Saint Anselm College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

V duchu toho, co je nejlepší v pokrokovým uměleckým vzděláním, akademický jádro v Saint Anselm College byl navržen tak, aby nabídnout studentům šíři zkušeností, které je připraví na život; vzdělání, které poskytuje nejen profesní a kariérní přípravy, ale také podporuje celoživotní hledání pravdy, která bude podporovat a obohatit jejich život. Toto vzdělávání je usnadněna prostřednictvím hlavních učebních osnov složené ze souboru společných kurzů a studijních výsledků, jsou považovány za podstatné pro vzdělávání studentů ve všech velkých společností.

Akademie nedávno revidován a znovu oživena akademické jádro přijetím nového základní osnovu, která začala na podzim 2014. Nové jádro se vyznačuje rovnováhou mezi společných kurzů, které podporují smysl pro akademické obce a volitelných předmětů, které umožňují individuální studentské volby.

Základní kurikulum zahrnuje tři hlavní prvky: - humanitní vzdělanosti - College psaní - core výsledků učení

Mimo učebnu

Pravda vzdělání svobodných umění nemůže být obsažena v mezích katalogu kurzu. Spíše je plná míra porozumění, vyšetřování a servis potřebný plně vzdělané studenta je často věnována mimo vyučování. Studenti na Saint Anselm College mají mnoho příležitostí pro akademické, kulturní a sociální obohacení mimo vyučování.

Jako domov pro několik mezinárodně uznávaných center a institutů, Saint Anselm vítá předních myslitelů z celého světa ke studiu, mluvit, a provádět výzkum na akademické půdě. Ve skutečnosti, New Hampshire institut politiky je známý národní místem pro demokratické diskuse, která hostila političtí komentátoři a prezidentské debaty. Kromě kurzu, vědecký a akademický výzkum váží těžce v vzdělání vysokoškoláka v Saint Anselm. Studenti na Saint Anselm mají možnost podílet se na výzkumných příležitostech pracovních vedle členů fakulty, kteří pracují v laboratoři a společenských věd v akademickém prostředí a zařízení na akademické půdě, stejně jako v místech terénu po celém světě.

A v souladu s benediktinským oddaností ke vzdělávání ve službě lidstva, Saint Anselm College vybízí všechny své studenty k účasti ve službě učí aplikovat ve třídě koncepty v náročných společenských kontextech. Učení projekty služby jsou koordinovány Meelia Centra pro komunitní angažovanost a členy fakulty často integrovat možnosti, vzdělávací služby ve svých kurzech.

Duchovní život, včetně Mass služby, příležitosti dobrovolníka, a alternativních jarních prázdnin ministerstev jsou koordinovány svatého Anselma Campus ministerstva.

Místa

Manchester

Adresa, 1. řádek
A Catholic Benedictine Liberal Arts College
100 Saint Anselm Drive

Manchester, New Hampshire, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium