University of South Carolina Beaufort

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

USCB. Objevil.

University of South Carolina Beaufort je malý, veřejná vysoká škola s více než 1750 studentů z celého světa. Díky své dědictví se datuje do Beaufort College v pozdní 1700, USCB nadále hrát velkou roli v mocných futures z našich studentů, fakulty a zaměstnance, a komunit, kde působíme po celé zemi Low.

USCB je dynamický a živé akademická komunita, která slouží Lowcountry a mimo ni.

Pod vedením kancléře Al M. Panu, univerzita má dva školní areály se nacházejí v srdci Lowcountry-kampusu Hilton Head brány v Bluffton, SC, a historické Beaufort kampusu v Beaufort, SC Tyto dvě školní areály přinášejí silné futures k životu prostřednictvím: • 30 akademické programy a obory, které zahrnují mimořádné instrukci, rozsáhlé hands-na učení, a špičkové zdroje a technologie.

• Místo, v blízkosti světových středisek v Hilton Head Island, historicky bohatou uměleckou nastavení v Beaufort, a ještě mnohem více pozvednout hands-na učení.

• Poměr student-na-Přírodovědecká 17: 1, který poskytuje vysoce individuální vzdělávací prostředí.

• Vedení vzdělávací příležitosti za opravdu dostupnou cenu, jelikož USCB je známý jako nejdostupnější čtyřleté instituce ve státě Jižní Karolína.

• výzkumné příležitosti v state-of-the art laboratoří, student výzkum a stipendium Day, a schopnost prezentovat výzkum na vnitrostátní úrovni a zveřejní v celonárodně respektovaných časopisech.

Naše školní areály

Objevte naše dva kampusy

University of South Carolina Beaufort je nejrychleji rostoucí čtyřletá instituce v Jižní Karolíně. Od malebným výhledem na state-of-the-art zařízení, malé velikosti třídy, do pulzující areálu bydlení, prozkoumat vaše výkonný budoucnost v jednom z USCB dvou areálech-Hilton Head Gateway a Historic Beaufort.

Hilton Head brána - Main Campus

Hilton Head brána kampus v Bluffton, SC, je University of South Carolina nejnovější místě, jen několik minut jízdy od hotelu Hilton Head Island, který nabízí prvotřídní vzdělávací příležitosti od biologickém výzkumu do internovat na světové třídy střediscích.

Naše 200-akr, nově postavený areál je k dispozici veškeré vybavení a zařízení potřebných pro život vysoké školy. Palmetto Village, Hilton Head Gateway areál bydlení, nabízí sedm plně zařízené, apartmá ve stylu kolejích představovat společný obývací prostor a kuchyň v každém pokoji.

26000 metrů čtverečních Campus Center má také knihkupectví, jídelna, víceúčelový sál, studentka místo pro setkávání a studentskou místnost.

Historické Beaufort Campus

Historické Beaufort školní areál se nachází na Intracoastal vodní cesty v centru města Beaufort, SC, kde můžete žít a studovat v blízkosti diletantský obchodů, restaurací a nábřeží, to vše v historicky bohaté město s tolik co nabídnout.

S historií sahající až do roku 1795, tento areál nabízí centrum pro umění, která je hostitelem exponáty, koncerty, divadelní akce a další vystoupení-všechny v historické, malebné a živé společenství. Studenti mohou také bydlet na koleji v Grace Bílém domě, nově zrekonstruované kolejí, které má plné velikosti kuchyně, ložnice, a in-house prádelna.

Začátky přinášejí příležitosti, a USCB je na začátku programů, zvyků a tradic. Je to vzrušující doba na výjimečném místě.

Místa

Beaufort

Adresa, 1. řádek
801 Carteret Street
29902 Beaufort, Jižní Karolína, Spojené státy americké

Ostrov Hilton Head

Adresa, 1. řádek
One University Boulevard
29909 Ostrov Hilton Head, Jižní Karolína, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium