Přečtěte si oficiální popis

O St. Ambrose University

Dynamický život v kampusu

Nabízíme více než 60 velkých společností s flexibilitou pro mixování velkých společností, nezletilých a volitelných předmětů, které odpovídají vašim zájmům. A co víc, naše spirituální komunita je známá svou atletikou, speciálními událostmi a vynikajícími rezidenčními sály.

Studenti SAU jsou inspirováni naší katolickou intelektuální tradicí a oddaností sociální spravedlnosti. Ve skutečnosti se každoročně dobrovolně nabízejí tisíce servisních hodin - a více než 150 000 hodin v minulém roce!

Na první pohled

26. místo (kravata) US News

V jiných kategoriích, US News

Naše Umístění

Přímo uprostřed kdekoli chcete jít!

St. Ambrose University se nachází v Davenportu v Iowě, část Quad Cities - bi-state (Iowa a Illinois) metropolitní oblast ležící na jediném hlavním úseku řeky Mississippi, která vede od východu k západu.

Proč SAU

Najděte svůj větší smysl života v St. Ambrose University

Někteří studenti se raději ztrácejí v davu na velkých univerzitách. Jako jedna osoba v moři tváří mohou vstoupit do světa, aniž by věděli, kdo jsou nebo jaký je život.

Ale vy jste jiný. Chcete mít kvalitní vzdělání na menší škole, kde vás profesoři vědí jménem, ​​kde můžete ve svém prvním roce skutečně provádět výzkum a kde vaše víra a odhodlání sloužit druhým poskytují vám a vašim přátelům větší záměr v životě. Pokud jste takový student, chceme se s vámi setkat!

Akademické zdroje státní školy, přívětivost malé školy

Získejte to nejlepší z obou světů

St. Ambrose nabízí desítky velkých a stejných špičkových akademiků, kteří se nacházejí na větších univerzitách a vysokých školách v Iowě. Ve skutečnosti, akademické příležitosti v Ambrose - stáže, výzkum, praktické učení - jdou nad rámec mnoha našich státních a soukromých školních konkurentů.

Ale co nás odlišuje od našich malých tříd a přístupných profesorů, kteří vás poznávají a jsou věnováni vaší výuce a poskytují vám příležitosti, které byste nemuseli přijímat na jiných vysokých školách v Quad Cities nebo jinde.

Ambrosijské hodnoty jsou základem pro budování úspěchu

SAU je pro vás to pravé

Naše ambrosijské hodnoty akademické dokonalosti a závazek k liberálnímu umění, sociální spravedlnosti a komunitním službám pomáhají položit základy vašeho úspěchu jako studenta, vaší kariéry a dělat svět lepšího místa.

130 let silný

Budeme nadále prospívat a vy můžete také.

Od svého založení sv. Ambrose přivítal studenty ze všech náboženských vyznání, etnického původu a ekonomických poměrů - otevřenost neobvyklá pro katolické školy v té době.

Tento důraz na programy kariérové ​​přípravy vyučované v kontextu katolických a liberálních uměleckých tradic zůstává pro instituci dodnes až do současnosti. Po celou dobu se tradice, jako je úzké spojení mezi fakultou a studenty a osobní pozornost studentských cílů, bezpečnost, oddanost služeb a katolická identita, zakořenily a žijí dnes.

Areál kampusu se v posledních desetiletích výrazně rozrostl a díky tomu poskytuje služby a podporu, aby naši studenti, fakulty a zaměstnanci měli nejlepší prostředí, ve kterém se mohou učit, žít a pracovat. Naše práce a závazek k dokonalosti ve vzdělávání pokračuje.

Připojte se ke komunitě různých studentů

Mise

St. Ambrose University nezávislá, diecézní a katolická - umožňuje svým studentům rozvíjet intelektuálně, duchovně, eticky, společensky, umělecky a fyzicky obohacovat svůj vlastní život a životy druhých.

Vidění

St. Ambrose bude uznán jako přední středozápadní univerzita zakořeněná v diecézním dědictví a katolickou intelektuální tradicí. Ambrosijci se zavázali k akademické excelence, liberálním uměním, sociální spravedlnosti a službě.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

St. Ambrose University

Ať je vaším cílem spustit malý podnik, spravovat maloobchodní řetězce nebo vést týmy v rámci nadnárodní společnosti Fortune 500, St. Ambrose má program, který vám pomůže ... [+]

Ať je vaším cílem spustit malý podnik, spravovat maloobchodní řetězce nebo vést týmy v rámci nadnárodní společnosti Fortune 500, St. Ambrose má program, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Naši absolventi pracují u společnosti Charles Schwab, Enterprise Car Rental, Northwestern Mutual, TAG Communications a mnoha dalších.

Ambrose VýhodyVýjimečné obchodní vzděláváníPerspektiva v reálném světěPříležitosti

Naše odborná fakulta vám poskytuje vzdělání a příležitosti k budování povědomí o řízení kariéry, což vám umožní dosáhnout vašich ambicí.

Univerzita St Ambrose je uznávaná vysoká škola rozlišování za její dodržování úspěšných výsledků, skvělá výuka, vytváření živé komunity a vzdělávání angažovaných studentů.... [-]

Spojené státy americké Davenport
Leden 2020
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

St. Ambrose University

Pokud máte rádi práci s čísly, manipulaci s čísly, analýzu výsledků a pomáhání ostatním pochopit, jak mohou pro ně data pracovat, získáte titul v oboru Data Science a Ana ... [+]

Pokud máte rádi práci s čísly, manipulaci s čísly, analýzu výsledků a pomáhání ostatním pochopit, jak mohou pro ně data pracovat, získáte titul v oboru Data Science a Analytics z St. Ambrose University vás připraví na vysokou poptávku, která odpovídá vašim cílům.

Ambrose VýhodyStáže ve špičkových národních firmáchMalé velikosti třídZjistěte postupy etických údajů

Univerzita St Ambrose je uznávaná vysoká škola rozlišování za její dodržování úspěšných výsledků, skvělá výuka, vytváření živé komunity a vzdělávání angažovaných studentů.

St. Ambrose Fall Drone Tour ze St Ambrose University na Vimeo.

Co se dozvím?... [-]
Spojené státy americké Davenport
Leden 2020
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
St. Ambrose University

Věříte, že počítačové programy zlepšují životy, funkci organizací a řízení zdrojů. A chcete mít technologický pokrok. Ať už chcete navrhnout mobilní aplikace nebo podniko ... [+]

Věříte, že počítačové programy zlepšují životy, funkci organizací a řízení zdrojů. A chcete mít technologický pokrok. Ať už chcete navrhnout mobilní aplikace nebo podniková softwarová řešení, připravuje vás SAU na úspěšnou IT kariéru.

Naši absolventi pracují u společností Apple Inc., Carleton Life Support, Google, HNI Corporation a Southern Imperial Inc. a mnoho dalších.

Ambrose VýhodyKomplexní vzděláváníHands-on zkušenosti4 1 Program MSITM

Naše fakulta je aktuální v oblasti technologií a inovací v oblasti výpočetní techniky. Pracují vedle sebe, když se naučíte překládat teorii, budovat technické dovednosti a uplatnit své schopnosti v reálném světě.... [-]

Spojené státy americké Davenport
Leden 2020
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
St. Ambrose University

Ať už chcete změnit svět výroby, zvýšit kvalitu výrobků pro spotřebitele nebo bezpečnost pracovníků nebo dohlížet na zlepšení pracovišť, St. Ambrose má program, který ved ... [+]

Ať už chcete změnit svět výroby, zvýšit kvalitu výrobků pro spotřebitele nebo bezpečnost pracovníků nebo dohlížet na zlepšení pracovišť, St. Ambrose má program, který vede k vašim cílům a dalším.

Naši absolventi pracují ve firmách ExxonMobil, Ford Motor Company, Genesis Health System, NASA, Boeing Charleston, Deere

Ambrose VýhodyRozsáhlé zkušenosti s výzkumem a designemZaměření fakulty na vásAkreditovaný program

Náš důsledný, ale obohacující program Průmyslové inženýrství nabízí praktické zkušenosti v reálném světě. Budete se řídit odbornou a zapojenou fakultou a získávat dovednosti, které z vás činí vyhledávanou výhodu v pracovní síle.... [-]

Spojené státy americké Davenport
Leden 2020
Denní studium
Kombinované
4 - 8 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
St. Ambrose University

Ať už je vaším cílem posunout energetický sektor, navrhnout veřejné vodní systémy nebo dohlížet na výrobu zařízení a výrobků, St. Ambrose University má program, který vám ... [+]

Ať už je vaším cílem posunout energetický sektor, navrhnout veřejné vodní systémy nebo dohlížet na výrobu zařízení a výrobků, St. Ambrose University má program, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Naši absolventi pracují v Accenture, ExxonMobil, Genesis Health System, Boeing Charleston, Deere

Ambrose VýhodyRozsáhlý průzkumVýjimečná laboratorní zařízeníOsobní pozornost: Zaměření fakulty na vás

Náš přísný, ale obohacující program Strojní inženýrství nabízí praktické zkušenosti v reálném světě. Budete se řídit odbornou a zapojenou fakultou a získávat dovednosti, které z vás činí vyhledávanou výhodu v pracovní síle.... [-]

Spojené státy americké Davenport
Leden 2020
Denní studium
Kombinované
4 - 8 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Fall at SAU

Welcome Week

Adresa, 1. řádek
518 W. Locust Street Davenport, IA 52803
Davenport, Iowa, Spojené státy americké