Přečtěte si oficiální popis

Jižní státy University (SSU) se stává lídrem v oblasti výkonného podnikového vzdělávání tím, že poskytuje svým studentům znalosti a dovednosti potřebné pro řízení malého podniku nebo postupující do vyšších manažerských pozic ve velké společnosti. Ať už je váš zájem je v obchodním technologie, zdravotnictví, státní správy, maloobchodu nebo neziskové organizace, SSU vás naučí dovednosti potřebné pro dosažení úspěchu v dnešním konkurenčním trhu.

SSU má školní areály v některé z nejkrásnějších míst ve Spojených státech - z prvotřídní South Coast Plaza na pláže Tichého oceánu s jejich úchvatné západy slunce. Náš areál v Newport Beach oblasti Orange County ("OC") se nachází v blízkosti prime stravování, nákupní a zábavní destinací v jižní Kalifornii. Disneyland, Universal Studios, Hollywood a další významné památky jsou jen kousek jízdy autem od hotelu.

V roce 2010, jižní státy University získal národní akreditaci od Rady pro akreditaci pro nezávislé škol a škol (ACICS). Naše akreditace umožňuje SSU nabídnout všechny studijní programy (BBA a MBA) a intenzivní anglický program na všech místech SSU - Fashion Valley, Newport Beach a La Jolla.

Jižní státy University je také licenci na provoz Kalifornie úřad pro soukromé vyšší odborné vzdělávání (BPPE).

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

Southern States University

Bachelor of Business Administration je čtyřletý studijní program, v němž budou studenti připraveni s akademickým vzděláním, kromě praktických zkušeností nezbytných pro př ... [+]

Bachelor of Business Administration je čtyřletý studijní program, v němž budou studenti připraveni s akademickým vzděláním, kromě praktických zkušeností nezbytných pro přežití v dnešním náročném podnikatelském prostředí. Obecné vzdělávání a nižší divize kurzy poskytují silný akademický základ, který zahrnuje humanitní, umění, vědu a firemní kurzy, takže student má sklon k úspěchu v náročnějších a zaměřených horních divize kurzů. SSU v horní divize kurzy jsou navrženy s obchodními potřebami dneška a zítřka v mysli, a poskytnout studentům prvního s úvodem, a pak více in-hloubkové obchodních zásad a postupů, spolu s dovednostmi potřebné k úspěchu v dnešním obchodním světě. Program vyžaduje úspěšné dokončení 180 čtvrtletí jednotek.... [-]

Spojené státy americké Newport Beach San Diego
Září 2019
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině