Přečtěte si oficiální popis

St. Ambrose University

Dynamický život v kampusu

Nabízíme více než 60 velkých společností s flexibilitou pro mixování velkých společností, nezletilých a volitelných předmětů, které odpovídají vašim zájmům. A co víc, naše spirituální komunita je známá svou atletikou, speciálními událostmi a vynikajícími rezidenčními sály.

Studenti SAU jsou inspirováni naší katolickou intelektuální tradicí a oddaností sociální spravedlnosti. Ve skutečnosti se každoročně dobrovolně nabízejí tisíce servisních hodin - a více než 150 000 hodin v minulém roce!

NA PRVNÍ POHLED

SAU se umístila na pátém místě v průzkumu nejlepších univerzit a univerzit v Iowě, který se konal v roce 2010, a na 13. místě v kategorii Best Regional Universities-Midwest, založené na průměru publikovaných žebříčků a hodnocení studentů. Zařadil se na 38. místo (US)

NAŠE LOCATON

Přímo uprostřed kdekoli chcete jít!

St. Ambrose University se nachází v Davenportu v Iowě, část Quad Cities - bi-state (Iowa a Illinois) metropolitní oblast ležící na jediném hlavním úseku řeky Mississippi, která vede od východu k západu.

PROČ SAU

Najděte svůj větší smysl života v St. Ambrose University

Někteří studenti se raději ztrácejí v davu na velkých univerzitách. Jako jedna osoba v moři tváří mohou vstoupit do světa, aniž by věděli, kdo jsou nebo jaký je život.

Ale vy jste jiný. Chcete mít kvalitní vzdělání na menší škole, kde vás profesoři vědí jménem, ​​kde můžete ve svém prvním roce skutečně provádět výzkum a kde vaše víra a odhodlání sloužit druhým poskytují vám a vašim přátelům větší záměr v životě. Pokud jste takový student, chceme se s vámi setkat!

Akademické zdroje státní školy, přívětivost malé školy

Získejte to nejlepší z obou světů

St. Ambrose nabízí desítky velkých a stejných špičkových akademiků, kteří se nacházejí na větších univerzitách a vysokých školách v Iowě. Ve skutečnosti, akademické příležitosti v Ambrose - stáže, výzkum, praktické učení - jdou nad rámec mnoha našich státních a soukromých školních konkurentů.

Ale co nás odlišuje od našich malých tříd a přístupných profesorů, kteří vás poznávají a jsou věnováni vaší výuce a poskytují vám příležitosti, které byste nemuseli přijímat na jiných vysokých školách v Quad Cities nebo jinde.

Ambrosijské hodnoty jsou základem pro budování úspěchu

SAU je pro vás to pravé

Naše ambrosijské hodnoty akademické dokonalosti a závazek k liberálnímu umění, sociální spravedlnosti a komunitním službám pomáhají položit základy vašeho úspěchu jako studenta, vaší kariéry a dělat svět lepšího místa.

Jak mohu doplnit své vzdělání?

SAU College of Business má rozsáhlý program stáží, který vám poskytne kvalitní hands-on, obchodovatelné zkušenosti. Studenti managementu byli internováni u mnoha regionálních a národních korporací, včetně Rock Island Arsenal, MidAmerican Energy a Deere

Naši studenti také využívají své učení k reálným projektům, které vám umožňují osvojit si a přispívat k komunitě Quad Cities.

JAKÉ JSOU NĚKTERÉ POTENCIÁLNÍ KARIÉRY?

Profesionální management může vstoupit do mnoha profesních oborů, včetně marketingu, financí, cestování, bankovnictví, zábavy a dalších. Několik našich absolventů se připojilo k rodinnému podnikání.

Vaše dovednosti jsou také vysoce ceněny společnostmi, které se zaměřují na maloobchod, pohostinství, bankovnictví, výrobu, dopravu a zábavu.

Naši absolventi často mluví o kvalitě a hodnotě vzdělání St. Ambrose.

Nedávný průzkum absolventů SAU College of Business zjistil, že 97% bylo zaměstnáno na plný nebo částečný úvazek, na postgraduální škole, pokračovalo ve vzdělání nebo v té době nepožadovalo zaměstnání.

CO PROSÍM ALUMNI TÉTO PROGRAMU?

  • Wes Erickson '12, '14 MOL si myslel, že vstoupí do ozbrojených sil, ale našel svou vášeň v řízení a marketingu. Přestože dosáhl v těchto oblastech nezletilých, jeho znalosti a zájmy - stejně jako mentoring Wesových nejoblíbenějších profesorů - ho dovedly k magisterskému titulu Organizační vedení v SAU. Jako vedoucí projektu v kanceláři UnityPoint Health Enterprise Management Management se Wesovi podařilo ve své práci s obrovským a multidisciplinárním vzděláním, které získal u Ambrose.
  • Elijah Grant IV '15 se zdvojnásobil ve vedení a marketingu a nyní provozuje vlastní mediální společnost Grant Media v Davenportu. Vědět, jak ovlivnit změnu a inspirovat lidi, bylo to, co Eliáš vzal ze svatého Ambróza. "Možnosti vedení na školním areálu mi umožnily strávit čas v St. Ambrose. Bylo to v těchto vedoucích rolích, protože student mě připravoval, abych šel venku z učebny a pomohl mi růst jako osoba."

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

St. Ambrose University

Ať je vaším cílem spustit malý podnik, spravovat maloobchodní řetězce nebo vést týmy v rámci nadnárodní společnosti Fortune 500, St. Ambrose má program, který vám pomůže ... [+]

Ať je vaším cílem spustit malý podnik, spravovat maloobchodní řetězce nebo vést týmy v rámci nadnárodní společnosti Fortune 500, St. Ambrose má program, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Naši absolventi pracují u společnosti Charles Schwab, Enterprise Car Rental, Northwestern Mutual, TAG Communications a mnoha dalších.

NA PRVNÍ POHLEDSAU se umístila na pátém místě v průzkumu nejlepších univerzit a univerzit v Iowě, který se konal v roce 2010, a na 13. místě v kategorii Best Regional Universities-Midwest, založené na průměru publikovaných žebříčků a hodnocení studentů. Zařadil se na 38. místo (US)Ambrose VýhodyVýjimečné obchodní vzděláváníPerspektiva v reálném světěPříležitosti... [-]
Spojené státy americké Davenport
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

St. Ambrose University

Pokud máte rádi práci s čísly, manipulaci s čísly, analýzu výsledků a pomáhání ostatním pochopit, jak mohou pro ně data pracovat, získáte titul v oboru Data Science a Ana ... [+]

Pokud máte rádi práci s čísly, manipulaci s čísly, analýzu výsledků a pomáhání ostatním pochopit, jak mohou pro ně data pracovat, získáte titul v oboru Data Science a Analytics z St. Ambrose University vás připraví na vysokou poptávku, která odpovídá vašim cílům.

Ambrose VýhodyStáže ve špičkových národních firmáchMalé velikosti třídZjistěte postupy etických údajů

Univerzita St Ambrose je uznávaná vysoká škola rozlišování za její dodržování úspěšných výsledků, skvělá výuka, vytváření živé komunity a vzdělávání angažovaných studentů.

St. Ambrose Fall Drone Tour ze St Ambrose University na Vimeo.

NA PRVNÍ POHLEDSAU se umístila na pátém místě v průzkumu nejlepších univerzit a univerzit v Iowě, který se konal v roce 2010, a na 13. místě v kategorii Best Regional Universities-Midwest, založené na průměru publikovaných žebříčků a hodnocení studentů. Zařadil se na 38. místo (US)Co se dozvím?... [-]
Spojené státy americké Davenport
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
St. Ambrose University

Věříte, že počítačové programy zlepšují životy, funkci organizací a řízení zdrojů. A chcete mít technologický pokrok. Ať už chcete navrhnout mobilní aplikace nebo podniko ... [+]

Věříte, že počítačové programy zlepšují životy, funkci organizací a řízení zdrojů. A chcete mít technologický pokrok. Ať už chcete navrhnout mobilní aplikace nebo podniková softwarová řešení, připravuje vás SAU na úspěšnou IT kariéru.

Naši absolventi pracují u společností Apple Inc., Carleton Life Support, Google, HNI Corporation a Southern Imperial Inc. a mnoho dalších.

NA PRVNÍ POHLEDSAU se umístila na pátém místě v průzkumu nejlepších univerzit a univerzit v Iowě, který se konal v roce 2010, a na 13. místě v kategorii Best Regional Universities-Midwest, založené na průměru publikovaných žebříčků a hodnocení studentů. Zařadil se na 38. místo (US)Ambrose VýhodyKomplexní vzděláváníHands-on zkušenosti4 1 Program MSITM... [-]
Spojené státy americké Davenport
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
St. Ambrose University

Ať už chcete změnit svět výroby, zvýšit kvalitu výrobků pro spotřebitele nebo bezpečnost pracovníků nebo dohlížet na zlepšení pracovišť, St. Ambrose má program, který ved ... [+]

Ať už chcete změnit svět výroby, zvýšit kvalitu výrobků pro spotřebitele nebo bezpečnost pracovníků nebo dohlížet na zlepšení pracovišť, St. Ambrose má program, který vede k vašim cílům a dalším.

Naši absolventi pracují ve firmách ExxonMobil, Ford Motor Company, Genesis Health System, NASA, Boeing Charleston, Deere

NA PRVNÍ POHLEDSAU se umístila na pátém místě v průzkumu nejlepších univerzit a univerzit v Iowě, který se konal v roce 2010, a na 13. místě v kategorii Best Regional Universities-Midwest, založené na průměru publikovaných žebříčků a hodnocení studentů. Zařadil se na 38. místo (US)Ambrose VýhodyRozsáhlé zkušenosti s výzkumem a designemZaměření fakulty na vásAkreditovaný program... [-]
Spojené státy americké Davenport
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 - 8 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
St. Ambrose University

Ať už je vaším cílem posunout energetický sektor, navrhnout veřejné vodní systémy nebo dohlížet na výrobu zařízení a výrobků, St. Ambrose University má program, který vám ... [+]

Ať už je vaším cílem posunout energetický sektor, navrhnout veřejné vodní systémy nebo dohlížet na výrobu zařízení a výrobků, St. Ambrose University má program, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Naši absolventi pracují v Accenture, ExxonMobil, Genesis Health System, Boeing Charleston, Deere

NA PRVNÍ POHLEDSAU se umístila na pátém místě v průzkumu nejlepších univerzit a univerzit v Iowě, který se konal v roce 2010, a na 13. místě v kategorii Best Regional Universities-Midwest, založené na průměru publikovaných žebříčků a hodnocení studentů. Zařadil se na 38. místo (US)Ambrose VýhodyRozsáhlý průzkumVýjimečná laboratorní zařízeníOsobní pozornost: Zaměření fakulty na vás... [-]
Spojené státy americké Davenport
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 - 8 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
518 W. Locust Street Davenport, IA 52803
Davenport, Iowa, Spojené státy americké