South Carolina State University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O

South Carolina State University udržuje dědictví vynikající výsledky ve vzdělávání. Byli jsme doma na několik generací vědců a vůdců v oblasti obchodu, vojenské služby, vláda, atletika, školství, zdravotnictví, vědy, strojírenské technologie a další. Nachází se v Orangeburg, SC, SC stát byl založen jako země dotace škole s posláním poskytovat vzdělávání a služeb pro občany státu. Ve svém prvním století, SC stát se lídrem v oblasti vzdělávání a nadále vést cestu do příštího století.

Historie SC State University

Společnost byla založena v roce 1896 jako státní jediné veřejné vysoké školy pro černé mládež, university South Carolina STATE hraje klíčovou roli ve výchově Afroameričanů ve státu a národa. Jako země-grant instituce, to bojovalo, aby zemědělské a mechanické školení generací černých mladíků. Prostřednictvím svého rozšíření programu, zaslala zemědělské a domácí demonstrační prostředky do venkovských krajů poskytnout znalosti a informace zbídačených černá zemědělských rodin.

Univerzita vychovala desítky učitelů na středních školách. To poskytuje vzdělání ve vědách, literatuře a historii. Podpora Rosenwald fondu a všeobecně vzdělávacích rady pomohly instituce přežít depresi. Po druhé světové válce, zákonodárný sbor zřídil postgraduální program a právnickou fakultu na university South Carolina státu, aby se zabránilo černé studenty se zapsal do University of South Carolina je absolventa a právní vzdělávacích programů. Zákonodárce také dramaticky zvýšil finanční prostředky na vysoké škole ve snaze, aby "oddělovat se ale rovnat" realitu v oblasti vysokoškolského vzdělávání v Jižní Karolíně. V roce 1950 a 1960 stovky státních studentů SC na místních demonstrací za občanská práva a byli zatčeni. V roce 1968 byly tři mladíci zabiti a 27 zraněno v areálu u státní silnice strážníků v Orangeburg masakru.

Od roku 1966, SC státu byly otevřené bílé studenty i učitele, ale z velké části zachovala své poslání a charakter jako historicky černá instituce. V roce 1971, zemědělský program byl ukončen a koleje farma byla transformována do komunity rekreačním středisku, zahrnující golfové hřiště, stejně jako fotbal a baseball polí. V současné době existuje téměř 5000 studenti oboru širokou škálu programů, které zahrnují agrobyznysu, účetnictví, umění, angličtinu a drama, stejně jako módní merchandising, fyziky, psychologie a politické vědy.

Mise

South Carolina State University (SC stát) je historicky Black veřejnost 1890 země-udělit senior komplexní instituce, cca 4,500-6,000 studentů. Nachází se v Orangeburg, Jižní Karolína, SC State University je odhodlána poskytovat dostupné a přístupné kvalitní bakalářského programy v oblastech obchodu, aplikovat odborné vědy, matematiku, přírodní vědy, strojírenství, strojírenské technologie, vzdělání, umění a humanitní obory. Počet programů jsou nabízeny na magisterské úrovni v oblasti výuky, lidských služeb a agrobyznysu a vzdělávací odborné a doktorské programy jsou nabízeny ve školské správy.

SC State University připravuje vysoce kvalifikované, kompetentní a sociálně uvědomělé absolventů, které jim umožní pracovat a žít produktivně v dynamické, globální společnosti. Prostřednictvím technologie a tradiční metody výuky a vzdělávání, výzkumu a služeb, University zvyšuje kvalitu života občanů a přispívá k hospodářskému rozvoji státu a národa.

(Toto poslání bylo schváleno SC State University dozorčí rady 30. března 2010 a od Jižní Karolíny Komise o vysokoškolském vzdělávání 6. května 2010.)

Místa

Orangeburg

South Carolina State University

Adresa, 1. řádek
300 College Street NE
29117 Orangeburg, Jižní Karolína, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 800-260-5956

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium