Universidad Ana G. Méndez Dallas Campus Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mise a vize

Dallas Area Online univerzity Ana G. Méndez University představuje pokračování našeho závazku poskytovat přístup k vysoce kvalitnímu vzdělávání pro hispánské dospělé studenty.

Vysokoškolské tituly jsou nabízeny v dvojjazyčných studiích s metodikou vyvinutou Univerzitou Ana G. Méndez University, která byla původně upraveným modelem úspěšně vyvinutým a implementovaným Regis University v Denveru v Coloradu, lídrem v urychleném vzdělávání dospělých.

Univerzita Ana G. Méndez Dallas University / Online nabízí přidružené tituly, bakalářské a magisterské tituly 100% online. Všechny známky jsou nabízeny 100% ve španělštině nebo angličtině. Je součástí univerzity Ana G. Méndez University, první soukromé vysoké školy v Portoriku podle Nezávislého systému postsekundárního vzdělávání (IPEDS), divize Ministerstva školství Spojených států.

Zájemci mohou celý proces zápisu dokončit telefonem a internetem.

137771_pexels-photo-4559588.jpeg

Naše zásady

V rámci své filozofie Ana Ana Mendez University dodržuje zásadu rovných vzdělávacích příležitostí pro své studenty na našich třech institucích: Univerzita Ana G. Méndez (Carolina), Univerzita Ana G. Méndez (Gurabo) a Ana G. Méndez University (Cupey).

Univerzita získává, přijímá a spravuje různé finanční prostředky ve formě grantů, vysokoškolských studií a půjček pro studenty, kteří mají finanční potřebu a jsou způsobilí. Prostředky na podporu studentů jsou poskytovány federální a státní vládou, institucí a z darů soukromého sektoru.

Naše instituce rozděluje tyto prostředky co nejefektivněji, což prospívá studentovi s tolika typy programů finanční pomoci, kolik je způsobilých k pokrytí nákladů na dosažení jeho akademického cíle.

Portál finanční pomoci Univerzity Ana G. Mendez University poskytuje zásady a postupy, které nás vedou při rozdělování finančních prostředků, v souladu s platnými předpisy. Rovněž poskytuje studentům pokyny k podání žádosti o finanční pomoc, včetně toho, jak vyplnit bezplatnou žádost o finanční studentskou pomoc (FAFSA) potřebnou pro přístup k jakékoli federální finanční pomoci. Zahrnuty jsou také další relevantní normy, zásady a předpisy, o nichž by si měli být studenti vědomi.

Místa

Dallas

Adresa, 1. řádek
3010 N. Stemmons Fwy.
75247 Dallas, Texas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium