Přečtěte si oficiální popis

Rosemont College je komunita celoživotní učení zaměřených na akademické kvality a posílení radosti ve snaze o poznání. Rosemont College se snaží rozvíjet ve všech členů komunity otevřené a kritické myšlení, schopnost dělat odůvodněná morální rozhodnutí a smysl pro zodpovědnost sloužit druhým v naší globální společnosti.

Kořeny v katolicismu, Rosemont vítá všechny víry a je veden zásadami Cornelia Connelly a společnosti Svatého Dítěte Ježíše, aby vyhovovaly potřebám doby.

Hodnoty Rosemont College:

Důvěra v a úcta k důstojnosti každého člověka;
Diverzita se závazkem k budování mezikulturní komunity;
Vytrvalost a odvahu při prosazování spravedlnosti s soucitu;
Péče o Zemi jako náš společný domov.

Poslání Rosemont College proudí ze vzdělávacího filozofie sponzorující náboženské kongregace, která byla zahájena Rosemont v roce 1921, společnost Svatého Dítěte Ježíše. Tato filozofie je prodchnuto duchem a vzdělávací principy zakladatele společnosti, Cornelia Connelly. Tento Svaté dítě vzdělání je jasně definovaný a přitom pružný ideální, své kořeny v křesťanské hodnoty a výrazy, naladěný na vzdělávacím příležitostem, které umožňují studentům, aby reagovaly na život s radostí, horlivostí a soucitu. Jedinou College v celosvětové síti Svaté dítě vzdělávacích institucí, Rosemont je založen na Svaté dítě filozofie, která podporuje studenty, aby splňovaly rozmanitost a měnit s důvěrou ve své vlastní dary a v Boha, který učinil smlouvu s lidskou rodinu.

historie

Rosemont College byla založena v roce 1921 společnosti Svatého Dítěte Ježíše.

Od prvních dnů instituce prostřednictvím současné době SHCJ zakladatelka, Cornelia Connelly byl hybnou silou Rosemont je zdarma naučit studenty ", aby splňovaly chce na stáří", která byla nedílnou součástí růstu College.

Rosemont se nachází na 56 akrů v historické rezidenční čtvrti Rosemont, Pennsylvania, 11 mil západně od Filadelfie na předměstí Main Line. Vysoká škola je známá pro svou vynikající akademické pověsti a svým zaměřením na rozvoj intelektuální, duchovní a emocionální pohodu každého studenta.

V průběhu roku se Rosemont se vyvinulo "splňují chce na stáří," rozvojem jako jednu kolej s třemi škol: v bakalářském College a škol absolventa a profesionálních studií.

Dne 30. května 2008 se správní rada Rosemont College schválila strategický plán, který zdůrazňuje a rozšířila akademie zápis, programy a pověst tím, že obejme koedukace, partnerství a on-line vzdělávání. V roce 2009, vysoká škola otevřela své dveře na bakalářské úrovni všem zúčastněným a kvalifikované ženy a muži Ve Spojených státech, unifikovat akademie tři školy a rozšíření poslání akademie bytí "komunita studujících". Ten stejný rok, Školy absolvent a Professional získal akreditaci nabídnout plně on-line studijní programy ze strany Komise Blízkého státy o studium vysokého školství.

Rosemont obohacuje svou nabídku prostřednictvím rozsáhlé spolupráce s mnoha svými sousedy, vzdělávacích institucí, jako Villanova University, Eastern University, Cabrini College, Immaculata University a další. Rosemont zavedla partnerství prostřednictvím dohod o propojení s Drexel a Temple univerzity nabízet pre-med, dual-stupeň a ctít programy.

Vysoká škola natáhne ke komunitě tím, že nabízí celou řadu non-úvěrových programů a jedinečný program "Forum" pro muže i ženy všech věkových kategorií, kromě na akademické půdě uměleckých výstav a kulturních programů.

Rosemont má přibližně 8000 živých absolventy. Ty lze nalézt ve vysokých funkcích ve vědě a medicíně, publikování, politiky, podnikání, vzdělání, právo, a umění. Rosemont je souhlasně zařazen US News and World Report, a také byl jmenován do John Templeton nadace cti a "Character-Building Vysoké školy" a jako "vysoká škola rozdílu." Rosemont je jedním z 218 vysokých škol s názvem "The Best Severovýchodní Vysoké školy "od Princeton Review. Rosemont poskytuje ženám a mužům všech věkových kategorií a pozadí se vzdělávacím a duchovním základem, jehož cílem je pomoci jim dosáhnout jejich nejvyšší potenciál.

Rosemont se zavazuje připravuje jednotlivce čelit výzvám doby a jednat zodpovědně a efektivně v neustále se měnícím světě.

Rychlá fakta

Založený: 1921
Poloha: Suburban. Jedenáct mil západně od centra města Philadelphia
Postava: Katolický - Společnost svatého Dítěte Ježíše
Typ: Soukromé; svobodná umění
Celkem Student zápisu: 1103
Vysokoškolák zápisu: 597
Graduate zápisu: 506
Student Učitel poměr: 10: 1
Průměrná třída Velikost: 12
Vysokoškolák školné a poplatky 2015-2016 akademický rok: $ 31520
Vysokoškolák školné a poplatky 2016-2017 akademický rok: $ 18.500
Pokoj a žehlící prkno 2015-2016: Základní dvě osoby; Zahrnuje e-mailů a internetové služby: 13.400 dolarů ročně
Pokoj a žehlící prkno 2016-2017: Základní dvě osoby; Zahrnuje e-mailů a internetové služby: 11.500 dolarů ročně
Školní postgraduální studium Školné 2015-2016 akademický rok: $ 640 / hodinu úvěru
School of odborných studií Výuka 2015-2016 akademický rok: $ 540 / hodinu úvěru
Atletika Divize: NCAA III
Pánské sporty: cross country, basketbal, lakros, golf, fotbal a tenis
Dámské sporty: cross country, košíková, lacrosse, fotbal, softbal, tenis, volejbal a
Akreditace: Rosemont je akreditováno Komisí Středním států o vysokých školách, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104, 267-284-5000.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Rosemont College

Bachelor of Science v oboru Finance poskytuje specializaci pro studenty, kteří chtějí pokračovat postgraduální studium a / nebo zaměstnání v této oblasti. Hlavním v oblas ... [+]

finance

Bachelor of Science v oboru Finance poskytuje specializaci pro studenty, kteří chtějí pokračovat postgraduální studium a / nebo zaměstnání v této oblasti. Hlavním v oblasti financí připravuje studenty na práci v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, finanční analýzy, bohatství a řízení investic, ve státním sektoru: získávání a nasazení kapitálu, které poskytují podporu pro day-to-day řízení hotovosti a podporu penzijního fondu.

Kromě splnění studijních povinností v souvislosti s každou hlavní, všichni studenti musí splňovat také požadavky všeobecného vzdělání pro vysokoškoláka College. Bachelor of Science stupně v oblasti financí vyžaduje 120 kreditů. ... [-]

Spojené státy americké Rosemont
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Rosemont College

Bachelor of Science v oboru účetnictví poskytuje pevné základy v oblastech finančního účetnictví a výkaznictví, nákladového a manažerského účetnictví, auditu a federální ... [+]

účetnictví

Bachelor of Science v oboru účetnictví poskytuje pevné základy v oblastech finančního účetnictví a výkaznictví, nákladového a manažerského účetnictví, auditu a federální daně z příjmu. Studenti budou provádět všechny předměty potřebné pro Certified Public účetní zkouška z Commonwealth of Pennsylvania.

Hlavním připravuje studenty mít možnost nahlédnout do jazyka, teorie a zásady účtování na kariéru v soukromém sektoru, průmyslu, vládních a ne-pro-zisk a veřejného účetnictví.

Kromě splnění studijních povinností v souvislosti s každou hlavní, všichni studenti musí splňovat také požadavky na všeobecné vzdělávání (cca 48 kreditů) pro vysokoškoláka College. Bachelor of Science v oboru účetnictví vyžaduje 120 kreditů. ... [-]

Spojené státy americké Rosemont
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Rosemont College

... [+]

[-]
Spojené státy americké Rosemont
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Rosemont College

Biologie hlavní je určen k přípravě studentů na kariéru v oblasti zdravotní péče, výzkumu a vývoje, vzdělávání, ekologické studie, absolvent nebo lékařské fakulty, a dalš ... [+]

biologie

Rychle se měnící a stále vyvíjí, biologie je stále přítomný v dnešní společnosti. Biologie studenti zde na Rosemont College budou mít možnost si vybrat mezi třemi stopami studia:

Biologie Track Evironmental Track Pre-Health Track

Biologie hlavní je určen k přípravě studentů na kariéru v oblasti zdravotní péče, výzkumu a vývoje, vzdělávání, ekologické studie, absolvent nebo lékařské fakulty, a další. Studenti budou absolvovat s pochopením základů biologických pojmů.

Kursy zahrnují laboratorní složku, ve kterém se studenti naučí nejnovější technologie a metody, které jsou v současné době používány v nejrůznějších oblastech.... [-]

Spojené státy americké Rosemont
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Rosemont College

Program matematika poskytuje studentům pevné základy pro různé kariéry v podnikání, technologie, vědu a další. Studenti budou absolvovat připraveni přejít na postgraduáln ... [+]

matematika

Charles Caleb Colton jednou řekl: "Studium matematiky, jako potok, začíná v přesnost, ale končí ve velkoleposti." Mathematics má vést k velkým věcem na celém světě z konstrukce Sfingy v Egyptě k lékaři ukládajících správné dávkování léků.

Program matematika poskytuje studentům pevné základy pro různé kariéry v podnikání, technologie, vědu a další. Studenti budou absolvovat připraveni přejít na postgraduální studium i na kariéru v soukromých či státních sektorech mezi mnoho.

Studenti v rámci tohoto dur jsou schopni vybrat koncentrace v sekundárním vzdělávání věnovat výuce kariéry v úrovni středních škol a středních škol. ... [-]

Spojené státy americké Rosemont
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Rosemont College

Chemie major v Rosemont poskytuje studentům znalosti potřebné k vytvoření úspěšnou kariéru v celé řadě průmyslových odvětví a postgraduální studium. Studenti oboru chemie ... [+]

chemie

Bez chemie svět, jak ho známe by mohla velmi dobře neexistuje, mohli jsme nikdy naučili, jak uchovat jídlo, léčit nemoc, k vytvoření vakcín a mnoho dalšího.

Chemie major v Rosemont poskytuje studentům znalosti potřebné k vytvoření úspěšnou kariéru v celé řadě průmyslových odvětví a postgraduální studium. Studenti oboru chemie jsou povinni absolvovat kurzy, včetně: rok obecné chemie, rok organické chemie, analytické chemie, fyzikální chemie a biochemie.

Podpůrné kurzy patří: fyziky a kalkulu. V rámci tohoto programu jsou studenti opatřeny pevný základ pro plánování pro postgraduální studium a kariéru chemicky příbuzné. Studenti se nevyžaduje, aby se zapojily do výzkumu a stáží, ale tyto možnosti jsou typickou součástí zkušenosti studenta chemie.... [-]

Spojené státy americké Rosemont
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině