Přečtěte si oficiální popis

Richfield univerzita je nezávislá instituce vyššího vzdělání a je součástí Richfield Technology, tuzemské společnosti založené podle zákonů států Kalifornie. Richfield University se hrdě nachází v hlavním městě Woodland Hills, ve státě Kalifornie, asi dvacet pět míle severozápadně od centra Los Angeles. Richfield univerzita je odhodlána podporovat rozmanitost a globální povědomí o obhajobě míru a svět pohody. Vřele vítáme zahraniční studenty a jsou odhodlány sloužit rozmanité multikulturní tělo studentů a akademických pracovníků v atmosféře, která podporuje pýchu, respekt, a týmovou práci. Naši studenti a učenci pocházejí z různých etnických a komunitní prostředí. Programy a iniciativy Richfield University 's snažit rozpoznat hodnotu respektu k rozmanitosti a globální občanství a spolupráci. Richfield je vzdělávací komunita, poskytuje vzdělávací prostředí, které uznává hodnotu originality a rozmanitosti, bohatství různorodé myšlení a dialogu, hodnota nabízejí alternativní pohledy a řešení, a efektivitu vývoje soustředěný instruktážní obsah, který bude sloužit potřebám jednotlivých žáků a jejich respektovány komunity.

Tato škola dále nabízí:

BSc

Richfield University

Richfield vysoká škola je bakalář umění v obchodní administrativa s možností v informačním managementu připravuje studenty pro kariéru v podnikání se specializací na info ... [+]

BA v oboru Business Administration s možností managementu informací

Richfield vysoká škola je bakalář umění v obchodní administrativa s možností v informačním managementu připravuje studenty pro kariéru v oboru se specializací na informační systémy a záznamy vedení. Program nabízí dobře uzavřené obchodní vzdělávání s základními kurzy v oblasti řízení, obchodu, informačních technologií a správy kanceláří. Cílem programu je rozvíjet intelektuální schopnosti, manažerské a administrativní schopnosti studentů a poskytovat jim nástroje informačních technologií, které posílí jejich manažerské rozhodovací kompetence.

Pracovní příležitosti... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Září 2019
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině