The State University of New York at Geneseo

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost Geneseo, která byla založena v roce 1871 jako škola pro učitele, se stala jednou z nejvýznamnějších veřejných sdružení liberálních umělců v zemi. Nachází se na 220 akrů v historické Village Geneseo, College je kousek od Rochester a Buffalo. Campus ztělesňuje tradice severovýchodních vysokých škol s jeho cihlovými chodbami, stínovými stromy a rozkvětem břečťanu.

Jako jedna z nejselektivnějších veřejných kolejí v zemi je Geneseo vysoce hodnocena v národních publikacích pro akademickou kvalitu a hodnotu. Grantový grantový program umožňuje řadě studentů zapojit se do široké škály výzkumů s členy fakulty Geneseo a prezentovat příspěvky na regionálních a národních setkáních.

Integrované vědecké středisko akademie ve výši 53 milionů dolarů zahrnuje jediný urychlovač zrnitých částic v západním New Yorku - což je klíčovým přínosem pro vědecký výzkum v regionu. Geneseo patří mezi špičkové výrobce bakalářských diplomů ve fyzice podle amerického Fyzikálního ústavu. Mezi primárně vysokoškolskými institucemi se akademie řadí mezi 10 nejlepších na celostátní úrovni v počtu absolventů s doktoráty v oboru STEM.

Uhnízděný vedle vesnice Geneseo - jedné z 24 obcí na celostátní úrovni, které jsou uznávány jako národní historická památka - areály budov obklopených břečťanem objevují tradiční vysokoškolské prostředí. Vesnice je ideálním domovem pro vysokou školu, s dlouholetou tradicí vzájemného respektu a sdílené kultury.

Společnost Geneseo nabízí každé léto 49 magisterských studijních programů a řadu dvouletých a mezinárodních studijních programů včetně kurzů humanitních oborů v Anglii a Evropě, včetně našich základních kurzů humanitních oborů vyučovaných v Anglii a Evropě každé léto.

Studentské aktivity zahrnují atletiku NCAA divize III (národní mistrovství 2005 v ženském běhu); 200 studentských organizací (včetně 11 studentských multikulturních skupin); aktivní studentská vláda; možnosti komunitních služeb; a řadu významných řečníků a kulturních událostí každý rok. Vysoká škola nabízí také celonárodně oceňovaný studentský vedoucí program a celostátně oceňovanou komunitu / vysokou školu, která se věnuje obnově oblastí devastovaných hurikánem Katrina.

Místa

Geneseo

State University of New York at Geneseo

Adresa, 1. řádek
SUNY Geneseo
1 College Circle

Geneseo, New York, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 585-245-5000

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium