University of Houston

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

VÍTEJTE VE SPOLEČNOSTI

Založena v roce 1927, University of Houston umožňuje studentům v jejich hledání učení, objevu, vedení a angažovanost. Nachází se v rozlehlé metropoli, náš univerzitní kampus Tier One nabízí studentům špičkové programy včetně vysokoškolského, postgraduálního, doktorského, distančního a dalšího vzdělávání. Jeden z nejlepších vysokých škol v Americe, je domovem oceněné fakulty, inovačních výzkumných center, má jedno z nejrůznějších studijních skupin v národě a absolventy, kteří se stali mezinárodními vůdci.

Na University of Houston připravujeme studenty, aby si představili svou budoucnost, aby se stali vedoucími a zahájili kariéry, které přeměňují svět.

O Houstonu

Houston, čtvrté největší město, žije s kulturou a energií a nedávno získalo uznání jako další velké globální město Ameriky.

Známý jako energetický kapitál světa, město je domovem 26 společností Fortune 500, druhého nejvíce v národě a největším zdravotním střediskem na světě - dělat z Houstonu zemi neomezených příležitostí pro studenty UH, ať už prostřednictvím stáží nebo zkušeností z terénní práce ve skutečném světě. Příležitosti jsou tak neomezené, že 63% absolventů UH žije a pracuje ve městě. Houston má také nejrychleji rostoucí ekonomiku v zemi a University of Houston hraje zásadní roli tím, že každý rok generuje 3 miliardy dolarů.

Houston byl zařazen do # 1 města pro nedávné absolventy vysokých škol msnNOW. Průzkum zařadil hlavní města kombinací růstu pracovních míst, cenově dostupného bydlení a dynamického 20-ti letého obyvatelstva. Houstonova kvalita života a blízkost výzkumných partnerů v oblasti obchodu a vlády také činí město atraktivním domovem talentovaných profesorů a jejich rodin.

Houston je zábavné místo pro život. Časopis Forbes zaznamenal veškerou kulturu, kterou město nabízí, nedávno nazvané Houston, "Americké chladnější město", což je svědectví toho, co Houstonové vědí už léta. Ať už se chcete věnovat show v divadelní čtvrti, která se může pochlubit více než 12 000 míst, jíst v jedné z 11 000 restaurací, rozdávat místní sportovní tým nebo něco mezi nimi, Houston nabízí něco pro každého.

Systém UH

University of Houston System je skupina deseti veřejných vysokých škol v Houstonu, která sdílí společné cíle a jsou řízena radou regentů.

Systém UH zahrnuje čtyři univerzity a šest multiinstitucionálních regionálních kampusů, které nabízejí diplomy ve spolupráci s univerzitami. University of Houston je největší a nejkomplexnější institucí systému UH.

Vztahy mezi institucemi UHS jsou kolektivní a spolupracují. Kredity se snadno přenášejí z jedné instituce do druhé a studenti se volně pohybují z jedné knihovny kampusu do druhé. Každá instituce UHS má zřetelné poslání; společně se misie a programy orgánů vzájemně doplňují a podporují.

Naše poslání

Posláním University of Houston je nabídnout národním konkurenčním a mezinárodně uznávaným příležitostem pro učení, objevování a zapojení se do různorodé populace studentů v reálném prostředí. University of Houston nabízí celou řadu studijních programů na maturitní, magisterské, doktorské a odborné úrovni a usiluje o rozsáhlý program výzkumu a tvůrčích aktivit. Jako zdroj informací pro veřejnost vytváří univerzita partnerství s dalšími vzdělávacími institucemi, komunitními organizacemi, vládními agenturami a soukromým sektorem, aby sloužila regionu a ovlivnila svět.

Cíle

  • [Upravit překlad] Národní konkurenceschopnost: UH posiluje jeho postavení jako národní konkurenční veřejná výzkumná univerzita, jak měřit Carnegie nadace pro povzbuzení výuky a Top americké univerzity veřejného výzkumu (TARU) a bude usilovat o splnění prahu potřebného pro jeho vstup do asociace amerických Univerzity (AAU).
  • Studentský úspěch: UH bude mít studentský profil v souladu s národně konkurenceschopnou veřejnou výzkumnou univerzitou tím, že vytvoří prostředí, v němž bude zajištěn studentský úspěch.
  • Povýšení komunity: UH se bude zavazovat k plnění regionálních a státních potřeb pracovní síly, přičemž se stane primárním motorem sociálního, ekonomického a intelektuálního rozvoje.
  • Atletická konkurenceschopnost: UH poskytne svým studentům komplexní vzdělávací zkušenost a v této souvislosti se bude snažit o vybudování nejsilnějšího atletického programu.
  • Místní a národní uznání: UH bude známo pro své úspěchy na místní a národní úrovni.
  • Konkurenční zdroje: UH vybuduje zdrojovou základnu, která mu umožní plnit své poslání a realizovat svou vizi.

Sdílené hodnoty

Jako primární cíl University of Houston je odhodlána stát se celonárodně uznávanou institucí v 21. století. Univerzita bude předvídat a reagovat na měnící se demografie ve stále se rozmanitějším a globálně vzávislém světě. Bude využívat své zdroje k:

  • Setkáte se s výzvami vzdělávat dynamický mix netradičních a tradičních studentů.
  • Podporujte excelentnost v kontextu základního a aplikovaného výzkumu a stipendia.
  • Identifikujte a reagujte na ekonomické, společenské a kulturní výzvy, které ovlivňují kvalitu života ve městě Houston, ve státě Texas a ve světě prostřednictvím vzdělávání, výzkumu a služeb.

Místa

Houston

University of Houston

Telefonní číslo
(713) 743-2255