Siena College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Siena College je soukromá, katolická škola svobodných umění se nachází v Loudonville, NY.

Siena College je soukromá, katolická, liberální společenskovědní vysoká škola se nachází v Loudonville, New York, 10 minut od státní kapitál Albany v srdci New Yorku regionu hlavního města.

S 32 majorů, 80-plus dětí a mladistvých a certifikáty a prestižní joint-studijní programy v svobodných umění, vědy a podnikání, Saints mají více než 1200 unikátních způsobů, jak dosáhnout svých osobních a profesních cílů. Ale to je jen začátek.

Naše 3,000 Svatí přicházejí z celého světa a zanechat nejen s hlubším pochopením, ale nástroje potřebné, aby se aktivně a smysluplně roli v tom. Rychle si uvědomit, Siena vzdělání není něco, co dostanete, je to něco, co děláte.

Stovky možností studentského života od Červeného kříže ragby spojit s Siena 22-sportovní divize I atletický program, který umožní studentům možnost získat ve hře, bez ohledu na jejich zájmy. Rozsáhlá studie v zahraničí programy a pohlcující servis-learning umožňují objevení a reflexe.

Svatí úzce spolupracovat se svými profesory (12: 1 poměr studenta-fakulty), s využitím jedna-za-druhu zdrojů a one-on-one možnostem výzkumu ve všech oborech. Siena vzdělání je posílena prostřednictvím robustního programu stáže, který zahrnuje špičkové společností startu, neziskové organizace a vládní organizace, které řídí růst tohoto regionu.

High-dopad vzdělávací střediska, pečování a zabýval fakulty, kteří čerpají z nejlepších ve svých studentů, a františkánský tradice služby a komunity definovat, kdo jsme a dát studentům doživotní výhody.

Saints uspět. Devadesát pět procent čerství absolventi jsou zaměstnáni nebo pokračovat ve svém vzdělávání, mnoho práce a studium na špičkových organizací a programů absolventa. Třetina našich absolventů říkají spojení Siena vedlo ke své první zaměstnání.

Místa

Loudonville

Siena College

Adresa, 1. řádek
515 Loudon Road
12211 Loudonville, New York, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 518-783-2300

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

AACSB Accredited