Syracuse University - College of Visual and Performing Arts

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Přehled

Naše fakulta nabízí přísné a mnohostranné vzdělávací zkušenosti, které připravují studenty-umělce na profesní a podnikatelskou kariéru.

Nabízíme nejmodernější zařízení a studia, od ruční výroby po digitální. Naše profesionálně aktivní fakulta podporuje stáže i mezinárodní a národní příležitosti a přináší kreativní odvětví do studia. Prostřednictvím vedení mentorů vytvářejí naši studenti umělci svůj vlastní studijní program.

A máme sníh!

Mise

Neexistuje-li dominantní paradigma reagovat s či proti, aktivně vytváříme nové filozofie pro uměleckou praxi.

Už dekódujeme obrázky - znovu je kódujeme. Přijmeme dialog a rozdíly a oceňujeme hodnotu jednotlivce. Přijmeme umění v akci a jeho dopad na naši společnost. Akademická a tvůrčí výzkumná praxe je jádrem etosu školy, která uznává, že existuje spektrum praktik a profesionálních výsledků. Ctí inovace minulosti při přípravě příští generace kreativních vůdců. Sdílíme vášní za inkluzivní výukové a učební postupy, abychom poskytli nejlepší zkušenosti našim studentům-umělcům.

Oddělení Politiky

Politika školy umění je spravována kanceláří ředitele. Současní studenti a fakulty se mohou obrátit na kancelář s otázkami.

Vybavení

Programy umělecké školy jsou umístěny v budově Dorothea Ilgen Shaffer Art a Smith Hall na hlavním kampusu a Comstock Art Facility na Comstock Avenue nedaleko jižního kampusu.

Shaffer Art Building provozuje programy umělecké školy v oblasti ilustrace a malby. Je také domovem katedry transmedie, jazzových studií v hudební škole Setnor a uměleckých galerií Syracuse University. V budově je také 60 místná přednášková místnost a 300místné Shemin Auditorium.

Společnost Smith Hall provozuje zařízení pro studium uměleckých předmětů a studií pro výuku. Smith Hall má také dřevěný obchod a Random Access Gallery, výstavní prostor pro absolventy.

Comstock Art Facility, také známý jako ComArt, je domovem školních programů v oblasti výtvarné výchovy, studia umění a umění v kontextu. Mezi zařízení patří dílny pro kovy, dřevo, klenoty a kovářství, keramiku a tisk. Dále se nachází školní DigiFab. ComArt je také domovem galerie Sarah A. Coyne.

Přečtěte si svůj studijní program, který vás zajímá, a získáte informace o konkrétnějších zařízeních.

Kontakt

PŘÍSPĚVKY VPA (VZDUCHOVÉ)

315,443,2769
admissu@syr.edu

ADMISSIONS VPA (GRADUATE)

315,443,0137
admissg@syr.ed

Místa

Syrakusy

Syracuse University - College of Visual and Performing Arts