Přečtěte si oficiální popis

O společnosti SWOSU

Vítejte na Southwestern Oklahoma State University (SWOSU) - univerzitě známé pro své kvalitní akademické programy, přátelskou atmosféru a ekonomické náklady. Nachází se v malém městečku Weatherford, v srdci západního Oklahomy, nabízí bezpečné a přátelské prostředí.

SWOSU je domovem 5 000 studentů, z toho 250 studentů z USA mimo USA, které zastupují přibližně 35 zemí. Studenti mohou absolvovat přidružené, bakalářské, magisterské a doktorské studium, a to buď při tradičních kurzech v rámci kampusu, nebo při účasti na dálkových příležitostech poskytovaných pomocí nejmodernějších technologií.

SWOSU Poslání, hodnoty

Hodnoty

SWOSU potvrdil své hodnoty se zainteresovanými stranami.

 • Oceňujeme naše postavení jako přední instituce vysokoškolského vzdělávání v Oklahomě, která odpovídá potřebám státu a regionu tím, že poskytuje přístupné, cenově dostupné a vysoce kvalitní studijní programy sdružené, bakalářské, magisterské a odborné.
 • Zavázali jsme se k vysokým standardům v oblasti výuky, administrativních služeb, výzkumu, vědecké a tvůrčí činnosti a poskytování služeb univerzitě a komunitě.
 • Naše fakulty, zaměstnanci a administrativa jsou odhodlány podporovat bezpečné, zdravé a rozmanité intelektuální, kulturní a sociální prostředí pro úspěch studentů.
 • Zabýváme se hospodářskou stabilitou a růstem našeho regionu a vážíme se naší role centra umění, kultury, vědy a technologie.
 • Naše činnosti vedeme spravedlivostí, čestností a bezúhonností, když plníme své povinnosti prostřednictvím rozumného využívání finančních a přírodních zdrojů, které jsme svěřili.

Vidění

Jako přední univerzita reagující na neustále se měnící svět poskytuje SWOSU prostředí pro úspěch fakulty, studentů a absolventů a veřejné služby prostřednictvím různých prvků:

 • Inovační a přístupné akademické programy;
 • Studentské aktivity a příležitosti;
 • Kulturní inkluze a rozmanitost;
 • Rozšířené mezinárodní programy, příležitosti pro zahraniční studenty a podporu globálního povědomí;
 • Partnerství Společenství a soukromého sektoru, které jsou prospěšné pro studenty, fakulty a zaměstnance a komunitu;
 • Studentský a fakultní výzkum, vědecké a tvůrčí aktivity, které rozšiřují znalosti a zlepšují kvalitu života;
 • Činnosti a investice, které podporují etický, intelektuální, profesionální a osobní růst;
 • Podpora zdraví a zdraví univerzit a společenství;
 • Závazek k prosazování a udržování technologií, které optimalizují provoz univerzity a učení ve třídě a studentů;
 • Řízení finančních zdrojů a vytváření nových možností podpory a zachování programů kvality; a
 • Rozšíření vztahů mezi absolventy, uznání, partnerství a podpora.

Mise

Posláním Southwestern Oklahoma State University , členem Regionálního univerzitního systému v Oklahomě, je poskytovat vzdělávací příležitosti, výzkum, vědecké a tvůrčí aktivity a služby v bezpečném, dostupném a udržujícím učebním prostředí, které odpovídá potřebám státu a regionu a přispívá ke vzdělávacím, ekonomickým a kulturním prostředím. SWOSU poskytuje tradičně silné studijní programy vedoucí k různým stupňům studia, od docentů až po doktorské tituly. Studijní obory univerzity, národní akreditované programy, učební osnovy všeobecné, služby a zkušenostní učení a účast na studijních aktivitách a organizacích poskytují studentům příležitost získat dovednosti, znalosti a kulturní uznání, které podporují dosažení studentů a absolventů.

Centrum ESL - jazyková společnost

TLC-Weatherford je pomocné místo pro TLC-Edmond umístěné v areálu Southwestern Oklahoma State University (SWOSU). S námi budete zlepšovat své dovednosti v oblasti angličtiny a současně budovat velké vzpomínky na Spojené státy a jejich lidi.

Budete studovat u vysoce kvalifikovaných učitelů výuky angličtiny pro zahraniční studenty. Budete mít akademické poradce, kteří vás budou vést po každém kroku. Naše spolupracující vysokoškolská síť Vám usnadní vstup na americkou univerzitu dle vašeho výběru.

Vyrábíte kulturně i akademicky. Aktivity sponzorované společností The Language Company zahrnují prozkoumání komunity a měst, kde prožíváte americký způsob života.

Celkové cíle

 • Vyvíjejte a dodávájte kvalitní programy s výrazně kvalifikovaným personálem a systémy doručování, které zajišťují spokojenost klientů a sponzorů.
 • Zajistěte efektivní řízení, vedení a komunikaci v celé organizaci.
 • Zajistěte silnou finanční základnu pro společnost.
 • Stanovte standardy a zajistěte příležitosti pro profesionální růst a rozvoj pro všechny zaměstnance.
 • Vyvíjí a dodává kvalitní služby, které zajišťují spokojenost zákazníků a sponzorů.
 • Zajištění vitality společnosti prostřednictvím diverzifikace klientů a fiskálního řízení.
 • Zajistěte, aby strategické aktivity a plánování společnosti byly v souladu s průmyslovými standardy ESL a posílily poslání společnosti.

Rychlá fakta

 • Přibližně 5 100 studentů zapíše každý podzim na areál SWOSU.
 • SWOSU nabízí více než 100 různých velikostí a 1000 různých tříd.
 • Naše hrdé tradice zahrnuje silné akademické programy a kvalitní fakultu.
 • SWOSU má 14 akreditovaných akademických programů - většinou mezi regionálními univerzitami v Oklahomě.
 • Další informace naleznete na adrese www.swosu.edu
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Southwestern Oklahoma State University

BS Biological Sciences stupně připravuje studenty pro vstup do více než sto různých kariérních cest. Fakulta biologických věd je zkušenými poradci a pomůže vám vybrat ces ... [+]

Přehled

BS Biological Sciences stupně připravuje studenty pro vstup do více než sto různých kariérních cest. Fakulta biologických věd je zkušenými poradci a pomůže vám vybrat cestu, která vám nejlépe vyhovuje.

Vaše vysokoškolské vzdělání bude zahrnovat více než absolvování kurzů. Během vašeho studia v oboru biologických věd budete mít příležitost navštěvovat semináře, které přednášejí on-and-off-speakers o různých tématech týkajících se biologie, možnost provádět výzkum na SWOSU nebo jiné instituci nebo výzkumném středisku, možnost zúčastnit se nebo dokonce vystoupit na státním, regionálním, národním nebo mezinárodním vědeckém setkání nebo možnost využít své vzdělání ve službě na univerzitě a ve společenství. Další části této stránky byste měli navštívit, abyste se dozvěděli více o této části vašeho vzdělávání.... [-]

Spojené státy americké Weatherford
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Southwestern Oklahoma State University

Bakalář vědy v oblasti výpočetní techniky nebo informačních technologií může otevřít mnoho dveří ve vaší budoucnosti. Můžete zahájit svou kariéru okamžitě nebo si zvolit ... [+]

Získejte BS v oblasti výpočetní techniky nebo informačních technologií

Bakalář vědy v oblasti výpočetní techniky nebo informačních technologií může otevřít mnoho dveří ve vaší budoucnosti. Můžete zahájit svou kariéru okamžitě nebo si zvolit absolventský titul v řadě programů. SWOSU je bakalář vědy v informatice poskytuje následující:

Možnosti v informatice a informačních systémechMožnosti hryŠkolení zabezpečení sítěProgramování HPCVýzkumné příležitosti

Odemkněte svou kariéru v oblasti výpočetní techniky nebo IT s diplomem z SWOSU. Naši absolventi pokračují v úspěšné kariéře v technologických společnostech, vládních agenturách, energetických společnostech, finančních institucích a výrobních firmách.... [-]

Spojené státy americké Weatherford
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Southwestern Oklahoma State University

Rozmanitost v akademickém zázemí a zkušenosti členů fakulty chemie a jejich závazek k vysoce kvalitnímu vzdělání dávají Southwestern Oklahoma State University chemii hlav ... [+]

Obecná informace

Rozmanitost v akademickém zázemí a zkušenosti členů fakulty chemie a jejich závazek k vysoce kvalitnímu vzdělání dávají Southwestern Oklahoma State University chemii hlavní konkurenční výhodu pro úspěch. Každá oblast specializace je vyučována instruktorem s Ph.D. v této oblasti, jako je organická chemie, analytická chemie, anorganická chemie, biochemie nebo fyzikální chemie. Malá třída a laboratorní rozměry umožňují rozsáhlé diskusní třídy a individuální interakce s instruktorem. Studenti mají dostatečné možnosti se zeptat na instruktora.

Laboratorní zkušenost je nezbytná pro dobře připravený chemik. Program chemie na SWOSU zdůrazňuje tuto stránku chemické výchovy prostřednictvím různých laboratorních tříd, z nichž každá vyučuje Ph.D. chemik. Junior a senior studenti, kteří pracují buď na volbě BS, zvolí výzkumný projekt pod vedením profesora chemie. To umožňuje individuální výuku na projektech současného vědeckého zájmu. Studenti získají zkušenosti nejen v tradičních chemických technikách, ale budou mít také možnost provozovat moderní vědecké instrumentace. Vybrané laboratorní experimenty jsou propojeny přímo s počítači pro pohodlný sběr a manipulaci s daty.... [-]

Spojené státy americké Weatherford
Září 2020
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Southwestern Oklahoma State University

Katedra podnikání a informatiky nabízí studentům odborné vzdělání v oblasti obchodu a informatiky, které usnadní osobní rozvoj pro budoucí kariéru. ... [+]

Získejte titul v oblasti obchodu nebo výpočetní techniky na SWOSU

Katedra podnikání a informatiky nabízí studentům odborné vzdělání v oblasti obchodu a informatiky, které usnadní osobní rozvoj pro budoucí kariéru.

Aplikovat nyníNabízené stupněBBA v účetnictvíBBA v podnikáníBBA v oblasti financíBBA v řízeníBBA v marketinguBS v informaticeMBAMS v řízeníOrganizační vedení

Associate Dean: Dr. Patsy Parker 580.774.3284 Předsedající: Dr. Trisha Wald 580.774.3061 Programová ředitelka: Madeline Baugher 580.774.3122

Fakulta a pracovníci katedry se snaží vytvořit a udržovat profesionální postoj a úzké pracovní vztahy se studenty. Kromě důrazu kladeného na vysoce kvalitní výuku ve třídě fakulta povzbuzuje studenty k etickému chování a rozšíření jejich učení mimo třídu tím, že se účastní aktivních obchodních nebo počítačových vědních klubů v areálu.... [-]

Spojené státy americké Weatherford
Září 2020
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Southwestern Oklahoma State University

Program muzikoterapie byl založen v roce 1980. Jedná se o jediný program terapie hudby ve státě Oklahoma. Studenti mohou absolvovat buď bakalářskou hudbu v hudební terapi ... [+]

Obecná informace o hudební terapii

Program muzikoterapie byl založen v roce 1980. Jedná se o jediný program terapie hudby ve státě Oklahoma. Studenti mohou absolvovat buď bakalářskou hudbu v hudební terapii nebo rovnocennost / registrace v hudební terapii na SWOSU, oba splní požadovanou způsobilost pro přijetí národní certifikační zkoušky pro hudební terapeuty za pověření Certified Music-Board Board (MT-BC).

Chcete-li dokončit bakalářské hudby v hudební terapii, studenta a přenášet studenty s klávesovými nebo hlasovými nebo instrumentálními důrazem musí splňovat požadavky na všeobecné vzdělání, základní hudbu a hudební terapie základních učebních osnov.... [-]

Spojené státy americké Weatherford
Září 2020
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Southwestern Oklahoma State University

Psychologie je jedním z nejpopulárnějších vysokoškolských diplomů na světě. To je pochopitelné, protože studium psychologie nabízí studentům příležitosti k osobnímu růstu ... [+]

Získejte svůj psychologický titul na SWOSU

Psychologie je jedním z nejpopulárnějších vysokoškolských diplomů na světě. To je pochopitelné, protože studium psychologie nabízí studentům příležitosti k osobnímu růstu a zároveň otevírá dveře k řadě zajímavých a náročných kariér. Toto pole navíc dává studentům možnost přizpůsobit své vzdělávací zkušenosti a studijní programy zaměřené na specifické oblasti, které oslovují konkrétní zájmy. Studenti psychologie se učí o chování člověka a zvířat ao jejich duševních procesech.

Aplikovat nyníNabízené stupně

Oddělení psychologie SWOSU nabízí jednu vysokoškolskou magisterskou, šest vysokoškolských nezletilých, čtyři magisterské programy postgraduálního studia a jeden speciální program pro osnovy LPC. Mezi tyto programy patří:... [-]

Spojené státy americké Weatherford
Září 2020
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Southwestern Oklahoma State University

Vítejte na katedře strojírenské technologie v SWOSU, kde poskytujeme našim studentům skvělé vzdělání, které je připravuje na technické pracovní pozice v oboru. ... [+]

Získejte svůj inženýrský technologický titul na SWOSU

Vítejte na katedře strojírenské technologie v SWOSU, kde poskytujeme našim studentům skvělé vzdělání, které je připravuje na technické pracovní pozice v oboru.

Aplikovat nyníNabídka inženýrských technologiíBakalářský titul v oboru strojírenské technologie s možností výroby v technologii výrobyBakalářský titul v oboru strojírenské technologie, s možností v technice počítačové elektronikyBakalářský titul v oboru strojírenské technologie, s možností v technologii inženýrství životního prostředíBakalářský titul v oboru průmyslové technologie s možnostmi v elektronické technologii a výrobní technologiiProč SWOSU je místo pro inženýrské technologie... [-]
Spojené státy americké Weatherford
Září 2020
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Southwestern Oklahoma State University