San Diego State University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

San Diego State University (SDSU), skutečně globální vzdělávací komunita, je ideálním místem pro zahájení mezinárodního vzdělávání. SDSU, která je součástí systému 23 State University California State University (CSU), je třetí největší univerzitou ve státě s více než 35 000 studenty. Nabízíme 97 bakalářských, 84 magisterských a 21 doktorských studijních programů.

S oceněnými profesory, špičkovými výzkumnými zařízeními a slunným místem u brány do Latinské Ameriky a Tichého oceánu poskytuje SDSU studentům nástroje k rozšíření jejich znalostí a jejich potenciálu.

Akademická síla a hodnocení

Podle US News & World Report jsme zařazeni mezi 70 nejlepších veřejných univerzit v zemi.

  • Nejvýznamnější americké vysoké školy: č. 30 ( Forbes , 2019)
  • Výkon promoce: č. 8 ( US News & World Report )
  • Etnická rozmanitost: Top 35 ( US News & World Report )
  • International Business: No. 11 ( US News & World Report )
  • Podnikání: č. 37 ( US News & World Report )
  • Civil Engineering, Electrical Engineering and Mechanical Engineering: Top 25 Engineering Bachelor's Degree Awards (ASEE, 2018)
  • Fulbrightovi učenci: Více než 90 studentů získalo ocenění Fulbright, díky čemuž je SDSU nejlepším producentem vítězů Fulbrightových titulů.

139702_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Náš školní areál

Areál SDSU, který je na 8. místě v seznamu nejkrásnějších univerzitních kampusů společnosti Cosmopolitan , je živou směsicí historických a nejmodernějších budov rozložených na 280 akrech svěže upravených pozemků. Přestože je areál velký, můžete ho projít za pouhých 20 minut. SDSU je severovýchodně od centra San Diega a má výhodnou polohu spolu se San Diego Trolley (pro snadný přístup ke všem horkým místům v okolí San Diega).

Naše Umístění

Druhé největší město v Kalifornii, San Diego, je prosperujícím kulturním, vědeckým a vzdělávacím centrem. Naše blízkost k Pacifiku a Mexiku a naše různorodá regionální populace poskytuje příležitosti pro cenné pracovní a vzdělávací zkušenosti.

Náš region, známý svým téměř dokonalým podnebím, kilometry písečných pláží a zábavnými aktivitami na nábřeží, je domovem široké škály průmyslových odvětví, od strojírenství a biotechnologie po zemědělství a cestovní ruch. Ruch čtvrti Gaslamp a čtvrti v centru města doplňují okouzlující a eklektická plážová města Pacific Beach, Ocean Beach a La Jolla.

Výzkumné příležitosti

Pokud vás pohání vzrušení z objevu, připravte se na provádění výzkumu společně s tvůrci historie na SDSU. Naši studenti, učitelé a absolventi byli součástí výzkumných týmů, které se zabývaly důležitými předměty, jako je modifikace RNA, biomatematika a odtok bouře po požáru. Jejich výzkum vrhá nové světlo na onemocnění plic, úzkost dospívajících, rakovinu, cukrovku, virus dengue a mnoho dalších poruch.

Naši absolventi

Když promujete, připojíte se ke komunitě absolventů více než 300 000 doživotních Aztéků. SDSU usiluje o pomoc všem studentům při hledání jejich vysněné kariéry prostřednictvím mnoha stáží, kariérních služeb a mentorských programů. SDSU vás spojí s podniky v oblasti San Diega a po celém světě. SDSU vzdělávání má velkou návratnost vašich investic. Podle PayScale naši absolventi v průměru vydělali na platech v polovině kariéry 102 800 USD.

Místa

San Diego

Adresa, 1. řádek
5250 Campanile Drive
San Diego, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium