Přečtěte si oficiální popis

Poslání Northwood University je rozvíjet budoucí vůdce globálního se svobodným podnikáním společnosti.

Základní hodnoty Prohlášení

Věříme, že v:

Výhody podnikatelského se svobodným podnikáním společnosti. individuální svoboda a individuální zodpovědnost. fungující od základů etiky a integrity. propagace a využití globální, různorodé a multikulturní povahu podniku.

Základní prohlášení Účel

Jádro Účel je vyvinout vůdce, manažerů a podnikatelů s charakterem a dovednosti řídit osobní, organizační a společenské úspěšnosti.

Výsledky & Atributy

Etický kodex

Komunita studenty, schopnost a zaměstnanců Northwood univerzity potvrzuje tento etický kodex jako chování, které podpoří naše sdílené hodnoty.

Svoboda: Budeme uplatňovat osobní svobodu, zatímco pojištění jiní být imunní vůči svévolnému zasahování z důvodu stavu nebo okolnost, pojištění, že svoboda bude omezena pouze na naši odpovědnost za jeho důsledky.

Respekt: Budeme jednat se všemi jiné s ohledem na jejich podmínkám a s promyšlené ohledem na jejich hodnotu jako lidské bytosti.

Empatie: Budeme se snažit pochopit pocity, myšlenky a představy o druhých, aby soucit a spravedlnost našich akcí může dojít.

Duchovnost: Budeme usilovat o duchovní rozvoj nezbytný k našemu štěstí a růst a podporovat prostředí, které podporuje tento růst pro všechny.

Poctivost: Budeme objetí pravdivost, čestnost, poctivost a požadovat absenci podvodu nebo podvodu v sebe a ostatní, se kterými jednáme.

Úspěchy: Budeme uplatňovat naše schopnosti k vytváření vysoce úspěch a tleskají vysokou dosažení druhých.

Integrity: Ve všech našich akcí, budeme se řídit kodexem chování, které odráží naše hodnoty, nebyl narušován podle okolností, osobní zisk, tlaku veřejnosti nebo soukromé pokušení.

Odpovídá: My se bude zodpovídat za péči a blaho druhých a odpovědný za zamýšlených a nezamýšlených důsledků našich akcí.

Vysokoškolské vzdělání je více než nabízených kurzů a zkušenosti zpřístupněny. To je architektura těchto prvků, jejichž cílem je vytvořit definované výsledky. Jako učící se komunity, zaměřujeme naše úsilí na splnění těchto výsledků a atributy.

Naši absolventi:

1.. Pochopit tradici svobody.

 1. Mají široké praktické chápání jejich zvoleném oboru.

 2. Jsou obeznámeni s myšlenkami jízdních podnikové vůdce.

 3. Efektivně komunikovat v řeči a psaní.

 4. Pochopení složitých globálních problémů.

6.. Mají stálou přitažlivost k novým myšlenkám.

 1. Dokáže vysvětlit jejich osobní hodnoty.

 2. Pochopit estetické, tvůrčí a duchovní prvky života.

 3. Jsou efektivní self-hodnotitelé.

 4. Jsou orientované na činnost.

 5. Jsou kvalifikovaní na odhalování a řešení problémů.

 6. Seek celoživotního vzdělávání.

Northwood Idea

Máme-li zobrazit vzdělání Northwood University jako investice do vaší budoucnosti. Každá osoba, která věnuje čas do vzdělání Northwood vzdá možnost věnovat, že čas se všemi ostatními pronásledování on nebo ona by mohla zabývají během této doby.

Hodnota The Idea

Věříme, že konkurenceschopná, produktivní snaha může překonat překážky, řešit problémy, a dosažení cílů; že lidské bytosti mohou dělat rozdíl ve světě, ve kterém žijí; že politická a ekonomická svoboda jsou nesmírně důležité při uvolňování tvořivosti a produktivity; že oběť - úspora - je nezbytným předpokladem k pokroku; že rovnost příležitostí na základě příspěvku a nerovnosti na odměnu za použití stejných kritérií jsou nejen vhodné, ale nezbytné podmínky; v systému, který není nucen do souladu s nějakým hlavním plánem; že rozdíly mezi námi, které nás zajímavé a užitečné k sobě navzájem; ve svobodě k nezdaru. Musíme mít možnost nést pozitivní a negativní důsledky našich akcí; že v konkurenčním systému, všichni, kdo se účastní těžit z něj; věnujeme sami na odstranění umělých překážek rovných příležitostí pro všechny lidské bytosti. Rasovou, náboženskou a sexuální bariéry jsou odpor k nám; že pochopení a ocenění umění a humanitních oborech je primárním zdrojem lidského obohacení v životě výrobních lidmi; že vzdělání je něco, co nikdy, že jeden člověk může udělat jiný. Je to spíše něco, co dva lidé dělat společně. To znamená, že vzdělávací instituce, je v první řadě, je zprostředkovatel znalostí.

Cvičíme zdravou skepsi velké a silné vlády, protože si myslíme, historie jasně ukázala, že takové struktury pohybovat rychle od bytí lidí k bytí nad lidmi, a svoboda je ztracen v rovnováze. Naše nesnášenlivost monolitického moci je konzistentní obchodní, práce, a vládní spektra. Máme podezření, kromě toho, že jako společnost nemůžeme získat od založení právních monopolů, s výjimkou několika málo a omezených okolností.

To je Northwood Idea.

historie

Dne 23. března 1959, dva mladí muži s myšlenkou, cíl, a pragmatická filozofie ji zahrnout všechny, odtrhl od své kariéry v tradiční vysoké školy strukturu vytvořit novou koncepci ve vzdělávání.

Jejich vizionářská idea se stala realitou, když Dr. Arthur E. Turner a Dr. R. Gary Stauffer zapsal 100 studentů na Northwood ústavu, použití 19. století panské sídlo v Alma, Michigan, jako školní budovy, malé množství vypůjčených peněz na provozní výdaje, a velké množství odhodlání.

Northwood byl vytvořen jako se svět mění. Rusové zahájila Sputnik a Amerika byla brzy následovat. Stauffer a Turner sledoval závod do vesmíru. Oni si představil nový typ vysoké školy-jednom, kde je výuka řízení vedl. Zatímco hranice prostoru byly odhalovat jejich tajemství, Stauffer a Turner pochopili všechny snahy - technické, výrobní, marketing, maloobchod, každý druh podnikání - potřeba state-of-the-art, řízení etika pohonem.

Čas potvrdil úspěch, co tyto dva mladí pedagogové s názvem "The Northwood Idea" - zahrnující poučení z amerického volného podnikání společnosti do vysokoškolské výuky.

Dr. David E. Fry chopil se kormidla v roce 1982 a pak Dr. Keith A. Pretty in 2006, každý pokračování stejné ideály jako Stauffer a Turner, nikdy váhat ze základních hodnot, univerzita rostla a vyzrálé. Akademické osnovy rozšířil; Northwood šel od bytí institutu pro akreditované University, DeVos Graduate School of Management byla vytvořena a pak rozšířil; dospělém studijního programu a jeho programu střediska rozšířila na více než 20 místech v osmi státech; mezinárodní program centra byly tvořeny v Malajsii, Číny, Srí Lanky a Švýcarska lidové republice; a významná stavba jako kampusu studentského života center přidanou hodnotu ke zkušenostem Northwood studentů. Nové snahy, jako jsou trh s náhradními díly studií, zábavy a sportovního managementu a módy merchandisingu spolu s kampusu partnerství ve švýcarském Montreux, prokázat obohacené zážitek pro všechny naše studenty.

S jasně kloubového misi rozvíjet budoucí vůdce globální, volné podnikání společnosti, Northwood University rozšiřuje svou přítomnost v národních a mezinárodních podniků. Profesoři jsou zapojeni do hospodářské a politického dialogu; Studenti se objevují jako vítězové v regionálních a národních akademických soutěžích. Ve všech areálech a ve všech divizích, Northwood University je pod proudem a aktivně sleduje dynamické programování a zvýšený vliv.

Northwood univerzita vychovává manažery a podnikatele - vysoce kvalifikované a etické vůdce. S více než 35.000 absolventů a pulzující budoucnost před sebou, The Northwood Idea je živ a zdráv.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

Northwood University

Northwood vychovala tisíce studentů k řízení a vlastní úspěšný nových a nezávislých automobilových prodejců, a pracoval s bezpočtem dealery, generálních ředitelů, manažer ... [+]

Auta jsou mnohem víc než jen dopravní prostředek. Oni znamenají naši svobodu, smysl pro nezávislost, a často odrážejí naši osobnost. Víte, kdy si vlastní ten, který může jít kamkoliv cesta vás vezme, i když jste typ, který rád řídit mimo vyšlapané cesty.

To je důvod, proč Automotive Marketing & management absolventi Northwood je jsou v tak vysoké poptávky. Chápou Lidi, vášně, a procesy, které se dostanou dvou- a čtyř-kolová vozidla od naše sny našich příjezdové cesty. Oni také pochopit obchodní modely, dodavatelské řetězce a finanční strategie nezbytné, aby kola automobilový průmysl předení. Dalo by se říci NU studenti a absolventi jsou považovány za balení prémie, pokud jde o zaměstnání.... [-]

Spojené státy americké Midland
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northwood University

Z globálních korporací až po malé obchodní podniky a velké rodinné štěstí do malé rozpočty vysokoškoláků, které mají finanční důvtipný je nutností. Díky znalostem a zkuše ... [+]

Lidé, kteří pracují v oblasti financí ovlivní každého člověka-a každý obchod-protože "peníze dělá svět objíždět." Ty byly pravděpodobně řekl, že důvod, proč byste měli jít na vysokou školu, je získat dobrou práci a to, co? To je pravda, vydělat dobré peníze.

Z globálních korporací až po malé obchodní podniky a velké rodinné štěstí do malé rozpočty vysokoškoláků, které mají finanční důvtipný je nutností. Díky znalostem a zkušenostem budete získat od Northwood University, můžete zvýšit spodní řádek druhých a přitom ziskové kariéru pro sebe. Vypadá to, že spravedlivý kompromis.

Zde je několik způsobů, jak můžete dělat rozdíl zároveň krásný budoucnost pro sebe:... [-]

Spojené státy americké Midland
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northwood University

Northwood účetnictví studijní program studenti získat náskok nad studenty u většiny ostatních škol a univerzit, protože začínají kurzy účetnictví během prvního semestru s ... [+]

V Northwood, chápeme význam rozvoje silných účetní, kteří mohou Crunch čísla a také slouží jako cenné obchodní poradce, kteří znají jemnůstky hospodaření společnosti.

Naučíme Vás vše o maximalizaci zisku, snižování nákladů iniciativ, a finanční analýzy. Budete rychle naučit, že řízením finance dané společnosti, řídíte svou budoucnost. Účetnictví je jazykem obchodu a my se ujistěte se, že jste to mluvit plynule.

Northwood účetnictví studijní program studenti získat náskok nad studenty u většiny ostatních škol a univerzit, protože začínají kurzy účetnictví během prvního semestru studia Northwood studentů. Další velkou výhodou programu účetnictví Northwood je integrace manažerských kurzů v celkovém účetnictví osnov. Kombinace účetnictví a řízení učebních osnov jsou tak úzce integrovány, že průběh studia vrcholí v Bachelor of Business Administration.... [-]

Spojené státy americké Midland
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northwood University

Northwood je ekonomika učební plán zahrnuje kurzy zaměřené na vás připraví pro širokou škálu kariéry v podnikání, vlády a práva. ... [+]

Jeden moudrý ekonomika učitel jednou řekl: "Nabídka a poptávka. To je všechno. "Dobře, možná to není přímá citace, ale pokud jde o většina studentů, to je asi tak všechno vzali od své vysoké škole ekonomické třídě.

Nicméně, existuje určitý plemeno studenta, který vidí nabídkou a poptávkou křivku víc než "L" a "X". Stejně jako John Nash v A Beautiful Mind se podíval na sadu čísel a viděl vzory a vztahy, tito studenti se podívat na rostoucí ceny plynu a viz grafy, protínající se čáry, přebytek tu a tam nedostatek; a rozvíjet vysvětlení mimo, "No, víte, ekonomika prostě smrdí." Ekonomika je otázka naší doby, který ovlivňuje vše od kolik plynu můžeme dát v našich autech, kolik platíme za sodovku-a dokonce které Colleges Budeme navštěvovat (FYI, oddělení Northwood Finanční pomoc pomáhá, aby se vaše soukromé vzdělávání dostupné!). Ať už tak blízko, jak doma, nebo, pokud jde o druhé straně světa, příležitosti pro ekonomiku velkých společností jsou po celém světě a rozsáhlé.... [-]

Spojené státy americké Midland
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northwood University

V Northwood, bereme činitelé, přírodní-rozený vůdce, a formovat je do manažery zítřka obchodním světě. Myslete na Northwood jako hřiště pro budoucí profesionály. ... [+]

Možná jste slyšeli frázi, "hrát pěkný na pískovišti." No, je to právě v tomto pískovišti, že některé z nejdůležitějších obchodních dovedností jsou nejprve rozvinuté, jako je práce ve skupinách, sdílení, která se zabývá konfliktem, a ne házet kameny (nebo písek). To je místo, kde se někteří z nás objevili jsme se narodili, aby rozhodl, že pískovišti-že jsme byli předurčen být vůdci.

Bez ohledu na to, kde na vás vaše kariéra trvá, je to vázáno zapojit spolupráce s ostatními. Váš efektivita bude záviset na vaší znalosti odvětví pracujete v, oddanost společnosti, pro kterou pracujete, a vaše schopnost pracovat samostatně, nebo s týmem, aby se věci pohnuly. Takže teď velikost vašeho pískoviště rostl, ale principy se nezměnily.... [-]

Spojené státy americké Midland
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northwood University

Program MIS je průběžně hodnocena a přestavěl k zajištění programu je up-to-date se současnými trendy v obchodním světě. Budete mít to nejlepší z obou světů, o způsobilos ... [+]

Americký používané pracovní síly, které mají být poháněny dvěma rukama a trochu loket tuk. Když dřeli pracovník onemocní, produktivita dramaticky klesala, a to bylo nahoru k lékaři diagnostikovat problém a udržet kola průmyslu stloukáním.

V současné době máme nový hráč v pracovním světové digitální spolupracovník zvané technologie. Tato technologie je prostředkem, jímž většina obchodních komunikace, transakce, a informace jsou sdílené, spravované, a uložené. Kdo může nastavit síť, vytvořit větší jistotu, přidejte větší účinnost, vypracovat plány a programy, a řešit problémy, k udržení vysoké úrovně produktivity? MIS (Management Information Systems) absolvent univerzity Northwood! Program MIS je pravidelně vyhodnocovány a přestavěl k zajištění programu je up-to-date se současnými trendy v obchodním světě. Budete mít to nejlepší z obou světů, o způsobilosti v oblasti technologií a řízení podniku pozadí. V důsledku toho průměrný nástupní plat pro čerstvé absolventy Northwood University překročí $ 40,000. Cha-Ching!... [-]

Spojené státy americké Midland
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northwood University

International Business Hlavním není oborově specifické; proto můžete najít stáží, practicums a zaměstnanost v každém odvětví podle svého výběru, ve Spojených státech nebo ... [+]

Už jste někdy umístit prst na zeměkouli, zavřel oči, a dal to točit vidět, jaké země jste se přistát v? Pro některé to byla zábavná hra. Pro ostatní to byl začátek většího snu.

Pokud se podíváte na značku u košile, auto řídíte, nebo váš oblíbený kus techniky, uvidíte, že mezinárodní vlivy jsou všude. Pokud jde o kariéru v oblasti mezinárodního obchodu, ktere si lze predstavit vaše možnosti span zeměpisná šířka a délka. Takže ať si velký sen zahrnuje podnikání s partnery v zemích, na půl cesty po celém světě, nebo na vlastní domácí půdě, ať už jde o bydlení v jiné zemi nebo zavírání další velké obchodní cesty přes Skype ™ -a světě příležitostí na vás čekají.... [-]

Spojené státy americké Midland
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northwood University

Jako FMM absolvent, můžete zažít nepřeberné množství možností kariéry. Chtěli byste být merchandise kupce, plánovač zboží, módní novinář, výzkumník trhu, sklad, zboží alo ... [+]

Step, krok, krok, krok, pauza. Ruku na kyčle, zase, zase, spin. Ty tleskat, ale ne pro model.

To byl dobrý kus módy, hudba byla přímo na zavolanou, a osvětlení nastavit správnou náladu. Módní běží v krvi. Chápete jeho význam. Vidíte to, když jdete do obchodů-jak jsou kousky dohromady na figuríny, jak se tiskne a tkaniny textury spolu pracují jako umění. Koupíte si módní časopisy jen vytrhnout reklamy, které najdete inspirující, kreativní, a žádoucí. To, co nosíme ovlivňuje vnímání-o sobě, o druhých, a naší kultury. Před první slovo je mluvené, čerpáme dojem; a víte, že první z nich je nejdůležitější.

Věc, o navigaci módní průmysl je, že neexistuje žádný "dokonalý vzor" následovat. Je to jeden z nejdynamičtějších aspektů naší kultury. Styly změní od sezony na sezonu, pro každou událost, a pro každého člověka vlastní výšky, hmotnosti, osobnost, a životního prostředí.... [-]

Spojené státy americké Midland
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northwood University

Můžete vidět, jak efektivní řízení operací v rámci dodavatelského řetězce má obrovský vliv na úspěch organizace. Odborníci z různých oborů naznačují, že je velmi vysoká p ... [+]

Řekněme, že hledáte nějakou nejmodernější technologií, aby s vámi Northwood. Existuje spousta skvělých nových produktů, z čeho vybírat, ale tam je zvláštní. Splňuje všechny vaše očekávání. Můžete jej koupit on-line, a do tří pracovních dnů, že tam je na dosah ruky.

Zní to jednoduše, že? To proto, že každý výrobek cesta mezi "cvaknutí" a "zvonek" je zpracována mnoha výrobců, dodavatelů, dopravců, skladů, a maloobchodníky, kteří pracují s rychlostí a zaměření logistického Ninjas. Jsou součástí dodavatelského řetězce výrobku. Tak, jak se z montážního závodu do vašich rukou ve třech dnech vyžaduje některé docela vážné komunikace, plánování a týmovou práci.... [-]

Spojené státy americké Midland
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northwood University

Pokud jste motivováni myšlenkou jednoho dne přinášet své myšlenky do života, o vytvoření produktu, služby, nebo společnost, být svým vlastním šéfem, a samozřejmě, že jsou ... [+]

Víte, je rozdíl mezi někým, se skvělým nápadem a někoho, kdo změní své nápady do velké obchodní příležitost? Jedním z nich je v průměru Joe a druhý je podnikatel. Pokud jste viděli sociální sítě, budete znát dopad mladí podnikatelé mohou mít na svět je obrovský, a odměna může být ve skutečnosti tak velká jako vaše sny.

Pro některé, podnikatelská chyba kousne ve velmi mladém věku. Možná jste začal na základní škole s domácí limonády stánku. Na střední škole, které jste se posunul na hrabání dvory, hlídání dětí, nebo stavební webové stránky pro extra peníze. Šance jsou, že jste vždycky cíl orientované a ambiciózní.... [-]

Spojené státy americké Midland
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northwood University

Reklamě a marketing major na Northwood University je určen pro ty, kteří chtějí být kreativně napadal a mají šanci, aby se vzrušující, památné věci se stávají, ještě před ... [+]

Přemýšleli jste někdy, co byste udělali na Klondike bar? Nebo si koupil Sun Drop jednoduše proto, že "Drop, jak to je horko" byla taková legrace kampaň? Pravděpodobné, že jste dokonce zpívala McDonalda, "Ba, da, ba, ba, ba, já jsem lovin 'it" jednou nebo dvakrát stejně.

Ať už máte zájem o psaní znělky, budování značky strategie a marketingové plány, nebo prozkoumávat svět digitální a sociálních médií, vaše budoucnost v tomto odvětví volá. Reklama a marketing major na Northwood University je určen pro ty, kteří chtějí být kreativně napadal a mají šanci, aby se vzrušující, památné věci se stávají, ještě před dokončením studia.... [-]

Spojené státy americké Midland
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northwood University

Northwood pohostinnost program je navržen tak, aby spojit svůj vnitřní smysl pro pohostinnost a proměnit ji v osobně uspokojující a finančně placenou kariéru. ... [+]

Mohl bys nám popadl sklenici vody s ledem?

Pokud jste se dostali nahoru a přivezl trochu vody, díky. Jste velmi milý. Kdybyste se zeptali, "drcený nebo kostičky?" pak se vrátil se sklenicí, doprovodný džbán vody a čerstvé borůvkové muffiny, že jste přistáli na pravé straně. Northwood je Hospitality programu je navržen tak, aby spojit svůj vnitřní smysl pro pohostinnost a proměnit ji v osobně uspokojující a finančně placenou kariéru.

Honit kariéru v "pohostinství" má mnoho významů, a poptávka po vůdci, kteří vědí, jak to mnohostranný odvětví funguje, je čirý (protože je to největší obchodní činnost na světě). Takže ať je tvůj sen řídit velký hotel řetězce vést kuchyňskou posádku, plánují významné akce, mít kancelář, aby se plachty po celém světě na výletní lodi, nebo mít své jméno na přední straně vašeho vlastního Bed & Breakfast, víš máte spoustu možností. Vaše vášeň pro lidi v kombinaci s podnikáním důvtipný získáte od Northwood je ideální recept na úspěch.... [-]

Spojené státy americké Midland
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Northwood University

S programem Zábava, Sport & Promotion řízení Northwoodu, můžete usilovat o kariéru v byznysu, ale z výsluní. ... [+]

My jsme tam všichni byli. Bít vysoké tóny, jak jsme pásu ji do kartáč na vlasy. Pak hladký rotace na patách se podívat do zrcadla a přemýšlet, "Dívám se tááák dobře. Zapomeňte na školu, jedu rovnou na vrchol hitparád. "A bohužel pro většinu z nás, že sen se skřípěním zastaví, když jsme se poprvé zaznamenal svůj hlas na mobil a uvědomil si, vysoké poznámky byly vlastně" houpačka a slečno. "Pokud čtete tento, pravděpodobně zůstal ve škole, a začal plánovat ven kariéru mimo showbyznysu. Ale dříve, než se vzdát na snu, považují tento-Shaun White (olympijský vítěz) nezíská o schválení nabídky, spusťte oblečení a boty linku, nebo zvládnout podnikání své sportovní kariéry na jeho vlastní; má týmy odborníků pomáhajících ho. Stejně tak, Justin Bieber má celou posádku lidí ujistit se jeho vystoupení běží hladce, jeho rozhovory dobře, a co je nejdůležitější, zajistit, že jeho vlasy vypadá dobře. s Zábava, Sport & Promotion Management program je Northwood, Můžete pokračovat v kariéře v biz, ale ze záře reflektorů.... [-]

Spojené státy americké Midland
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

International Student Testimonials – How has Northwood helped you?

Northwood University 2015 Style Show “Labels of Love” Promo

Northwood University Auto Show 2014