Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Siena Heights (SHU) je Římskokatolická postsekundární instituce Se svým hlavním areálem se nachází v Adrian, Michigan. Instituce byla založena v roce 1919 jako St. Joseph's College touto Adrian Dominican Sisters. v 1939, Byl přejmenován jako Siena Heights vysoká škola Po Svatá Kateřina ze Sieny. V roce 1969 se stala coeducational. v 1998, Byl přejmenován jako Univerzita Siena Heights.

Adrian Dominican Sisters

Ministr Sester ve 29 státech, okres Columbia a Portoriko, a v sedmi zemích mimo Spojené státy: Kanadu, Dominikánskou republiku, Keňu, Mexiko, Norsko, Filipíny a Tchaj-wan. Reagují na "známky časů", snaží se řešit potřeby světa, sloužit tam, kde jsou povoláni jít.

Areály

Hlavní areál má 55 akrů se 17 budovami v městečku Adrian, Michigan. Hlavní školní areál má rozdíly, že je první první bezdrátová vysoká škola nebo univerzita ve státě Michigan. Tam jsou satelitní areály v Southfield, Dearborn, Benton přístav, Monroe, Battle Creek, Kalamazoo, Lansing, Jackson a on-line.

Přičlenění

Siena Heights je přidružená a sponzorována Dominikánskými sestrami z Adrianu, Michigan, akreditovaná North Central Association of Colleges and Schools (NCACS).

Kolébka používá Dominikánský štít Mezinárodního řádu kazatelů, který se skládá ze čtyř bílých a čtyř černých gyronů nebo trojúhelníků. Ty symbolizují jednotu těla lidí, kteří společně pracují na společném blahu. "Křížová fleury" (nebo kříže s fleur de lis na obou koncích), která je umístěna nad gyrony, znamená vítězství, povinnost a sebeobětování. Sobol (nebo černý štít) symbolizuje moudrost, ticho, vytrvalost a pokání. Světlá barva znamená mír, čistotu, lásku a upřímnost. Motto kolem štítu "Laudare, Benedicere, Praedicare" znamená "chválit Boha, žehnat Jeho lid a kázat Jeho evangelium." Štítek může být také obklopen šesti nebo osmičlennou hvězdou, která je rozlišujícím symbolem svatého Dominicha.

Akademici

Univerzita má více než 40 akademických studijních programů mezi Vysokou školou umění a věd, Vysokou školou pro odborné studium a vysokoškolskou vysokou školou. Vysokoškolská vysoká škola je dále rozdělena do sedmi akademických divizí: Business & Management; Výpočet, Matematika a vědy; Humanitní obory; Ošetřovatelství; Sociální a behaviorální věda; Vizuální / Performing Arts & Teacher Education.

Siena Heights také poskytuje třídy pro studenty středních škol prostřednictvím duálního zápisu. To dává junioři a senioři, kteří splňují určitá kritéria pro získání kreditu a zkušeností z vysokých škol, zatímco jsou ještě na střední škole, čímž se dostanou k bližšímu kroku ke studiu na vysokou školu a učení se o vysokoškolském životě a třídní práci. Poměr studenta k fakultě je 12: 1.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

Siena Heights University

Bakalářský titul Business Administration z univerzity Siena Heights Vám otevře mnoho typů pracovních příležitostí. S důrazem na komunikaci a etiku Siena Heights Universit ... [+]

Bakalářský titul Business Administration z univerzity Siena Heights Vám otevře mnoho typů pracovních příležitostí. S důrazem na komunikaci a etiku Siena Heights University se můžete s jistotou rozhodnout, že začnete novou kariéru nebo že se vaše práce v oblasti podnikání dostane na další úroveň.

komunikace

Schopnost vyjadřovat nápady písemně, verbálně a vizuálně

Tvořivost

Schopnost vyvinout originální nápady nebo používat společná řešení jedinečným způsobem

Analytická schopnost

Schopnost účinně oddělit komplexní problém do jeho součástí, aby bylo možné identifikovat řešení

Integrativní myšlení

Schopnost odhalit vzájemné vztahy mezi jednotlivými komponentami a posoudit jejich důležitost při vytváření řešení... [-]

Spojené státy americké Adrian Jackson Battle Creek Benton Harbor Monroe Southfield  + 3 Více
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Siena Heights University

Hlavním cílem programu je rozvoj vizuálního umělce. Studenti jsou vyzýváni k tomu, aby riskovali, spekulovali, prozkoumávali, zkoumali, vytvářeli a prováděli umělecká díl ... [+]

Studio Angelico je národní akreditované umělecké oddělení univerzity Siena Heights, které nabízí tituly v oblasti grafického designu, dějin umění a výtvarných umění. Jako součást těchto stupňů můžete prozkoumat umělecká média, jako animace, keramika, kresba, grafický design, kovářství, malířství, fotografování, tvorba grafiky, sochařství, editace videa a návrh internetových stránek. Kromě toho máte k dispozici možnosti pro kombinování uměleckého vzdělání s různými dalšími specializovanými, malými a středními podniky a certifikacemi v oblastech jako je obchod, psychologie, chemie, muzejnictví a vzdělávání učitelů, které vám pomohou připravit se na kariéru v oblastech, jako je reklama , Umělecká terapie, konzervace umění, muzejní práce a výtvarná výchova.... [-]

Spojené státy americké Adrian
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Siena Heights University

Program počítačových a informačních systémů Siena Heights je zaměřen na přípravu lidí na reálný svět spíše než jen na teoretické koncepty. Orientujeme naše třídy tak, aby ... [+]

Program počítačových a informačních systémů Siena Heights je zaměřen na přípravu lidí na reálný svět spíše než jen na teoretické koncepty. Orientujeme naše třídy tak, aby materiál, který se studenti učí, je pro podniky atraktivní.

Program bude obsahovat mnoho zkušeností a zkušeností v reálném světě. Statistiky jsou důležité a jsou podporovány.

Vývoj softwaru nemusí nutně sedět u počítačového kódu. Velká část je sedět s uživateli, aby se zajistilo, že aplikace bude dělat to, co osoba chce. Siena program bude pracovat na rozvoji, že u svých studentů.

Oddaná fakulta Siena Heights, která je odborníkem v oboru, vás připraví na budoucí výzvy. Všechny třídy CIS mají malou velikost, obecně méně než 20 studentů, a setkávají se v laboratořích ve třídě, kde je jedna norma jedna na jednoho s fakultou. Vaše vyhlídky na kariéru jsou posíleny našimi zkušenostmi na pracovišti a staršími projekty.... [-]

Spojené státy americké Adrian
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Siena Heights University

Jeden program. Dvě stupně. Pět let. To je koncept nového inženýrského programu na univerzitě Siena Heights. Díky spolupráci s univerzitou v Severní Dakotě mají studenti S ... [+]

Jeden program. Dvě stupně. Pět let. To je koncept nového inženýrského programu na univerzitě Siena Heights. Díky spolupráci s univerzitou v Severní Dakotě mají studenti Siena Heights možnost obdržet bakalářský titul inženýrského studia z UND a bakalářský titul studentské volby SHU.

Zatímco bydlí v kampusu Adrian na plný úvazek, studenti absolvují inženýrské kurzy z UND při ukončení bakalářského studia na Siena. Studenti cestují do Severní Dakoty dvakrát, aby dokončili laboratorní práci.

UND nabídne následující technické tituly: chemické, elektrické a mechanické. Inženýrské programy na Siena Heights jsou nabízeny ve spolupráci s University of North Dakota, vlajkovým výzkumným ústavem pro Severní Dakotu. Studenti mohou absolvovat tituly v chemii, elektrotechnice nebo strojírenství. Spolupráce s UND umožňuje studentům absolvovat akreditovaný bakalářský titul ABET.... [-]

Spojené státy americké Adrian
Září 2020
Angličtina
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině