Siena Heights University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Siena Heights (SHU) je Římskokatolická postsekundární instituce Se svým hlavním areálem se nachází v Adrian, Michigan. Instituce byla založena v roce 1919 jako St. Joseph's College touto Adrian Dominican Sisters. v 1939, Byl přejmenován jako Siena Heights vysoká škola Po Svatá Kateřina ze Sieny. V roce 1969 se stala coeducational. v 1998, Byl přejmenován jako Univerzita Siena Heights.

Adrian Dominican Sisters

Ministr Sester ve 29 státech, okres Columbia a Portoriko, a v sedmi zemích mimo Spojené státy: Kanadu, Dominikánskou republiku, Keňu, Mexiko, Norsko, Filipíny a Tchaj-wan. Reagují na "známky časů", snaží se řešit potřeby světa, sloužit tam, kde jsou povoláni jít.

Areály

Hlavní areál má 55 akrů se 17 budovami v městečku Adrian, Michigan. Hlavní školní areál má rozdíly, že je první první bezdrátová vysoká škola nebo univerzita ve státě Michigan. Tam jsou satelitní areály v Southfield, Dearborn, Benton přístav, Monroe, Battle Creek, Kalamazoo, Lansing, Jackson a on-line.

Přičlenění

Siena Heights je přidružená a sponzorována Dominikánskými sestrami z Adrianu, Michigan, akreditovaná North Central Association of Colleges and Schools (NCACS).

Kolébka používá Dominikánský štít Mezinárodního řádu kazatelů, který se skládá ze čtyř bílých a čtyř černých gyronů nebo trojúhelníků. Ty symbolizují jednotu těla lidí, kteří společně pracují na společném blahu. "Křížová fleury" (nebo kříže s fleur de lis na obou koncích), která je umístěna nad gyrony, znamená vítězství, povinnost a sebeobětování. Sobol (nebo černý štít) symbolizuje moudrost, ticho, vytrvalost a pokání. Světlá barva znamená mír, čistotu, lásku a upřímnost. Motto kolem štítu "Laudare, Benedicere, Praedicare" znamená "chválit Boha, žehnat Jeho lid a kázat Jeho evangelium." Štítek může být také obklopen šesti nebo osmičlennou hvězdou, která je rozlišujícím symbolem svatého Dominicha.

Akademici

Univerzita má více než 40 akademických studijních programů mezi Vysokou školou umění a věd, Vysokou školou pro odborné studium a vysokoškolskou vysokou školou. Vysokoškolská vysoká škola je dále rozdělena do sedmi akademických divizí: Business & Management; Výpočet, Matematika a vědy; Humanitní obory; Ošetřovatelství; Sociální a behaviorální věda; Vizuální / Performing Arts & Teacher Education.

Siena Heights také poskytuje třídy pro studenty středních škol prostřednictvím duálního zápisu. To dává junioři a senioři, kteří splňují určitá kritéria pro získání kreditu a zkušeností z vysokých škol, zatímco jsou ještě na střední škole, čímž se dostanou k bližšímu kroku ke studiu na vysokou školu a učení se o vysokoškolském životě a třídní práci. Poměr studenta k fakultě je 12: 1.

Místa

Adrian

Adresa, 1. řádek
Siena Heights University Main Campus,
247 E. Siena Heights Dr.

MI 49221 Adrian, Michigan, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium