Přečtěte si oficiální popis

USCB. Objevil.

University of South Carolina Beaufort je malý, veřejná vysoká škola s více než 1750 studentů z celého světa. Díky své dědictví se datuje do Beaufort College v pozdní 1700, USCB nadále hrát velkou roli v mocných futures z našich studentů, fakulty a zaměstnance, a komunit, kde působíme po celé zemi Low.

USCB je dynamický a živé akademická komunita, která slouží Lowcountry a mimo ni.

Pod vedením kancléře Al M. Panu, univerzita má dva školní areály se nacházejí v srdci Lowcountry-kampusu Hilton Head brány v Bluffton, SC, a historické Beaufort kampusu v Beaufort, SC Tyto dvě školní areály přinášejí silné futures k životu prostřednictvím: • 30 akademické programy a obory, které zahrnují mimořádné instrukci, rozsáhlé hands-na učení, a špičkové zdroje a technologie.

• Místo, v blízkosti světových středisek v Hilton Head Island, historicky bohatou uměleckou nastavení v Beaufort, a ještě mnohem více pozvednout hands-na učení.

• Poměr student-na-Přírodovědecká 17: 1, který poskytuje vysoce individuální vzdělávací prostředí.

• Vedení vzdělávací příležitosti za opravdu dostupnou cenu, jelikož USCB je známý jako nejdostupnější čtyřleté instituce ve státě Jižní Karolína.

• výzkumné příležitosti v state-of-the art laboratoří, student výzkum a stipendium Day, a schopnost prezentovat výzkum na vnitrostátní úrovni a zveřejní v celonárodně respektovaných časopisech.

Naše školní areály

Objevte naše dva kampusy

University of South Carolina Beaufort je nejrychleji rostoucí čtyřletá instituce v Jižní Karolíně. Od malebným výhledem na state-of-the-art zařízení, malé velikosti třídy, do pulzující areálu bydlení, prozkoumat vaše výkonný budoucnost v jednom z USCB dvou areálech-Hilton Head Gateway a Historic Beaufort.

Hilton Head brána - Main Campus

Hilton Head brána kampus v Bluffton, SC, je University of South Carolina nejnovější místě, jen několik minut jízdy od hotelu Hilton Head Island, který nabízí prvotřídní vzdělávací příležitosti od biologickém výzkumu do internovat na světové třídy střediscích.

Naše 200-akr, nově postavený areál je k dispozici veškeré vybavení a zařízení potřebných pro život vysoké školy. Palmetto Village, Hilton Head Gateway areál bydlení, nabízí sedm plně zařízené, apartmá ve stylu kolejích představovat společný obývací prostor a kuchyň v každém pokoji.

26000 metrů čtverečních Campus Center má také knihkupectví, jídelna, víceúčelový sál, studentka místo pro setkávání a studentskou místnost.

Historické Beaufort Campus

Historické Beaufort školní areál se nachází na Intracoastal vodní cesty v centru města Beaufort, SC, kde můžete žít a studovat v blízkosti diletantský obchodů, restaurací a nábřeží, to vše v historicky bohaté město s tolik co nabídnout.

S historií sahající až do roku 1795, tento areál nabízí centrum pro umění, která je hostitelem exponáty, koncerty, divadelní akce a další vystoupení-všechny v historické, malebné a živé společenství. Studenti mohou také bydlet na koleji v Grace Bílém domě, nově zrekonstruované kolejí, které má plné velikosti kuchyně, ložnice, a in-house prádelna.

Začátky přinášejí příležitosti, a USCB je na začátku programů, zvyků a tradic. Je to vzrušující doba na výjimečném místě.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

University of South Carolina Beaufort

Bakalář umění vzdělávání v raném věku je studijní program pro vysokoškoláky na USCB, kteří hledají v Jižní Karolíně vyučování certifikaci ve stupních Pre-K přes základní ... [+]

Bakalář umění vzdělávání v raném věku je studijní program pro vysokoškoláky na USCB, kteří hledají v Jižní Karolíně výuky certifikace. Vzdělávání v raném dětství velké společnosti těžit z účasti praktické zkušenosti, příležitosti k integraci teorie s praxí, a pedagogické rozsáhlé pole a klinické zkušenosti v nastavení péče o děti, Head Start center, Montessori škol a místních veřejných škol. Tento program poskytuje studentům s širokým akademickým zázemím a odborných znalostí, dovedností a dispozice potřebné pro práci s malými dětmi ve věku od narození do osmi.

Dětství vzdělávací program brzy je 123 semestrální-hodinový program. Všichni studenti se snaží dokončit BA ve stupni vzdělávání v raném dětství musí být formálně přijat do odborného programu, když oni dokončili minimálně 46 hodin semestru, z nichž 30 musí být vyplněn USCB, a setkal se s další požadavky. Pre-Professional a Professional Program sekvence pro vzdělávání v raném dětství vyžaduje 67 hodin ročníkové práce zaměřené na rozvoj pedagogických a znalostí obsahu. ... [-]

Spojené státy americké Beaufort Bluffton Ostrov Hilton Head
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

University of South Carolina Beaufort

Bakalář of Science v biologii se zaměřením na pobřežní ekologii a zachování slouží potřebu vyškolených pobřežní vědců s znalosti a dovednosti potřebné k řešení jedinečné ... [+]

Pobřežní Ekologie a ochrana

Bakalář of Science v biologii se zaměřením na pobřežní ekologii a zachování slouží potřebu vyškolených pobřežní vědců s znalosti a dovednosti potřebné k řešení jedinečné problémy, kterým čelí pobřežní ekosystémy. Environmentální napětí z intenzivní obchodní a rezidenční výstavby mají potenciál výrazně ovlivnit citlivé pobřežní ekosystémy, pokud růst není řádně spravovat. USCB má dobrou pozici pro využití jedinečných fyzikálních a ekologické charakteristiky mořských ostrovů pobřežní oblasti pro vzdělávání našich studentů v oblasti ochrany místního prostředí. Několik nedávných absolventů USCB jsou v současné době věnují vyšší tituly v některými z nejvíce konkurenceschopných absolvovat programy a to jak v tuzemsku iv zahraničí. Jiní pracují v místních a regionálních pobřežních pozic zachování / vědy, stejně jako ekoturistiky pracovních míst.... [-]

Spojené státy americké Beaufort Bluffton Ostrov Hilton Head
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of South Carolina Beaufort

S world-class golf, tenis, vodní sporty a ubytovacích zařízení, pláže, potoků a bažin, výborné jídlo a noční život, umění a kulturních center, a životního prostředí a his ... [+]

Ústav Pohostinství řízení

Hotel, restaurace, a správa cestovního ruchu

Coastal Jižní Karolína: od A skvělé místo k životu a učit!

Studie Hospitality Management v prostředí World-Class

S world-class golf, tenis, vodní sporty a ubytovacích zařízení, pláže, potoků a bažin, výborné jídlo a noční život, umění a kulturních center, a životního prostředí a historických vzdělávací místa a programů, tento region nabízí ideální učení laboratoř pro pohostinství studie a pro těší váš čas na univerzitě.

Různé stáží a pracovních příležitostí jsou k dispozici pro studenty a absolventy na Hilton Head Island, ve městě Beaufort, stejně jako Savannah. Mnoho místních podniků poskytovat výuku pomoc studentům Hospitality Management, kteří pracují v terénu při vyplňování stáž v rámci programu.... [-]

Spojené státy americké Beaufort Bluffton Ostrov Hilton Head
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině