Tennessee Technological University - Graduate Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Tennessee Tech produkuje praktické absolventy připravené k práci ze široké škály akademických oborů připravených soutěžit v technologicky poháněném světě. Zde mají studenti svobodu objevovat a usilovat o své vášně, protože vědí, že za nimi stojí podpůrná komunita. Rozvíjením svých vášní ve stovky studentských klubů a organizací mají studenti Tech vliv na kampus, v komunitě a po celém světě.

Transformační zkušenosti jsou ve společnosti Tech tradicí. Naši studenti pěstují celoživotní touhu učit se o svých oblíbených předmětech nebo sledovat zcela nové zájmy pod vedením znalých a podpůrných fakult. Ve společnosti Tech existuje skutečná komunita učitelů, zaměstnanců a absolventů, kteří se zavázali vyzvat všechny, aby vydali ze sebe to nejlepší, a vzájemně se podporovat v akademickém, osobním a profesionálním rozvoji. Výsledkem těchto pronásledování je čestné a celoživotní spojení, které přesahuje rámec třídy.

Se zápisem více než 10 000 studentů nabízí společnost Tech tituly z osmi akademických škol a vysokých škol: zemědělství a ekologie člověka, umění a vědy, obchod, vzdělávání, strojírenství, výtvarné umění, mezioborová studia a ošetřovatelství.

Místa

Cookeville

Adresa, 1. řádek
William L Jones Drive,1
38505 Cookeville, Tennessee, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium