Přečtěte si oficiální popis

O Saint Francis University

Saint Francis University je jednou z nejstarších katolických univerzit v zemi a nejstarší slaví františkánské hodnoty. Náš malebný kampus sedí na vrcholku hory v Lorettu v Pensylvánii poblíž Pittsburghu. Víra, štědrost, respekt, objev a radost jsou v naší DNA a snažíme se přilákat studenty (jako vy) s vášní formovat svět.

Staňte se tím, kdo ...

To, co následuje ... je pro vás jedinečné. Tato věta bude napsána (a přepsána) na vaší životní cestě. Každý z nás na SFU se chce stát tím, kdo vám pomůže napsat nejvlivnější příběh, jaký můžete.

Motto SFU se stalo tím, že někdo mluví s naším úsilím vzdělávat soucitné, starostlivé a úspěšné profesionály; a vaše cesta k tomu, abyste se stali jedním.

Pohánějte svou mysl

Úspěch znamená objevit své talenty a sdílet je s ostatními. Cílená kariérní příprava ve spojení s bohatou tradicí svobodných umění (kde prozkoumáváte mnoho vášní) vám může pomoci najít cestu.

Inspirujte svého ducha

Všichni jsou vítáni na procházku s Francisem. Svatý František z Assisi nám prostřednictvím své katolicko-františkánské mise zanechal dostatek stop pro život smysluplného života, který mluví ke všem vírám.

Za přednáškou

Globální zkušenosti, stáže a další vám pomohou stát se osobou, kterou chcete být. Všechny tyto zkušenosti navíc vycházejí z vašeho oficiálního vedení, zapojení a přepisu služeb.

Malé školy - vášnivé fanoušky

Jsme doma k jednomu z nejmenších programů NCAA Division-I v národě a uznávaných pro akademickou dokonalost a sportovní výkon!

Fakta o Flash, hodnocení a další

Saint Francis University v Lorettu, PA je nejstarší katolicko-františkánská vysoká škola ve Spojených státech. Naším posláním je pomáhat studentům rozrůst se v soucitné, úspěšné profesionály prostřednictvím kultury víry, štědrosti, úcty, objevování a radosti. Univerzita nabízí více než 50 programů (vysokoškolské, postgraduální a dospělé) prostřednictvím tří škol: Business; Zdravotní vědy

Naše františkánská identita

Mysl pro dokonalost, Duch pro mír a spravedlnost, Srdce pro službu

Semena toho, co se stalo Saint Francis University a naší františkánské identity, byla vysazena šesti františkánskými bratry z Irska, kteří založili chlapeckou akademii v horské vesničce Loretto v Pensylvánii. Tyto hlavní principy františkánů jsou hodnoty, které dnes přijímáme na Saint Francis University .

 • Katolická koedukační soukromá univerzita svobodných umění; jedna z prvních katolických spoluvydaných vysokých škol v národě
 • Sponzorováno františkány Třetího řádu Pravidelně pod vedením prezidenta Fr. Malachi Van Tassell, Ph.D., TOR
Podle čísel
 • Zápis: 2 289 (1 726 studentů, 563 absolventů)
 • Pohlaví: Žena 63,0%, muž 37,0% (vysokoškolák)
 • Míra udržení v prvním roce: 85%
 • Průměrná míra promoce: 70,3%
 • Průměrná velikost třídy: 17.6
 • Denní studium: 131

Na základě zápisu na podzim 2017.

Akreditace
 • Akreditační rada vzdělávání ergoterapie
 • Akreditační kontrolní komise pro vzdělávání asistenta lékaře, Inc.
 • Americká chemická společnost, certifikovaná chemie
 • Komise pro akreditaci spojeneckých vzdělávacích programů v oblasti zdraví
 • Komise pro akreditaci ve výuce fyzikální terapie
 • Komise pro vysokoškolské vzdělávání v ošetřovatelství
 • Rada pro vzdělávání v sociální práci
 • Inženýrská akreditační komise ABET, Environmentální inženýrství
 • Mezinárodní shromáždění pro vysokoškolské obchodní vzdělávání
 • Komise pro střední školy o vysokoškolském vzdělávání
 • Pennsylvania státní rada ošetřovatelství
 • Pennsylvania State Department of Education pro schválené programy ve vzdělávání učitelů
Řídící struktura

Univerzita je sponzorována pravidelnými františkány třetího řádu a řídí ji správní rada složená z laiků a františkánů. Prezident univerzity dostává příspěvky od fakulty, administrátorů a studentů, kteří se podílejí na rozvoji mise univerzity.

Atletika

SFU je členem Národní kolegiální atletické asociace a 23 mužských a ženských sportovních týmů univerzity soutěží na úrovni Division I. Univerzita je také členem Severovýchodní konference. Přezdívka univerzity je Red Flash.

Vybavení

Z akademického hlediska patří mezi naše budovy akademické budovy soustředěné kolem přednášek a výuky založené na projektech / laboratořích a knihovna a učební prostranství a různé kanceláře podpory studentů. Areál života v areálu zahrnuje obytné haly v areálu kampusu a přechodné bydlení mimo areál kampusu, studentský svaz, atletická zařízení, více jídelen a zdravotní služby studentů. Areál o rozloze 600 hektarů je také domovem muzea umění jižní Alleghenies, jezera Saint Francis a golfového hřiště Immergrün. Okolí Mount Assisi Gardens dále vylepšuje nastavení. nedaleké zahrady Mount Assisi.120740_120704_20170907_SFU_9718.jpg

Poslání a hodnoty

V době složitosti má jednoduchost poselství sv. Františka z Assisi přitažlivější než kdykoli předtím: pokora. Štědrost. Úcta. Služba. Respekt. Modlitba. Radost. Milovat. Tyto hlavní principy františkánů jsou hodnoty, které přijímáme na Saint Francis University .

Prohlášení o poslání

Mysl pro dokonalost

Saint Francis University nabízí vysokoškolské vzdělání v prostředí vedeném katolickými hodnotami a naukami a inspirovaným příkladem našeho patrona Svatého Františka z Assisi. Saint Francis University je nejstarší františkánská instituce vyššího vzdělávání ve Spojených státech, je inkluzivní vzdělávací komunitou, která vítá všechny lidi.

Duch pro mír a spravedlnost

Univerzitní programy a aktivity podporují takové františkánské hodnoty jako skromný a velkorysý přístup k učení, úcta k rozmanitosti a jedinečnosti jednotlivých osob, porozumění etickým otázkám a úcta k celému životu. V duchu jednoduchosti a radosti poskytujeme univerzitní komunitě příležitost kriticky a analyticky myslet, efektivně komunikovat a integrovat teorii a praxi.

Srdce pro službu

Saint Francis University nabízí vysokoškolské programy v tradici svobodných umění, postgraduální a odborné studijní programy, které zdůrazňují osobní a profesní etiku, a možnosti dalšího vzdělávání pro osobní a profesní rozvoj. Snažíme se inspirovat ve všech členech univerzitní komunity lásku k celoživotnímu učení a závazek velkoryse sdílet své dary a dovednosti s ostatními v rychle se měnícím světě.

Cíle františkánského vysokoškolského vzdělávání
 • Skromný a štědrý přístup k učení
 • Ctihodnost za celý život a za dobro celého lidstva
 • Respektování jedinečnosti jednotlivých osob
 • Globální vize
 • Služba chudým a needům
 • Společenství víry a modlitby,
 • Duch jednoduchosti a radosti
 • Františkánská přítomnost.

V době složitosti má jednoduchost poselství sv. Františka z Assisi přitažlivější než kdy předtím. Tyto hlavní zásady františkánů nejsou jen ideály, které se mají obdivovat, ale hodnoty, které je třeba žít.

Vidění

Saint Francis University je katolickou univerzitou, která je určena pro studenty s vysokou schopností, kteří hledají autentickou, akademicky přísnou a interaktivní studijní zkušenost, kde mohou intelektuálně, duchovně, morálně a společensky růst. Studenti hledají Svatého Františka pro jeho schopnost kombinovat hodnoty a vizi liberálního uměleckého vzdělávání s cíli učení, které jsou relevantní pro ekonomické potřeby společnosti.

Saint Francis University je považována za životně důležitého strategického partnera - regionálně, celostátně i mezinárodně - navazujícího pevné vztahy hledáním spolupracovníků, aby vychovávala a rozšiřovala poslání, vizi a strategické cíle univerzity a zároveň přispívala ke globální vizi společenského blaha, kterou přináší uplatňování efektivních principů služebního vedení.

Saint Francis University jsou navržena tak, aby zvyšovala a zvyšovala na nejvyšší možnou úroveň své národní programy vedení v oblasti obchodu, zdravotnictví, vědy a humanitních věd.

Saint Francis University soustřeďuje na zlepšování organizační efektivity a efektivity na všech úrovních - na základě interních a externích hodnocení - s cílem podpořit výjimečné vedení svých lidských a finančních zdrojů.120739_120706_IMG_7078.jpg

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Saint Francis University

Titul Biologie, BS poskytuje školení studentům ve všech hlavních oborech biologických věd, včetně molekulární a buněčné biologie, biologie organismů, ekologie a evoluce. ... [+]

Biologie

Biologie je studium života v celé jeho rozmanitosti a složitosti. Biologové přistupují ke studiu života na úrovních od molekulární biologie a fyziologie po ekologii a evoluci. Studenti biologie musí každý najít jedinečnou výklenek v tomto rozmanitém oboru, který nejlépe vyhovuje jí nebo jeho vášním.

Proč biologie na SFU?Nejprve studenti. Biologický program na SFU je navržen s ohledem na jedinečnost každého studenta. Naše pracoviště poskytuje přizpůsobitelné studijní programy a osobní akademické poradenství na biologické fakultě.Malé třídy velikosti, úzce spjatá komunita studentů a příležitosti pro studenty zapojit se do nového výzkumu s mentory fakulty.Vysoké úspěchy. Mnoho našich absolventů navštěvuje postgraduální školy a odborné školy, zatímco jiní používají svůj bakalářský titul k výkonu povolání ve výzkumu, vzdělávání, managementu volně žijících živočichů, lékařských laboratoří, akváriích a zoologických zahradách.Cíle učení biologického oddělení... [-]
Spojené státy americké Loretto
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Saint Francis University

Informatika je vzrušující, rostoucí a náročná oblast, která ovlivňuje téměř každý aspekt našeho života. Náš program informatika zdůrazňuje kolegiální vztah mezi fakultou ... [+]

Počítačová věda

Informatika je vzrušující, rostoucí a náročná oblast, která ovlivňuje téměř každý aspekt našeho života. Náš program informatika zdůrazňuje kolegiální vztah mezi fakultou a studenty, kde fakulta vede studenty v rozvíjení dovedností a konceptů, které jsou zásadní pro disciplínu dnes i v budoucnosti.

Proč SFU?Skutečné dovednosti. Program Computer Science pomáhá našim studentům rozvíjet dovednosti v oblasti programování, vytváření sítí, zabezpečení, designu a správy systémů.Nejmodernější zařízení. Protože je informatika stále se rozvíjejícím oborem, velkou část nového vědeckého centra jsme věnovali špičkové programovací učebně i pokročilé výzkumné laboratoři, která je vybavena složitými pracovními stanicemi, velkoplošnými monitory a aktualizovaný hardware a software.Praktická aplikace. Neustále vyvíjíme nové projekty, které studentům poskytují praktické využití jejich naučených počítačových dovedností.... [-]
Spojené státy americké Loretto
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Saint Francis University

Program Marketing připravuje studenty na kariéru v oblasti prodeje, marketingového výzkumu, reklamy, maloobchodu a marketingového řízení. Program zdůrazňuje silné obchodn ... [+]

Marketing

Marketingový program na Shields School of Business zdůrazňuje silné obchodní jádro spojené s reklamou, chováním spotřebitelů, marketingovým výzkumem, mezinárodním marketingem a marketingovým managementem.

Marketing je soutěž o pozornost lidí. - Seth Godine

Marketing je proces komunikace a interakce se zákazníky za účelem zajištění hodnoty produktu nebo služby s úmyslem prodat produkt nebo službu. Podniky používají marketing jako rozhodující obchodní funkci pro přilákání správného trhu a zákazníků.

Dostupné koncentrace

Pro Marketing, BS titul jsou k dispozici následující koncentrace:

Marketing, BS, Koncentrace podnikáníManagement a marketing, BS (double major)Výsledky učení... [-]
Spojené státy americké Loretto
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Saint Francis University

Obchodní analytici jsou potřební téměř ve všech oborech. Business Analytics hlavní na Shields School of Business učí studenty, jak používat metody, nástroje a software pr ... [+]

Business Analytics

Obchodní analytici jsou potřební téměř ve všech oborech. Business Analytics hlavní na Shields School of Business učí studenty, jak používat metody, nástroje a software pro transformaci dat na informace. Učební plán se zaměřuje na budování dovedností a odborných znalostí v oblasti programování, statistiky, správy dat a transformace a vizualizace dat.

4 nejčastější důvody k získání titulu Business Analytics na SFU:„Téměř všechny úlohy se budou nějak dotýkat dat“ podle Tableauovy „Státní výchovy k datům“. Díky rozsáhlému využívání technologických inovací naše společnost vytváří stále větší množství dat. Organizace všeho druhu stále více hledají způsoby, jak využít tento nový poklad informací.Business Analytics ve spojení s jinými stupni zvyšuje prodejnost. Štíty vám umožňují dosáhnout dvou stupňů za pouhé čtyři roky. Protože analýza dat je velmi žádoucí dovedností ve všech disciplínách podnikání, přidání dvojité hlavní v Business Analytics k jakékoli jiné hlavní obchodní zvyšuje hodnotu titulu a poskytuje vám výhodu na každém trhu práce.Analytics poskytuje nástroje, které dokážou přeměnit data v užitečné informace. Data se často používají k vytvoření nového porozumění, řízení rozhodnutí a plánování strategického směru. Obchodní manažeři žádají o data-řízené recenze oddělení, programů, produktů a lidí.Téměř každé odvětví spoléhá na to, že analytika poroste a uspěje. Výrobní profesionálové používají analytiku dat k identifikaci neefektivnosti v trasách, metodách a procesech. Zábavní a maloobchodní nákupní služby využívají analýzy k poskytování doporučení na míru v reálném čase. Vynucování práva analyzuje trendy v trestné činnosti za účelem efektivnějšího nasazení aktiv.... [-]
Spojené státy americké Loretto
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Saint Francis University

Náš program na zpracování ropy a zemního plynu (PNGE) je přísný inženýrský program rozšířený o základy ekologického dozoru. Jako katoličtí františkáni se hluboce staráme ... [+]

Ropné a zemní plynové inženýrství

Saint Francis University nabízí čtyřletý bakalářský titul v oboru ropné a zemní plynové inženýrství (PNGE).

Náš program PNGE zahrnuje františkánský přístup se zkušenostmi v reálném světě jako nedílnou součást učení spojenou s životně důležitou svobodnou uměleckou výchovou. Malé třídy a silné vztahy s fakultou jsou podpisové výhody učebních prostředí vytvořených pro studenty magisterského studia na SFU. Naši studenti rozvíjejí širokou škálu dovedností požadovaných k úspěchu v rychle rostoucím oboru inženýrství prostřednictvím výuky ve třídě, exkurzí, laboratorního provozu, akademických a průmyslových výzkumných projektů, vedení v odborných kapitolách studentů a dalších. Naši absolventi mají kvalifikaci pro práci v ropných a plynárenských provozních společnostech, ropných a plynárenských servisních společnostech, vládě (např. Ministerstvo energetiky) a akademických / výzkumných ústavech, nebo na postgraduální školu, nebo si otevřou vlastní podnikání související s ropou a plynárenství.... [-]

Spojené státy americké Loretto
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Saint Francis University "Become that Someone"

Adresa, 1. řádek
117 Evergreen Drive
PA 15940 Loretto, Pennsylvania, Spojené státy americké