Přečtěte si oficiální popis

Ohio Wesleyan nabízí bufet všeho, co můžete zažít a učit se a dělat to, že vás nechá více.

Od roku 1842.

Stále nenasytný.

Ohio Wesleyan University je společenství lidí, kteří mají neukojitelnou chuť na život a učení. Jsme vášniví a dychtiví navázat spojení se světem kolem nás a světem uvnitř. Proč? Vzhledem k tomu, že propojení různých názorů, perspektiv a zkušeností vede k inovacím a objevům. Naše 200 akrů areál nabízí nekonečné možnosti prozkoumat. Pokračujte ve všech. Sníme nové nápady. Využijte příležitostí, které vyfoukají a vyvíjejí budoucnost. Plně zažijte bohatství a propojení liberálního uměleckého vzdělávání.

Vytvořte zítra pro naše studenty

S kampaní Connect Today, Vytvořit zítřek - největší ve školní historii - obnovujeme náš závazek k našim zakládajícím zásadám, když mapujeme odvážnou cestu vpřed. V OWU udržující hodnoty liberálního uměleckého vzdělávání nadále připravují absolventy na životy vedení a služeb v každém segmentu naší společnosti. Děkujeme za Vaši úlohu při zachování našeho odkazu.

Investování do našich profesorů Cíl: 37 milionů dolarů

Zeptejte se někoho, co mají rádi OWU, a jmenují oblíbeného profesora - nebo dva nebo tři. Vaše podpora pomáhá OWU přijímat, rozvíjet a rozvíjet naše největší přínos - lidé, kteří vzdělávají, formují a inspirují naše vedoucí zítřka.

Stipendia a finanční podpora Cíl: 50 milionů dolarů

Nesmíme ponechat zdroje jako překážku transformačnímu účinku vzdělávání OWU. Ať už je to založeno na potřebách, zásluhách nebo pomoci pro návratného studenta, může být rozhodujícím faktorem, jak přivést student do OWU, a zajistit, aby byli schopni dokončit svůj titul.

Investování do našeho kampusu: zlepšení kapitálu Cíl: 43 milionů dolarů

Náš historický areál byl vyzdoben několika impozantními novými budovami a viděl některé z našich nejživějších prostor, které díky svému významnému filantropickému přispění získaly nový život a účel.

Připojení OWU | Cíl: 35 milionů dolarů

Tento inovativní kurikulární program umožňuje studentům spojit akademickou teorii s praxí v reálném světě v globálním kontextu. Studentský přístup ke stážím bude dále rozšiřován prostřednictvím plánovaného Career Connections Center.

Investování do každého dne: každoroční dávání Cíl: 35 milionů dolarů

Zůstáváme odhodláni chránit náš nádherný areál a rozšiřovat naše high-tech učební prostory. Od technologií až po financování programů, školení pro učitele a zaměstnance a každodenní dary se každoroční dary dotýkají každé části OWU.

Mise

Prohlášení o cílech

Od svého založení udržuje Ohio Wesleyan svou vazbu s metodistickou (nyní sjednocenou metodistickou) církví, která nabízí kvalitní stipendium, vedení a službu, která obohacovala jak církev, tak i společnost.

Ohio Wesleyanova charta stanovila, že "univerzita je navždy vedena na nejvolnějších principech, přístupných všem náboženským denominacím a navržená ve prospěch našich občanů obecně".

V duchu tohoto dědictví se univerzita definuje jako společenství učitelů a studentů, kteří se věnují svobodnému pronásledování pravdy. Pokouší se rozvíjet ve svých studentských kvalitách intelekt a charakter, které budou užitečné bez ohledu na to, co si v pozdějším životě zvolí. Přenos, rozšíření a objev znalostí jsou základem tradice liberálních umění.

Zatímco povzbuzuje odborné stipendium a má pocit, že je hrdý na svou schopnost a absolventy, kteří mají na svých oborech národní nebo mezinárodní pověst, univerzita má jako svůj hlavní cíl kvalitní instituci pro výuku a učení. Vzhledem k tomu, že efektivní výuka je nejdůležitější, jsou členové fakulty pravidelně revidováni a hodnoceni na vynikající výuku.

Ohio Wesleyan se sám sebeje úspěšný, když ve své práci se studenty splnil tři cíle:

Prvním je poskytnout znalosti. Zahrnuty zde jsou znalosti o naší kulturní minulosti; liberální vzdělání sděluje, co si mysleli velcí mysli, vytvořili skvělí umělci, udělali velcí vůdci. Zahrnuje také nové znalosti; liberální vzdělání sděluje to, co se získává na hranicích současného výzkumu a současných pokroků lidského ducha. Cíle šíření znalostí začíná přesvědčením, že je skutečně užitečné mít znalosti a vhled přenášené prostřednictvím humanitních věd, umění a věd.

Druhým hlavním cílem je rozvíjet a rozvíjet některé důležité schopnosti studentů. Během studijního programu na univerzitě posluchači zajišťují základní znalosti čtení, psaní a kvantitativní analýzy. Vycházejí z těchto schopností schopnost kriticky a logicky přemýšlet, využívat metody různých oblastí výzkumu a porozumět symbolickým jazykům používaným ke kodifikaci a komunikaci znalostí v dnešní společnosti. Mohou rozvinout estetickou citlivost nebo tvůrčí nadání v několika oblastech. Mnoho studentů se učí integrovat teorii s praxí tím, že se připravuje na kariéru v rámci různých oborů a prostřednictvím předprofesních a profesionálních programů.

Třetím cílem je umístit vzdělání v kontextu hodnot. Liberální vzdělání se snaží studentům rozvíjet pochopení sebe samých, ocenění druhých a ochotu splnit odpovědnost občanství ve svobodné společnosti. Uznává, že vyškolená citlivost na soukromé a veřejné otázky týkající se hodnot, založená na zdravém uchopení různých kulturních dědictví, je důležitá pro dospívání a pro život v dobrém životě. Přiznává vysokou čest intelektuální upřímnosti. V souladu s naší metodistickou tradicí Ohio Wesleyan podporuje obavy o všechny náboženské a etické otázky a povzbuzuje své studenty, aby ve světle těchto otázek zkoumali své vlastní názory.

V míře, v níž se Ohio Wesleyan vzdělává liberálně, plní svůj konečný cíl vybavit studenty znalostmi, schopnostmi a charakterem pro vedení, službu a další vzdělávání v složité a stále globálnější společnosti.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

Ohio Wesleyan University

Příprava na budoucnost podnikání - to je hlavní předmět podnikové správy společnosti OWU. Naučíte se plánovat, organizovat, řídit a řídit funkce a procesy podnikání v dyn ... [+]

Bakalář v oboru Business Administration

Příprava na budoucnost podnikání - to je hlavní předmět podnikové správy společnosti OWU. Naučíte se plánovat, organizovat, řídit a řídit funkce a procesy podnikání v dynamické a globální ekonomice. Program je vzácný v národním liberálním uměleckém prostředí, který vám poskytuje kvalitní obchodní vzdělání společně s nadací liberálního umění, připravuje vás na smysluplnou práci a život.

Podnikové vzdělávání na OWU se výrazně liší než na velké univerzitě. Naučíte se přemýšlet jinak, abyste se vymanili z davu. Využijete přísné obchodní třídy, zkušenosti z reálného světa a úzké vazby s vašimi profesory. Budete absolvovat solidní obchodní znalosti a liberální umělecké vzdělání, které vám pomůže rozvíjet dovednosti, které zaměstnavatelé touží: kritické myšlení, rozhodování, komunikaci, kreativitu, týmovou práci a globální perspektivu. To jsou také životně důležité dovednosti pro začínající podnikatele.... [-]

Spojené státy americké Delaware
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Ohio Wesleyan University

Analýza dat je rychle rostoucí profesí v celé řadě oblastí, včetně financí, zdravotnictví, pojišťovnictví, biomedicínského výzkumu, informatiky, marketingu a mnoha dalšíc ... [+]

Bakalář v Analýza dat

Analýza dat je rychle rostoucí profesí v celé řadě oblastí, včetně financí, zdravotnictví, pojišťovnictví, biomedicínského výzkumu, informatiky, marketingu a mnoha dalších oblastí. Odborníci v oblasti datové analýzy se rychle ocitli ve prospěch schopnosti zpracovávat velké množství dat, odhalovat významné trendy a vytvářet pohledy, které vedou k důležitým rozhodnutím.

O majore

Tento hlavní kombinuje studium matematiky a informatiky s pevným základem v liberálním umění. Ve své diskusi o TED o výkladech velkých dat uvedla analytička Susan Etlingerová: "Potřebujeme místo toho věnovat trochu více času věcem, jako jsou humanitní a sociologické vědy, společenské vědy, rétorika, filozofie, etika, protože nám poskytují kontext, který je pro velké údaje tak důležitý, a protože nám pomáhají stát se lepším kritickým myslitelem. "... [-]

Spojené státy americké Delaware
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ohio Wesleyan University

Chemie nám umožňuje porozumět tomu, jak se chovají atomy a molekuly, a jak tyto chování vedou ke všemu, co známe a milujeme. Je to studie hmoty a všech změn, na kterých z ... [+]

Bakalář v chemii

"Syntéza molekul dává chemii velmi blízko umění. Vytváříme objekty, které my nebo ostatní pak studujeme nebo oceňujeme. "

- Roald Hoffmann

Chemie nám umožňuje porozumět tomu, jak se chovají atomy a molekuly, a jak tyto chování vedou ke všemu, co známe a milujeme. Je to studie hmoty a všech změn, na kterých záleží, mohou projít. Velké chemie usilují o pochopení různých jevů z molekulárního hlediska.

O majorech

OWU nabízí dvě zřetelné specializace v chemii, které splňují vzdělávací a profesní cíle studentů.

Základní chemie vás připravuje na vstup do různých pozic v chemickém průmyslu, zadání některých postgraduálních programů a na výuku chemie střední školy.ACS-Certified Chemistry splňuje doporučení Výboru americké chemické společnosti pro odbornou přípravu. Dokončením této hlavní budete certifikováni Americkou chemickou společností. Certifikáty společnosti ACS jsou pro průmysl obzvláště přínosné. Díky rozsáhlejšímu kurikulárnímu rozvoji tohoto magisterského studia jsou studenti lépe připraveni na absolventské studium chemie a průmyslového výzkumu. Tento hlavní se důrazně doporučuje studentům, kteří se chovají v oboru chemie.Hlavní chemie (BA)... [-]
Spojené státy americké Delaware
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ohio Wesleyan University

Velitel začíná s počtem a pohybuje se na středně pokročilé předměty, které položí základ pro další zkoumání matematiky. Jeden z nich musí absolvovat teoretický kurz v ana ... [+]

Bakalář v matematice

Oddělení zajišťuje kurzy pro studenty, kteří předpokládají zaměstnání nebo absolvují práci v oblasti matematiky, statistiky nebo matematiky. Kromě toho nabízíme kurzy pro studenty, kteří chtějí použít matematiku nebo statistiky pro podporu dalšího významného nebo jednoduše se naučit něco nového a kvantitativního.

O majore

Velitel začíná s počtem a pohybuje se na středně pokročilé předměty, které položí základ pro další zkoumání matematiky. Jeden z nich musí absolvovat teoretický kurz v analýze nebo algebře a také kurz (nebo dokáže prokázat znalost) v počítačovém programování. Odtud nabízí oddělení bohatou sbírku pokročilých matematických kurzů, které připravují studenty na různé možnosti kariéry.... [-]

Spojené státy americké Delaware
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ohio Wesleyan University

Ohio Wesleyan je charakteristický mezinárodní studia hlavní se zaměřuje na zkušenosti a spojení. Jako student máte mnoho příležitostí získat zkušenosti z reálného světa p ... [+]

Bakalář v mezinárodních studiích

Ohio Wesleyan je charakteristický mezinárodní studia hlavní se zaměřuje na zkušenosti a spojení. Jako student máte mnoho příležitostí získat zkušenosti z reálného světa prostřednictvím stáží a výzkumných projektů ve Washingtonu, DC a místech po celém světě. Stejně důležité je, že máte na mezinárodním poli každodenní příležitosti - setkávat se s mezinárodními odborníky a odborníky, Skyping s vůdci v NATO a dalšími mezinárodními organizacemi, komunikovat s absolventy OWU ve výšce federálních agentur a žít v areálu se studenty z okolí svět.

Úvod do programu

V programu Mezinárodní studie prozkoumete, jak se země vzájemně setkávají v našem stále se zmenšujícím světě. Ať už máte zájem o zkoumání otázek ve světě obecně nebo v určitém regionu světa, mezioborová povaha mezinárodních studií vám dává šanci úzce spolupracovat s řadou profesorů a rozvíjet hlavní, která uspokojuje vašeho intelektuála zájmů.... [-]

Spojené státy americké Delaware
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ohio Wesleyan University

Tento hlavní biologie poskytuje základ v biologických principech s největším rozsahem flexibility v oblasti volitelných předmětů pro zkoumání různých biologických témat. ... [+]

Bakalář v oboru biologie

Biologie je studium života, od molekulární úrovně až po celý organismus až po globální biosféru. Biologové zkoumají všechny aspekty živých systémů a biologické objevy nadále zlepšují lidské zdraví, produkci potravin a udržitelnost životního prostředí.

O majore

Tento hlavní biologie poskytuje základ v biologických principech s největším rozsahem flexibility v oblasti volitelných předmětů pro zkoumání různých biologických témat . Jako hlavní biologie se naučíte identifikovat, měnit nebo řídit biologické procesy od jednotlivých buněk až po celé organismy.

Klíčová slova: medicína, zdravotnictví, veřejné zdraví, ochrana, pokročilý výzkum, laboratorní věda, terénní výzkum, environmentální vědy, biotechnologie, farmaceutické arény.... [-]

Spojené státy americké Delaware
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ohio Wesleyan University

Pokud se rozhodnete pro ekonomické předměty, absolvujete kurzy mikroekonomie, makroekonomie, výzkumných metod, mezinárodní a srovnávací ekonomie a integrující seminář sen ... [+]

Bakalář v oboru ekonomie

Ekonomika je společenská věda, která se zabývá rozhodováním, kdy jsou zdroje nedostatečné. Kromě použití v podnikání se ekonomika využívá k podpoře rozvoje národů s nižším příjmem, pomoci národům zabývajícím se problematikou nezaměstnanosti, zjišťování nejlepšího způsobu zlepšení životního prostředí, pochopení, proč spotřebitelé kupují to, co kupují, a vysvětlí co určuje příjmy lidí.

O majore

Pokud se rozhodnete pro ekonomické předměty, absolvujete kurzy mikroekonomie, makroekonomie, výzkumných metod, mezinárodní a srovnávací ekonomie a integrující seminář seniorů. Budete dobře připraveni začít svou kariéru nebo pracovat na pokročilém stupni. A pokud uvažujete o práci absolventa, budete chtít zahrnout podstatnou práci v matematice.... [-]

Spojené státy americké Delaware
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ohio Wesleyan University

Nabídky kurzů v oblasti výpočetní techniky vás připravují na profesionální zaměstnání nebo pokračování studia na postgraduální škole. ... [+]

Bakalář v oboru informatiky

Nabídky kurzů v oblasti výpočetní techniky vás připravují na profesionální zaměstnání nebo pokračování studia na postgraduální škole.

O majore

Studenti obvykle začínají úvodním kurzem v oblasti informatiky a programování. Následuje kurzy střední školy, které pokrývají základní problémy hardwaru a softwaru. Studenti se naučí různé programovací jazyky na vysoké úrovni (včetně C / C a schématu), montážní jazyk, operační systém UNIX, objektově orientované programování a seznámí se s univerzitním a resortním počítačovým hardwarem.

Mnoho oblastí teoretické a aplikované informatiky se zabývá pokročilými kurzy. Majors absolvují kurzy teorie výpočtů a analýzy algoritmů. Katedra nabízí aplikované kurzy v teorii databází, operačních systémech a umělé inteligenci. Pro studenty, kteří mají zájem o počítačové jazyky, nabízené kurzy zahrnují návrh kompilátorů a teorii programovacích jazyků.... [-]

Spojené státy americké Delaware
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ohio Wesleyan University

Ohio Wesleyan je jedna z mála malých vysokých škol s dvěma úzce integrovanými odděleními biologie: Botanika ... [+]

Bakalář v oboru Zoologie

Ohio Wesleyan je jedna z mála malých vysokých škol s dvěma úzce integrovanými odděleními biologie: Botanika

O majorech

Ohio Wesleyan je zoologický program vám dvě hlavní možnosti, takže můžete vytvořit program, který vyhovuje vašim zájmům a kariérovým cílům.

Obecná zoologie je určena studentům, kteří mají zájem o studium lidí a jiných zvířat, ale možná nechtějí pokračovat v profesní kariéře v medicíně nebo zoologii. Často se obecní zoologické specializace rozhodnou zdvojnásobit hlavní v jiné disciplíně a dále rozšiřovat své možnosti kariéry.Pre-Professional Zoology major je vhodnější pro ty, kteří se připravují na lékařskou školu nebo na postgraduální studium v ​​zoologii. Dokončení této hlavní bude uspokojit minimální vstupní požadavky téměř všech postgraduálních programů v biologii nebo zoologii, stejně jako splnění většiny předpokladů pro lékařské, zubní a veterinární medicíny školy.Zoologie, generálmajor... [-]
Spojené státy americké Delaware
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ohio Wesleyan University

Chcete-li rozvinout šíři a hloubku znalostí, využijete speciální základní učební plán navržený speciálně pro politiku OWU a vládní velvyslanectví. Úzce spolupracujete s V ... [+]

Bakalář v politice

Vaše studie o vládě poskytne bohatou směs skutečného a ideálního, hodnot, který je často v konfliktu s ostatními a praktickými překážkami, které jim stojí. Tyto interakce nás každodenně konfrontují jako jednotlivci, občané našeho národa a členové globální komunity.

O majore

Chcete-li rozvinout šíři a hloubku znalostí, využijete speciální základní učební plán navržený speciálně pro politiku OWU a vládní velvyslanectví. Úzce spolupracujete s Vaším fakultním poradcem, vybíráte kurzy v každé z klíčových oblastí, abyste vyhovovali vašim jedinečným zájmům a kariérním cílům. Katedra nabízí také pět kurzů.... [-]

Spojené státy americké Delaware
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ohio Wesleyan University

Majory v psychologii otevírají dveře do světa možností a absolventi psychologie OWU dělají důležitou práci v mnoha oblastech po celé zemi. Velké psychologie sbírá a analy ... [+]

Bakalář v psychologii

Majory v psychologii otevírají dveře do světa možností a absolventi psychologie OWU dělají důležitou práci v mnoha oblastech po celé zemi. Velké psychologie sbírá a analyzuje data a naučí se sdělovat sledované trendy. Mnozí také pracují na unikátních projektech s profesory.

O majore

Jako vedoucí psychologie na OWU budete studovat širokou škálu témat:

od sociálního a intelektuálního vývoje člověka až po prevenci a léčbu psychických poruch,od operativní a pavlovské analýzy chování k modelům lidských myšlenkových procesů,od analýzy mozkových obvodů po mechanismy dlouhodobé paměti,od chování osob v izolaci k skupinovému chování v organizacích,od biologických základů vizuálního vnímání k terapeutickým prostředkům léčby lidí se schizofrenií.... [-]
Spojené státy americké Delaware
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
South Sandusky Street,61
43015 Delaware, Ohio, Spojené státy americké