Pima Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pima Community College je dvouletá vysoká škola podávat větší Tucson metropolitní oblast na šesti místech po celé Pima County. Společnost byla založena v roce 1966, kreditní kurzy Pima se udělují certifikáty a tituly přidruženého podniku v různých oblastech. PCC také zajišťuje vývoj pracovní síly, kariéra školicí programy, další vzdělávání a vzdělávání dospělých.

Pima se zavázala poskytovat pohodlné, cenově dostupné a přístupné kvalitní vzdělání s výkonem změnit životy našich studentů, a zlepšit naši komunitu. Historie a poslání Posláním Pima Community College má být open-přijímací instituce poskytující cenově dostupné, komplexní vzdělávací příležitosti, které podporují úspěch studentů a splňují různorodé potřeby svých studentů a komunity. Tato mise, spolu s naší vizi a hodnoty, poskytují rámec pro vysokoškolské činnosti.

Pima historie ukazuje pevný závazek k tomu, že rozdíl v naší komunitě.

Akreditace Pima je plně akreditována vysokého učení komise (HLC). Některé specializované programy také byly akreditovány nebo ověřené agentur v úřadu.

Zahraniční studenti - Úspěšné cesty začínají zde Welcome International Students! Objevte mnoho výhod spuštění vzdělávací kariéru u Pima Community College.

Můžete ušetřit náklady na školné, pokud pustíte vyššího vzdělání na Pima Community College. Čtyřleté vysoké školy jsou dražší než vysoké školy komunity. 2 + 2 příležitosti. Získat dva stupně namísto jednoho!

Dokončit své první dva roky vyššího vzdělání na Pima Community College a získat Associate titul. Pak dokončit svůj bakalářského titulu na univerzitě. dohody o poskytování Pima své usnadňují přenést do našich partnerských institucí, včetně University of Arizona, dokončit svůj titul.

Pořiďte si kvalitní vzdělání s vysoce kvalifikovaných fakulty a vychutnat si osobní instrukce v malé učebně. Zažít různé vzdělávací systémy ve Spojených státech. Začněte své vzdělání v Pima Community College a převést na naše místní univerzitě nebo jiné vysoké škole ve Spojených státech. Získat konkurenční výhodu. Zapsat do naší Honors Program.

Jsme tady, abychom vám podpořit! Život a učení v jiné zemi je vzrušující, ale může vyvolat pocit nejistý. Zavázali jsme se k tomu, aby váš pobyt v teple a přivítání. To je důvod, proč vás Pima Community College International Student Services Office pomáhá prostřednictvím požadavků na studentské vízum a provede vás úspěšné akademické zkušenosti. Je to součást našeho slibu pomoci každý student uspět.

Imigrace radí: pochopení práv a povinností, podání žádosti o volitelnou praktický výcvik. Akademický radí: volba programu kurzy, hodnotit pokrok směrem k přenosu vysokých škol, výběr anglicko-as-a-Second-jazykových kurzů. Kulturní úprava: trávit čas s ostatními mezinárodními studenty, pochopení amerických zvyků, ale naučit se žít v Tucsonu.

Místa

Tucson

Adresa, 1. řádek
Community Campus,
401 North Ave.

85709 Tucson, Arizona, Spojené státy americké

Tucson

Adresa, 1. řádek
Northwest Campus,
7600 North Shannon Road

85709 Tucson, Arizona, Spojené státy americké

Tucson

Adresa, 1. řádek
Desert Vista Campus,
5901 South Calle Santa Cruz

85709 Tucson, Arizona, Spojené státy americké

Tucson

Adresa, 1. řádek
West Campus,
2202 West Anklam Rd

85709 Tucson, Arizona, Spojené státy americké

Tucson

Adresa, 1. řádek
Downtown Campus,
1255 North Stone Ave.

85709 Tucson, Arizona, Spojené státy americké

Tucson

Adresa, 1. řádek
Davis-Monthan Air Force Base Education Center,
5355 E. Granite St., Building 2441, Suite 100

85707-3011 Tucson, Arizona, Spojené státy americké

Tucson

Adresa, 1. řádek
East Campus,
8181 East Irvington Rd

85709 Tucson, Arizona, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium