Susquehanna University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Budete růst, uspět a sloužit

V našem rychle se měnícím světě jsme bombardováni informacemi a novými technologiemi.

Vědecké objevy zpochybňují způsob, jakým si myslíme.

Kulturní revoluce ovlivňují způsob, jakým jednáme.

Připravujeme vás, abyste rostli, uspěli a sloužili v tomto stále se měnícím prostředí. Prostřednictvím našich vzdělávacích cílů a našeho inovativního Centrálního kurikula vám povzbuzujeme, abyste otevřeli svou mysl a rozmýšleli o sobě i světě.

Učte se v rukou expertních fakult, kteří nejsou jen učiteli, ale mentory. Otevřejí oči k novým perspektivám. Učí vás být intelektuálně flexibilní. Připravte se, abyste kriticky přemýšleli a jasně komunikovali v různých disciplínách. Pomůže vám rozvíjet silný pocit sebe sama. A dáme vám lepší pochopení světa kolem vás.

Stanete se vysoce vzdělaným jedincem velmi ceněným na trhu. Získáte dovednosti, které zaměstnavatelé chtějí. A bude dobře připraven na život úspěch, vedení a služby.

Nabízí více než 100 hlavních a nezletilých

Můžete si vybrat z velkých, nezletilých a interdisciplinárních programů v jedné ze dvou škol - School of Arts and Sciences a Sigmund Weis School of Business.

Nezáleží na tom, co si vyberete, prožijete personalizované vysoce kvalitní vzdělání, o kterém jsme si vědomi. Budete mít malé třídy, vyučované fakultou, která není absolventem asistentů, s množstvím příležitostí pro praktické učení.

Místa

Selinsgrove

Adresa, 1. řádek
University Avenue,514
17870 Selinsgrove, Pensylvánie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium