Přečtěte si oficiální popis

UH Hilo at a Glance

The University of Hawai v Hilo je státní univerzita s soukromá vysoká škola atmosféře. Nabízíme malé velikosti třídy, nízký poměr fakulty-to-student a příležitostí pro výzkum a hands-on učení.

Jako veřejné vysoké školy, University of Hawai na Hilo má jedinečnou pozici v State-a-country tím, že nabízí přísný a poutavý osnov za přijatelnou školné sazby. Požadavky na přijetí jsou středně selektivní, což umožňuje nadprůměrný studentům možnost využívat výhod malého školní docházky.

UH Hilo je akreditována Akreditační komise pro vysoké školy a univerzity senior západní Sdružení škol a vysokých škol.

Založeno:

 • 1947, kdy UH Mānoa začíná program Hilo
 • 1970 jako University of Hawai v Hilo

Role: Veřejné Liberal Arts and Science University of Hawai

Kalendář:

 • 2 semestry 16-17 týdnů každý a
 • čtyřtýdenní intenzivní letní sezení a
 • šestitýdenní pravidelný letní sezení

Zápis: 4043

Fakulta se Student Ratio: 01:14

Průměrná velikost třídy: 20

Campus Velikost:

 • 115 akrů - Main Campus
 • 33 akrů - University Village Phase I (ve vývoji)
 • 10 akrů - Pacific akvakultury a pobřežních Resource Center
 • 110 akrů - Pana'ewa Farm
 • 163 akrů - UH Hilo Vědeckotechnický park (Makai)
 • 324 akrů - UH Hilo Vědeckotechnický park (Mauka)

Stupně:

 • Bachelor of Arts (BA)
 • Bachelor of Science (BS)
 • Bachelor of Business Administration (BBA)
 • Bakalář vědy v ošetřovatelství (BSN)
 • Master of Arts (MA)
 • Mistr školství (MED)
 • Master of Science (MS)
 • Doktorát (Ph.D.)
 • Lékař ošetřovatelské praxe (DNP)
 • Doktor farmacie (Pharm.D).

Majors:

 • 37 Pregraduální
 • 8 Graduate
 • 4 doktoráty

Školné: Podívejte se na stránku Konzultace a poplatků

Nejrůznorodější Studenti

V roce 2014, UH Hilo byl jmenován jako nejrozmanitějších čtyřletého veřejných institucí v zemi ze strany kroniky vysokého školství.

Proč si studenti volí UH Hilo

Na Hawai Island, inspirace je všude; to je v katastru nemovitostí, nebe a moře, v lidech se kterými se setkáváme na lesních cestách, místních trzích a v našich učebnách. Postavený na pobřežních svazích největší hory světa a ve středu v Tichém oceánu, University of Hawai Hilo výzvy, posiluje a inspiruje naše studenty. Jako univerzitní komunitu, čerpáme inspiraci od lidí, které nazýváme 'Ohana a ostrov říkáme domov.

Inspirovaný "Aina

V Hawai víme, že země, dále jen "Aina, je nám oporou. Země je více než jen zdroj; je naším zdrojem života. Obklopen neuvěřitelnou kombinací vysokých horách a hlubokém oceánu, svěží deštný prales a vyprahlých oblastech lávy, jsme inspirováni pochopit náš svět skrze tučným vědy a péče o naše životní prostředí prostřednictvím odpovědného vztahu s naší životní země a společenství života ji udržuje.

Inspirován Discovery

Náš ostrov domů byl objeven odvážnými cestovateli a jejich dědictví nás inspiruje následovat v brázdě jejich dvojitým trupem kánoe. UH Hilo vzdělání je určen pro objev; z mořských hvězd supernov, naše zaměření na praktické vzdělávání umožňuje našim studentům a expert fakulty objevovat svět společně. Výzkum v této oblasti, stáže u místních podniků a organizací, malých žáků ve třídě, které podporují upřímný výměnu myšlenek a naší univerzity podporovány výměnných programů všichni sejdou inspirovat našim studentům objevovat svůj talent a vášně tím, objevování světa.

Inspirován inovace

Pěstováním tvořivost, kritické myšlení a kulturní porozumění, jsme se připravit absolventy, které jsou připraveny k řešení problémů 21. století a posunout svět kupředu. Ať už naši studenti jsou obnově přirozené lesy, zlepšení zdraví naší místní komunity, skládání silné příběhy, nebo navrhování bezpečné přistání na první posádkou mise na Mars, berou inspiraci z stoletích inovace formulovat kreativní řešení zakořeněné v hard-vydělané moudrosti z těch, které bylo předtím.

Inspirován navzájem

Unikátní dědictví Hawai splétá dohromady lei kultur, které ctí naše společné lidství a nás vyzývá učit se od sebe navzájem a vidět svět přes různou čočku. Naše dynamické programy a zářivé umístění čerpat studenty z celé Hawai, Tichomoří a svět, vytváření akademické a společenské příležitosti na UH Hilo, které lze nalézt nikde jinde na světě.

Inspirován You

Když přijde na věc, existují máme připravit naše studenty na posílení své životy a změnit svět, a ty jsi náš největší inspirací. Hluboce oddaný k vytvoření této příležitosti, UH Hilo vede vysokého školství do budoucna tím, že poskytuje přísný, obytná vysoká škola zkušenosti na dosah. S nejvíce přijatelnou míru rezidentní výuky ve státě a $ 45 milión každoročně uděluje finanční pomoc a stipendia, snažíme prolomit bariéry k vyššímu vzdělání a otevřít dveře příležitostí.

Na University of Hawai Hilo, najdeme inspiraci v jedinečném komunity a úžasné prostředí, které nás každodenně obklopuje. Pokud někdy existoval místo, kde se inspirovat, to je ono. Přidejte se k nám, a najít to, co vás inspiruje.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

University of Hawaii, Hilo

Program KES poskytuje studentům širokou škálu vysoce kvalitních výukových programů a příležitostí v oblasti zdraví, tělesné výchovy, rekreace a cvičení. ... [+]

BA v kineziologii a cvičení vědy

Program KES poskytuje studentům širokou škálu vysoce kvalitních výukových programů a příležitostí v oblasti zdraví, tělesné výchovy, rekreace a cvičení. Kromě toho jsou kurzy aktivit poskytovány jednotlivcům, kteří jsou vystaveni různým fyzickým aktivitám a příležitostem zvyšovat jejich celkovou pohodu. Přednáškové kurzy poskytují úvodní a pokročilou přípravu v oblasti vzdělávání, řízení a / nebo koučování, podpory zdraví a cvičení včetně sportovní psychologie, atletického tréninku, fyzioterapie a fyziologie cvičení.

Cíle pro studium u majora

Student, který ukončí studijní program Kinesiology a Exercise Sciences, bude schopen:... [-]

Spojené státy americké Hilo
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BBA

University of Hawaii, Hilo

... [+]

BBA v účetnictví Buď:

Poznámky:

[-]
Spojené státy americké Hilo
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

University of Hawaii, Hilo

Program BS degree poskytuje dovednosti potřebné pro studenty, kteří hledají kariéru v astronomii, jako profesionální výzkumní astronomové, členové technického personálu o ... [+]

bs v astronomii

Astronomové hledají odpovědi na některé z největších a nejstarších otázek ve vědě: Jak začal vesmír? Jak to skončí? Co je ve vesmíru? Jak se tvoří hvězdy, planety, galaxie a černé díry? Jak skončí? Řešením těchto otázek jsou fyzika, matematika, chemie, biologie, informatika, optika a přístrojové vybavení, a dokonce i historie a filozofie jsou společníky. Akademický astronomický program UH Hilo využívá astronomickou infrastrukturu Mauna Kea a univerzitní park vědy a technologie, aby poskytoval studentům znalosti o astronomii a astrofyziky a školení o moderních metodách pozorovací astronomie.

Program BS degree poskytuje dovednosti potřebné pro studenty, kteří hledají kariéru v astronomii, jako profesionální výzkumní astronomové, členové technického personálu observatoře nebo pracují v souvisejících oborech, které zahrnují planetární geovědnosti, výuku a dosah.... [-]

Spojené státy americké Hilo
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Hawaii, Hilo

Bakalář vědecký titul v geologii je přísný program, který připravuje studenty pro absolventské studium práce jako profesionální geolog. ... [+]

Bakalář vědecký titul v geologii je přísný program, který připravuje studenty pro absolventské studium práce jako profesionální geolog. Bakalář umění je podobný, ale je určen pro studenty, kteří mají zájem o kariéru v oblasti vědy nebo řízení přírodních zdrojů. Minory v geologii a věda o zemi-vesmír jsou k dispozici pro studenty, kteří chtějí významné v námořní vědě, astronomii, geografii nebo přírodních vědách.

foto studenta ČSAV s lávou Středisko pro studium aktivních sopků (CSAV) je vzdělávací a terénní program založený Hawai'i státním zákonodárcem v roce 1989. Posláním ČSAAV v UH Hilo Geology Building je poskytovat školení a informace o vulkanických a přírodní rizika, která se vyskytují v Hawai'i a celosvětově. Provádí se různými programy: veřejná podpora, včetně návštěv ve školách a prezentace veřejných přednášek a sympozií; letní program zaměřený na výuku vědců z rozvojových zemí v technice sledování a reakce na sopečné nebezpečí; několik výzkumných projektů; a vytváření veřejných informačních programů o připravenosti a reakci na přírodní rizika pro obyvatele Hawai'i.... [-]

Spojené státy americké Hilo
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Hawaii, Hilo

Informatika není vědou o počítači - je to věda řešení problémů pomocí počítače. Pokud jste hlavní vědce v oblasti výpočetní techniky, uvidíte to v mnoha formách - studium ... [+]

BS v informatice

Informatika není vědou o počítači - je to věda řešení problémů pomocí počítače. Pokud jste hlavní vědce v oblasti výpočetní techniky, uvidíte to v mnoha formách - studium algoritmů, hardwarového vybavení, programovacích jazyků, operačních systémů, návrhů databází a další. Kariérní příležitosti jsou stejně rozmanité - softwarový inženýr, správce databází, správce sítě, správce projektů a mnoho dalších. Americký úřad práce pro statistiku práce, součást amerického ministerstva práce, předpovídá, že na období 2006-2016 budou tři ze šesti zaměstnání, které budou mezi nejrychleji rostoucí a zaznamenávají největší početní růst, výpočetní povolání.... [-]

Spojené státy americké Hilo
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Hawaii, Hilo

Marine Science je dobře zaoblený a multidisciplinární program, který byl pečlivě navržen tak, aby plně využil jedinečnou paletu mořských prostředí, která je k dispozici p ... [+]

BS v námořní vědě

Marine Science je dobře zaoblený a multidisciplinární program, který byl pečlivě navržen tak, aby plně využil jedinečnou paletu mořských prostředí, která je k dispozici pro studium kolem ostrova Hawai'i. Úvodní přednáškové a laboratorní kurzy obecné oceánografie a námořní biologie jsou následovány středně pokročilými kurzy mořské ekologie a evoluce, námořní metody a statistické aplikace v námořní vědě. Nejvyspělejší úroveň studijních programů se skládá ze specializovaných kurzů geologické, chemické, fyzikální a biologické oceánografie a volitelných předmětů. Programy vyvrcholí v posloupnosti, což studentům umožňuje zaměřit se na nezávislé projekty zahrnující výzkum nebo aplikované stáže.... [-]

Spojené státy americké Hilo
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Hawaii, Hilo

Tato trať studia poskytuje studentům s řadou vědeckých předmětů na zvířatech, stejně jako důležité kurzů v zemědělství tak, že bude lepší kvalifikaci pro trh práce. ... [+]

BS v zemědělství

Tato trať studia poskytuje studentům s řadou vědeckých předmětů na zvířatech, stejně jako důležité kurzů v zemědělství tak, že bude lepší kvalifikaci pro trh práce. Účelem tohoto programu je připravit studenty na práci s zvířat na farmách a rančích nebo k získání pozice v živočišné výrobě nebo příbuzných oborů.

Bývalí studenti vzali pozice na dobytčích farmách, mlékáren, farem, jezdecká centra, pokus stanic, karanténních stanic, veterinární kliniky a zoologických zahradách. Pracovní příležitosti existují také s vládními agenturami a chovatelských potřeb a krmiv společnostmi.

Student Výsledky učení Studenti budou dosahovat pracovní znalosti z biologie, chemie a matematiky jako základ pro další studium. Studenti se dosáhnout základní znalosti v jednotlivých zvířat vědních oborů a musí být schopen aplikovat tyto znalosti pro efektivní správu a péči o hospodářská zvířata. Studenti budou mít zkušenostní příležitosti k učení s hospodářskými zvířaty rutinními hands-on laboratořích se konala v UH Hilo zemědělské farmy Laboratory. Až budou k dispozici, exkurze do místních farem a rančů bude také poskytovat příležitosti ke vzdělávání s hospodářskými zvířaty. Studenti získají praktické zkušenosti se zvířaty pomoci zlepšit jejich konkurenceschopnost v budoucích studií a kariéry. Studenti budou využívat a zdokonalovat své komunikační schopnosti v různých třídách. Studenti budou rozvíjet a uplatnit své počítačové dovednosti k zemědělským příklady. ... [-]
Spojené státy americké Hilo
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
University of Hawaiʻi at Hilo
200 W. Kāwili St.,

Hilo, Hawaii, HI 96720-4091 US
Sociální média