Přečtěte si oficiální popis

Budete růst, uspět a sloužit

V našem rychle se měnícím světě jsme bombardováni informacemi a novými technologiemi.

Vědecké objevy zpochybňují způsob, jakým si myslíme.

Kulturní revoluce ovlivňují způsob, jakým jednáme.

Připravujeme vás, abyste rostli, uspěli a sloužili v tomto stále se měnícím prostředí. Prostřednictvím našich vzdělávacích cílů a našeho inovativního Centrálního kurikula vám povzbuzujeme, abyste otevřeli svou mysl a rozmýšleli o sobě i světě.

Učte se v rukou expertních fakult, kteří nejsou jen učiteli, ale mentory. Otevřejí oči k novým perspektivám. Učí vás být intelektuálně flexibilní. Připravte se, abyste kriticky přemýšleli a jasně komunikovali v různých disciplínách. Pomůže vám rozvíjet silný pocit sebe sama. A dáme vám lepší pochopení světa kolem vás.

Stanete se vysoce vzdělaným jedincem velmi ceněným na trhu. Získáte dovednosti, které zaměstnavatelé chtějí. A bude dobře připraven na život úspěch, vedení a služby.

Nabízí více než 100 hlavních a nezletilých

Můžete si vybrat z velkých, nezletilých a interdisciplinárních programů v jedné ze dvou škol - School of Arts and Sciences a Sigmund Weis School of Business.

Nezáleží na tom, co si vyberete, prožijete personalizované vysoce kvalitní vzdělání, o kterém jsme si vědomi. Budete mít malé třídy, vyučované fakultou, která není absolventem asistentů, s množstvím příležitostí pro praktické učení.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Susquehanna University

Výuka pevných komunikačních dovedností je jádrem všech programů oddělení, ať už budete komunikovat prostřednictvím zpravodajství, tiskové zprávy, webové stránky, v televi ... [+]

Výuka pevných komunikačních dovedností je jádrem všech programů oddělení, ať už budete komunikovat prostřednictvím zpravodajství, tiskové zprávy, webové stránky, v televizi nebo tváří v tvář.

Nabízíme tři emise se sedmi stopami. Ať už vás zajímá jakákoli oblast komunikace, máme tu pokrytí.

Majors

Reklamní

Žádost o přijetí Kontrolní seznam

Dokončená on-line žádost o přijetí (neexistuje žádný poplatek za přihlášku). Susquehanna mezinárodní aplikace nebo společná aplikace nebo koaliční aplikace.

Poradci nám předkládají formuláře školní zprávy, pokud nám prostřednictvím své online přihlášky dodáte e-mailovou adresu. Nebo požádejte správce vaší střední školy o zaslání školního formuláře přímo na Úřad pro vstup. Pokud neodešlete formulář pro škola, budete muset poslat oficiální nebo ověřené akademické přepisy ze všech středních, postsekundárních a vysokých škol.... [-]

Spojené státy americké Selinsgrove
Srpen 2019
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Susquehanna University

Naši studenti fyziky jsou vyzváni kombinací klasické fyziky a nových průkopnických metod. Přidejte k tomu smlouvu o spolupráci 3-2 s inženýrským programem Columbia Univer ... [+]

Přemýšlejte o světě novým způsobem

A připravte se na změnu.

Naši studenti fyziky jsou vyzváni kombinací klasické fyziky a nových průkopnických metod. Přidejte k tomu smlouvu o spolupráci 3-2 s inženýrským programem Columbia University a opravdu můžete mít vše v Susquehanna.

Klasické kurzy fyziky v mechaniky, elektřině a magnetismu, optice a elektronice - s vybranými třídami v kvantové oblasti - vám poskytnou základní znalosti, abyste mohli pokračovat ve svém vzdělávání, vstoupit do kariéry nebo učit novou generaci Einsteinů. Tuto škálu specialit a možností nenajdete na jiných školách, které jsou stejně osobní jako Susquehanna.... [-]

Spojené státy americké Selinsgrove
Srpen 2019
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Susquehanna University

Luxusní značky stojí v hodnotě stovek miliard dolarů a jsou připraveny růst ještě více. Budete zvládnout jedinečné manažerské a marketingové strategie, které vyžadují na ... [+]

Vstupte do světa bohatých a slavných

Sportovní automobily, které se otáčejí hlavami, rozlehlé pětihvězdičkové letoviska a módní značky, které milují hlavní dráhy - marketing a řízení luxusních značek, jako jsou ty, které mají odborné znalosti a školení.

Luxusní značky stojí v hodnotě stovek miliard dolarů a jsou připraveny růst ještě více. Budete zvládnout jedinečné manažerské a marketingové strategie, které vyžadují na jedné z vysokoškolských univerzit v zemi, které nabízejí luxusní marketingový a manažerský titul.

Budete si důrazně vědomi chování spotřebitelů a řízení vztahů, které jsou důležité pro udržení těchto značek na špičkovém trhu v silně konkurenčním prostředí.... [-]

Spojené státy americké Selinsgrove
Srpen 2019
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině