Slippery Rock University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Slippery Rock University , založená v roce 1889 občany čtvrti Slippery Rock, je regionální univerzitní univerzitní rezidenční univerzitou. Univerzita je formována svým obvyklým školním dědictvím a charakterizována svým závazkem k intelektuálnímu rozvoji, vedení a občanské zodpovědnosti.

SRU otevřela své dveře 26. března 1889 jako Slippery Rock State Normal School s mandátem vychovávat zainteresované a schopné osoby být učiteli. SRSNS v průběhu let plnily svůj mandát dobře a absolvovaly tisíce studentů, kteří zaměstnávali veřejné školy v Pensylvánii a v celém národě.

V roce 1926 byla instituce zakoupena Společenstvím, přejmenována na Slippery Rock State Teachers College, stala se čtyřletou školou učitelů a pokračovala v tradici odborné přípravy učitelů.

Slippery Rock State College byla založena v roce 1960 a poprvé mohla udělovat vysokoškolské a postgraduální tituly v liberálním umění av profesích. V roce 1983 získal vysokoškolský status.

Dnes je SRU komplexní univerzita nabízející širokou škálu vysokoškolských a vybraných absolventských programů.

Nachází se ve kopcích západní Pennsylvánie, SRU je západní většina instituce 14-kampusu Pennsylvania státního systému vysokoškolského vzdělávání . Areál 660 akrů je méně než hodinu severně od Pittsburghu, jednu hodinu jižně od Erie a 45 minut východně od Youngstownu, Ohio. Dvě hlavní dálnice, I-79 a I-80, protínají do sedmi kilometrů od univerzity, pohodlně ji propojují s celým společenství a jeho sousedícími oblastmi.

Areál se nachází ve čtvrti Slippery Rock v okrese Butler v Pensylvánii, bezpečné a přátelské komunitě přibližně 3 000 lidí, lemované válečnými zemědělskými pozemky, lesy a šumivými ledovcovými jezery.

Rozšířené učení

Rozšířené vzdělávání v SRU vám poskytuje přístup k kvalitnímu vzdělání prostřednictvím různých možností, jako jsou nabídky kurzů prostřednictvím dálkového vzdělávání, Centra pro rozvoj vedoucích pracovníků, Středisko pro environmentální vzdělávání McKeever, Středisko pro environmentální vzdělávání v Pensylvánii a Institut pro učení v důchodu.

SRU nabízí studentům příležitosti k učení prostřednictvím partnerství a spolupráce s podniky a průmyslem a spojenectvím s korporacemi a neziskovými organizacemi.

Místa

Kluzký rock

Slippery Rock University of Pennsylvania

Adresa, 1. řádek
1 Morrow Way Slippery Rock,
16057 Kluzký rock, Pensylvánie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 724-738-9000

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium