Rosemont College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Rosemont College je komunita celoživotní učení zaměřených na akademické kvality a posílení radosti ve snaze o poznání. Rosemont College se snaží rozvíjet ve všech členů komunity otevřené a kritické myšlení, schopnost dělat odůvodněná morální rozhodnutí a smysl pro zodpovědnost sloužit druhým v naší globální společnosti.

Kořeny v katolicismu, Rosemont vítá všechny víry a je veden zásadami Cornelia Connelly a společnosti Svatého Dítěte Ježíše, aby vyhovovaly potřebám doby.

Hodnoty Rosemont College:

Důvěra v a úcta k důstojnosti každého člověka;
Diverzita se závazkem k budování mezikulturní komunity;
Vytrvalost a odvahu při prosazování spravedlnosti s soucitu;
Péče o Zemi jako náš společný domov.

Poslání Rosemont College proudí ze vzdělávacího filozofie sponzorující náboženské kongregace, která byla zahájena Rosemont v roce 1921, společnost Svatého Dítěte Ježíše. Tato filozofie je prodchnuto duchem a vzdělávací principy zakladatele společnosti, Cornelia Connelly. Tento Svaté dítě vzdělání je jasně definovaný a přitom pružný ideální, své kořeny v křesťanské hodnoty a výrazy, naladěný na vzdělávacím příležitostem, které umožňují studentům, aby reagovaly na život s radostí, horlivostí a soucitu. Jedinou College v celosvětové síti Svaté dítě vzdělávacích institucí, Rosemont je založen na Svaté dítě filozofie, která podporuje studenty, aby splňovaly rozmanitost a měnit s důvěrou ve své vlastní dary a v Boha, který učinil smlouvu s lidskou rodinu.

historie

Rosemont College byla založena v roce 1921 společnosti Svatého Dítěte Ježíše.

Od prvních dnů instituce prostřednictvím současné době SHCJ zakladatelka, Cornelia Connelly byl hybnou silou Rosemont je zdarma naučit studenty ", aby splňovaly chce na stáří", která byla nedílnou součástí růstu College.

Rosemont se nachází na 56 akrů v historické rezidenční čtvrti Rosemont, Pennsylvania, 11 mil západně od Filadelfie na předměstí Main Line. Vysoká škola je známá pro svou vynikající akademické pověsti a svým zaměřením na rozvoj intelektuální, duchovní a emocionální pohodu každého studenta.

V průběhu roku se Rosemont se vyvinulo "splňují chce na stáří," rozvojem jako jednu kolej s třemi škol: v bakalářském College a škol absolventa a profesionálních studií.

Dne 30. května 2008 se správní rada Rosemont College schválila strategický plán, který zdůrazňuje a rozšířila akademie zápis, programy a pověst tím, že obejme koedukace, partnerství a on-line vzdělávání. V roce 2009, vysoká škola otevřela své dveře na bakalářské úrovni všem zúčastněným a kvalifikované ženy a muži Ve Spojených státech, unifikovat akademie tři školy a rozšíření poslání akademie bytí "komunita studujících". Ten stejný rok, Školy absolvent a Professional získal akreditaci nabídnout plně on-line studijní programy ze strany Komise Blízkého státy o studium vysokého školství.

Rosemont obohacuje svou nabídku prostřednictvím rozsáhlé spolupráce s mnoha svými sousedy, vzdělávacích institucí, jako Villanova University, Eastern University, Cabrini College, Immaculata University a další. Rosemont zavedla partnerství prostřednictvím dohod o propojení s Drexel a Temple univerzity nabízet pre-med, dual-stupeň a ctít programy.

Vysoká škola natáhne ke komunitě tím, že nabízí celou řadu non-úvěrových programů a jedinečný program "Forum" pro muže i ženy všech věkových kategorií, kromě na akademické půdě uměleckých výstav a kulturních programů.

Rosemont má přibližně 8000 živých absolventy. Ty lze nalézt ve vysokých funkcích ve vědě a medicíně, publikování, politiky, podnikání, vzdělání, právo, a umění. Rosemont je souhlasně zařazen US News and World Report, a také byl jmenován do John Templeton nadace cti a "Character-Building Vysoké školy" a jako "vysoká škola rozdílu." Rosemont je jedním z 218 vysokých škol s názvem "The Best Severovýchodní Vysoké školy "od Princeton Review. Rosemont poskytuje ženám a mužům všech věkových kategorií a pozadí se vzdělávacím a duchovním základem, jehož cílem je pomoci jim dosáhnout jejich nejvyšší potenciál.

Rosemont se zavazuje připravuje jednotlivce čelit výzvám doby a jednat zodpovědně a efektivně v neustále se měnícím světě.

Rychlá fakta

Založený: 1921
Poloha: Suburban. Jedenáct mil západně od centra města Philadelphia
Postava: Katolický - Společnost svatého Dítěte Ježíše
Typ: Soukromé; svobodná umění
Celkem Student zápisu: 1103
Vysokoškolák zápisu: 597
Graduate zápisu: 506
Student Učitel poměr: 10: 1
Průměrná třída Velikost: 12
Vysokoškolák školné a poplatky 2015-2016 akademický rok: $ 31520
Vysokoškolák školné a poplatky 2016-2017 akademický rok: $ 18.500
Pokoj a žehlící prkno 2015-2016: Základní dvě osoby; Zahrnuje e-mailů a internetové služby: 13.400 dolarů ročně
Pokoj a žehlící prkno 2016-2017: Základní dvě osoby; Zahrnuje e-mailů a internetové služby: 11.500 dolarů ročně
Školní postgraduální studium Školné 2015-2016 akademický rok: $ 640 / hodinu úvěru
School of odborných studií Výuka 2015-2016 akademický rok: $ 540 / hodinu úvěru
Atletika Divize: NCAA III
Pánské sporty: cross country, basketbal, lakros, golf, fotbal a tenis
Dámské sporty: cross country, košíková, lacrosse, fotbal, softbal, tenis, volejbal a
Akreditace: Rosemont je akreditováno Komisí Středním států o vysokých školách, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104, 267-284-5000.

Místa

Rosemont

Adresa, 1. řádek
Rosemont College
1400 Montgomery Avenue

19010 Rosemont, Pensylvánie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium