Pacific Union College Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1882, Pacific Union College Je adventistů sedmého dne Christian College se silnou tradicí svobodných umění. Nachází se v samém srdci kalifornského Napa Valley, vysoká škola nabízí plně akreditované čtyřletého programu a zdůrazňuje, že akademické kvality, autentický duchovní zážitek, a servis pro místní a po celém světě komunit.

Poslání Puc je

Pacific Union College Je sedmého dne learning adventistů komunita nabízí vynikající Christ-vycentroval vzdělání, které připravuje své studenty pro produktivní život užitečné lidské servisu a nekompromisní osobní integrity.

Akademici

Vysoká škola byla uznána jako národní Liberal Arts College US News & World Report od roku 2009. Dříve PUC byl zařazen v nejvyšší třídě kategorie západní oblastní Vysoké školy po dobu 17 po sobě jdoucích let. PUC byl zachován nepřerušený akreditaci západní Sdružení škol a vysokých škol Senior College a univerzitní komise (WSCUC) od roku 1951. V roce 2011 WSCUC obnovena PUC jeho úplné akreditace prostřednictvím jaře 2018. Vysoká škola je také akreditována Akreditační asociace adventistů sedmého dne středních školách, a vysokých škol. Vysoká škola zaměstnává více než 90 na plný úvazek profesorů a nabízí více než 70 stupňů a programy, včetně spolupracovník, bakalářské a magisterské tituly. A 13: 1 poměr studentů k učiteli poskytuje vynikající úroveň akademické podpory a odborného vedení. Puc senioři skóre vysoko nad celostátním průměrem v testech Major pole (MFTs), s 95procentní hodnota žebříčku nebo vyšší pro odděleními matematiky a psychologie v roce 2015. PUC má dlouhou tradici vysoké míry přijetí na lékařských a stomatologických fakult a postgraduální programy. Absolventi se zúčastnili Loma Linda University, UC Davis School of Law, UCLA, Yale, a dalších prestižních institucí. Fakulta zahrnuje stipendistů a udělí vítěze National Science Foundation.

Víra a servis

Desítky denního studia Bible, modlitebních skupin a klaněti příležitosti konají po celé akademické půdě. Studenti se podílejí na více než 20 komunity terénní programy sloužit místní sousedy a lidem v nouzi po celém světě. PUC Church on-areálu zaplní několikrát během týdne, jak se rodina kampus shromažďuje k uctívání. Víra a učení jsou integrovány ve třídě, kde křesťanští profesoři živit studenty o jejich akademické a duchovní cesty. PUC poslal přes 1300 studentů misionáři sloužit v zemích včetně Chile, České republice, Kazachstánu, Keni, na Marshallových ostrovech a Jižní Koreji. Školní přestávky jsou ideální časy sloužit pro studenty, kteří se podílejí na dlouhodobé projekty v Nikaragui, Fidži, Brazílii a v Arizoně.

Umístění

PUC je Napa Valley je jen čtyři roky vysoké školy. Cílová Areál se nachází 70 mil severně od San Francisca a 60 mil na východ od Tichého oceánu. Areál byl uznán jako nejkrásnější vysoká škola v národě časopisu Newsweek. Vysoká škola udržuje více než 30 mil turistických a cyklistických tras. Albion Retreat a Learning Center, PUC školní areál na pobřeží Mendocino, slouží jako domovskou základnu pro třídy a ustoupí. Poloha Northern California Puc poskytuje snadný přístup k rekreaci a zábavě v San Francisco Bay Area, Sacramento Valley, Lake Tahoe, i mimo něj.

Naše historie

PUC Příběh začíná Adventisté sedmého dne, která byla dlouho měl silný závazek ke vzdělání. Během pozdního 1800s a časném 1900s, kostel založil škol a vysokých škol v blízkosti velkých populačních center po celé Severní Americe.

V roce 1874 byl kostel založila svou první kolej v Battle Creek, Michigan. O několik let později, rychle rostoucí Kalifornie kostel začal hledat dobré místo pro školy v severní Kalifornii.

Patnáct mil severně od Santa Rosa, na vinicích v Healdsburg, našli ideální vlastnost a koupil impozantní, kompletně zařízený cihlová stavba hned vedle hlavní ulice Healdsburg je. Healdsburg Academy tam otevřel 11. dubna 1882, se dvěma učiteli a dvacet šest studentů. V roce 1899 tak, aby odrážely se rozšiřující program, název školy byl změněn na Healdsburg College. V roce 1906 se stal Pacific Union College.

V roce 1909 byl kostel koupil Angwin Resort v horách nad St. Helena. Koupili pozemek a jeho budovy pro $ 60000, a PUC byl věnován na svém současném místě Angwin dne 29. září 1909. Ve středisku je hotel, bowlingové dráhy a chaty se stal ubytovny, učeben a schopnost domovy. Studenti a schopnost pracovali společně budování jiných struktur, často používat dřevo sklizené z majetku College.

V průběhu doby, kampus viděl změny a dobrodružství rostoucí země. Změny v zařízení a programů odráží posun v kultuře a vývoje včetně přicházeli a odcházeli z mlékárny, kuřecí farmě, a takových předmětů, jako blacksmithing a domácí ekonomiky. V době, vysoká škola přidán majorů tělesná výchova, letectví a filmových a televizních programů a další moderní obory. Škola měla vždy silnou vzdělání, náboženství a vědecké programy, se zvláštním zaměřením a úspěch v předlékařské kurzů.

PUC byl první školní splnit denominační radu norem Regents 'na vysokou školu akreditaci, v roce 1932. V roce 1933 PUC byl akreditován v severozápadním Asociací středních a vyšších škol, další prvenství pro vysoké školy adventistů. Akreditace západní Sdružení škol a vysokých škol přišel v roce 1951.

Jedním z hlavních Puc příspěvků do systému adventistů sedmého dne bylo zavedení postgraduální studium v ​​roce 1934 se zřízením velmi úspěšného letního programu s názvem Advanced Bible School. Po 1936 zasedání, škola byla převedena do Washingtonu, DC, a stal se adventistů sedmého dne teologický seminář.

Dnes krásném přírodním prostředí akademie a Kalifornie styl nadále vítat stovky studentů každý rok, které nabízejí komunitu pravého učení a duchovní pravosti.

Místa

Angwin

Adresa, 1. řádek
Pacific Union College
One Angwin Ave.
Angwin, CA 94508

Angwin, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: