Northern New Mexico College (NNMC)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč bych si měl zvolit severní?

Přístupné, dostupné, Student střed. Garantovaná!

HODNOTA

SEVERNÍ Nové Mexiko College je # 1 nejdostupnější čtyřletá vysoká škola v Novém Mexiku a ve všech jihozápadních Spojených státech (2015-16).

VÝBĚR

SEVERNÍ nabízí 13 jakosti bakalářské programy a 50 + přidružené a certifikátu tituly v různých oblastech, včetně:

Věda, technologie, inženýrství a matematiky (STEM) Studio, Visual & Performing Arts Pečovatelské a zdravotní vědy vzdělání Humanitní vědy, Společenské vědy, Jazyk a dopisy Business & podnikání Kariérní a technické obory

KVALITNÍ

SEVERNÍ Nové Mexiko College je plně akreditována vysokého učení Komise a je držitelem další akreditace v dalším akademickém oblastí:

Bakalářských a míry kolegy v oboru Business Administration, jsou ACBSP akreditovány. Bakalář v oboru informačních strojírenské technologie je akreditována navádět. RN k BSN ošetřovatelství míry je akreditována CCNE. Barbering, Kosmetika a přidružený Titul v ošetřovatelství jsou schváleny příslušnými státními licencování svých desek.

Zkušený fakulty. SEVERNÍ zaměstnává 53 zkušených, na plný úvazek fakulty a 30 na plný úvazek fakulty PhD.

Třídy jsou malé a osobní. Průměrná třída velikosti Northern rozmezí 12-15 studentů, což vám umožní získat osobní, one-on-one poučení z fakulty.

PŘÍLEŽITOST

SEVERNÍ poskytuje studentům jedinečnou příležitost pro akademické, osobní a profesní růst ve všech oblastech studia.

Northern je místo pro vysokoškolský student VÝZKUMU, NORTHERN, Můžete potápění přímo do výzkumné praxe brzy ve své škole kariéře. Příklady studentské vědecké a zkušenosti pole možností, patří:

Biologie buněčného jádra Lab Roční akademický výzkum, kreativita a stipendium Symposium (ARCSS) Environmental Science & ekologie Field Research v Valles Caldera Wildland Fire Science Research v Carson National Forest Prezentace výzkumu na Native amerických obyvatel Studies Association ve Washingtonu (2015). Výzkumné stáže v Los Alamos National Labs a výměny s partnerskými školami Klinické a zkušenosti v oblasti výzkumu Společenství, orientovaný v ošetřovatelství & Health Sciences Mobile pro vývoj aplikací v informačních strojírenských technologií

Místa

Española

Adresa, 1. řádek
921 N. Paseo de Oñate
87532 Española, Nové Mexiko, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium