Přečtěte si oficiální popis

VÍTEJTE VE SPOLEČNOSTI

Založena v roce 1927, University of Houston umožňuje studentům v jejich hledání učení, objevu, vedení a angažovanost. Nachází se v rozlehlé metropoli, náš univerzitní kampus Tier One nabízí studentům špičkové programy včetně vysokoškolského, postgraduálního, doktorského, distančního a dalšího vzdělávání. Jeden z nejlepších vysokých škol v Americe, je domovem oceněné fakulty, inovačních výzkumných center, má jedno z nejrůznějších studijních skupin v národě a absolventy, kteří se stali mezinárodními vůdci.

Na University of Houston připravujeme studenty, aby si představili svou budoucnost, aby se stali vedoucími a zahájili kariéry, které přeměňují svět.

O Houstonu

Houston, čtvrté největší město, žije s kulturou a energií a nedávno získalo uznání jako další velké globální město Ameriky.

Známý jako energetický kapitál světa, město je domovem 26 společností Fortune 500, druhého nejvíce v národě a největším zdravotním střediskem na světě - dělat z Houstonu zemi neomezených příležitostí pro studenty UH, ať už prostřednictvím stáží nebo zkušeností z terénní práce ve skutečném světě. Příležitosti jsou tak neomezené, že 63% absolventů UH žije a pracuje ve městě. Houston má také nejrychleji rostoucí ekonomiku v zemi a University of Houston hraje zásadní roli tím, že každý rok generuje 3 miliardy dolarů.

Houston byl zařazen do # 1 města pro nedávné absolventy vysokých škol msnNOW. Průzkum zařadil hlavní města kombinací růstu pracovních míst, cenově dostupného bydlení a dynamického 20-ti letého obyvatelstva. Houstonova kvalita života a blízkost výzkumných partnerů v oblasti obchodu a vlády také činí město atraktivním domovem talentovaných profesorů a jejich rodin.

Houston je zábavné místo pro život. Časopis Forbes zaznamenal veškerou kulturu, kterou město nabízí, nedávno nazvané Houston, "Americké chladnější město", což je svědectví toho, co Houstonové vědí už léta. Ať už se chcete věnovat show v divadelní čtvrti, která se může pochlubit více než 12 000 míst, jíst v jedné z 11 000 restaurací, rozdávat místní sportovní tým nebo něco mezi nimi, Houston nabízí něco pro každého.

Systém UH

University of Houston System je skupina deseti veřejných vysokých škol v Houstonu, která sdílí společné cíle a jsou řízena radou regentů.

Systém UH zahrnuje čtyři univerzity a šest multiinstitucionálních regionálních kampusů, které nabízejí diplomy ve spolupráci s univerzitami. University of Houston je největší a nejkomplexnější institucí systému UH.

Vztahy mezi institucemi UHS jsou kolektivní a spolupracují. Kredity se snadno přenášejí z jedné instituce do druhé a studenti se volně pohybují z jedné knihovny kampusu do druhé. Každá instituce UHS má zřetelné poslání; společně se misie a programy orgánů vzájemně doplňují a podporují.

Naše poslání

Posláním University of Houston je nabídnout národním konkurenčním a mezinárodně uznávaným příležitostem pro učení, objevování a zapojení se do různorodé populace studentů v reálném prostředí. University of Houston nabízí celou řadu studijních programů na maturitní, magisterské, doktorské a odborné úrovni a usiluje o rozsáhlý program výzkumu a tvůrčích aktivit. Jako zdroj informací pro veřejnost vytváří univerzita partnerství s dalšími vzdělávacími institucemi, komunitními organizacemi, vládními agenturami a soukromým sektorem, aby sloužila regionu a ovlivnila svět.

Cíle

  • [Upravit překlad] Národní konkurenceschopnost: UH posiluje jeho postavení jako národní konkurenční veřejná výzkumná univerzita, jak měřit Carnegie nadace pro povzbuzení výuky a Top americké univerzity veřejného výzkumu (TARU) a bude usilovat o splnění prahu potřebného pro jeho vstup do asociace amerických Univerzity (AAU).
  • Studentský úspěch: UH bude mít studentský profil v souladu s národně konkurenceschopnou veřejnou výzkumnou univerzitou tím, že vytvoří prostředí, v němž bude zajištěn studentský úspěch.
  • Povýšení komunity: UH se bude zavazovat k plnění regionálních a státních potřeb pracovní síly, přičemž se stane primárním motorem sociálního, ekonomického a intelektuálního rozvoje.
  • Atletická konkurenceschopnost: UH poskytne svým studentům komplexní vzdělávací zkušenost a v této souvislosti se bude snažit o vybudování nejsilnějšího atletického programu.
  • Místní a národní uznání: UH bude známo pro své úspěchy na místní a národní úrovni.
  • Konkurenční zdroje: UH vybuduje zdrojovou základnu, která mu umožní plnit své poslání a realizovat svou vizi.

Sdílené hodnoty

Jako primární cíl University of Houston je odhodlána stát se celonárodně uznávanou institucí v 21. století. Univerzita bude předvídat a reagovat na měnící se demografie ve stále se rozmanitějším a globálně vzávislém světě. Bude využívat své zdroje k:

  • Setkáte se s výzvami vzdělávat dynamický mix netradičních a tradičních studentů.
  • Podporujte excelentnost v kontextu základního a aplikovaného výzkumu a stipendia.
  • Identifikujte a reagujte na ekonomické, společenské a kulturní výzvy, které ovlivňují kvalitu života ve městě Houston, ve státě Texas a ve světě prostřednictvím vzdělávání, výzkumu a služeb.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

University of Houston

Řízení dodavatelského řetězce (SCM) zahrnuje veškeré činnosti potřebné k poskytování zboží a služeb v ekonomice. ... [+]

O

Řízení dodavatelského řetězce (SCM) zahrnuje veškeré činnosti potřebné k poskytování zboží a služeb v ekonomice.

Patří k nim: plánování provozu, zajišťování činností, výroba zboží a služeb, plnění poptávky a logistika a různé zákaznické podpory a návratové procesy (např. Maloobchodní výnosy, recyklace a renovace). Všechny úspěšné organizace, ať už jsou ziskové, neziskové, vládní nebo veřejné služby, se do značné míry spoléhají na zásady řízení dodavatelského řetězce.

Sekvence kurzů

Učební plán řízení dodavatelského řetězce vyžaduje dokončení 3 semestrů po úspěšném dokončení SCM 3301 s C nebo vyšším. Z důvodu předpokladů není kurikulum možné dokončit v kratší době. Doporučená řada kurzů je tedy následující:... [-]

Spojené státy americké Houston
Září 2019
Angličtina
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

University of Houston

Bakalářský studijní program je přísný; jeho certifikace Americkou chemickou společností rozšiřuje postavení a užitečnost tohoto stupně. Studenti, kteří hodlají pokračovat ... [+]

Hlavní chemie

Bakalářský studijní program je přísný; jeho certifikace Americkou chemickou společností rozšiřuje postavení a užitečnost tohoto stupně. Studenti, kteří hodlají pokračovat v absolventské práci, jsou vyzýváni, aby tento program přijali.

Bakalářské a bakalářské studijní programy jsou popsány níže. Podrobné učební osnovy jsou k dispozici od předsedy katedry.

Hlavní chemie - bakalářské vědy

Studenti, kteří se rozhodnou v oboru chemie, musí kromě zvláštních požadavků na bakalářské studium splnit i následující požadavky:

50 kreditních hodin kurzů chemie, z nichž nejméně 36 hodin musí být na pokročilé (3000 nebo 4000) úrovni.... [-]

Spojené státy americké Houston
Září 2019
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Houston

Elektrotechnika je velmi široká oblast - zahrnuje prakticky vše, o čem si myslíte, že vyžaduje elektrickou energii k provozu! Jako student elektrotechniky v UH získáte ši ... [+]

CO JE ELEKTROTECHNIKA?

Elektrotechnika je velmi široká oblast - zahrnuje prakticky vše, o čem si myslíte, že vyžaduje elektrickou energii k provozu! Jako student elektrotechniky v UH získáte široký výběr vzorků kurzů z několika oblastí elektrických a elektronických systémů, ale za poslední dva roky si vyberete ze šesti oblastí: elektroniku; nanotechnologie; energie a alternativní energie; počítače a vestavěné systémy; elektromagnetics; a signálů, systémů a komunikace. Práce v těchto oblastech zahrnuje analýzu a návrh systémů včetně antén, robotiky, distribuce energie, zpracování digitálních signálů, polovodičových zařízení a integrovaných obvodů, analogových a digitálních řídicích systémů, komunikačních sítí a další!... [-]

Spojené státy americké Houston
Září 2019
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Houston

Bakalář vědy v oblasti výpočetní techniky na University of Houston je přísný. Všichni studenti, kteří se specializují na informatiku, musí absolvovat značný počet kurzů v ... [+]

O

Bakalář vědy v oblasti výpočetní techniky na University of Houston je přísný. Všichni studenti, kteří se specializují na informatiku, musí absolvovat značný počet kurzů v matematice. Existuje silná korelace mezi logickým myšlením potřebným v matematice a informatikách. Studenti, kteří se zabývají obory z oblasti výpočetní techniky, by proto měli mít značné dovednosti v matematice a logickém uvažování. Studenti se specializací na výpočetní techniku ​​také obdrží rozsáhlou výuku v nejmodernějších metodách a praktikách softwarového inženýrství. Proto kombinují dobré matematické pozadí s schopností navrhnout a rozvíjet kvalitní software ve velkém měřítku.... [-]

Spojené státy americké Houston
Září 2019
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Houston

Pokud máte vysokoškolskou psychologii na Vysoké škole liberálních a sociálních věd na University of Houston , budete mít možnost absolvovat bakalářské studium nebo bakalá ... [+]

O

Pokud máte vysokoškolskou psychologii na Vysoké škole liberálních a sociálních věd na University of Houston , budete mít možnost absolvovat bakalářské studium nebo bakalářské studium. Tato specializace vás připravuje na kariéru v sociálních službách, v průmyslových odvětvích zaměřených na služby a na různých pozicích v soukromém a veřejném sektoru. Budete mít bohaté a široké bakalářské vzdělání, které vás připraví na informované zapojení do společnosti. Tento hlavní bude také připravit vás na práci kombinující psychologii a počítačové technologie nebo na pozicích asistenta výzkumu v medicíně a průmyslu.

Hlavní v psychologii... [-]
Spojené státy americké Houston
Září 2019
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

University of Houston

Gerald D. Hines vysoká škola architektury a designu nabízí bakalář architektury, umožňující studentům sledovat licenseure po splnění požadavků stupně. Bakalář architektur ... [+]

O

Gerald D. Hines vysoká škola architektury a designu nabízí bakalář architektury, umožňující studentům sledovat licenseure po splnění požadavků stupně. Bakalář architektury je pětiletý odborný titul.

Návrh je zaměřen na vysokoškolské studium a poskytuje studentům přístup k prostředkům, které zahrnují výzkum, stavební a komunitní složky. Studenti získají praktické zkušenosti v kurzech studia s vedením zkušené fakulty.

Bakalářský titul architektury je akreditován prostřednictvím Národní architektonické akreditační rady (NAAB). Navštivte stránku Akreditaci a dozvíte se více.

Studijní plán

Studijní plán je strukturován tak, aby ponořil studenty do soustředěného vzdělávání, které si vybudí své dovednosti být vrcholnými vůdci a inovátory v oblasti architektury.... [-]

Spojené státy americké Houston
Září 2019
Angličtina
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině