University of Arkansas Fort Smith

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Arkansas - Fort Smith ( UAFS ) nabízí bohaté a živé vzdělávací prostředí. Malé velikosti tříd umožňují studentům příležitost spolupracovat se svými profesory a kolegy a rozvíjet celoživotní profesionální kontakty s fakultami, které jsou odborníky ve svých oborech.

University of Arkansas - Fort Smith si klade za cíl vybudovat si reputaci jako regionální destinace pro vysoce kvalitní a dostupné vzdělání, kde se daří a vynikají různorodé aspirativní studenty a učitelé.

University of Arkansas - Fort Smith nabízí bakalářské a přidružené tituly, magisterské tituly a programy certifikátů, vše zaměřené na přípravu studentů na zkoumání, inovace a konkurenceschopnost v globální pracovní síle. Záměrné zaměření na rostoucí možnosti večerních, víkendových a online kurzů poskytlo větší přístup dospělým studentům, studentům pracujícím na plný úvazek a studentům vojenských a veteránských kurzů.

The University of Arkansas - Fort Smith nabízí studentům aktuální a praktické vzdělávání zaměřené na nejmodernější školní areál a zařízení pro digitální učení, průmyslové výcvikové vybavení a špičkovou technologii výzkumu. o budoucnosti.

Místa

Fort Smith

Adresa, 1. řádek
Grand Avenue,5210
72904 Fort Smith, Arkansas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: