Přečtěte si oficiální popis

Doručování Krista s biblickým pohledem na svět v křesťanské atmosféře

SBC je pro vás vysoká škola. Mnoho lidí má mylnou představu, že biblická vysoká škola je jen pro ty, kteří jsou v křesťanských povoláních, jako pastýři. Pravdou je, že biblická vysoká škola je v mnoha směrech podobná jiné vysoké škole.

aboutCampus.jpg

Southeastern nabízí vynikající dvouleté učební osnovy pro ty, kteří by chtěli začít svou vysokoškolskou kariéru v křesťanské atmosféře. Tito studenti pak mohou převést své kredity na vysokou školu nebo univerzitu, aby mohli pokračovat ve studiu v specializovanější oblasti.

Ano, v nabízených předmětech, zkušenosti z akademického sboru a akademické dokonalosti, biblická vysoká škola je podobná jakékoliv jiné vysoké škole; ale způsoby, jakými jsme odlišní, nás odlišují od ostatních vysokých škol. Menší studentská populace, osobní pozornost, křesťanská atmosféra uvnitř a vně učebny a radost z toho, že jste někdo zvláštní na kampusu, činí z jihovýchodní zkušenosti čas, který si můžete počíst po zbytek svého života.

Prohlášení o poslání

Účelem Southeastern Baptist College je oslavovat Boha tím, že poskytuje kvalitní postsekundární vzdělání z biblického světového pohledu v křesťanské atmosféře, čímž rozvíjí křesťanský růst u studentů a připravuje je na službu v Božím království.

Southeastern Baptist College snaží připravit muže a ženy v křesťanské komunitě, které vyjadřují touhu zapojit se do povolání souvisejícího s církví. Trénink je poskytován na akademické půdě a prostřednictvím rozšíření, které pomáhají připravovat lidi na ministerstvo pastýřství, misijní práce, ministerstva hudby, křesťanské výchovy a ministerstva mládeže. Southeastern Baptist College také usiluje o Southeastern Baptist College lidí, kteří chtějí získat základy kurzů vysokoškolských vzdělávacích programů v duchovním akademickém prostředí, které poskytuje Southeastern Baptist College . Všechny kurzy jsou učeny takovým způsobem, aby integrovaly víru a učení, čímž dali řádné uznání Bohu veškeré pravdy.

Southeastern Baptist College snaží sloužit křesťanské komunitě tím, že nabízí omezený počet úvěrových a neúvěrových kurzů těm, kteří si nechodí na strukturovaný program k určitému stupni, osvědčení nebo diplomu.

Akreditace

Southeastern Baptist College je akreditována na státní úrovni Mississippiho komisí pro akreditaci akademií (MCCA) a Asociací pro biblické vysoké školství (ABHE) (ABHE) na národní úrovni.

Přidružení

Southeastern Baptist College je vlastněna a provozována baptistickou misijní asociací Mississippi. Je členem Asociace vysokých škol v Mississippi a také Asociací pro biblické vysokoškolské vzdělávání (ABHE).

Dostupnost

Southeastern Baptist College je jednou z nejlevnějších soukromých vysokých škol v národě. Většina studentů považuje náklady na účast za velmi atraktivní a cenově dostupné. K dispozici je finanční plán, který splní vaše potřeby.

Osobní pozornost

Malé třídy na jihovýchodní straně umožňují studentům získat osobní pozornost od členů fakulty a dalšího personálu. Na Southeasternu každý zná každý na osobním základě. Budete na našem kampusu více než jedno číslo. Specializujeme se na křesťanskou pohostinnost a spokojenost studentů.

Studentský život

Studentům jsou nabízeny příležitosti k mimoškolním aktivitám, které poskytují společenský a osobní kontakt prostřednictvím různých školních organizací. Některé takové organizace zahrnují vysokoškolský sbor, Asociaci baptistických studentů (ABS), ministerskou alianci a studentskou vládní radu.

Atmosféru přátelství a spolupráce převažuje v areálu studentů. Jsme vysokoškolská rodina. Dospělý život také umožňuje studentům užívat si společně čas mimo třídu.

Umístění

Southeastern Baptist College se nachází v krásné Laurel, Mississippi. Laurel se nachází 30 kilometrů severně od Hattiesburgu; 50 mil jižně od Meridianu; 80 mil jihovýchodně od Jackson; a 125 kilometrů severně od pobřeží Mexického zálivu.

Chcete-li dosáhnout vysoké školy z Interstate 59, vzít výstup 95B na 16th Avenue North. Sledujte 16th Avenue North (také dálnice 15 N) pro 4 1/2 míle od Interstate k vysoké škole.

Studentské informace pro spotřebitele

V souladu s požadavky USDE týkajícími se úplného zveřejnění informací pro spotřebitele poskytuje SBC úplné zveřejnění uvedených informací všem potenciálním nebo současným studentům. Jako studenti spotřebitelů a / nebo potenciální studenti mohou tyto informace využít k informovanému rozhodnutí o této instituci. Chcete-li získat přístup k těmto zdrojům, klikněte na následující odkaz na stránku spotřebitelských informací Southeastern Baptist College

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Southeastern Baptist College

Kromě obecných cílů a cílů programu AA by měl student po ukončení tohoto programu prokázat, že může aplikovat funkční a základy pojetí kritického myšlení a řešení obchodn ... [+]

BAKALÁŘ VĚDY (PODNIKATELSKÁ SPRÁVA) 129 HODIN, VČETNĚ POŽADAVKŮ NA PODNIKY NA PODNIKY AACíle programu

Kromě obecných cílů a cílů programu AA, po ukončení tohoto programu by student měl být schopen:

Ukážeme, že lze aplikovat funkční a základy pojetí kritického myšlení a řešení obchodních problémů v kurikulárních (ve třídách) a společných učebních situacích (mimo učebny).Prokázat pochopení vzájemných vazeb mezi obchodními funkcemi a procesy.Dokázat pochopit, jak hospodářské, právní a regulační, politické, sociální, technické, environmentální a konkurenční síly (místní, regionální, globální) ovlivňují podnikání a naopak.Rozpoznávejte etické otázky a aplikujte etické rámce, abyste je mohli analyzovat, poté zvolit a obhájit řešení.Vyrobte si kvalitní obchodní dokumenty, které vykazují kompetence v obsahu, organizaci, jasnosti a kvalitě.BACHELOR OF SCIENCE (PODNIKATELSKÁ SPRÁVA) DOPORUČENÝ PROGRAM 129 HODIN, VČETNĚ POŽADAVKŮ NA PODNIKATELSKÉ PODNIKY AA (po prvních dvou letech se řídí AA, Business Důraz)TŘETÍ ROK... [-]
Spojené státy americké Vavřín
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Southeastern Baptist College

Vedle obecných cílů a celkových cílů programu by po dokončení tohoto programu měl být člověk schopen bránit postoj, že Bible je inspirovaným Slovem Božím a úplným pravidl ... [+]

BACHELOR OF SCIENCE (MINISTERSTVÍ CÍRKŮ) (129 HODIN, VČETNĚ POŽADAVKŮ NA AA BIBLE)

Cíle programu

Kromě obecných cílů a celkových cílů programu by po dokončení tohoto programu měla být osoba schopna:

Obhajujte postoj, že Bible je inspirované Boží slovo a úplné pravidlo víry a praxe.Proveďte významné uplatnění biblické pravdy na jeho osobní a rodinný život.Přečtěte si rozsáhle v oblasti sekulární literatury a jiných médií a objektivně hodnotte tento materiál ve světle Písma.Ukažte, že získal komplexní znalosti o Bibli, křesťanské doktríně a křesťanské službě.Uveďte důkazy o dostatečné znalosti v oblasti přírodních a společenských věd potřebných pro komunikaci se současnou společností.Ukažte, že vytvořil křesťanskou filozofii misí založených na učení nového zákona, aby ho připravil na účast na misijním podniku doma i v zahraničí.Vyjadřují dostatečné znalosti k interpretaci historických faktů, aby byli přesvědčeni o přesné pracovní znalosti oboru.BACHELOR OF SCIENCE CISKOVÉ MINISTRY DOPORUČIL PROGRAM... [-]
Spojené státy americké Vavřín
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině