Saint Mary's University of Minnesota

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kde jste Záležitosti

Univerzita Saint Mary je Minnesota je soukromá, nezisková univerzita. Úspěch našich studentů je jádrem našeho zájmu.

Studenti si vybírají svatou Marii z mnoha důvodů, mezi ně patří: naše přátelské společenství; náš závazek chodit po boku každého studenta na každém kroku; naše záměrné zaměření na praktické praktické zkušenosti; a naše odhodlání pomáhat studentům tvořit spojení, která je povedou v jejich postgraduálním životě.

Naše vysokoškolské, rezidenční, svobodné umění vysoká škola nabízí 59 velkých společností v našem 450 akrů Winona Campus. Pohodlné absolvent, bakalářské dokončení a certifikáty programy jsou nabízeny v našich městech Twin Cities a Winona, Rochester nebo jiných regionálních lokalitách, a on-line. Jsme misionáři řízeni, odhodláni opouštět elitářství, obdivovat respekt a věnovat se každému člověku. Jsme univerzitou pro studenty, kteří jsou připraveni růst a kteří vědí, že se správnými příležitostmi mohou budovat budoucnost, kterou chtějí.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

To, kdo vás zná

V srdci Svaté Marie jsou lidé, kteří vás poznají. Fakulta, zaměstnanci a vaši spolužáci - všichni se stávají spojenci na vaší vzdělávací cestě. Zde, v intenzivním prostředí dávání a přijímání, každý z nás zjistí, jak moc můžeme růst. Najdete v každém z našich tříd vztahově orientované vzdělávání zaměřené na člověka. Protože věříme, že si každý zaslouží šanci na to, aby dopadl. Dosáhnout nad očekávání. Bude známo.

Svatá Marie nabízí transformační vzdělání. Ať už jsou naši studenti ve Winoně nebo v Minneapolisu nebo na nějakém místě na světě, zkušenosti jsou stejné - prostřednictvím intenzivního dotazování pomáháme studentům objevit pravdy ve světě kolem nás a charakter v nás. Další informace o podpoře, kterou můžeme nabídnout vysokoškolským a postgraduálním studentům prostřednictvím našich kanceláří.

Právo studenta vědět

V souladu s federálním zákonem mají současní i budoucí studenti a jejich rodiče právo znát určité informace o univerzitě v Saint-Mary v Minnesotě, včetně různých akademických informací, informací o finanční pomoci, informací o institucích a informací o absolventských kurzech, bezpečnosti školního areálu a spravedlnosti v atletice.

111577_pexels-photo-1152500.jpeg

Dynamická a transformační učící se komunita

Mise

Obohacený Lasallian katolickým dědictvím, univerzita Saint Mary je Minnesota probudí, vychovává, a umožní studentům k etickým životům služby a vedení.

Vize nejvyšší úrovně

Svatá Mary je založena na své katolické identitě v Lasallianské národnosti a je transformační a inovativní univerzitou s celostátní působností. Absolventi Svaté Marie získávají pokročilé znalosti, dovednosti a schopnosti kritického myšlení, které jsou nezbytné k tomu, aby byli celoživotními žáky, úspěšnými pracovníky, dobrými sousedy a etickými občany, kteří zajišťují, že se Saint Mary stane známou špičkovou národní univerzitou, která připravuje zítřejší představitele.

112144_pexels-photo-1181622.jpeg

Saint Mary je na první pohled

  • Založen: 1912 biskupem Patrickem R. Heffronem
  • Členství: De La Salle Christian Brothers, římský katolík
  • Typ instituce: Soukromý, národní univerzita nabízet vysokoškoláka, bakalářské dokončení, magisterský a doktorský titul
  • Prezident: Rev. James P. Burns, IVD, Ph.D.
  • Celkový počet přihlášek: 5 900 (celkem - bakalářský, bakalářský, magisterský, doktorský)
  • Akreditace: Komise pro vysokoškolské vzdělávání
  • Roční rozpočet: 88 milionů dolarů

Místa

Winona

Adresa, 1. řádek
Winona Campus,
700 Terrace Heights

MN 55987-1399 Winona, Minnesota, Spojené státy americké