovní příležitosti, které by mohly být vykonávána:

oběť advokacie opravy

S dalším vzdělávání, jedna z těchto cest je možné:

Advokát SOUDCE Žalobce veřejný ochránce Univerzitní Požadavky

Chcete-li získat bakalářský titul v Northern Arizona University, je nutné absolvovat minimálně 120 jednotek úvěru, který minimálně obsahuje velké, liberální požadavky studií a požadavky univerzitní jak je uvedeno níže.

[-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

... [+]

Tento program je akreditován Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE).

Žádná práce je náročnější, obohacující, nebo důležitější než učí malé děti.

Naši absolventi mají 98procentní míru přenést na zkoušku Arizona pedagog způsobilosti pro posuzování. Vysoká škola vzdělání je technologicky pokročilý, kulturně citlivá, a student-soustředěný. Budete také udělat spoustu výuky ve třídě.

Poznámka:

Pracovní příležitosti, které by mohly být vykonávána:

Tento požadavek není splněn pomocí kreditní-by-zkouška, retro úvěrů, přenos ročníkové práce, atd Stožár [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň připravuje budoucí pedagogové učit své studenty jak tragédií dějin a ponaučení, které nabízí pro budoucnost. Plán zahrnuje obsahu-bohatý celoroční stejně jak ... [+]

"Naše historie není náš osud," naznačuje Alan Cohen.

Tento stupeň připravuje budoucí pedagogové učit své studenty jak tragédií dějin a ponaučení, které nabízí pro budoucnost. Plán zahrnuje obsahu-bohatý celoroční stejně jako významný přípravu výuky, za použití osvědčených postupů a aplikovat teorii.

Tento program je celostátně uznávané Národní rada pro sociální studie.

Tento program je akreditován Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE).

Co mohu dělat s Bachelor of Science ve vzdělávání ve středním vzdělání - historie a společenských věd?

Jako střední škole pedagog, který se specializuje v historii a společenské vědy, budete dát svým studentům kontext a znalosti, které potřebují pochopit a podílet se na svět kolem sebe. V tomto programu budete proniknout do oblastí zájmu, které Pique vaši zvědavost, jako je USA historie, světové historie, politologie, ekonomie a geografie. Můžete také využít doplňkové kurzy v jiných společenských vědách, jako je antropologie, psychologie a sociologie. ... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento program nabízí studentům příležitost prozkoumat taková témata, jako jsou: data mining (prostřednictvím Centra pro technologie Data Insight), paralelní algoritmy, di ... [+]

Tento program nabízí studentům příležitost prozkoumat taková témata, jako jsou: data mining (prostřednictvím Centra pro technologie Data Insight), paralelní algoritmy, distribuované systémy, umělá inteligence, fuzzy logika, neuronové sítě, evoluční programování a modelování reaktivních systémů, jakož i nadaci pracovat v programovacích jazycích, softwarového inženýrství, virtuální spolupráce prostředí a uživatelských rozhraní.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v aplikované informatiky?

Představte si sami sebe vyvalit svůj vlastní průlomovou software bude příští Google nebo YouTube, pracuje na další generaci počítačových herních motorů, nebo budování nových aplikací společnosti Microsoft, IBM nebo Intel. Ať už začít kariéru hned, nebo usilovat o postgraduální studium první, bude ministerstvo informatiky pomáhají budovat platformu pro své high-tech snů.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Náš program je zaměřen na astrofyziky a planetární vědy. Budete být podporovány, aby samostatně uvažovat a zapojit se do výzkumných projektů fakulty. ... [+]

Podle slov NASA astronaut Kalpana Chawla, "Když se podíváte na hvězdy a galaxie, máte pocit, že nejste jen z konkrétního pozemku, ale ze solárního systému."

Co mohu dělat s Bachelor of Science v astronomii?

Jste strávil většinu svého dětství za dalekohledem? Máte ve zvyku přemýšlet o velmi velké věci, jako je vesmír? Máte-li přemýšlet o velké otázky, pak možná jste astronom v rozhodování. Dopřejte si svou vědeckou zvědavost a budovat kariéru. Věda astronomie využívá fyzikální zákony odhalit podstatu nebeských objektů. Náš program je zaměřen na astrofyziky a planetární vědy. Budete být podporovány, aby samostatně uvažovat a zapojit se do výzkumných projektů fakulty. Budete těžit z naší blízkosti k world-class Lowell Observatory a univerzita vlastní nové dvacet palců výzkum třídy dalekohledu. Chcete-li hledat planety mimo sluneční soustavu, budete dostávat pokyny, které potřebujete na Northern Arizona University. Najít cestu ke otázky, které jste dosud naučili se zeptat.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň přitahuje studenty, kteří jsou fascinováni spektru biologie, od těch nejmenších nebo nejjednodušších až po největší a nejsložitější. Studenti mohou sledovat ... [+]

Tento stupeň přitahuje studenty, kteří jsou fascinováni spektru biologie, od těch nejmenších nebo nejjednodušších až po největší a nejsložitější. Studenti mohou sledovat celou řadu oblastí, včetně rostlin, zvířat, jejich vývoj, fyziologie, nebo vztahů.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v biologii?

Biologické vědy zahrnují četné špičkové disciplíny. Každý z nich nabízí řadu zajímavých profesní dráhy. Připravte se na kariéru v jedné z tuctu specialit v biologii a mikrobiologii, nebo usilovat o rostoucí pole sportovních věd. Rovněž můžete trénovat pro výuku biologie na středních nebo základních škol. Si můžete připravit pro postgraduální studium, o povolení k lékařské, stomatologické nebo veterinární školy, nebo pro jiné profesní přípravy.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento mnohostranný program vysokoškoláka dodává širokou průpravu v stagecraft, za a před oponou. Program zahrnuje divadelní historie, teorie, kritika, technologie, design ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Design and Technology - Důraz Performance - Důraz Divadelní studia - Důraz

Tento mnohostranný program vysokoškoláka dodává širokou průpravu v stagecraft, za a před oponou. Program zahrnuje divadelní historie, teorie, kritika, technologie, design a hands-on zkušeností výroby.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v divadle?

Máte-li sen o životě, který je dlouho na vzrušení a krátký na nudné kousky, pak divadlo vám volá. Ať už doufají, že pracovat v profesionálním divadle nebo pokračovat ve vzdělávání, budou naše programy dát své sny v centru dění.

Nabízíme celonárodně respektovanou učební osnovy divadelní vědy, výkonu a designu a technologie. Pomůžeme vám vytvořit co nejširší chápání umění a řemesel jeviště s našimi praktické a akademické kurzy. Budete také získat pevné základy ve svobodných uměních. Budete studovat dramatické literatury, historie, teorie a kritika, divadelní představení a designu a technologií. Budete mít spoustu příležitostí k učení tím, že dělá. Univerzita divadelní sezona zahrnuje čtyři fakulty režie, produkce Hlavní zobrazení a četné studenta vyprodukované druhé etapě produkce ročně. Dozvíte se, jak vyjádřit sám sebe logicky a umělecky a absolvent připraven pro post-bakalářské studium, nebo profesionálním divadle.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento Bachelor of Science ve fotografii bude poskytovat zkušenosti, školení a teorii v technice digitální fotografie stejně jako příležitost pro studenty, rozvíjet své tv ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Pole fotografování - Důraz Studio fotografování - Důraz

Tento Bachelor of Science ve fotografii bude poskytovat zkušenosti, školení a teorii v technice digitální fotografie stejně jako příležitost pro studenty, rozvíjet své tvůrčí oko. Celoroční zahrnuje studio a fotografování umístění, použití úpravy počítač obrazu, práce se světlem a řízení workflow. Kromě toho jsou klíčové komunikační kurzy poskytují základní dovednosti psaní, kritické myšlení a komunikace. Studenti, kteří sledují tento stupeň bude mít možnost účastnit se práce v terénu a bude požadováno předložení projektu senior portfolio.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň trvá studenty z jádra atomu na srdcích galaxií, to vše ve snaze pochopit, jak vesmír funguje. Tento Fyzika-bohatý program také uzemní student v pokročilém ma ... [+]

Tento stupeň trvá studenty z jádra atomu na srdcích galaxií, to vše ve snaze pochopit, jak vesmír funguje. Tento Fyzika-bohatý program také uzemní student v pokročilém matematice a kalkulu.

Co mohu dělat s Bachelor of Science ve fyzice?

Už jste někdy přemýšleli o velmi malé věci, jako vnitřek atomu? Podíváte-li se na vzory chování přírody, pak možná jste fyzik v rozhodování. Tím, že sleduje míru fyziky na Northern Arizona University, si můžete dopřát svou vědeckou zvědavost a připravit se na kariéru v technické oblasti, nebo jako profesionální vědce.

Stanete se ponoří do vědy fyziky, která využívá matematiku popsat, proč a jak věci fungují. Zde se vyzývají, aby samostatně uvažovat a zapojit se do výzkumných projektů fakulty dne optiky, vědy o materiálech a kvantové mechaniky. Budete mít prospěch z úzkém kontaktu s fakultou, stejně jako naše řady high-tech nástrojů.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň poskytuje příležitosti pro soustředěné studium a otevírá dveře ke složitějším chápání vesmíru. Tento významný jistě nabízí širší rozsah než jakýkoli jiný maj ... [+]

Tento stupeň poskytuje příležitosti pro soustředěné studium a otevírá dveře ke složitějším chápání vesmíru. Tento významný jistě nabízí širší rozsah než jakýkoli jiný major, od Velkého třesku na způsob, jakým věci fungují, do samého centra atomu.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v fyziky a astronomie?

Už jste někdy přemýšleli o velmi velké věci připomínající vesmíru? Nebo velmi malé, jako vnitřek atomu? Máte-li přemýšlet o velké otázky, a hledat vzory chování přírody, pak možná jste astrofyzik v rozhodování. Můžete zjistit na Northern Arizona University.

Zde budete ponořený ve vědách fyziky a astronomie. Fyzika používá matematiku, aby vysvětlili, proč a jak věci fungují, a astronomie využívá fyzikální zákony odhalit podstatu nebeských objektů. Budete povzbuzeni samostatně uvažovat, spojit výzkumných projektů fakulty, a budou mít prospěch z řady univerzity high-tech přístrojů a blízkost světové třídy Lowell Observatory. Chcete-li hledat planety mimo sluneční soustavu, nebo se dozvědět, jak laserový skutečně funguje, budete dostávat pokyny, které potřebujete Nau je sloučené obor fyziky a astronomie.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Tento program je akreditován Engineering Akreditační komise navádět, www.abet.org.

Pracovní příležitosti, které by mohly být vykonávána:

S dalším vzdělávání, jedna z těchto cest je možné:

Výzkum a vývoj Univerzitní Požadavky

Chcete-li získat bakalářský titul v Northern Arizona University, je nutné absolvovat minimálně 120 jednotek úvěru, který minimálně obsahuje velké, liberální požadavky studií a požadavky univerzitní jak je uvedeno níže.

Všechny liberálních požadavků studie, různorodost, junior úroveň psaní, a vyvrcholení Northern Arizona University je... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň povzbudí studenty, aby prozkoumat mnoho tváří věd v oblasti životního prostředí, včetně živých a neživých složek. Studenti obdrží celkovou průpravu v základn ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Aplikovaná geologie - Důraz Aplikovaná matematika - Důraz Správa a politika - Důraz Biologie - Důraz Chemie - Důraz Environmentální komunikace - Důraz Environmental Management - Důraz

Upozorňujeme, že ne všechny důrazy jsou k dispozici online. Poraďte se se svým poradcem pro další informace.

Tento stupeň povzbudí studenty, aby prozkoumat mnoho tváří věd v oblasti životního prostředí, včetně živých a neživých složek. Studenti obdrží celkovou průpravu v základních vědách, s možností se ponořit do lidských dynamiky životního prostředí, jako je politika a řízení.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento bakalářský titul v oboru strategické komunikace nabízí silné jádro reklamy, public relations a komunikační kurzy, aby se studenty v různých profesionálních komunika ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Reklama - Důraz Merchandising - Důraz Public Relations - Důraz

Tento bakalářský titul v oboru strategické komunikace nabízí silné jádro reklamy, public relations a komunikační kurzy, aby se studenty v různých profesionálních komunikačních prostředí. Studenti mohou usilovat o jedno ze tří důrazů umožnit hlubší dovednost mistrovství v reklamě, merchandisingu a public relations.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v strategické komunikace?

Připravte se na kariéru v oblasti komunikace - naučit se řemeslu účinnou reklamu, pěstovat produktivní vztahy mezi organizacemi a důležitými veřejnosti, a překlenout mezeru mezi kupujícím a prodávajícím ve světě merchandising. Výzkum ukazuje, že mnoho komunikační profesionálové běžně pohybovat mezi reklamou, merchandising, a public relations celou dobu své kariéry. Bachelor of Science ve strategickém sdělení vás zapojit se do širokého portfolia kurzů, aby vám flexibilitu a zvýšit konkurenční výhodu v dnešním trhu práce.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň produkuje myslitele a designéry, kteří se zajímají o kontrolu zásady pohybu, energie a síly přes mechanické řešení. Program klade důraz na mechaniky těles, t ... [+]

Tento stupeň produkuje myslitele a designéry, kteří se zajímají o kontrolu zásady pohybu, energie a síly přes mechanické řešení. Program klade důraz na mechaniky těles, termodynamice, mechanice tekutin věd a energetické systémy. Solidní jádro jiné techniky, matematiky a počítačové vědy v kurzu zajišťuje dobře zaoblené absolventy.

Tento program je akreditován Engineering Akreditační komise navádět, www.abet.org.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v inženýrství ve strojírenství?

Chci navrhnout novou generaci osobních tryskami? Přinést větrné energie do zapadlé vesničky Southwestern? Pomůže vysadit prostor vozidla na Marsu? Pokud ano, Northern Arizona University je Strojírenství stupeň by mohl pomoci učinit první kroky směrem k vaší snu. Se napojíte širokou oboru strojírenství, které je životně důležité, aby bezpočtu průmyslu. Naučíte se aplikovat matematiku a fyziku navrhnout a postavit mechanické komponenty a systémy, jako jsou automobily, elektrárny, roboty a kosmické lodi. V naší inovativní a oceněné Design4Practice program, získáte širokou řadu technických, manažerských a odborných znalostí. Jako strojní dur, budete mít možnost využívat rozsáhlé interakci fakulty-student, vysokoškoláka výzkum a praktické zkušenosti prostřednictvím studentských projektů, jako je Mini-Baja závodního vozu, bezpilotní letadlo, lidský pohon vozidla a městské koncepčního vozu. Ve svém posledním semestru, budete mít možnost prezentovat výsledky svého nadřízeného vyvrcholení projektu v profesionálním konference na akademické půdě v naší každoroční vysokoškoláka výzkum a projektování Symposium.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Studenti, kteří chtějí učit střední nebo vysokou školu biologie na středních školách (7-12) najde tento stupeň podstatné. Pevně ​​zakotvena v biologii, s významnou práci ... [+]

Studenti, kteří chtějí učit střední nebo vysokou školu biologie na středních školách (7-12) najde tento stupeň podstatné. Pevně ​​zakotvena v biologii, s významnou práci v přípravě učitelů prostřednictvím vysoce ceněné NAUTeach věda a učitel matematiky certifikačního programu, plán stanovuje odborné vedení pro výuku této vzrušující téma.

Tento program je celostátně uznávané Národní asociace učitelů přírodopisu.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v sekundárním vzdělávání - biologie?

Vytvoření střední nebo vysoké škole biologický třídu budoucnosti. V tomto studia plánu se dozvíte, jak se dostat studenty zapojené do učení o složitých pojmů, které potřebují k pochopení uspět. Tento stupeň vám pomůže rozvíjet znalosti a dovednosti, které potřebují být sekundární vzdělávání učitelů komplexní odborné znalosti v oblasti věd o živé přírodě. Kvůli své znalosti, budou studenti řešit v oblasti životního prostředí, zdraví a ekologické problémy v oblasti, které leží před námi.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň vás připraví k výuce střední nebo vysoké škole chemii (stupně 7-12). Je pevně zakotvena v obsahu chemie, s významnou práci v přípravě učitelů prostřednictvím ... [+]

Tento stupeň vás připraví k výuce střední nebo vysoké škole chemii (stupně 7-12). Je pevně zakotvena v obsahu chemie, s významnou práci v přípravě učitelů prostřednictvím vysoce ceněné NAUTeach přírodních vědách a matematice certifikačního programu pro učitele. Tento plán se připraví vás učit to třeba, vzrušující a stále prodejné téma.

Tento program je celostátně uznávané Národní asociace učitelů přírodopisu.

Tento program je akreditován Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE).

Co mohu dělat s Bachelor of Science v sekundárním vzdělávání - chemie?

Nemusíte se rozhodnout mezi vyučování nebo stát se chemikem, můžete tak učinit obojí tím, že učí chemii na studenty středních škol. Pokud to zní jako naplňující kariéru, aby náš program, aby vás k certifikaci a připraví vás formovat životy budoucích vědců. Budete se vynoří z tohoto dur s dovedností potřebných k dosažení širokou škálu studentů, a budete těšit na rozmanitou a kolaborativní vzdělávací prostředí, které se zaměřuje na vzdělávání studentů a úspěchu.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň je určen pro studenty středních školách, jejichž hlavní důraz / výuka plocha je fyzika. Tento akademický plán vás také připravuje k získání dodatečné potvrze ... [+]

Tento stupeň je určen pro studenty středních školách, jejichž hlavní důraz / výuka plocha je fyzika. Tento akademický plán vás také připravuje k získání dodatečné potvrzení z matematiky nebo chemii. Tento plán splňuje nebo překračuje Žádné dítě-Left-vzadu "vysoce kvalifikovaný" národních a státních norem. Tento plán poskytuje nástroje pro otevření mysli středoškoláky s divy vesmíru, jak je patrné skrze praktických očima fyziky.

Tento program je celostátně uznávané Národní asociace učitelů přírodopisu.

Tento program je akreditován Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE).

Co mohu dělat s Bachelor of Science ve vzdělávání v rámci středoškolského vzdělávání - fyzika? ... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň připravuje budoucí středních a vysokých škol pedagogům naučit své studenty i užitečnost a potenciál matematiky v našem informačním řízené společnosti. Plán z ... [+]

Tento stupeň připravuje budoucí středních a vysokých škol pedagogům naučit své studenty i užitečnost a potenciál matematiky v našem informačním řízené společnosti. Plán zahrnuje obsahu-bohatý celoroční stejně jako významný přípravu ve výuce prostřednictvím vysoce ceněných NAUTeach věda a učitel matematiky certifikačních programů s využitím osvědčených postupů a aplikovat teorii.

Tento program je celostátně uznávané Národní rada učitelů matematiky.

Tento program je akreditován Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE).

Co mohu dělat s Bachelor of Science ve vzdělávání na střední školy - matematika? ... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň pevně důvody budoucích pedagogů a osnov odborníky v oboru vědy o Zemi, včetně fyzického a aplikované geologie, oceánografie, planety, metody pole, atd. Stude ... [+]

Tento stupeň pevně důvody budoucích pedagogů a osnov odborníky v oboru vědy o Zemi, včetně fyzického a aplikované geologie, oceánografie, planety, metody pole, atd. Studenti se také prozkoumat biologii, chemii, fyziku, matematiku a filozofii vědy pro dobře zaoblené programu.

Tento program je celostátně uznávané Národní asociace učitelů přírodopisu.

Tento program je akreditován Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE).

Co mohu dělat s Bachelor of Science ve vzdělávání v rámci středoškolského vzdělávání - vědy o Zemi?

Pokud jste fascinován geologie a zájem o výuku středoškoláky o vědě, vydělávat vysokoškolské vzdělání v oboru středního vzdělání s důrazem na vědy o Zemi je způsob, jak jít. Nejenže budete mít věd o Zemi tříd, budete také kompletní učitelů přípravné kurzy k získání doporučení pro certifikaci.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento bakalářský program připravuje studenty, aby se stal certifikované učitele dětí a mládeže, kteří mají postižení, stejně jako ti, kteří nemají. Program dvojice silným ... [+]

Tento bakalářský program připravuje studenty, aby se stal certifikované učitele dětí a mládeže, kteří mají postižení, stejně jako ti, kteří nemají. Program dvojice silným zázemím v základním vzděláním (výuku matematiky, vědy, společenské vědy, čtení, atd.) S bohatou kurzu ve speciálním vzdělávání. Výuka practicums a práce v terénu dát přímé zkušenosti v učebnách po celém programu.

Tento program je celostátně uznávané Radou pro výjimečné děti.

Tento program je akreditován Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE).

Co mohu dělat s Bachelor of Science ve vzdělávání ve speciální a základní vzdělávání? ... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň je určen pro ty, kteří mají zájem o výuku obecné vědy na střední škole nebo vysoké škole. Program poskytuje solidní zázemí v obecných vědách, včetně chemie, ... [+]

Tento stupeň je určen pro ty, kteří mají zájem o výuku obecné vědy na střední škole nebo vysoké škole. Program poskytuje solidní zázemí v obecných vědách, včetně chemie, geologie, fyzika, astronomie, biologie, geografie a fyzikální vědy.

Tento program je celostátně uznávané Národní asociace učitelů přírodopisu.

Tento program je akreditován Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE).

Co mohu dělat s Bachelor of Science ve vzdělávání v rámci středoškolského vzdělávání - General Science?

Tento program je určen pro jednotlivce, kteří chtějí učit obecnou vědu v prostředí střední školy (obvykle platových stupňů 9 nebo 10) nebo fyzikální vědu ve středních tříd (stupně 7 nebo 8). Mezi hlavní požadavky patří kurzy ve fyzice, astronomii, chemii, zeměpis, geologie, biologie a fyzikální vědy. Další příprava kurzy pro učitele z programu NAUTeach jsou zahrnuty v tomto studijním programu.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento plán Vás připravuje certifikát středního vzdělání s K-12 schválení v umění. ... [+]

Tento plán Vás připravuje certifikát středního vzdělání s K-12 schválení v umění. Tento program je akreditován Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE).

Co mohu dělat s Bachelor of Science ve vzdělávání ve výtvarné výchově?

Máte smysl pro kreativní a touhu učit ostatní, aby se uvolnil své vnitřní umělce? Žádná práce je náročnější, obohacující, nebo důležitější než učí malé děti. Jako umělecké pedagog, budete pomáhají utvářet charakter a budoucnost každé dítě ve vaší třídě.

Tento program vás připraví pro výuku výtvarné výchovy v K-12 programů. Naučíte se teorii a praxi umělecké kritiky, historie, estetiky a studio. Budete také absolvent s titulem ve vzdělávání, s dovednostmi v základním a středním rozvoji studentů a učení, řízení třídy, a odborné znalosti v oblasti výuky dětí o vytvoření umění.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň připravuje studenty na trhu práce v oblastech, jako jsou klinické fyziologie cvičení, jakož i pro vstup do programů absolventa v rámci výkonu vědách nebo pro ... [+]

Tento stupeň připravuje studenty na trhu práce v oblastech, jako jsou klinické fyziologie cvičení, jakož i pro vstup do programů absolventa v rámci výkonu vědách nebo profesních programů ve zdravotnických profesích.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v sportovních věd?

Biologické vědy zahrnují četné špičkové disciplíny. Každý z nich nabízí řadu zajímavých profesní dráhy. Jedním z nejvíce vzrušující je rostoucí pole vědě o cvičení. Tím, že studuje vědě o cvičení na Northern Arizona University, můžete připravit na kariéru v klinické fyziologie cvičení, pracující v oblastech, jako jsou srdeční a plicní rehabilitace, nebo pro přijetí na vysokoškolské či odborné škole v oblastech, jako je medicína, fyzikální terapie, ergoterapie, asistent lékaře, nebo v jiných oblastech zdravotní péče. Budete dostávat spoustu osobní pozornost od fakulty ve třídě, ve výzkumných laboratořích, a v naší biologii advisement Center. Četné vysokoškolák výzkumných příležitostí zapojit vás do procesu a aplikaci vědy. A vy můžete využít naší poloze na Colorado Plateau, který nabízí vysokou kvalitu života s mnoha vynikajícími destinací pro terénní projekty a rekreaci.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Bachelor of Science v geografických věd a komunitního plánování integruje zeměpisných znalostech a mapování GIS technologie s problémem řešení oblasti komunitního plánová ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Komunitní plánování a rozvoj - Důraz Geospatial vědy - Důraz

Bachelor of Science v geografických věd a komunitního plánování integruje zeměpisných znalostech a mapování GIS technologie s problémem řešení oblasti komunitního plánování a urbanismu. Známý jako Geodesign, tento vzdělávací rámec připravuje studenty na kariéru ve vytváření více snesitelných a udržitelné komunity a zároveň přispívat k lepšímu světu.

Celoroční práce pro tento stupeň poskytuje pevný základ a možnost zvolit jednu ze dvou dostupných akcenty. Geoprostorové vědy zapojuje studenty ve studiu geoprostorové vědy s kurzy, jako je dálkové snímání a prostorové analýzy a GIS aplikací. Důraz plánování a rozvoj komunitní seznamuje studenty se povolovacího a přezkoumání procesu komunitního plánování, a při posuzování vlivů na životní prostředí a právo územního plánování a etiky. ... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň přitahuje studenty, kteří jsou zvědaví geologických rizik, vývoj Země, a co se skrývá pod krajiny. Program zahrnuje práci v terénu, laboratorní zkušenosti a ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Aplikovaná geologie - Důraz Geofyzika - Důraz Paleontologie - Důraz

Tento stupeň přitahuje studenty, kteří jsou zvědaví geologických rizik, vývoj Země, a co se skrývá pod krajiny. Program zahrnuje práci v terénu, laboratorní zkušenosti a specializované počítačové programy, které pomáhají odhalit tajemství zemského infrastruktury.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v geologie?

Dělat zemětřesení, sesuvy půdy a tsunami vás zaujmout? Fascinují Vás sopky, kaňony, a dinosaurů? Chcete kariéru, která vás udrží uzemněný a současně vám umožňuje cestovat časem? Pak zváží BS v geologii od Northern Arizona University. Zde můžete studovat přírodní nejdramatičtější události a zjistit, kde vzácné zdroje jako voda, minerály a fosilní paliva jsou nalezeny, a proč.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento bakalářský titul poskytuje studentům perspektiv z níž souhlasí nebo nesouhlasí s tímto pozorováním. Program nabízí flexibilitu pro studenty přizpůsobit svůj studijn ... [+]

"Lidská historie je smutný výsledek každé z nich a díval se na sebe," řekl spisovatel Julio Cortázar Florencio. Tento bakalářský titul poskytuje studentům perspektiv z níž souhlasí nebo nesouhlasí s tímto pozorováním. Program nabízí flexibilitu pro studenty přizpůsobit svůj studijní program, založený na období nebo typ dějin, o které mají zájem.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v dějinách?

Historie je více než jmen a dat; to je studie o lidské zkušenosti ve všech jeho aspektech, a to nejen co se stalo, ale jak a proč. Pokud jste zvědaví Whys za mezník akcích, jako je pád komunismu nebo Neil Armstrong na Měsíci, pak je naše historie program vás zajímat. Naučte se kriticky myslet, rozvíjet výzkumné dovednosti, a komunikovat efektivněji. Ujasnit si své znalosti o minulosti lidského chování, přítomnost a budoucnost. Zkušenosti našich multidisciplinární program a být informován o hlasy z různých skupin. Budete stavět základ pro kariéru v nastavení, jako knihoven, muzeí a jiných kulturních podniků nebo připravit pro další akademické studium. Náš kompletní sortiment kurzů zkoumá historii napříč kontinenty, s tradiční vědy a současných zaměřuje na rasu, pohlaví, etnického původu a historii životního prostředí.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň připravuje nejen studentům odborných znalostí a dovedností k úspěchu v oblasti pohostinství, ale také poskytuje příležitosti pro růst a zkušeností v tomto od ... [+]

Tento stupeň připravuje nejen studentům odborných znalostí a dovedností k úspěchu v oblasti pohostinství, ale také poskytuje příležitosti pro růst a zkušeností v tomto odvětví. V průběhu času studenta v programu, se studenti zaměří na sadu pohostinství kurzů, včetně, ale nikoli výhradně, hostinských služeb, příprava potravin, a prodeje.

Tento stupeň je celostátně uznávané Radou o hotel, restaurace, a ústavní výchovy.

Tento program je akreditován Akreditační komise pro programy ve správě pohostinství (ACPHA).

Co mohu dělat s Bachelor of Science v hotelu a vedení restaurace?

Pohostinství je obrovský. Když počítat vše od hotelů, restaurací a středisek do zábavních parků, kongresové sály, stadiony, kasina, country kluby a lázní, můžete pochopit, proč někteří zvažují pohostinství / Cestovní ruch / Cestovní být největším světovým průmysl. Vládní studie předpovídají, že během příštích deseti let bude existovat boom v manažerských pozicích v oblasti ubytování, službu jídla, turistice, rekreaci a sportovní zařízení, dvakrát očekávaná celková míra růstu zaměstnanosti.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Pracovní příležitosti, které by mohly být vykonávána: S dalším vzdělávání, jedna z těchto cest je možné: Statistik INŽENÝR Výzkumník Univerzit ... [+]

Pracovní příležitosti, které by mohly být vykonávána:

S dalším vzdělávání, jedna z těchto cest je možné:

Statistik INŽENÝR Výzkumník Univerzitní profesor Univerzitní Požadavky

Chcete-li získat bakalářský titul v Northern Arizona University, je nutné absolvovat minimálně 120 jednotek úvěru, který minimálně obsahuje velké, liberální požadavky studií a požadavky univerzitní jak je uvedeno níže.

[-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň představuje interiérový design studenty s terminologií, tržiště, a profesní otázky praxe, zatímco zkušenostní osnovy důraz klade studio a dílnu pro stimulaci ... [+]

Tento stupeň představuje interiérový design studenty s terminologií, tržiště, a profesní otázky praxe, zatímco zkušenostní osnovy důraz klade studio a dílnu pro stimulaci tvořivosti, experimentování, řešení problémů a inovace. Důležité hodnoty jsou kreativita, vášeň, různorodost, závazek, spolupráce, dokonalost a vize.

Co mohu dělat s Bachelor of Science interiérového designu?

Design interiéru je více než jen zdobení. To se vyvinul do multi-tváří profese zabývající se kompletním prostředí, které nejen potěší, ale zlepšují zdraví, bezpečnost a blaho koncových uživatelů. Kreativní vize je inspirovat a participační dovednosti pro projektování, rozvíjeny prostřednictvím lepšímu pochopení procesu návrhu. Praktické dovednosti, které potřebují vidět proces návrhu na ukončení jsou zdůrazněny. Naučíte si představit velké mezery - a vědí, jak stavět je příliš.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Náš program vám pomůže stát se vysoce kvalifikovaní řešit dopady, které rozhodnutí a jednání managementu mít na všech zdrojů, včetně dřeva, divoká zvěř, rozsah, vodě, rek ... [+]

Již více než čtyři desetiletí, Northern Arizona University vyvíjí a zpřesňuje výrazný lesního hospodářství major navržen tak, aby vštípit do vás povědomí o složitosti spojených s moderním managementu wildland a které vám pomohou rozvíjet jako účastníka občana, stejně jako profesionální pozemní manažer , Náš program vám pomůže stát se vysoce kvalifikovaní řešit dopady, které rozhodnutí a jednání managementu mít na všech zdrojů, včetně dřeva, divoká zvěř, rozsah, vodě, rekreaci a malebnost krajiny.

Tento program je akreditován Společností amerických lesníků (SAF).

Co mohu dělat s Bachelor of Science v lesnictví? ... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Navrhli jsme tento titul pro ty studenty, kteří jsou zaměřené na zákazníka. Studenti budou absolvovat ročníkovou práci v souvislosti s přáním zákazníka, spokojenost zákaz ... [+]

Navrhli jsme tento titul pro ty studenty, kteří jsou zaměřené na zákazníka. Studenti budou absolvovat ročníkovou práci v souvislosti s přáním zákazníka, spokojenost zákazníka a procesů zákazníka. Studenti se zaměří na distribuci a výzkumu, stejně jako komunikace a prodeje.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v oboru Business Administration v marketingu?

Jak můžeme získat zákazníky, kteří navštíví naše webové stránky k nákupu? Kdo by to skvělá mluvčí pro značku; mělo by to být úspěšný sportovec, známá osobnost, lékaři nebo minulý zákazníka? Jaké informace potřebujeme získat od zákazníků s cílem posoudit jejich spokojenost s našimi výrobky a služby? Co znamená nákup Údaje o zákaznících odhalit? Jaké změny můžeme učinit v rámci servisní prostředí letiště, banky, fitness centra nebo zoologické zahrady ke zlepšení zkušenosti zákazníků? Jak můžeme přilákat dobrovolníky a dárce, aby podpořili náš non-zisk? Jak můžeme motivovat naše prodejní tým a rozvíjet dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky? Pokud jsou tyto druhy problémů, které bych rád řešit, pak marketing studium na NAU může být právě pro vás!... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň se dokonale hodí pro studenty, kteří mají zájem v pohostinství, a to zejména ty, kteří mají vášeň pro cestování a práci v zahraničí. Studenti, kteří sledují ... [+]

Tento stupeň se dokonale hodí pro studenty, kteří mají zájem v pohostinství, a to zejména ty, kteří mají vášeň pro cestování a práci v zahraničí. Studenti, kteří sledují tento stupeň zaměření na mezinárodních pohostinství a firemní kurzy, zvyšovat své dovednosti jazykových znalostí, studium v ​​zahraničí po dobu jednoho semestru, a absolvovat odbornou stáž v pohostinství.

Tento stupeň je celostátně uznávané Radou o hotel, restaurace, a ústavní výchovy.

Tento program je akreditován Akreditační komise pro programy ve správě pohostinství (ACPHA).

Co mohu dělat s Bachelor of Science v mezinárodním Hospitality Management? ... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň umožňuje studentům připojit k těm, kteří prozkoumat svět bakterií, virů, mitochondrií, neurony a genetického materiálu. Silné jádro biologie a chemie ukotvuj ... [+]

Od té doby, Van Leeuwenhoek popsal "cavorting Wee Beasties" viděný přes svou jednoduchou 1670s stylu mikroskopem vědci byli fascinováni malých forem života. Tento stupeň umožňuje studentům připojit k těm, kteří prozkoumat svět bakterií, virů, mitochondrií, neurony a genetického materiálu. Silné jádro biologie a chemie ukotvuje program, který nabízí flexibilitu díky bohatým výběrem schválených volitelných.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v mikrobiologii?

Zajímáte se o infekční choroby? Chcete pomoci s chováním klinické testy nových léčiv? Mikrobiologie může být profesní dráhu pro vás. Můžete také použít náš program na přípravu pro postgraduální studium, o povolení k lékařské, stomatologické nebo veterinární školy, nebo pro jiné profesní přípravy.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento titul v oboru aplikované původních studií prozkoumá výtisky znepokojení nad domorodých obyvatel a to jak v Americe a po celém světě. Tyto osnovy hřiště studenti kme ... [+]

Tento titul v oboru aplikované původních studií prozkoumá výtisky znepokojení nad domorodých obyvatel a to jak v Americe a po celém světě. Tyto osnovy hřiště studenti kmenových historií a kultur, vládní politiku, udržitelný hospodářský rozvoj, domácí podnikání a současných podmínek na rodných zemí a rezervacích.

Oddělení aplikované Domorodý Studie rovněž nabízí čtyři mladistvé, aby rozšířit studentům porozumění problematice původního obyvatelstva: Applied Domorodé studie, Native American Studies, Domorodý zdravotnických studií a Tribal veřejné správy.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v aplikované původních studií? ... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň připravuje budoucí pedagogy pro výuku německého jazyka a stylistiky, zvýšenou o expozice vůči germánské civilizace a literatury. Studenti se také stát zběhlý ... [+]

Tento stupeň připravuje budoucí pedagogy pro výuku německého jazyka a stylistiky, zvýšenou o expozice vůči germánské civilizace a literatury. Studenti se také stát zběhlý v teorií osvojování jazyka a osvědčené postupy výuky jazyků.

Tento program je celostátně uznávané americkou radou na výuku cizích jazyků.

Tento program je akreditován Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE).

Co mohu dělat s Bachelor of Science ve vzdělávání na střední školy - Německý?

Milujete německý jazyk a kulturu a vychutnat příležitost učit to, aby další generace. Pokud to zní, jako jste vy, pak se stal středoškolský německý učitel může být jen cesta k následování. Obor středního vzdělání s důrazem na němčině, a budete naučit se komunikovat v jazyce a šíření kulturního povědomí.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Studenti, kteří mají zájem o životní prostředí a problémy při svém jádru se mohou těšit na provozování tohoto stupně. Zásadní otázky udržitelnosti, rozmanitosti a změny j ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Global Sustainability - Důraz Southwest prostředí a Biocultural Diversity - důraz

Studenti, kteří mají zájem o životní prostředí a problémy při svém jádru se mohou těšit na provozování tohoto stupně. Zásadní otázky udržitelnosti, rozmanitosti a změny jsou protkány prostřednictvím programu.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v životního prostředí a udržitelnosti studií?

Otázky udržitelnosti, přizpůsobování se změně klimatu a zmírňování, spravedlnost životního prostředí, biologické rozmanitosti a rostoucí poptávka po konečných potravin, vody a energetických zdrojů stala kritičtější každý den. Pro lepší pochopení, a zlepšovat-náš vztah s přírodním světem, zvažte Program studií životního prostředí na Northern Arizona University.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Prakticky každá firma potřebuje někoho, kdo se specializovaným finančních znalostí. Tento stupeň poskytuje teoretické zázemí a kvantitativní nástroje pro finanční analýzy ... [+]

Prakticky každá firma potřebuje někoho, kdo se specializovaným finančních znalostí. Tento stupeň poskytuje teoretické zázemí a kvantitativní nástroje pro finanční analýzy, strategické plánování, kapitálového rozpočtu, řízení pracovního kapitálu, zdrojům kapitálu, posouzení rizika a oceňování cenných papírů, majetku a firem. Tento stupeň také poskytuje výcvik v moderních počítačových technologií, získávání dat, a tabulkovým modelování.

Tento program je akreditován sdružení Advance Collegiate školy Business (AACSB).

Co mohu dělat s Bachelor of Science v oboru Business Administration oblasti financí?

Firemní finanční manažeři zvýšit potřebný kapitál pro své firmy a přidělit ji se ziskem; oni také provádět finanční analýzy, plánování a rozpočtování do polohy své firmy, aby byly konkurenceschopné na globálním trhu. Investiční profesionálové navrhnout cenné papíry a pomoci prodat investorům; oni také analyzovat cenných papírů pro investory a pomoc při budování portfolia. Bankovní odborníci poskytují důležité služby pro obchodníky, jako jsou úvěrové analýzy a půjček, kontrola účtů, převody a zpracování kreditních karet. Tím, že sleduje míru v oblasti financí, budete rozvíjet analytické, technické a interpersonální dovednosti potřebné v těchto profesích. Tady zažijete malé třídy, speciální schopnost, a velký důraz na praktické zkušenosti. Budete mít přístup k pokročilým počítačových technologií, včetně modelování tabulky a získávání dat. Také bude studovat teorii a praxi finančního rozhodování a analýzy a rozvíjet kritické ústní i písemné komunikační dovednosti.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Bakalářský titul v oboru politologie poskytuje studentům možnost studovat teorii, principy a postupy vlády a politiky na místní, národní a mezinárodní úrovni. Celoroční z ... [+]

Bakalářský titul v oboru politologie poskytuje studentům možnost studovat teorii, principy a postupy vlády a politiky na místní, národní a mezinárodní úrovni. Celoroční zapojuje studenty v různých politicial přírodovědných předmětů, které umožňuje zkoumání v oblastech, které jsou předmětem zájmu studenta. Fakulta mentoři poskytuje akademickou podporu a poradenství, příprava každého studenta za smysluplnou profesní dráhu.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v politologie?

Bakalářský titul v oboru politologie vás může připravit na řadě různých profesní dráhy nebo aplikace do dalšího vzdělávání, včetně vysoké škole nebo právnické fakulty. Zjistíte, jak jsou naše veřejné životy organizovány na místní, národní i mezinárodní úrovni. Kurzy jsou zaměřeny na možnosti a překážky pro demokracii. Široké spektrum nabídky samozřejmě zahrnuje environmentální politiku, politický vývoj a otázky rozmanitosti v politické oblasti.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Prostřednictvím tohoto bakalářský titul v parcích a rekreační management, odborníci rekreace zdrojů jsou připraveny pro různé uplatnění v oblasti parků a rekreaci. PRM Pr ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Společenství, obchodu a cestovního ruchu - Důraz Venkovní vzdělání a vedení - Důraz Park Protection - Důraz

Upozorňujeme, že ne všechny důrazy jsou k dispozici online. Poraďte se se svým poradcem pro další informace.

Prostřednictvím tohoto bakalářský titul v parcích a rekreační management, odborníci rekreace zdrojů jsou připraveny pro různé uplatnění v oblasti parků a rekreaci. PRM Program se zaměřuje na malé velikosti třídy, high interakce student-učitel, on-site terénní zkušenosti a zkušenostní příležitosti k učení. Na fakultě jsou odhodláni rozšiřovat vědeckou znalostní základnu lidí a organizací s cílem zvýšit kvalitu volnočasových zážitků a míst.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Bakalářský titul v oboru psychologických věd, získaný jako bakalář věd, poskytuje studentům příležitost k soustředěnému studiu v této zásadní behaviorální vědě a vybudova ... [+]

Tento stupeň se ukázalo jako užitečné pro kariéru v mnoha oblastech, včetně práva, zábavy, psaní, žurnalismu, vláda, vzdělávání, obchodu a umění.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v psychologických věd?

Pokud se ocitnete fascinován o tom, proč si myslíme, cítit a chovat se tak, jak my, zvažte sledují titul v psychologických věd. Psychologové se vědecký přístup ke studiu chování a mentální procesy, zkoumá způsoby, jimiž životní zkušenosti, životního prostředí, kultury a biologie veškeré práce společně utvářejí mysl a mozek. Naše psychologických věd majoři prozkoumat širokou škálu témat, jako je autismus, vývoj dítěte, psychických poruch a procedur, neuroscience, a sexualitou, a zvládnutí velkých výzkumných technik, které profesionální psychologové používají. Jako vysokoškolák, budete dokonce být nabídnuta možnost provádět výzkum a terénní práci s fakulty a postgraduální studenty.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Bakalářský titul v sociologii vám poskytuje flexibilitu zaměřit se na zvláštní oblasti zájmu, a stáže jsou k dispozici pro přidání do vašich zájmů v různých prostředích. ... [+]

Sociologie je akademický program v tradici svobodných umění, které klade důraz na rozvoj základních dovedností (jako je psaní, komunikace, analýzu a výzkum) v rámci hloubkové studie lidského sociálního chování a dynamiku lidských společností. Bakalářský titul v sociologii vám poskytuje flexibilitu zaměřit se na zvláštní oblasti zájmu, a stáže jsou k dispozici pro přidání do vašich zájmů v různých prostředích.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v sociologii?

Jak se sociální kontext ovlivnit, jak si myslíte a jak se chovat? Jak můžeme utvářet sociální změny? Jak se společnost stala náboženské nebo sekulární, liberální nebo konzervativní? Jak komunity organizovat? Proč se lidé obvykle následovat "pravidla" společnosti? Pokud na tyto otázky vás zajímají, pak vás zajímá, co C. Wright Mills nazýval "Sociologický představivost." To "Sociological Imagination" umožňuje uchopit průsečík obou své osobní životopis a historický / sociální kontext společnosti ,... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento program poskytuje pevné základy v technických a konstrukčních principů a aplikuje biologické, chemické a fyzikální obsah technických problémů ve vodě a čištění odpa ... [+]

Tento program poskytuje pevné základy v technických a konstrukčních principů a aplikuje biologické, chemické a fyzikální obsah technických problémů ve vodě a čištění odpadních inženýrství, kvality ovzduší a omezování znečištění, nakládání s odpady a veřejné zdraví. Absolventů tohoto programu může navrhnout řešení složitých problémů v oblasti životního prostředí a jsou připraveny, aby se stal registrovaným inženýři specializující se na inženýrství životního prostředí v jejich budoucí kariéru.

Tento program je akreditován Engineering Akreditační komise navádět, www.abet.org.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v inženýrství v technice prostředí? ... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Bakalářský titul v Creative médií a filmu představuje příležitost pro studenty k vytváření výrobní dům a filmových projektů, včetně scénáře, stejně jako zapojení do kriti ... [+]

Dostupné Důraz oblasti:

Dokumentární - Důraz Filmmaking - Důraz Mediální studia - Důraz

Bakalářský titul v Creative médií a filmu představuje příležitost pro studenty k vytváření výrobní dům a filmových projektů, včetně scénáře, stejně jako zapojení do kritické analýze různých médií.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v kreativních médiích a filmu?

V srdci CMF dur je vyprávění. Ať už prostřednictvím scénář nebo výroby, budete zkoumat a aplikovat tradice kina sdělit své vlastní vizuální a zvukové příběhy s dokumentárních projektů, fiction narativních šortky a klientské bázi obchodní a propagační práce. Prostřednictvím výrobních tříd, budete také za předpokladu, že dovednosti a základy pro zadání různých médií, nebo začít svůj vlastní produkční dům podnikání.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň poskytuje budoucí učitele s nástroji stimulovat své studenty učit se a pochybovat. Plán zahrnuje průpravu v vyučovacích metod a osvědčených postupů, stejně j ... [+]

"Dobrá výuka je spíše dávání správných otázek než dávání správných odpovědí," uvedl Josef Albers, designér a pedagog. Tento stupeň poskytuje budoucí učitele s nástroji stimulovat své studenty učit se a pochybovat. Plán zahrnuje průpravu v vyučovacích metod a osvědčených postupů, stejně jako chápání otázek a problémů, kterým čelí dnešní a zítřejší škol.

Tento program je celostátně uznávané ze strany akademické znalosti Evaluation Institute, Inc.

Tento program je akreditován Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE).

Co mohu dělat s Bachelor of Science ve vzdělávání v základním vzdělávání? ... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento bakalářský titul poskytuje pevný základ pro studenty, kteří mají v úmyslu sledovat celou řadu účetních kariéru v průmyslu, vlády nebo veřejného účetnictví. Student ... [+]

Tento bakalářský titul poskytuje pevný základ pro studenty, kteří mají v úmyslu sledovat celou řadu účetních kariéru v průmyslu, vlády nebo veřejného účetnictví. Studenti, kteří absolvují tento akademický plán může požádat o konkurenční programu MBA-ACC, jeden z několika cest pro studenta k dokončení 150 jednotek potřebných pro zkoušku CPA.

Tento program je akreditován sdružení Advance Collegiate školy Business (AACSB).

Co mohu dělat s Bachelor of Science v účetnictví?

Účetnictví je uznáván jako jeden z předních světových profesí, které nabízejí mnoho příležitostí pro placenou kariéru. Tím se zapsal do odborného programu v oboru účetnictví (PPA), budete mít ideální chystá využít rostoucí poptávky na trhu pro potřeby účetnictví absolventy a Certified Public Accountant (CPA) kandidátů. Budete také připojit komplexní a kvalitní účetní program, který je efektivní z hlediska nákladů. Budete studovat v WA Franke College of Business budovy na prostorné zalesněné jižní kampus. Tento kompletní vzdělávací prostředí zahrnuje učebny, studijní oblasti, počítačové vybavení, Fakulta kancelářích, a studentskou místnost.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Většina obchodních studentů usilovat o manažera nebo kancelář ředitele, ale tyto pozice vyžadují přípravu prostřednictvím multidimenzionální studijního programu. Tento st ... [+]

Většina obchodních studentů usilovat o manažera nebo kancelář ředitele, ale tyto pozice vyžadují přípravu prostřednictvím multidimenzionální studijního programu. Tento stupeň poskytuje nástroje pro analýzu, strategické plánování, účetnictví, rozpočtování, vedení a další.

Tento program je akreditován sdružení Advance Collegiate školy Business (AACSB).

Co mohu dělat s Bachelor of Science v oboru Business Administration in Management?

Chcete-li být šéf. Vy jste motivováni, ambiciózní a mají pozitivní výhled. Co ještě potřebujete k úspěchu? Spousta. Nejlepší manažeři pochopit a aplikovat principy efektivní rozhodování, skupinové dynamiky, týmové práce, projektového řízení, komunikace, etiky a další. Tím, že sleduje vysokoškolské vzdělání v oboru managementu na Northern Arizona University, budete budovat potřebnou odbornou způsobilost být efektivní obchodní vedoucí.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Bakalářský titul v oboru ženských a genderových studií nabízí studentům studium, který zkoumá rozmanitost rovnosti žen a mužů v celé závodní etnického původu, sexuality, ... [+]

The bakalářský titul v dámské a Gender Studies nabízí studentům studium, který zkoumá rozmanitost rovnosti žen a mužů v celé závodní etnického původu, sexuality, třídy, národa, a ve světě. Studenti si mohou vybrat z rozmanité kurzu, kde se mohou dozvědět o příspěvcích ženských a současné multikulturní, ekologických a postkoloniálních feminismů. Klíčové je, že studenti se stal zkušený na související teorie k praxi v tematických specialit, jako jsou Queer studia a nadnárodní feminismu. Tyto znalosti a praxi připravuje studenty pracovat a pro různé národy v profesích a jako obhájci pro sociální spravedlnost.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v dámském a Gender Studies? ... [-]
Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento stupeň se vyvinul jako potřeby moderního novináře se změnily a eskaloval. Program poskytuje studentům základní profesní zkušenosti, stejně jako praktické i filozofi ... [+]

Tento stupeň se vyvinul jako potřeby moderního novináře se změnily a eskaloval. Program poskytuje studentům základní profesní zkušenosti, stejně jako praktické i filozofické nástroje, jako jsou etika, reporting, úpravy a zveřejňování zákonem.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v žurnalistiky v žurnalistice?

Když budete číst nebo sledovat zprávy, máte smysl pro přesnost, poctivost, dobrý vyprávění, a profesionalitě? Pokud jste typ člověka, který věří, že svět si zaslouží co nejjasnější pohled na důležité novinky, akademický titul v oboru jourmalism může být skvělý střih pro vás. Kariéra v této oblasti jsou rychlá, rozmanitý a rozhodující pro zdravé demokracie.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Moderní novináři mají na výběr ze zpráv výklenky z čeho vybírat od "info-Tainment" na sport a na veřejných záležitostech. Tento stupeň zostřuje studenty na kariéru, které ... [+]

Moderní novináři mají na výběr ze zpráv výklenky z čeho vybírat od "info-Tainment" na sport a na veřejných záležitostech. Tento stupeň zostřuje studenty na kariéru, které objasňují a někdy i otázkou se role vlády a politiky na všech úrovních. Silný komunikační jádro vyvíjí kompetence v mluvení, psaní, a vizuálně demonstrovat aktuální dění.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v žurnalismu a politologie?

Když budete číst nebo sledovat zprávy, máte smysl pro přesnost, poctivost, dobrý vyprávění, a profesionalitě? Pokud jste typ člověka, který věří, že svět si zaslouží co nejjasnější pohled na důležité novinky, můžete být jako stvořený pro žurnalistiku. Kariéra v této oblasti jsou rychlá, rozmanitý a rozhodující pro zdravé demokracie. Program žurnalistika a Politologie vás může připravit na kariéru v nejrůznějších pracovních příležitostí nebo absolventské práce. Zadání tento program znamená, že budete zjistit, jak jsou naše veřejné životy organizovány na místní, národní i mezinárodní úrovni. Kurzy jsou zaměřeny na možnosti a překážky pro demokracii.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

V oboru matematiky vás připraví na řadu možných kariéry. Obraťte se na oddělení matematiky a statistiky Math studijních programů k návrhům o výběru matematiky, statistiky ... [+]

V oboru matematiky vás připraví na řadu možných kariéry. Obraťte se na oddělení matematiky a statistiky Math studijních programů k návrhům o výběru matematiky, statistiky a obecné volitelných pro splnění specifických cílů, včetně: kariéru v oblasti pojistné matematiky, kariéry ve statistice kariéru v oblasti aplikované matematiky a studium postgraduální matematiky.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v matematiky?

Máte-li rádi řešení problémů s kombinací kreativity a matematických technik, pak jste připraveni usilovat o studium matematiky a Northern Arizona University může pomoci. Matematika je profese sama o sobě, ale je také důležitým nástrojem v každé fyzické a společenské vědy, obchod, inženýrství, marketingu a nespočet souvisejících kariéry. Vláda a průmysl zaměstnavatelé potřebují kvalifikované matematiky pro operační výzkum, numerické analýzy, simulace a modelování, analýza dat, průzkum trhu a obchodních průzkumů. Významným v matematice otevírá dveře k mnoha možností.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Tento program na Northern Arizona University je zaměřena na praxi s venkovských a domorodých populací jihozápadní; boj proti chudobě, strukturální rasismus, a útlaku; pos ... [+]

Profese sociální práce se zaměřuje na posílení lidského blahobytu a pomoci uspokojit základní lidské potřeby všech lidí, se zvláštním důrazem na potřeby a posílení postavení lidí, kteří jsou ohroženi, utlačovaných a žije v chudobě. Smyslem tohoto programu je vychovat kompetentní všeobecný sociální pracovníky s praxí se různých skupin obyvatelstva a sociálních systémů multi-level, zatímco rozvoj dovedností pro usnadnění plánované změny procesu.

Tento program na Northern Arizona University je zaměřena na praxi s venkovských a domorodých populací jihozápadní; boj proti chudobě, strukturální rasismus, a útlaku; poskytuje vedení při podpoře lidských práv a sociální a ekonomickou spravedlnost; a servis s ohroženými a zaostalých zemích.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Northern Arizona University
South San Francisco Street

Flagstaff, Arizona, 86011 US
Sociální média