Přečtěte si oficiální popis

o Simpson

Společnost byla založena v roce 1860, Simpson připravila generacím studentů pro úspěšnou kariéru, pro postgraduální studium nebo servisních prací. Náš krásný kampus sedí na 75 akrů v Indianola, Iowa a nabízí to nejlepší z obou světů: pečující akademické prostředí, které je v blízkosti kariéry, stáží a zábavních možností dostupných v Iowě hlavního města.

Většina našich profesorů držet nejvyšší tituly ve svém oboru, a jsou odhodláni pomoci čím více než 1400 studentů dosáhnout svých snů. Studentský život je vzrušující a naplňující, s desítkami možností pro studenty na účast na všechno od řeckého života meziuniverzitní intramurálními sportu. Simpson je úspěch při podpoře kvalitních programů a poskytuje výjimečnou hodnotu byly uznány na celostátní úrovni Peterson Competitive škol a US News. To je velká škola, a čím více se lidé učí o Simpson, tím více se stávají dojem. Zveme vás k návštěvě a se blíže podívat.

Rychlá fakta Založený V roce 1860, Simpson vysoká škola byla založena členy Iowa United metodistická církev.

Akreditace Simpson College byla plně akreditována vysokého učení komise a člen Ústředního svazu severní od roku 1913.

Umístění Indianola, Iowa, komunita 13.000 lidí, se nachází 12 mil jižně od Des Moines, které je Iowě prospívající hlavním městem. Simpson také má školní areály v West Des Moines a Ankeny.

Hlavní Campus Osmdesát pět akrů zahrnuje hlavní kampus Simpsona v Indianola s 34 významnými budovami, včetně: College Hall, Wallace Hall, Mary Berry Hall, George Washington Carver Science Center, Dunn knihovna, Kent Campus Center, Smith pamětní kaple, prázdný Performing Arts Center, Athletic Complex, Amy Robertson Music Center a Henry H. a Thomas H. McNeill Hall.

Znak Simpson College je příbuzný United Methodist, nezávislý, vysokoškolák, coeducational, liberální společenskovědní vysoká škola.

Akademický rok Dva čtyřměsíční semestry a jeden třítýdenní období v květnu, což umožňuje specializované studie nebo mimo akademickou půdu, tvoří akademický rok.

Počet fakulty Fakulta poměr studentů, je jeden profesor na každých 13 žáků s 86 procent na 95-člena, na plný úvazek fakulty že získal nejvyšší stupeň ve svých oborech.

Počet studentů Student tělo se skládá z 1400 na plný úvazek studentů a 300 na částečný úvazek studentů.

Vstupné Přihláška, střední škola přepisy, ACT nebo SAT skóre a doporučení z hlavních nebo poradce jsou brány v úvahu přijetí procesu.

Náklady Náklady na akademický rok 2016-17, jsou následující: školné a poplatky $ 35.876; Standardní pokoj stojí 3860 $; Standardní deska účtuje 4103 $.

Majors, Nezletilí & programy Simpson nabízí 80 majorů, nezletilé a programy.

mimoškolní organizace Osmdesát čtyři procent studentů se účastní studentské vlády, noviny, rádio, meziuniverzitních a intramurálními sporty, řeckého života, oddělení aktivit, čest a profesních skupin, hudba, drama, náboženské vyznání a dalších zájmových skupin.

meziuniverzitní sporty Muži: baseball, basketbal cross country, fotbal, golf, fotbal, tenis, track & pole, zápas; Ženy: basketbal , cross country, golf softball, fotbal, plavání, tenis, track & terénu, volejbal

  • Nedávná Iowa meziuniverzitní atletická konference Champion (od roku 1987).

Vyznamenání a odbornými společnostmi

Alpha Lambda Delta; Alpha Sigma Lambda; Beta Beta Beta; Epsilon Sigma; Mu Phi Epsilon; Omicron Delta Kappa; Phi Alpha théta; Phi Mu Alpha Sinfonia; Sdružení Student Education.

