Peru State College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Historie Peru Stát

Peru Stát "Campus z Thousand Oaks," člen Nebraska Celostátní Arboretum, leží v kopcích historického jihovýchodní Nebrasce na řece Missouri. Vysoká škola nabízí kombinaci inovativních on-line a tradiční třídě bakalářské a magisterské programy, včetně on-line absolventské hodnosti v oblasti vzdělávání a řízení organizace. Nebraska je první kolej, založená v roce 1867 jako učitel výcvikové školy s jedné budově a 60 studentů, změnila v průběhu minulého století a půl do state-of-the-art instituce nabízející rozmanité, různorodé vzdělávací programy na zhruba 2400 studentů. Peru stát dlouho byl pramen vedení, neocenitelný zdroj pro obce a podniky a zdrojem realizovaných absolventů známý pro své vynikající vzdělání a odbornou způsobilost. Vysoká škola se těší značné podpory od státu Nebraska, s více než 50 milionů $ opravování projektů financovaných areálu v posledním desetiletí. I když jsme sloužit studentům po celém světě, Peru stát si zachovává zvláštní závazek sloužit obyvatelům a potřeb jihovýchodní Nebrasce komunity přes vzdělání, výzkumu a programů veřejné služby.

Mise

Při výchově jednotlivce ve prospěch společnosti, Peru stát kultivuje schopnost a sklon k celoživotnímu vzdělávání prostřednictvím podpory nezávislé vyšetřování a podporu hodnoty poznatků a objevování. Prostřednictvím inovativních bakalářské a magisterské programy, Nebraska je první vysoká škola pokračuje ve svém závazku k tomu, že zásadní přínos pro budoucnost regionu a státu. Vision Peru stát bude škola volby podpora excelence a úspěch studenta přes angažmá v kultuře, která podporuje vyšetřování, objev a inovace.

Hodnoty

Vzdělávací angažovanost je aktivní přístup k výuce a učení, které považuje různorodost studentů a vytváří kulturu vlastnictví, zařazení a vedení. To umožňuje všem studentům i zaměstnancům osobně spojit s vzdělávací zkušenost, jiní a společnosti tím, že vytváří příležitosti pro přímé zapojení do učení. Zabývající se pedagogové a žáci se snaží pochopit a respektovat více hledisek při hledání řešení problémů pomocí zkoumání a výzkumu. Tento proces usnadňuje objev nových nápadů a lepších postupů. Tyto objevy, společně s průběžným odrazem a závazek do provozu, podporovat kulturu inovací za následek postupné změny znamená přínos pro společnost.

cíle

Peru Stát se snaží vštípit v našich studentů:

  • efektivní komunikační dovednosti;
  • počítačová a informační gramotnost;
  • nezávislý kritické myšlení a intelektuální kapacita pro změnu;
  • Příprava převzít roli sociálních a občanských vedení;
  • schopnost provádět tuto činnost intelektuálně, eticky, esteticky a fyzicky odměňující životy.

Členství a Akreditace

Peru stát je akreditován vysokého učení Komise. Vysoká škola byla akreditována organizací od roku 1915. V roce 2012, Peru stát zase získal trvalou akreditaci pro příštích 10 let od vyššího vzdělání Komise. Vysoká škola získala nejlepší možný výsledek hodnocení, s žádným sledovat návštěvy nebo jiné vyžadované, jeho umístění v elitní skupiny institucí v regionu. Peru stát pokračuje akreditace Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů. Plné členství je udržována v americké sdružení vysokých škol pro vzdělávání učitelů a Americké rady pro vzdělávání. Vysoká škola je také zakládajícím členem Rady Nebraska na vzdělávání učitelů. Peru je stát členem instituce College Systému Nebraska státu.

Zahraniční studenti:

Musí splňovat požadavky anglického jazyka

Předloží doklady o znalosti anglického jazyka. Musíte předložit doklad o znalosti anglického jazyka v jednom z následujících způsobů: a. Test anglického jazyka jako cizího jazyka (TOEFL) 550 s žádným části skóre méně než 56 (papír založený) 79/80 (Internet based) 213 s žádným části skóre méně než 22 (založenou na počítači) b. English3 - Minimální počet bodů z 72 ° C. Mezinárodní systém anglického jazyka test (IELTS) Minimální skóre 6,5 d. SAT SAT Minimum: Čtení 440, anglicky

Místa

Peru

Adresa, 1. řádek
Peru State College
600 Hoyt St

NE 68421 Peru, Nebraska, Spojené státy americké

USA online

Adresa, 1. řádek
USA online, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium