The Cooper Union

Úvod

Read the Official Description

Cooper Unie pro rozvoj vědy a umění, založena v roce 1859, je mezi národ je nejstarší a nejvýznamnější institucí vyššího vzdělávání. Organizace, dědictví Peter Cooper, zaujímá zvláštní místo v kulturní struktury amerického života.

Založený průmyslník, vynálezce a filantrop Peter Cooper, Cooper Union domy školy umění, architektury a inženýrství, stejně jako svět-třída fakulty humanitních a sociálních věd.

Poslání a vize

Prostřednictvím vynikajících studijních programů v oblasti architektury, umění a inženýrství a Fakulta humanitních a sociálních věd, Cooper Union pro rozvoj vědy a umění připravuje talentované studenty, aby osvícené příspěvky do společnosti.

Vysoká škola připouští vysokoškoláky výhradně podle zásluh a ocenění plných stipendií všech zapsaných studentů. Instituce poskytuje úzký kontakt s význačnou, tvůrčí schopnosti a podporuje přísný, humanistické učení, který je obohacen o procesu navrhování a rozšířený o městském prostředí. Cooper Union byla založena v roce 1859 Peter Cooper, průmyslník a filantrop, nabízí veřejné programy pro občanské, kulturní a proveditelné obohacení New York City.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Bakalář » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bachelor of Architecture

Campus forma Denní studium 5 let September 2018 Spojené státy americké New York

[+]

[-]

Bachelor of Engineering

Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Spojené státy americké New York

[+]

[-]

Bachelor Of Fine Arts

Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Spojené státy americké New York

School of Art nabízí čtyřletý program pro Bachelor míry výtvarných umění. Program poskytuje jak obecné vzdělání výtvarného umění a cílenou přípravu pro budoucí umělce. [+]

Bachelor of Fine Arts

School of Art nabízí čtyřletý program pro Bachelor míry výtvarných umění. Program BFA poskytuje jak obecné vzdělání výtvarného umění a cílenou přípravu na budoucí umělce a designéry.

Program rozvíjí u žáků kreativní potenciál, nabádá je, aby se univerzální, vynalézavý a reflexní, a zaručila, že se úspěšně vypořádat s praktickými problémy a otázky dneška a ty z budoucnosti.

School of Art je pevně odhodlána na všeobecný vzdělávací program, který zahrnuje všechny základní disciplíny a prostředky výtvarného umění. Každý student je vzdělaný nejen ve specifických oborech, ale i ve složitých vzájemných vztahů všech vizuálních slovníků. Tento filozofický předpoklad se vztahuje ke všem cílům School of Art a je základem, na kterém všechno učení, tvůrčí práce, služby a výzkum jsou založeny. ... [-]