řecké organizace Bratrství: Alpha Tau Omega, Theta Kappa Psi, Lambda Chi Alpha, Sigma Alpha Epsilon Sororities: Delta Delta, Kappa Kappa Gamma, Pi beta Phi, Sigma Lambda Gamma

Charakteristické Fakta Simpson je uznávána pro své kvalitní programy a hodnoty Peterson konkurenčním vysokých škol a US News and World Report. Kromě toho, Simpson se řadí mezi národ je 100 nejlepších vysokých škol v procentu studentů, kteří studují v zahraničí, podle US News and World Report. Simpson je také letní sídlo mezinárodně uznávané Des Moines Metro Opera. Poznamenal vědec George Washington Carver začal svou vysokoškolskou kariéru Simpson v roce 1890.

Head Administrátoři Předseda správní rady: Sunnie Richer President: Jay Simmons kabinetu předsedy

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Simpson College

Bakalář umění (BA) stupeň se zaměřením na hudbu je 128-úvěr stupně, v nichž je počet hřišť v hudbě je menší než v profesně orientované Bachelor of Music stupně, čímž více ... [+]

Bakalář umění (BA) stupeň se zaměřením na hudbu je 128-úvěr stupně, v nichž je počet hřišť v hudbě je menší než v profesně orientované Bachelor of Music stupně, čímž více hodin k dispozici pro non-hudebních kurzů , Stupeň dělá, nicméně, vyžadují ucelené sady předmětů, které opustí studenta s vynikajícími hudebními pochopení a interpretační schopnost. Kromě toho, že student má právo na svobodný výkon sekundární oblast zájmu, které by mohly tvořit základ určitého druhu odborné přípravy. Většina studentů sledují dvojitou major (hudba a další pole) zvolit titul BA.

Studenti, kteří nesoucí označení titul BA v hudbě na Simpson College se těší zaměstnání jako správci s organizacemi umění, navštěvoval postgraduální studium vydělávat MBA, kterého se zúčastnilo absolvent školy v hudbě, se stal soukromým učitelé hudby, a četné další možnosti. BA umožňuje největší množství učiva flexibilitu.... [-]

Spojené státy americké Indianola
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Simpson College

Biochemie / forenzní věda major je určen k přípravě studentů k získání pracovních míst entry-level v laboratořích provádějících forenzní analýzy, jít na postgraduální stu ... [+]

Biochemie / forenzní věda major je určen k přípravě studentů k získání pracovních míst entry-level v laboratořích provádějících forenzní analýzy, jít na postgraduální studium v ​​forenzní vědy, nebo aby poskytl dobrý základ pro pokročilejší studia práci v oblastech, jako je chemie, biochemie, forenzní, molekulární a buněčné biologie, nebo souvisejících technických oblastech.

Kromě řady typické biologie a chemie kurzy, podporuje práci v matematice, fyzice a forenzní / je vyžadováno trestní soudnictví. Přenos studenti jsou vítáni a mohou být schopni dokončit mnohé z povinných předmětů před vstupem do tohoto programu. Studenti hodlají požádat entry level forenzní pozice po dokončení studia se důrazně doporučuje se zapsat do stáži.... [-]

Spojené státy americké Indianola
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Simpson College

Jsme přesvědčeni, že síla našeho programu, v kombinaci s řadou možností stáží bylo možné v oblasti metra Des Moines i mimo něj, poskytuje absolventům Simpson financí s ja ... [+]

Studiem a praxí, dostanete zkušenosti potřebné k úspěchu v postgraduálním studiu a své profesionální kariéry.

Naše aktuální studenti a absolventi vám s radostí říci: Simpson je místem k životu, pokud máte zájem o kariéru v oblasti financí.

Hlavní důvody, proč by se k nám na Simpson Naše hlavní otevírá dveře pro vás v kariéře, jako je bankovnictví, finance, pojištění nebo politické analýzy a poskytuje vynikající školení pro pokročilé studium v ​​MBA nebo Ph.D. programy. Celoroční kombinuje přísné analytické školení s praktickými aplikacemi v čele s vyhrazeným fakulty poháněným které vám pomohou uspět. Malé počet žáků ve třídě, aby naše fakulta poskytnout studentům osobní pozornost a mentoring. Vyvrcholení kurz umožňuje studentům spojit teorii, sběr dat a statistické techniky s cílem vyrábět vysoce kvalitní, inovativní výzkum. ... [-]
Spojené státy americké Indianola
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Simpson College

Tato volba je určena pro studenty s kariéry zájmy v oblasti vzdělávání a výzkumu (školy, vysoké školy, poradenské firmy), interpretační ekologii (regionální a národní par ... [+]

Tato volba je určena pro studenty s kariéry zájmy v oblasti vzdělávání a výzkumu (školy, vysoké školy, poradenské firmy), interpretační ekologii (regionální a národní parky, přírodní rezervace, zoologické zahrady, muzea), řízení zdrojů (agentur a zabývající se lesů, vody organizací, a přírodních zdrojů), veřejného zdraví (státní a krajské úřady), a environmentální technologie (regulační agentury, utility, soukromý sektor).

Studenti budou absolvovat deset kurzů plus capstone takto:

Požadováno: Jádro: Biol 103 Environmental Issues w / Laboratoř Biol 110 základy biologie I w / Laboratoř Biol 111 základy biologie II w / Laboratoř Biol 145 úvodní biologie rostlin w / Laboratoř Biol 253 Základy ekologie w / Laboratoř Ekologické - organismální Důraz (Vyberte minimálně 2 předměty) Biol 245 Obecné entomologie w / Laboratoř Biol 251 Microbiology w / Laboratoř Biol 275 Behavioral Ecology w / Laboratoř Biol 350 lekára w / Laboratoř Biol 358 sladkovodní ekologie w / Laboratoř Biol 390 Speciální témata Sociální, etické, politika, Historické vědy Environmentální ... [-]
Spojené státy americké Indianola
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Simpson College

Bylo řečeno, že "Fyzika je základem pro strojírenství". Fyzika-Engineering major při Simpson College tedy poskytuje zvláště pevný základ pro strojírenství. S tímto dur s ... [+]

Bylo řečeno, že "Fyzika je základem pro strojírenství". Fyzika-Engineering major při Simpson College tedy poskytuje zvláště pevný základ pro strojírenství. S tímto dur se naučíte teoretické základy pro všechny inženýrské obory, jakož i vytváření a používání této teorie k řešení těchto problémů světů.

Kromě toho, kterým se pevný základ inženýrství, spuštění inženýrství kariéru Simpson College má výhody malé velikosti třídy a osobní pozornost, širokou základnou svobodných umění, a více příležitostí prozkoumat další zapojení školního areálu a atletiku.

Poznámka: Tento významný je k dispozici pouze pro studenty, kteří přestupují na inženýrské školy po třech letech jako součást dvojí studijní program v oboru strojírenství. Maximálně 32 kreditů může být převedena zpět na Simpson College z inženýrské školy. (Více informací viz Dual-Degree Program ve strojírenství).... [-]

Spojené státy americké Indianola
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Simpson College

Rádi bychom si říci, "politika je život" na Simpson College. Kde jinde najdete tolik příležitosti k aktivnímu vedení? rozlišovací programu Simpsona zahrnuje semestr Capit ... [+]

Rádi bychom si říci, "politika je život" na Simpson College. Kde jinde najdete tolik příležitosti k aktivnímu vedení? rozlišovací programu Simpsona zahrnuje semestr Capitol Hill Internship (Chip) ve Washingtonu, DC, v Centru Culver veřejnou politiku a přátelství, národně zařadil řeč a diskutovat o týmu, modelu OSN, Simpson politická Survey a může termín cesty do Brazílie, Velká Británie a Washington, DC

Plná Brožura Předmět: https://issuu.com/kedronbardwell/docs/polisci_brochure2015

Jaké jsou potřebné kurzy pro politologie major? PoSc 101 Vláda amerického PoSc 240 World Politics PoSc 385 Senior Seminář Jeden kurz v komparativní politiky: PoSc 230 West European Politics PoSc 231 Politika Rusku a východní Evropě PoSc 232 Asian Politics PoSc 233 Latin American Politics Jeden kurz v amerických institucích: PoSc 215 amerických Politické strany a volby PoSc 250 American předsednictví PoSc 315 Nejvyšší soud a ústavy Jeden kurz ve veřejné politice: PoSc 245 Globální problémy PoSc 270 American Public Policy PoSc 370 Environmentální politika Poli Sci Volitelné Vyberte si čtyři politologie kurzy. ... [-]
Spojené státy americké Indianola
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Simpson College

Nabízíme komplexní obchodní vzdělání s důrazem na řízení. Senioři podílet se na řízení nadřízeného semináře a vzít globální soustředěnou sklonem. Globální součást není p ... [+]

Vidíte Major uvedeny odlišně v každé škole (globální podnikání, mezinárodní podnikání, International Management), ale Simpsona Global Management major má rozlišovat ji odlišuje:

Nabízíme komplexní obchodní vzdělání s důrazem na řízení. Senioři podílet se na řízení nadřízeného semináře a vzít globální soustředěnou sklonem. Globální součást není pouze přidání studium jiného jazyka. Studenti vyluhovat světové politiky, kultury, náboženství a historie do svých podnikatelských studií. Naše obchodní profesoři s mezinárodním výzkumu, výuky a podnikatelské zkušenosti jsou nadšeni pro práci s globálně zaměřené studenty. Studenti využít května termínu, semestru a celoročních mezinárodních možnostech studia, zahraničních stáží a umístění pracovních míst. V našem průzkumu 2012 absolventů (léčebná odpověď 100%), všichni studenti našel zaměstnání na plný úvazek. ... [-]
Spojené státy americké Indianola
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Simpson College

V oboru multimediální žurnalistiky znamená, že naši studenti zvládnout umění tradiční psaní, editaci a podávání zpráv dovedností, a navíc naučí vytvářet podcasty, videa a ... [+]

Hlavní důvody, proč byste nám měli připojit: 3 publikace nabízejí příležitosti k zapojení: The Simpsonian noviny, rádio, KSTM ID Magazine Zaručené stáže znamenat, že všichni studenti absolvují s odbornou praxí připraven ke startu jejich kariéry s úspěchem. Fakulta s odbornou praxí vést své studium a pomůže vytvořit cestu k dosažení svých cílů. Všichni studenti obdrží individuální poradenství pro ročníkové práce a práce / stáže vyhledávání. Simpson je strategická poloha nedaleko Des Moines nabízí stáž, vytváření pracovních stín a pracovních příležitostí na hlavních vysílacích poboček, noviny a časopisy. 100% našich jaro 2012 průzkumu respondentů potvrdily své zaměstnání na plný úvazek (léčebná odpověď 89%). ... [-]
Spojené státy americké Indianola
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Simpson College

Sports Administration větší či menší je navržen tak, aby sloužila zájmům a pracovních příležitostí pro studenty, které sledují obchodní stránku sportu a tělesné zdatnosti ... [+]

Sports Administration větší či menší je navržen tak, aby sloužila zájmům a pracovních příležitostí pro studenty, které sledují obchodní stránku sportu a tělesné zdatnosti. Sports Administration major představuje použití dvou stáží poskytnout zkušenostní učení, důležitou složku v libovolném programu sportovní management.

Sports Administration Major

Studenti budou absolvovat deset kurzů plus capstone takto:

Požadováno: 214 Zábava SpSc a Park Program Mgmt. SpSc 253 Sport a Fitness management * CT vložené dovednosti SpSc 263 Sports Law * plocha CE ze záběru a WC a IL vložených dovedností SpSc 273 Sport a Fitness Marketing SpSc 300 Sport Finance SpSc 320 událostí a facility management Acct 201 Základy účetnictví * QR vložený dovednost Comm 223 Úvod do integrovaný marketing * OC vložený dovednosti Econ 100 Principy ekonomiky SpSc 319 Junior nebo starší stáž Capstone: SpSc 385 Senior Capstone se stáží * WC a IL vložené dovednosti ... [-]
Spojené státy americké Indianola
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Simpson College

Chcete se dostat dovnitř myslích světové špičce a poučit se z jejich rozhodnutí? Máte-li zájem o globálních problémech a diplomacie, pak Mezinárodní vztahy (IR) je ideáln ... [+]

Chcete se dostat dovnitř myslích světové špičce a poučit se z jejich rozhodnutí? Máte-li zájem o globálních problémech a diplomacie, pak Mezinárodní vztahy (IR) je ideální dur pro vás! V IR se dozvíte o latinskoamerické politiky, asijské historii, světových náboženství, a mnoho dalšího. Pak vyzkoušet své dovednosti diplomacie, jak si konkurují se studenty z jiných vysokých škol na konferenci Model OSN.

Jaké jsou potřebné kurzy pro mezinárodní vztahy dur? PoSc 130 Model OSN (doporučená, není podmínkou) PoSc 240 World Politics PoSc 340 Politika v měnícím se světě PoSc 385 Senior Seminář

Tři z následujících možností: (alespoň dva z politologie)... [-]

Spojené státy americké Indianola
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Welcome To Simpson College

This Is Simpson College