Providence Christian College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Prozřetelnost má světonázor a biblické přesvědčení, že veškerá pravda je Boží pravda. Věříme, že žádné vzdělání zcela chybí Bohu a Jeho slovu a že vzdělávací základna v klasickém svobodném umění připravuje naše absolventy na budoucí vůdce a ctnostné občany.

Zakladatelé Providence vytvořili čtyřletý program svobodných umění, který by odrážel panství Ježíše Krista z viditelně reformované, biblické perspektivy. Všechny programy byly navrženy tak, aby se mohly učit podle Bible, Božího neomylného a neomylného Slova. Providence se zavazuje k přísnému, holistickému a interdisciplinárnímu kurikulu svobodných umění, jehož cílem je umožnit studentům kriticky myslet, hodnotit různé pohledy na svět, jasně vidět z křesťanské perspektivy, demonstrovat kreativitu a zapojit svět kolem sebe.

Posláním Providence Christian College jako reformované křesťanské instituce je vybavit studenty tak, aby byli pevně zakotveni v biblické pravdě, důkladně vzdělaní v svobodných uměních a plně zapojeni do své církve, své komunity a světa pro slávu Boží a službu k lidstvu.

Místa

Pasadena

Adresa, 1. řádek
East Walnut Street,464
91101 Pasadena, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: