San Mateo Colleges of Silicon Valley

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Podívejte se na naši online brožuru zde.

Top 10 Důvody ke studiu na San Mateo škol Silicon Valley

  1. Naše tři veřejné vysoké školy komunity (Kanada škola, Vysoká škola San Mateo a Skyline College), jsou známé pro své programy kvality přenosu a služeb, jakož i zaručené transferů a spolupráci selektivních univerzit.
  2. Roční školné ve výši $ 6456 USD.
  3. Tyto tři vysoké školy jsou nejbezpečnější v Kalifornii a mezi nejbezpečnější v zemi.
  4. # 1 v garantovaných transferů k čtyřletým universities- v současné době 55 vysokých škol nabízejí zaručené převody do našich studentů.
  5. Na místě přenos radí za předpokladu, zástupci UC Berkeley a růst o 165% v přenosovou rychlostí vstupné do UC Berkeley v posledním roce (89 v roce 2014 a 213 v roce 2015).
  6. Všechny tři vysoké školy nabízejí kvalitní associate, certifikát a přenos programů v nejmodernější vzdělávacích zařízení s oceněné fakulty a zaměstnance, četné sítí a stáží s high-tech firem v Silicon Valley kolem vysokých škol.
  7. Globální Beca stipendium, včetně full-školné prominutí, k dispozici pro příchozí zahraniční studenty.
  8. Přednost zápis průběh pro zahraniční studenty.
  9. Koordinátor bydlení k dispozici na pomoc s bydlením v blízkosti našich tří vysokých škol.
  10. Celostátně uznávané centrum STEM Canada College a zhotovení laboratoři na Skyline College.

San Mateo Colleges of Silicon Valley zahrnovat tři vynikající plně akreditované dvouletých vysokých škol komunity: Canada College, College of San Mateo a Skyline College. Jsou umístěny v centru kalifornského San Franciscu oblast.

Všechny tři vysoké školy mají "Převod Vstupné záruk,", s možná největším počtem veřejných a soukromých vysokých škol v celých Spojených státech. To poskytuje studentům jistotu dostat do vysoké školy, pokud student splňuje univerzitní akademických a dalších požadavků a není předmětem typický univerzitní prváka přijímací "selektivitu překážku". V roce 2015, 236 studenti byli přijati do UC Berkeley ze tří vysokých škol jako studenti přenosu. Tito studenti vstoupí jako juniory a je třeba jen dva další roky dokončit bakalářský titul na UC Berkeley.

Vysoké školy jsou známé pro jejich STEM (Science, Technology, Engineering a Math) programů a Skyline College má stáž u Caltech a UC Berkeley. Cañada vysoká škola má oceněnou STEM centrum, první ze všech vysokých škol komunity v Kalifornii. Jeho animace v prvotřídní například je vyučován zaměstnancem Pixar. Skyline College, pouhých 15 minut jízdy od San Francisca, nabízí mezinárodní obchod a řadu programů pro přenos Biotech and Engineering. Má také program stáží s CalTech a UC Berkeley. College of San Mateo je jedním z nejstarších vysokých škol komunity v Kalifornii. V roce 1920, College of San Mateo byla do značné míry, prep školy nebo odrazový můstek do Stanford University a University of California (Berkeley).

Studium v ​​Silicon Valley potenciálně dává studentům stáže a navazování kontaktů ve službě Google, Apple, Salesforce, Twitter a Facebook, atd Každý z našich areálech jsou v malých obcích a bezpečných se nachází v blízkosti dálnic, které Vás zavedou přímo do San Francisku, San Jose, SFO mezinárodního letiště a dalších velmi známých turistických destinací, jako je Monterey Bay, Yosemite a Lake Tahoe jsou v dojezdové vzdálenosti.

Zahraniční studenti mohou navštívit našem okrese mezinárodní přijímací webové stránky pro více informací.

Američtí občané s trvalým pobytem mohou navštívit našem okrese webové stránky pro více informací.

univerzita

Místa

San Mateo

San Mateo County Community College District

Adresa, 1. řádek
Cañada College, Redwood City, California
College of San Mateo, San Mateo, California
Skyline College, San Bruno, California

San Mateo, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 650-574-6550

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium