Přečtěte si oficiální popis

University Of North Carolina at Pembroke je univerzitní magisterskou univerzitou s bohatou komunitou více než 6 200 studentů.

Díky širokému spektru nabídek bakalářských a magisterských titulů, fantastické fakultě Pembroke a různorodé komunitě kultur, myšlenek a organizací na dosah ruky jsou studenti UNCP připraveni vyniknout v životě.

Každý student je jednotlivec v UNCP. Naši studenti dostanou šanci, aby se jména pro sebe - vystupovali v teplé a příjemné komunitě, která chce, aby uspěli - a prožijí vzácnou kombinaci příležitostí, kultur a nápadů, které nikde jinde nenajdou.

Nachází se v jihozápadní části Severní Karolíny Pembroke, UNCP má bohatou americkou historii a je jedním z nejbezpečnějších areálů v systému univerzity Severní Karolíny . S malými třídami, nízkým poměrem student-fakulty a jedním z nejrůznějších kampusů v národě je UNCP rostoucí univerzitou, která umožňuje studentům pokračovat v živých a naplňujících životech.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

University Of North Carolina at Pembroke

Podniková škola nabízí bakalářský titul se zaměřením na účetnictví nebo obchodní administrativu. Majitelé Business Administration si musí vybrat trasu v oboru Ekonomika, ... [+]

Podniková škola nabízí bakalářský titul se zaměřením na účetnictví nebo obchodní administrativu. Majitelé Business Administration si musí vybrat trasu v oboru Ekonomika, Podnikání, Finance, Mezinárodní obchod, Management nebo Marketing. Studenti, kteří chtějí studovat více než jednu skladbu, musí úspěšně splnit všechny požadavky pro každou z nich, plus nejméně 12 dalších neuplatněných hodin pro druhou skladbu. Minimálně 50% semestrálních hodin v Business Major musí být přijato na UNCP.

Základní jádro obchodních studií zdůrazňuje široké zázemí potřebné pro úspěšnou konkurenci v dynamickém pracovním světě a také příprava na další studium v ​​postgraduálních studijních programech. Dalším cílem je poskytovat služby mimo univerzitu a v okolní podnikatelské sféře.... [-]

Spojené státy americké Pembroke
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University Of North Carolina at Pembroke

BS v psychologii ... [+]

Freshman Seminář: 1 Sem. Hr.

Všeobecné vzdělání: 44 Sem. Hrs.

ENG 1050. Složení I (3 kredity)ENG 1060. Složení II (3 kredity)Výtvarné umění (3 kredity)Literatura (3 kredity)Historie (3 kredity)Filozofie a náboženství (3 kredity)Sociální vědy (9 kreditů)Přírodní vědy (6 kreditů)Matematika (3 kredity)Tělesná výchova (2 kredity)Obecné vzdělávací volby (6 kreditů)

Hlavní požadavky: 40 Sem. Hrs.

Hlavní v psychologii se skládá ze 40 semestrálních hodin (z toho nejméně 15 hodin musí být odevzdán na úrovni 3000 nebo vyšší)

Poznámka: Úrovně kurzu 3000-4000 by neměly být provedeny, dokud nebyly dokončeny PSY 2080 a PSY 2100.... [-]

Spojené státy americké Pembroke
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

University Of North Carolina at Pembroke