Southeastern Baptist College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Doručování Krista s biblickým pohledem na svět v křesťanské atmosféře

SBC je pro vás vysoká škola. Mnoho lidí má mylnou představu, že biblická vysoká škola je jen pro ty, kteří jsou v křesťanských povoláních, jako pastýři. Pravdou je, že biblická vysoká škola je v mnoha směrech podobná jiné vysoké škole.

aboutCampus.jpg

Southeastern nabízí vynikající dvouleté učební osnovy pro ty, kteří by chtěli začít svou vysokoškolskou kariéru v křesťanské atmosféře. Tito studenti pak mohou převést své kredity na vysokou školu nebo univerzitu, aby mohli pokračovat ve studiu v specializovanější oblasti.

Ano, v nabízených předmětech, zkušenosti z akademického sboru a akademické dokonalosti, biblická vysoká škola je podobná jakékoliv jiné vysoké škole; ale způsoby, jakými jsme odlišní, nás odlišují od ostatních vysokých škol. Menší studentská populace, osobní pozornost, křesťanská atmosféra uvnitř a vně učebny a radost z toho, že jste někdo zvláštní na kampusu, činí z jihovýchodní zkušenosti čas, který si můžete počíst po zbytek svého života.

Prohlášení o poslání

Účelem Southeastern Baptist College je oslavovat Boha tím, že poskytuje kvalitní postsekundární vzdělání z biblického světového pohledu v křesťanské atmosféře, čímž rozvíjí křesťanský růst u studentů a připravuje je na službu v Božím království.

Southeastern Baptist College snaží připravit muže a ženy v křesťanské komunitě, které vyjadřují touhu zapojit se do povolání souvisejícího s církví. Trénink je poskytován na akademické půdě a prostřednictvím rozšíření, které pomáhají připravovat lidi na ministerstvo pastýřství, misijní práce, ministerstva hudby, křesťanské výchovy a ministerstva mládeže. Southeastern Baptist College také usiluje o Southeastern Baptist College lidí, kteří chtějí získat základy kurzů vysokoškolských vzdělávacích programů v duchovním akademickém prostředí, které poskytuje Southeastern Baptist College . Všechny kurzy jsou učeny takovým způsobem, aby integrovaly víru a učení, čímž dali řádné uznání Bohu veškeré pravdy.

Southeastern Baptist College snaží sloužit křesťanské komunitě tím, že nabízí omezený počet úvěrových a neúvěrových kurzů těm, kteří si nechodí na strukturovaný program k určitému stupni, osvědčení nebo diplomu.

Akreditace

Southeastern Baptist College je akreditována na státní úrovni Mississippiho komisí pro akreditaci akademií (MCCA) a Asociací pro biblické vysoké školství (ABHE) (ABHE) na národní úrovni.

Přidružení

Southeastern Baptist College je vlastněna a provozována baptistickou misijní asociací Mississippi. Je členem Asociace vysokých škol v Mississippi a také Asociací pro biblické vysokoškolské vzdělávání (ABHE).

Dostupnost

Southeastern Baptist College je jednou z nejlevnějších soukromých vysokých škol v národě. Většina studentů považuje náklady na účast za velmi atraktivní a cenově dostupné. K dispozici je finanční plán, který splní vaše potřeby.

Osobní pozornost

Malé třídy na jihovýchodní straně umožňují studentům získat osobní pozornost od členů fakulty a dalšího personálu. Na Southeasternu každý zná každý na osobním základě. Budete na našem kampusu více než jedno číslo. Specializujeme se na křesťanskou pohostinnost a spokojenost studentů.

Studentský život

Studentům jsou nabízeny příležitosti k mimoškolním aktivitám, které poskytují společenský a osobní kontakt prostřednictvím různých školních organizací. Některé takové organizace zahrnují vysokoškolský sbor, Asociaci baptistických studentů (ABS), ministerskou alianci a studentskou vládní radu.

Atmosféru přátelství a spolupráce převažuje v areálu studentů. Jsme vysokoškolská rodina. Dospělý život také umožňuje studentům užívat si společně čas mimo třídu.

Umístění

Southeastern Baptist College se nachází v krásné Laurel, Mississippi. Laurel se nachází 30 kilometrů severně od Hattiesburgu; 50 mil jižně od Meridianu; 80 mil jihovýchodně od Jackson; a 125 kilometrů severně od pobřeží Mexického zálivu.

Chcete-li dosáhnout vysoké školy z Interstate 59, vzít výstup 95B na 16th Avenue North. Sledujte 16th Avenue North (také dálnice 15 N) pro 4 1/2 míle od Interstate k vysoké škole.

Studentské informace pro spotřebitele

V souladu s požadavky USDE týkajícími se úplného zveřejnění informací pro spotřebitele poskytuje SBC úplné zveřejnění uvedených informací všem potenciálním nebo současným studentům. Jako studenti spotřebitelů a / nebo potenciální studenti mohou tyto informace využít k informovanému rozhodnutí o této instituci. Chcete-li získat přístup k těmto zdrojům, klikněte na následující odkaz na stránku spotřebitelských informací Southeastern Baptist College

Místa

Vavřín

Adresa, 1. řádek
4229 Hwy 15 North
Vavřín, Mississippi, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium