Přečtěte si oficiální popis

Zjistěte UTAH

Hotel Utah, který byl vytvořen větrem, vodou a časem, je domovem úchvatných národních parků, nákupů světové třídy a mnoha rekreačních příležitostí. Jako # 1 stát v zemi pro růst pracovních míst, není lepší místo získat vzdělání zaměřené na přípravu studentů k úspěchu na globálním trhu.

Nejlepší vysoká škola v Americe!

Snow College je neustále hodnocena jako jedna z nejlepších vzdělávacích institucí v zemi, takže je ideálním místem pro studenty, kteří chtějí dosáhnout akademického úspěchu v prostředí zábavy, bezpečného bydlení. S kampusy se nachází v Ephraim, Richfield, a on-line možnost studenta, mohou studenti dokončit stupně v Associate umění, vědy nebo aplikované vědy, s četnými specializovanými, krátkodobé odborné vzdělání certifikáty a diplomy, včetně bakalářského titulu v softwarovém inženýrství a bakalářský titul v hudbě s důrazem na komerční hudbu.

Najdete vše, co potřebujete, abyste uspěli ve vzdělání na Snow College , a s nejnižším bydlení, výukou a poplatky ve státě Utah, můžete to udělat, aniž byste porušili banku.

CNN Money zařadila Snow College # 6 za vysokou míru absolvování a / nebo převody do čtyřleté univerzity. TheBestSchools.org vydala vysoké připomínky Snow College nejen pro to, že má nejvhodnější výuku ve státě, ale schopnost studentů ukázat potřebné dovednosti pro vstup do pracovní síly po ukončení svého studia. Washington Monthly řadí Snow College nad ostatní za poskytnutí podpory studentům a prostředí pro studenty, kde mohou prospívat a uspět. Ratemyprofessors.com založí své hodnocení na studentských průzkumech svých zkušeností ve třídě a Affordable Colleges vytváří své hodnocení založené na dostupnosti a přidělování stipendijních prostředků.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Snow College

Bakalář vědy v oblasti softwarového inženýrství připravuje softwarové inženýry: spolupracovníci pracující na týmu, kteří vyvíjejí softwarové produkty včas, v rámci rozpoč ... [+]

Softwarové inženýrství

Bakalář vědy v oblasti softwarového inženýrství připravuje softwarové inženýry: spolupracovníci pracující na týmu, kteří vyvíjejí softwarové produkty včas, v rámci rozpočtu a ty, které splňují požadavky zákazníků. Absolventi tohoto programu budou mít praktické znalosti a dovednosti definovaného inženýrského přístupu k komplexní analýze, plánování, konstrukci a konstrukci systémů. Kurz je založen na základních principech počítačové vědy a matematických principech, které se týkají návrhu, analýzy, ověřování, validace, implementace, zavádění a údržby softwarových systémů.

Tam je často zmatek ohledně rozdíly mezi informatikou, software inženýrství a IT / IS. Následující schéma Asociace výpočetní techniky (ACM) poskytuje náhled na vztah mezi jednotlivými oblastmi.... [-]

Spojené státy americké Ephraim
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
150 College Ave
84627 Ephraim, Utah, Spojené státy americké