University of Alabama Culverhouse College of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

128671_rsz_austin-distel-wd1lrb9oeeo-unsplash.jpg

S více než 7000 grady je snadné pochopit, proč je Manderson důležitý.

Proč Culverhouse?

Studenti Culverhouse College of Business mají přístup k neobvyklé rozmanitosti zdrojů v rámci instituce, která je proslulá svou fakultou, personálem a špičkovými vzdělávacími programy. Culverhouse je oddanost růstu a rozvoji svých studentů a absolventů nad rámec výuky ve třídě, aby vštěpovala studentům hodnoty samotné školy: důsledné prosazování znalostí, schopnost inovace v nejvíce konkurenčních oblastech moderního podnikání a schopnost zůstat relevantní v globálním podnikatelském prostředí, které vždy znovu definuje význam.

Culverhouse je domovem pěti akademických oddělení a Manderson Graduate School of Business.

Náš příběh

V roce 1944 Dean Lee Bidgood uznal, že je třeba rozšířit nabídku absolventských programů v Culverhouse, školním zařízení pro primární obchodní školu. Když zhodnotil potenciál, který Culverhouse nabízí, chopil se příležitosti, aby našel program MBA, který byl v té době na jihovýchodě - stejně jako před jeho dobou.

Pozdnější ten stejný rok, tři muži a jedna žena se stali prvními MBA příjemci od University Alabamy. Postgraduální škola podnikání bude i nadále nabízet magisterské, MBA a Ph.D. stopy až do roku 1986, kdy program Executive MBA představil Dean HH Mitchell, Dr. Lonnie Strickland a ředitel MBA Gina Johnson.

V roce 1987, nově pojmenovaný Culverhouse vysoká škola obchodu jmenovala jeho postgraduální divizi Manderson absolventská škola obchodu v uznání Lewis Manderson je příkladný záznam, velkorysost a předvídavost, oba jako obchodník a vytrvalý zastánce University Alabamy a obchodní školy.

Prohlášení o poslání

Culverhouse College of Business je inkluzivní komunita zabývající se inovativním výzkumem, službami a pečlivým učením - s osobním přístupem -, která vyvíjí vysoce respektované vedoucí pracovníky, kteří řeší výzvy globální společnosti.

Vidění

Culverhouse College of Business bude mezinárodně uznávaná jako přední obchodní škola, která formuje budoucnost podnikání na základě jeho pověsti:

  • Premier akademické programy
  • Příspěvky výzkumu mezinárodně uznávaných učenců

Místa

Tuscaloosa

Adresa, 1. řádek
361 Stadium Dr Tuscaloosa, AL 35487
Tuscaloosa, Alabama, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: