Přečtěte si oficiální popis

Podívejte se na naši online brožuru zde.

Top 10 Důvody ke studiu na San Mateo škol Silicon Valley

 1. Naše tři veřejné vysoké školy komunity (Kanada škola, Vysoká škola San Mateo a Skyline College), jsou známé pro své programy kvality přenosu a služeb, jakož i zaručené transferů a spolupráci selektivních univerzit.
 2. Roční školné ve výši $ 6456 USD.
 3. Tyto tři vysoké školy jsou nejbezpečnější v Kalifornii a mezi nejbezpečnější v zemi.
 4. # 1 v garantovaných transferů k čtyřletým universities- v současné době 55 vysokých škol nabízejí zaručené převody do našich studentů.
 5. Na místě přenos radí za předpokladu, zástupci UC Berkeley a růst o 165% v přenosovou rychlostí vstupné do UC Berkeley v posledním roce (89 v roce 2014 a 213 v roce 2015).
 6. Všechny tři vysoké školy nabízejí kvalitní associate, certifikát a přenos programů v nejmodernější vzdělávacích zařízení s oceněné fakulty a zaměstnance, četné sítí a stáží s high-tech firem v Silicon Valley kolem vysokých škol.
 7. Globální Beca stipendium, včetně full-školné prominutí, k dispozici pro příchozí zahraniční studenty.
 8. Přednost zápis průběh pro zahraniční studenty.
 9. Koordinátor bydlení k dispozici na pomoc s bydlením v blízkosti našich tří vysokých škol.
 10. Celostátně uznávané centrum STEM Canada College a zhotovení laboratoři na Skyline College.

San Mateo Colleges of Silicon Valley zahrnovat tři vynikající plně akreditované dvouletých vysokých škol komunity: Canada College, College of San Mateo a Skyline College. Jsou umístěny v centru kalifornského San Franciscu oblast.

Všechny tři vysoké školy mají "Převod Vstupné záruk,", s možná největším počtem veřejných a soukromých vysokých škol v celých Spojených státech. To poskytuje studentům jistotu dostat do vysoké školy, pokud student splňuje univerzitní akademických a dalších požadavků a není předmětem typický univerzitní prváka přijímací "selektivitu překážku". V roce 2015, 236 studenti byli přijati do UC Berkeley ze tří vysokých škol jako studenti přenosu. Tito studenti vstoupí jako juniory a je třeba jen dva další roky dokončit bakalářský titul na UC Berkeley.

Vysoké školy jsou známé pro jejich STEM (Science, Technology, Engineering a Math) programů a Skyline College má stáž u Caltech a UC Berkeley. Cañada vysoká škola má oceněnou STEM centrum, první ze všech vysokých škol komunity v Kalifornii. Jeho animace v prvotřídní například je vyučován zaměstnancem Pixar. Skyline College, pouhých 15 minut jízdy od San Francisca, nabízí mezinárodní obchod a řadu programů pro přenos Biotech and Engineering. Má také program stáží s CalTech a UC Berkeley. College of San Mateo je jedním z nejstarších vysokých škol komunity v Kalifornii. V roce 1920, College of San Mateo byla do značné míry, prep školy nebo odrazový můstek do Stanford University a University of California (Berkeley).

Studium v ​​Silicon Valley potenciálně dává studentům stáže a navazování kontaktů ve službě Google, Apple, Salesforce, Twitter a Facebook, atd Každý z našich areálech jsou v malých obcích a bezpečných se nachází v blízkosti dálnic, které Vás zavedou přímo do San Francisku, San Jose, SFO mezinárodního letiště a dalších velmi známých turistických destinací, jako je Monterey Bay, Yosemite a Lake Tahoe jsou v dojezdové vzdálenosti.

Zahraniční studenti mohou navštívit našem okrese mezinárodní přijímací webové stránky pro více informací.

Američtí občané s trvalým pobytem mohou navštívit našem okrese webové stránky pro více informací.

univerzita
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

San Mateo Colleges of Silicon Valley

Cañada College má plně akreditovaný Engineering přenosu programu. Tato nižší divize program se skládá ze stejných kurzů kdykoliv čtyři roky vysoké školy nebo univerzity z ... [+]

Cañada College a College of San Mateo mají plně akreditované programy pro přenos inženýrství. Tyto nižší divize program se skládá ze stejných kurzů kdykoliv čtyři roky vysoké školy nebo univerzity za podstatně nižší cenu, vyučovaných na fakultě se značnými zkušenosti v oboru.

Prakticky všechny naše softwarové inženýrství studenti následně získat své tituly na čtyřleté vysoké škole nebo vysoké škole a vstoupili do inženýrské profese. Vysoká škola má smlouvy artikulaci s strojírenských útvarech UC, CSU a nezávislých škol a univerzit.

Engineering je jedním z největších profesí ve Spojených státech s více než jeden milion pracovních míst v oblastech od designu letounu omezování znečištění. Čtyři největší větve inženýrství jsou elektrické, mechanické, občanské a výpočetní technika. Všechna odvětví strojírenství umístit velký důraz na řešení problémů. Technické vzdělání se zaměřuje na výuku vědeckých a strojírenských konceptů a jejich aplikace na kreativní a efektivní řešení problémů.... [-]

Spojené státy americké San Mateo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
San Mateo Colleges of Silicon Valley

Matematika je základem moderní vědy. Je nezbytný pro ty, kteří chtějí porozumět a účastnit se důležitých vědecký vývoj naší doby. Ale je také velmi užitečné pro studenty ... [+]

Matematika je základem moderní vědy. Je nezbytný pro ty, kteří chtějí porozumět a účastnit se důležitých vědecký vývoj naší doby. Ale je také velmi užitečné pro studenty ve společenských vědách a každého, kdo chce pochopit, plněji, svět kolem nás. Na svém jádru, matematika je způsob, jak pro nás prohloubit naše znalosti a rozšířit své obzory.

Chcete-li uspět v matematice, musí jednotlivci mít otevřenou mysl, zeptejte časté otázky a hledat důvody jejich práci místo pouhého memorování. Vytrvalost, organizace a kritické myšlení jsou také důležité pro jakýkoli student matematiky, bez ohledu na jejich úroveň dovedností.

Matematiky Program San Mateo škol Silicon Valley ... [-]
Spojené státy americké San Mateo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
San Mateo Colleges of Silicon Valley

Biologie je studium života a živých organismů, včetně jejich morfologie, fyziologie, anatomie, chování, původ a distribuce. ... [+]

Pole

Biologie je studium života a živých organismů, včetně jejich morfologie, fyziologie, anatomie, chování, původ a distribuce.

S cílem uspět v biologii, by studenti měli být vášnivý o přirozeném světě a prokázat silné analytické a řešení problémů dovednosti.

biologie

Během studia biologie na vysokých školách v San Mateo Silicon Valley mohou studenti očekávat, že se naučí správné techniky vědeckého podávání zpráv a důkladné pochopení vědecké metody a budou používat biologické studie, pozorování a experimenty pro testování hypotéz a analýzu výsledků. Biologie třídy také splňovat požadavky všeobecného vzdělávání na různých velkých společností.... [-]

Spojené státy americké San Mateo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 - 5 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
San Mateo Colleges of Silicon Valley

Psychologie je zabývá chováním vědy, lidské i nehumánní a zvířat, a je jen asi 125 let. Je to široká disciplína, v podstatě klenout předmět z biologie pro sociologii. ... [+]

Co je psychologie?

Psychologie je zabývá chováním vědy, lidské i nehumánní a zvířat, a je jen asi 125 let. Je to široká disciplína, v podstatě klenout předmět z biologie pro sociologii. Psychologie zkoumá průnik dvou kritických vztahů: jeden mezi mozkovou funkcí a chováním a jeden mezi prostředím a chováním. Jako věda, psychologie vyplývá vědeckých metod, pomocí pečlivé pozorování, experimentování a analýzu.

Psychologie je studium procesů, poznávání a chování mentální. Psycholog jsou znepokojeni tím, jak nás mozek a funkce nervového systému, jak vnímání se vyvíjí z pocitu, jak se učíme a vědí, a co to je, že motivuje. Psychologie zahrnuje celkovou životnost se dozvědět více o tom, jak jednotlivci fungovat v rodině, komunitě a společnosti. Psychologové chtějí se dozvědět, co se může pokazit v oblasti rozvoje, jak to může být změněn, a jak řešit organizační, osobní, interpersonální a rodinný konflikt. Je to dynamický obor, ve kterém nové poznatky vede k novým chápáním, které rostou ze základny v oblasti výzkumu. Je to jak teoretické a aplikované vědy.... [-]

Spojené státy americké San Mateo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Cañada Commencement Moments

San Mateo Colleges of Silicon Valley - Join Us!