University Of Wisconsin - Green Bay

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The University of Wisconsin-Green Bay bere přístup big-obraz na vzdělání, což představuje váš jedinečný způsob učení, vaší vášní a vašeho pohledu.

Dostat ven z učebny a do pole, se v reálném životě stáží a absolvent stylu příležitostí výzkumu. Mít za úkol podívat se na problémy a jejich řešení z různých perspektiv. Získávají praktické zkušenosti prostřednictvím úzké spolupráce s významnými členy fakulty.

Staňte se obohaceným díky působivé stáží; získat práci, která platí v mnoha ohledech jako student zaměstnance na akademické půdě; bavit se s podobně smýšlejícími lidmi, která spojuje jeden z našich více než 100 klubů a organizací; aby co nejvíce ze svých vysokoškolských let žijících na akademické půdě; stát se lídrem přes studentské vlády; lépe svůj svět s obecně prospěšných prací; a vidět více z něj přes naše mnoho příležitostí ke studiu a cestovat po celém světě.

Zaměstnavatelé věří přístup UWGB je k vysokoškolskému vzdělávání - studium náš svět z různých úhlů pohledu - je lepší způsob, jak se připravit na kariéru 21. století. Jsme přesvědčeni, že je to lepší způsob, jak zažít vysokou školu. Čísla podporují toto: je zaměstnáno 97% našich studentů, v grad škole nebo v armádě do šesti měsíců od ukončení studia. V kariéry a v komunitě, absolventi nárazu UW-Green Bay životy druhých v pozitivním způsobem. To je vzdělávání, které transformuje.

Život v UW-Green Bay Společenství

Každý ví, že Green Bay Je známý pro Lambeau pole a Packers, ale i město se daří s dalšími odbornými a rekreačního sportu, high-tech průmyslu a ve výrobě, a širokou škálu možností v oblasti umění.

UW-Green Bay má parkovou úpravou s výhledem na jezero Michigan Bay Green Bay. Na zhruba jedna čtverečná míle, školní areál patří k největším ve státě. Hodně z výměry je věnována přírodním oblastem, s centrálním areálu hraničila na jedné straně zálivu, a na druhé straně silně zalesněné Niagara sráz. Asi 2000 studentů bydlet na koleji. Studenti zde spoustu možností pro trávení volného času, včetně NCAA divize I atletice a vystoupení zvučných jmen baviči u Events Center Weidner Center a Kress. Vedení příležitosti přečkat studentské asociace vlády. Student Good Times Programming Board poskytuje sociální, kulturní, rekreační a vzdělávací programy. Studenti si nejnovější hollywoodské trháky a Vyšší odborná škola klasiku na populární filmové série, a aktů, včetně komici, hypnotists a up-and-nadcházející kapel na koncertním kalendáři. Více než 125 klubů a organizací, se zaměřují na zvláštní zájmy.

UWGB Arts & představení

Na UW-Green Bay, Najdete areál, která si cení vizuální umění a výkonnosti. Naši zabírající členy fakulty připravit studenty pro profesionální kariéru ve studiu umění, fotografie, grafického designu, managementu umění, dějiny umění, výtvarné výchovy, hudební, hudební výchovy a divadla a tance. Studenti provádějí a vystavovat své práce v špičkových zařízení, včetně chválila Weidner centrum hereckých umění a vážené Lawton galerie, stejně jako v menších místech a studiích.

Místa

Green Bay

Adresa, 1. řádek
University of Wisconsin-Green Bay
2420 Nicolet Dr

WI 54311 Green Bay, Wisconsin, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium