Snow College (Community College)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Zjistěte UTAH

Hotel Utah, který byl vytvořen větrem, vodou a časem, je domovem úchvatných národních parků, nákupů světové třídy a mnoha rekreačních příležitostí. Jako # 1 stát v zemi pro růst pracovních míst, není lepší místo získat vzdělání zaměřené na přípravu studentů k úspěchu na globálním trhu.

Nejlepší vysoká škola v Americe!

Snow College je trvale hodnocena jako jedna z nejlepších vzdělávacích institucí v zemi, což z ní dělá ideální místo pro studenty, kteří chtějí dosáhnout akademického úspěchu v zábavném, bezpečném prostředí rezidenčního kampusu. Díky kampusům umístěným v Efraimu, Richfieldu a možnosti online titulu mohou studenti absolvovat tituly v oboru umění, vědy nebo aplikované vědy, s četnými specializovanými, krátkodobými osvědčeními o odborné přípravě a diplomy, včetně bakalářského titulu v softwarovém inženýrství a bakalářského titulu. v hudbě s důrazem na komerční hudbu.

Na Snow College najdete vše, co potřebujete k úspěchu ve svém vzdělání, a za nejnižšího bydlení, školného a poplatků ve státě Utah to můžete udělat bez rozbití banky.

CNN Money zařadila Snow College # 6 pro svou vysokou míru promoce a / nebo převodu na čtyřletou univerzitu. TheBestSchools.org dala Snow College vysoké poznámky nejen za to, že má nejdostupnější školné ve státě, ale schopnost studentů ukázat potřebné dovednosti pro vstup na pracovní sílu po dokončení jejich studia. The Washington Monthly řadí Snow College nad ostatní za poskytnutí studentské podpory a prostředí pro studenty, kde mohou prosperovat a uspět. Ratemyprofessors.com zakládá své hodnocení na studentských průzkumech svých učebních zkušeností a dostupné školy vytvářejí jejich hodnocení na základě cenové dostupnosti a udělování stipendijních fondů.

Místa

Efraim

Adresa, 1. řádek
150 College Ave
84627 Efraim, Utah, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium